Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Aristotelis

Locuri de cazare/Aristotelis

ONAR OURANOUPOLIS

Guest houseOURANOUPOLI, Aristotelis, CHALKIDIKI, 630 75, Aristotelis, GreeceAfișați pe hartă

1 / 4
Verificăm tariful pentru această noapte

Nu veți fi taxat încă

Sau rezervați telefonic —(888) 789-8585

10.0 · Excepțional5 recenzii

  • Locație Foarte bunOaspeții evaluează locația cu 8.5 din 10, la OURANOUPOLI, Aristotelis, CHALKIDIKI, 630 75.

Priveliști spre Grădină și Wi-Fi Gratuit Televizoare Smart și Curățenie Zilnică Locație Excelentă la O Distanță Accesibilă de Principalele Atracții

Bucurați-vă de priveliștile oferite de o grădină și beneficiati de facilitățile precum accesul gratuit la internet wireless. Printre facilitățile oferite se numără depozitarea bagajelor și vestiare. Simțiți-vă ca acasă în una dintre cele 10 camere cu aer condiționat, dotate cu televizoare Smart. Internetul wireless gratuit vă ține conectat, iar programarea prin satelit este disponibilă pentru divertismentul dumneavoastră. Băile private includ articole de toaletă gratuite și uscătoare de păr. Dotările includ boilere electrice și pungi de ceai/cafea instant gratuite, iar curățenia se face zilnic.

Distantele sunt afișate la cea mai apropiată zecime de milă și kilometru. Biserica Ortodoxă Sf. Constantin și Elena - 0.2 km / 0.1 mi Turnul Ouranoupoli - 0.3 km / 0.2 mi Oficiul Pelerinilor Ouranoupoli - 0.3 km / 0.2 mi Plaja Ouranoupoli - 0.3 km / 0.2 mi Și multe alte atracții la îndemână!

Cu o ședere la ONAR OURANOUPOLIS în Aristotelis, veți fi la doar 5 minute de mers pe jos de Biserica Ortodoxă Sf. Constantin și Elena și de Turnul Ouranoupoli. Acest han este la 0.2 mi (0.3 km) de Oficiul Pelerinilor Ouranoupoli și la 0.2 mi (0.3 km) de Plaja Ouranoupoli. Rezervați acum pentru o ședere de neuitat în apropierea Bisericii Ortodoxe Sf. Constantin și Elena.

Ce oferă acest loc

  • Proprietate în care nu se fumează
  • Plase de țânțari
  • Cale bine luminată către intrare
  • Internet gratuit
  • Grădină
  • Depozitare bagaje
  • Parcare pe stradă
  • Accesibil pentru scaune cu rotile

Camere

10.0

Excepțional

Cotat 10.0 din 10 de 5 de oaspeți care au stat aici.

  • Curățenie7.5
  • Servicii8.3
  • Locație8.5
  • Camere7.8
  • Facilități7.2
  • Valoare7.2
  • Mâncare și băutură7.3

Oaspeții menționează

Great locationSurprising qualityComfortable experience
  • Garry

    ·februarie 2025

    Great location in the small port village. Surprising quality and experience. Will stay again.

  • Jimmy

    ·noiembrie 2024

    Very nice boutique hotel, clean amd great location. Highly recommend.

  • david

    ·octombrie 2023

    New property, clean and friendly, a two minute walk from the heart of the town and port.

  • Igor

    ·octombrie 2023

    Very good small family hotel. Very clean. Convenient location. Very good people.I enjoyed my staying in Onar.

  • Daniel

    ·iulie 2023

    Great host and great location. Clean modern furnishings and room cleaned daily.

    Excellent.

Recenziile sunt scrise de oaspeți care au rezervat prin furnizorul nostru și au stat, afișate așa cum au fost scrise și în limba lor. Scorurile pe categorii reprezintă interpretarea furnizorului asupra recenziilor recente, actualizat august 2025.

Unde veți fi

OURANOUPOLI, Aristotelis, CHALKIDIKI, 630 75, Aristotelis, Greece

Oaspeții evaluează locația cu 8.5 din 10 — foarte bun.

Lucruri de știut

Anulare

Fiecare cameră își arată propriile condiții înainte de plată.

Majoritatea tarifelor pot fi anulate gratuit până la o dată afișată pe cameră.

Tarifele nerambursabile sunt marcate ca atare.

Reguli ale casei

Fără copii

Afișați mai mult

Fără animale de companie

Fumatul interzis oriunde în proprietate

There is no front desk at this property. To make arrangements for check-in please contact the property at least 24 hours before arrival using the information on the booking confirmation. Guests must contact the property in advance for check-in instructions. The host will greet guests on arrival.

Animale de companie. Animalele de companie nu sunt permise

Politica de zgomot. Camerele fără zgomot nu sunt garantate.

