Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Mount Lavinia

Locuri de cazare/Mount Lavinia

Mount Princess

Apartment, de 4 steleNo. 2B/ 3/2, Siripala Road, Mount LaviniaAfișați pe hartă

1 / 4
Verificăm tariful pentru această noapte

Nu veți fi taxat încă

Sau rezervați telefonic —(888) 789-8585

9.1 · Superb14 recenzii

  • Check-in de la 13:00Check-out până la 12:00.
  • Locație SuperbOaspeții evaluează locația cu 9.2 din 10, la No. 2B/ 3/2, Siripala Road.

Acomodare de Lux cu Autoservire Experimentați confortul suprem la Ceylon Bliss, un apartament spațios cu autoservire în Dehiwala-Mount Lavinia. Proprietatea dispune de o bucătărie complet utilată, o zonă de luat masa privată și un living primitor, perfect pentru o ședere relaxantă.

Camere cu Aer Condiționat și Balcoane Private Fiecare cameră la Ceylon Bliss este concepută pentru confortul dumneavoastră maxim, având aer condiționat complet și un balcon privat pentru a vă bucura de briza proaspătă. Relaxați-vă cu stil și confort în timpul șederii dumneavoastră.

Locație Convenabilă Aflat la doar 37 km de Aeroportul Internațional Bandaranaike, Ceylon Bliss oferă acces ușor pentru călători. Explorați împrejurimile pline de viață sau relaxați-vă pur și simplu în confortul modern al apartamentului.

Rezervați acum șederea dumneavoastră la Ceylon Bliss pentru o experiență memorabilă și fără griji!

Ce oferă acest loc

  • WiFi disponibil
  • Internet gratuit
  • Parcare
  • Parcare gratuită
  • aer condiționat
  • Centru de fitness
  • Terasă
  • Lift / Elevator
  • Parcare privată
  • Zonă specială pentru fumat

Camere

9.1

Superb

Cotat 9.1 din 10 de 14 de oaspeți care au stat aici.

  • Curățenie8.2
  • Servicii9.7
  • Locație9.2
  • Camere8.7
  • Facilități9.2
  • Valoare9.2
  • Mâncare și băutură9.2

Oaspeții menționează

Clean and well-maintainedApproachable ownerSpacious apartmentGreat location
  • AdrianUnited Kingdom

    ·martie 2026·Cuplu

    The whole place lived up to its reputation. Clean.. all things worked. The host Jerome was extremely accommodating. He w

    The cleanliness and the amenities. All worked very well.

    Nothing that I didn’t like about the property.

  • MayoorunUnited Kingdom

    ·august 2025·Familie

    Great Host.

    The property is clean and well-maintained. The owner is approachable at all times and is available to resolve any issues on time.

  • RADHA RAJASINGAMMalaysia

    ·iulie 2025·Familie

    everything was perfect

    nothing

  • TaherGermany

    ·iulie 2025·Familie

    - Location of apartment is very good. Close to both beach and bus stop.

    - Apartment is spacious for family of four (adults).

    - Jerome, the owner, is a very warm, welcoming and responsive person.

    - Apartment is infested…

  • GayanLK

    ·iunie 2025

    Our stay was excellent

    Location is very convenient for all the amenities. Host was a very nice and quick responsive person.

  • DasithCanada

    ·mai 2025

    If you looking safe residential and beachfront property for your stay in mount Lavinia I would highly recommend this pla

    Cleanliness, and smooth check in and checkout .

    Mr.Jerome(the owner ) kind and very efficiently handle my request prior to my arrival time .

Recenziile sunt scrise de oaspeți care au rezervat prin furnizorul nostru și au stat, afișate așa cum au fost scrise și în limba lor. Scorurile pe categorii reprezintă interpretarea furnizorului asupra recenziilor recente, actualizat decembrie 2025.

Unde veți fi

No. 2B/ 3/2, Siripala Road, Mount Lavinia

Oaspeții evaluează locația cu 9.2 din 10 — superb.

Lucruri de știut

Anulare

Fiecare cameră își arată propriile condiții înainte de plată.

Majoritatea tarifelor pot fi anulate gratuit până la o dată afișată pe cameră.

Tarifele nerambursabile sunt marcate ca atare.

Reguli ale casei

Check-in de la 13:00

Check-out până la 12:00

Copii bineveniți

Afișați mai mult

Fără animale de companie

Plată & proprietate

Plătit la rezervare, nu la recepție.

