Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Paignton

Locuri de cazare/Paignton

Jacaranda Hotel

Bed and breakfast, de 4 steleBeach Road 8, Paignton, United KingdomAfișați pe hartă

1 / 4
Verificăm tariful pentru această noapte

Nu veți fi taxat încă

Sau rezervați telefonic —(888) 789-8585
Fabulos

Oaspeții o evaluează cel mai bine pentru location, service și value.

8.7463Recenzii
  • Check-in de la 15:30Check-out până la 10:30.
  • Locație ExcepționalOaspeții evaluează locația cu 10.0 din 10, la Beach Road 8.

Bine ați venit la Hotel Jacaranda! Locație excelentă în apropierea plajei Paignton: La doar 150 de metri de țărmurile nisipoase, hotelul nostru oferă refugiu perfect la malul mării, cu WiFi gratuit pentru toți oaspeții.

Cazare confortabilă: Fiecare cameră dispune de o baie privată complet utilată cu duș și uscător de păr, asigurând o ședere relaxantă pentru toți vizitatorii.

Opțiuni delicioase de luat masa: Începeți-vă ziua corect cu alegerea unui mic dejun englezesc complet sau irlandez bogat sau a unei opțiuni gustoase vegetariane, pregătite proaspăt pentru oaspeți în fiecare dimineață.

Răsfățați-vă cu o evadare memorabilă la malul mării la Hotelul Jacaranda - rezervați-vă șederea acum și experimentați cel mai bun din Paignton!

Ce oferă acest loc

  • WiFi disponibil
  • Internet gratuit
  • Parcare
  • Camere pentru nefumători
  • Încălzire
  • Terasă
  • Camere familiale
  • Depozitare bagaje
  • Teren de golf
  • Sala de jocuri

Camere

8.7

Fabulos

Cotat 8.7 din 10 de 463 de oaspeți care au stat aici.

  • Curățenie5.0
  • Servicii10.0
  • Locație10.0
  • Camere8.5
  • Facilități9.0
  • Valoare9.5
  • Mâncare și băutură8.0

Oaspeții menționează

Friendly serviceGreat locationValue for money
  • CDM11United Kingdom

    ·septembrie 2026·Călător singur

    Good stay

    Good comfortable stay

    Owner and location

  • NathalieUnited Kingdom

    ·august 2026·Călător singur

    Accommodation was good value for money. My single room was very clean and although compact, all necessities were very cleverly included, such as own toilet and shower, a kettle with tea and coffee making facilities, TV…

  • StilgoeUnited Kingdom

    ·august 2026·Călător singur

    Very good value for the money. Breakfast was very good. Near to beach and town centre and train station and bus station.

  • RebeccaUnited Kingdom

    ·august 2026·Familie

    Cheap and cheerful. Excellent location.

    We booked a family room for four of us as we needed a base for visiting family in the area. It was pretty much what we expected for the price and in line with the photos available. The room was hoovered and the linen…

  • RoyUnited Kingdom

    ·august 2026·Călător singur

    Excellent

    People in the adjacent hotel were very noisy early in the morning

  • RashadUnited Kingdom

    ·august 2026·Familie

    Over all good

    Calm environment

    Nothing

Recenziile sunt scrise de oaspeți care au rezervat prin furnizorul nostru și au stat, afișate așa cum au fost scrise și în limba lor. Scorurile pe categorii reprezintă interpretarea furnizorului asupra recenziilor recente, actualizat ianuarie 2026.

Unde veți fi

Beach Road 8, Paignton, United Kingdom

Oaspeții evaluează locația cu 10.0 din 10 — excepțional.

Lucruri de știut

Anulare

Fiecare cameră își arată propriile condiții înainte de plată.

Majoritatea tarifelor pot fi anulate gratuit până la o dată afișată pe cameră.

Tarifele nerambursabile sunt marcate ca atare.

Reguli ale casei

Check-in de la 15:30 până la 09:00 PM

Check-out până la 10:30

Copii bineveniți

Afișați mai mult

Fără animale de companie

Camere pentru nefumători disponibile

Plată & proprietate

Plătit la rezervare, nu la recepție.