Accesibilitate. Fără lifturi

General. Gazdă/manager de proprietate profesionist

Plată & proprietate

Plătit la rezervare, nu la recepție.

Tarifele includ taxele și comisioanele pe care le putem identifica.

Proprietatea poate solicita un card la check-in pentru cheltuieli suplimentare.

Afișați mai mult

Cash transactions at this property cannot exceed EUR 500, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.

Ce am verifica noi pentru dumneavoastră aici

  • Că o cameră fără trepte este într-adevăr disponibilă pentru datele dumneavoastră și dacă este un duș cu acces direct sau o cadă, ceea ce anunțul nu menționează niciodată.
  • Dacă există loc pentru o camionetă, o remorcă sau o dubă, nu doar pentru o mașină.
  • Dacă tariful se modifică pentru datele dumneavoastră și ce include.
  • Ce percepe efectiv proprietatea la recepție în plus față de tarif.

Întrebări despre ONAR OURANOUPOLIS

Permite ONAR OURANOUPOLIS animale de companie?

Nu — proprietatea declară că animalele de companie nu sunt permise.

Există parcare la ONAR OURANOUPOLIS?

Parcarea este listată printre facilitățile proprietății. Dacă este gratuită și dacă se poate rezerva un loc variază, așa că verificăm în funcție de datele dumneavoastră, în loc să promitem aici.

Are ONAR OURANOUPOLIS Wi-Fi?

Da — accesul la internet este listat printre facilitățile proprietății.

Are ONAR OURANOUPOLIS camere accesibile cu scaunul cu rotile?

Proprietatea menționează facilități fără trepte sau accesibile. Acest indicator este cel mai puțin capabil să rezolve întrebarea: un hotel îl poate avea și totuși să aibă o treaptă la intrare sau o cadă în loc de duș cu acces direct și nu spune dacă camera accesibilă este liberă în datele dumneavoastră. Spuneți-ne de ce aveți nevoie și vom întreba proprietatea direct, în loc să citim indicatorul.

Cum pot rezerva ONAR OURANOUPOLIS?

Introduceți datele mai sus și rezervați online, sau sunați la (888) 789-8585 și o vom face noi — inclusiv lucruri pe care un formular de rezervare nu le poate gestiona, cum ar fi un bloc de camere, un tarif lunar sau o factură pentru angajatorul dumneavoastră.

Unde este ONAR OURANOUPOLIS?

OURANOUPOLI, Aristotelis, CHALKIDIKI, 630 75, Aristotelis.

Alte locuri pe care le rezervăm în Aristotelis

Nicio legătură cu rezervarea de mai sus. Aceeași piață, prețuit în același mod, pentru cazul în care aceasta nu este cea potrivită.

Toate sejururile înAristotelis
Eagles Palace - Small Luxury Hotels of the WorldEagles Palace - Small Luxury Hotels of the World9.0 · 44 de recenziiGkeea Boutique HotelGkeea Boutique Hotel9.8 · 12 recenziiSunset HotelSunset Hotel8.6 · 21 de recenziiAvaton Luxury Beach Resort - Relais & ChateauxAvaton Luxury Beach Resort - Relais & Chateaux8.4 · 18 recenziiAyia Marina SuitesAyia Marina Suites
Alexandros PalaceKonaki Hotel & SPAPanorama Spa HotelAgionissi Resort HotelXenios ZeusProsforioAthos Guest House PansionHotel PrincessTerra d'Oro VillasChorostasi MansionAura Luxury Suites - Olympiada Cozy GetawaysDemi StudiosAkanthos HotelAristotelia GiAristotelis Traditional Guest HousePension KarvounoskalaPrasino HorioAthorama HotelSun rise villasAlpe Luxury AccommodationAristi House in OlimpiadaAristi Villa Dio in OlimpiadaAristi Villa Ena in VolviAristotelia Gi Ikies - Cozy Poolside NestAristotelia Gi Ikies - Cozy Poolside Suite