Tarifele includ taxele și comisioanele pe care le putem identifica.

Proprietatea poate solicita un card la check-in pentru cheltuieli suplimentare.

Afișați mai mult

Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. A deposit may be required at the property.

Ce am verifica noi pentru dumneavoastră aici

  • Dacă există loc pentru o camionetă, o remorcă sau o dubă, nu doar pentru o mașină.
  • Dacă tariful se modifică pentru datele dumneavoastră și ce include.
  • Ce percepe efectiv proprietatea la recepție în plus față de tarif.

Întrebări despre Mount Princess

La ce oră sunt check-in și check-out la Mount Princess?

Check-in este de la 13:00. Check-out este până la 12:00. Dacă sosiți târziu, spuneți-ne și vom ruga proprietatea să păstreze camera.

Permite Mount Princess animale de companie?

Nu — proprietatea declară că animalele de companie nu sunt permise.

Există parcare la Mount Princess?

Parcarea este listată printre facilitățile proprietății. Dacă este gratuită și dacă se poate rezerva un loc variază, așa că verificăm în funcție de datele dumneavoastră, în loc să promitem aici.

Are Mount Princess Wi-Fi?

Da — accesul la internet este listat printre facilitățile proprietății.

Cum pot rezerva Mount Princess?

Introduceți datele mai sus și rezervați online, sau sunați la (888) 789-8585 și o vom face noi — inclusiv lucruri pe care un formular de rezervare nu le poate gestiona, cum ar fi un bloc de camere, un tarif lunar sau o factură pentru angajatorul dumneavoastră.

Unde este Mount Princess?

No. 2B/ 3/2, Siripala Road, Mount Lavinia.

Alte locuri pe care le rezervăm în Mount Lavinia

Nicio legătură cu rezervarea de mai sus. Aceeași piață, prețuit în același mod, pentru cazul în care aceasta nu este cea potrivită.

Toate sejururile înMount Lavinia
Sithila VillaSithila Villa8.8 · 32 de recenziiMount Lavinia HotelMount Lavinia Hotel8.2 · 829 de recenziiClock Inn Dehiwala - HostelClock Inn Dehiwala - Hostel9.4 · 7 recenziiTropic Inn - Mount LaviniaTropic Inn - Mount LaviniaAnarva Mount LaviniaAnarva Mount Lavinia
Fortune ResidenceMount Apartments ColomboBeverly Hills HotelBerjaya Hotel ColomboIce BergMount Lodge Boutique HotelCoza CeylonMountBaylkOrchidee ApartmentsCottage Garden BungalowsKozy B&BThe Sea view ADominic's bestAurora Holiday HouseTwo Bed Roomed, Fully Furnished & Air Conditioned Apartment with Sea View for Rent at Beach Road, Mount LaviniaARON'S Lavinia SAPPHIREMount Bliss Home StayLovely FLowers in Mount LaviniaColombo Beach HostelColombo Mount BeachRush Resident Mount LaviniaBeverly Suites Mount LaviniaR&R residenciesHouse Of Erskine for SoloFully Furnished 2 Bedroom Apartment with Sea View

Destinații populare

  • Hoteluri în Rome
  • Hoteluri în London
  • Hoteluri în Milan
  • Hoteluri în Athens
  • Hoteluri în Kissimmee, FL
  • Hoteluri în Naples
  • Hoteluri în Dubai
  • Hoteluri în Buenos Aires
  • Hoteluri în Sao Paulo
  • Hoteluri în Istanbul
  • Hoteluri în Marrakech
  • Hoteluri în Rio de Janeiro
  • Hoteluri în Cape Town
  • Hoteluri în Lisbon
  • Hoteluri în Florence
  • Hoteluri în Budapest
  • Hoteluri în Manila
  • Hoteluri în Madrid
  • Hoteluri în Jakarta
  • Hoteluri în Málaga
  • Hoteluri în Tokyo
  • Hoteluri în Kuala Lumpur
  • Hoteluri în Porto
  • Hoteluri în Paris
  • Hoteluri în Ho Chi Minh City
  • Hoteluri în Florianópolis
  • Hoteluri în Nairobi
  • Hoteluri în Osaka
  • Hoteluri în Vienna
  • Hoteluri în Palermo
  • Hoteluri în New Delhi
  • Hoteluri în Hanoi
  • Hoteluri în Davenport, FL
  • Hoteluri în Cairo
  • Hoteluri în Bucharest
  • Hoteluri în Seville
  • Hoteluri în Canggu
  • Hoteluri în Ubud
  • Hoteluri în Tbilisi City
  • Hoteluri în Venice
  • Hoteluri în Split
  • Hoteluri în Barcelona
  • Hoteluri în Bangkok
  • Hoteluri în Mexico City
  • Hoteluri în Playa del Carmen
  • Hoteluri în Marbella
  • Hoteluri în Panama City Beach, FL
  • Hoteluri în Tulum
  • Hoteluri în Prague
  • Hoteluri în Albufeira
  • Hoteluri în Seoul
  • Hoteluri în Catania
  • Hoteluri în Warsaw
  • Hoteluri în Kyoto
  • Hoteluri în Bogotá
  • Hoteluri în Myrtle Beach, SC
  • Hoteluri în Belgrade
  • Hoteluri în Bologna
  • Hoteluri în Melbourne
  • Hoteluri în Mar del Plata
  • Hoteluri Animale de companie în Rome
  • Hoteluri Cu piscină în Rome
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Rome
  • Hoteluri Parcare gratuită în Rome
  • Hoteluri Animale de companie în London
  • Hoteluri Cu piscină în London
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în London
  • Hoteluri Parcare gratuită în London
  • Hoteluri Animale de companie în Milan
  • Hoteluri Cu piscină în Milan
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Milan
  • Hoteluri Parcare gratuită în Milan
  • Hoteluri Animale de companie în Athens
  • Hoteluri Cu piscină în Athens
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Athens
  • Hoteluri Parcare gratuită în Athens
  • Hoteluri Animale de companie în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Cu piscină în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Parcare gratuită în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Animale de companie în Naples
  • Hoteluri Cu piscină în Naples
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Naples
  • Hoteluri Parcare gratuită în Naples
  • Hoteluri Animale de companie în Dubai
  • Hoteluri Cu piscină în Dubai
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Dubai
  • Hoteluri Parcare gratuită în Dubai
  • Hoteluri Animale de companie în Buenos Aires
  • Hoteluri Cu piscină în Buenos Aires
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Buenos Aires
  • Hoteluri Parcare gratuită în Buenos Aires
  • Hoteluri Animale de companie în Sao Paulo
  • Hoteluri Cu piscină în Sao Paulo
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Sao Paulo
  • Hoteluri Parcare gratuită în Sao Paulo
  • Hoteluri Animale de companie în Istanbul
  • Hoteluri Cu piscină în Istanbul
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Istanbul
  • Hoteluri Parcare gratuită în Istanbul
  • Hoteluri în Albania
  • Hoteluri în Argentina
  • Hoteluri în Armenia
  • Hoteluri în Australia
  • Hoteluri în Austria
  • Hoteluri în Azerbaijan
  • Hoteluri în Belgium
  • Hoteluri în Bosnia and Herzegovina
  • Hoteluri în Brazil
  • Hoteluri în Bulgaria
  • Hoteluri în Canada
  • Hoteluri în Chile
  • Hoteluri în China
  • Hoteluri în Colombia
  • Hoteluri în Croatia
  • Hoteluri în the Czech Republic
  • Hoteluri în the Dominican Republic
  • Hoteluri în Egypt
  • Hoteluri în Finland
  • Hoteluri în France
  • Hoteluri în Georgia
  • Hoteluri în Germany
  • Hoteluri în Ghana
  • Hoteluri în Greece
  • Hoteluri în Hungary
  • Hoteluri în India
  • Hoteluri în Indonesia
  • Hoteluri în Israel
  • Hoteluri în Italy
  • Hoteluri în Japan

Toate destinațiileLocuri de cazareRezervări hoteliereTarife lunare și săptămânaleBlocuri de camere și grupuriCamere accesibileCredite foto

Ajutor

  • Contactați-ne
  • Cum funcționează rezervarea
  • Sunați (888) 789-8585

Descoperiți

  • Locuri de cazare
  • Rezervări hoteliere
  • Tarife lunare și săptămânale
  • Blocuri de camere și grupuri
  • Camere accesibile

Termeni și setări

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Anulări și rambursări
  • Accesibilitate

Despre Callstay

  • Despre noi
  • Credite foto
© 2026 Callstay. O companie Spotbo, Inc..Tarifele sunt aceleași ca la rezervarea directă.

Fotografiile sunt realizate de autorii lor, sub licențele listate în ale noastre credite foto.