Destinații populare

  • Hoteluri în Rome
  • Hoteluri în London
  • Hoteluri în Milan
  • Hoteluri în Athens
  • Hoteluri în Kissimmee, FL
  • Hoteluri în Naples
  • Hoteluri în Dubai
  • Hoteluri în Buenos Aires
  • Hoteluri în Sao Paulo
  • Hoteluri în Istanbul
  • Hoteluri în Marrakech
  • Hoteluri în Rio de Janeiro
  • Hoteluri în Cape Town
  • Hoteluri în Lisbon
  • Hoteluri în Florence
  • Hoteluri în Budapest
  • Hoteluri în Manila
  • Hoteluri în Madrid
  • Hoteluri în Jakarta
  • Hoteluri în Málaga
  • Hoteluri în Tokyo
  • Hoteluri în Kuala Lumpur
  • Hoteluri în Porto
  • Hoteluri în Paris
  • Hoteluri în Ho Chi Minh City
  • Hoteluri în Florianópolis
  • Hoteluri în Nairobi
  • Hoteluri în Osaka
  • Hoteluri în Vienna
  • Hoteluri în Palermo
  • Hoteluri în New Delhi
  • Hoteluri în Hanoi
  • Hoteluri în Davenport, FL
  • Hoteluri în Cairo
  • Hoteluri în Bucharest
  • Hoteluri în Seville
  • Hoteluri în Canggu
  • Hoteluri în Ubud
  • Hoteluri în Tbilisi City
  • Hoteluri în Venice
  • Hoteluri în Split
  • Hoteluri în Barcelona
  • Hoteluri în Bangkok
  • Hoteluri în Mexico City
  • Hoteluri în Playa del Carmen
  • Hoteluri în Marbella
  • Hoteluri în Panama City Beach, FL
  • Hoteluri în Tulum
  • Hoteluri în Prague
  • Hoteluri în Albufeira
  • Hoteluri în Seoul
  • Hoteluri în Catania
  • Hoteluri în Warsaw
  • Hoteluri în Kyoto
  • Hoteluri în Bogotá
  • Hoteluri în Myrtle Beach, SC
  • Hoteluri în Belgrade
  • Hoteluri în Bologna
  • Hoteluri în Melbourne
  • Hoteluri în Mar del Plata
  • Hoteluri Animale de companie în Rome
  • Hoteluri Cu piscină în Rome
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Rome
  • Hoteluri Parcare gratuită în Rome
  • Hoteluri Animale de companie în London
  • Hoteluri Cu piscină în London
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în London
  • Hoteluri Parcare gratuită în London
  • Hoteluri Animale de companie în Milan
  • Hoteluri Cu piscină în Milan
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Milan
  • Hoteluri Parcare gratuită în Milan
  • Hoteluri Animale de companie în Athens
  • Hoteluri Cu piscină în Athens
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Athens
  • Hoteluri Parcare gratuită în Athens
  • Hoteluri Animale de companie în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Cu piscină în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Parcare gratuită în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Animale de companie în Naples
  • Hoteluri Cu piscină în Naples
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Naples
  • Hoteluri Parcare gratuită în Naples
  • Hoteluri Animale de companie în Dubai
  • Hoteluri Cu piscină în Dubai
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Dubai
  • Hoteluri Parcare gratuită în Dubai
  • Hoteluri Animale de companie în Buenos Aires
  • Hoteluri Cu piscină în Buenos Aires
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Buenos Aires
  • Hoteluri Parcare gratuită în Buenos Aires
  • Hoteluri Animale de companie în Sao Paulo
  • Hoteluri Cu piscină în Sao Paulo
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Sao Paulo
  • Hoteluri Parcare gratuită în Sao Paulo
  • Hoteluri Animale de companie în Istanbul
  • Hoteluri Cu piscină în Istanbul
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Istanbul
  • Hoteluri Parcare gratuită în Istanbul
  • Hoteluri în Albania
  • Hoteluri în Argentina
  • Hoteluri în Armenia
  • Hoteluri în Australia
  • Hoteluri în Austria
  • Hoteluri în Azerbaijan
  • Hoteluri în Belgium
  • Hoteluri în Bosnia and Herzegovina
  • Hoteluri în Brazil
  • Hoteluri în Bulgaria
  • Hoteluri în Canada
  • Hoteluri în Chile
  • Hoteluri în China
  • Hoteluri în Colombia
  • Hoteluri în Croatia
  • Hoteluri în the Czech Republic
  • Hoteluri în the Dominican Republic
  • Hoteluri în Egypt
  • Hoteluri în Finland
  • Hoteluri în France
  • Hoteluri în Georgia
  • Hoteluri în Germany
  • Hoteluri în Ghana
  • Hoteluri în Greece
  • Hoteluri în Hungary
  • Hoteluri în India
  • Hoteluri în Indonesia
  • Hoteluri în Israel
  • Hoteluri în Italy
  • Hoteluri în Japan

Toate destinațiileLocuri de cazareRezervări hoteliereTarife lunare și săptămânaleBlocuri de camere și grupuriCamere accesibileCredite foto

Ajutor

  • Contactați-ne
  • Cum funcționează rezervarea
  • Sunați (888) 789-8585

Descoperiți

  • Locuri de cazare
  • Rezervări hoteliere
  • Tarife lunare și săptămânale
  • Blocuri de camere și grupuri
  • Camere accesibile

Termeni și setări

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Anulări și rambursări
  • Accesibilitate

Despre Callstay

  • Despre noi
  • Credite foto
© 2026 Callstay. O companie Spotbo, Inc..Tarifele sunt aceleași ca la rezervarea directă.

Fotografiile sunt realizate de autorii lor, sub licențele listate în ale noastre credite foto.