Tarifele includ taxele și comisioanele pe care le putem identifica.

Proprietatea poate solicita un card la check-in pentru cheltuieli suplimentare.

Afișați mai mult

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Guests under the age of 18 can only check in with a parent or official guardian. A deposit may be required at the property.

Ce am verifica noi pentru dumneavoastră aici

  • Dacă există loc pentru o camionetă, o remorcă sau o dubă, nu doar pentru o mașină.
  • Dacă tariful se modifică pentru datele dumneavoastră și ce include.
  • Ce percepe efectiv proprietatea la recepție în plus față de tarif.

Întrebări despre Jacaranda Hotel

La ce oră sunt check-in și check-out la Jacaranda Hotel?

Check-in este de la 15:30. Check-out este până la 10:30. Dacă sosiți târziu, spuneți-ne și vom ruga proprietatea să păstreze camera.

Permite Jacaranda Hotel animale de companie?

Nu — proprietatea declară că animalele de companie nu sunt permise.

Există parcare la Jacaranda Hotel?

Parcarea este listată printre facilitățile proprietății. Dacă este gratuită și dacă se poate rezerva un loc variază, așa că verificăm în funcție de datele dumneavoastră, în loc să promitem aici.

Are Jacaranda Hotel Wi-Fi?

Da — accesul la internet este listat printre facilitățile proprietății.

Cum pot rezerva Jacaranda Hotel?

Introduceți datele mai sus și rezervați online, sau sunați la (888) 789-8585 și o vom face noi — inclusiv lucruri pe care un formular de rezervare nu le poate gestiona, cum ar fi un bloc de camere, un tarif lunar sau o factură pentru angajatorul dumneavoastră.

Unde este Jacaranda Hotel?

Beach Road 8, Paignton.

Alte locuri pe care le rezervăm în Paignton

Nicio legătură cu rezervarea de mai sus. Aceeași piață, prețuit în același mod, pentru cazul în care aceasta nu este cea potrivită.

Toate sejururile înPaignton
Yew Tree HouseYew Tree House9.6 · 581 de recenziiBlue Waters LodgeBlue Waters Lodge9.8 · 220 de recenziiDevon House Guest HouseDevon House Guest House9.7 · 257 de recenziiBella VistaBella Vista9.5 · 699 de recenziiThe ClydesdaleThe Clydesdale9.8 · 159 de recenzii
Rowcroft Lodge Guest House B&BBeecroft LodgeCherwood Guest HouseCliveden Guest HouseSt WeonardsThe Clifton at PaigntonThe P&M Paignton RESIDENCEEarlston HouseMerritt Guest House B&BHarbour Lodge B&BBeach Hotel Torbay B&BTrentham HouseLuxury 3 bedded room with sea views and parkingEaston CourtThe StoepThe Roslyn Guest HouseBarclay Guest HouseBaysideAmbassador Guest HouseChauffeurs Cottage at The StoepSunnybeach Holiday ApartmentsThe Palace HotelRosemead Guest HouseCherry Tree HotelWaverley Guest House

Destinații populare

  • Hoteluri în Rome
  • Hoteluri în London
  • Hoteluri în Milan
  • Hoteluri în Athens
  • Hoteluri în Kissimmee, FL
  • Hoteluri în Naples
  • Hoteluri în Dubai
  • Hoteluri în Buenos Aires
  • Hoteluri în Sao Paulo
  • Hoteluri în Istanbul
  • Hoteluri în Marrakech
  • Hoteluri în Rio de Janeiro
  • Hoteluri în Cape Town
  • Hoteluri în Lisbon
  • Hoteluri în Florence
  • Hoteluri în Budapest
  • Hoteluri în Manila
  • Hoteluri în Madrid
  • Hoteluri în Jakarta
  • Hoteluri în Málaga
  • Hoteluri în Tokyo
  • Hoteluri în Kuala Lumpur
  • Hoteluri în Porto
  • Hoteluri în Paris
  • Hoteluri în Ho Chi Minh City
  • Hoteluri în Florianópolis
  • Hoteluri în Nairobi
  • Hoteluri în Osaka
  • Hoteluri în Vienna
  • Hoteluri în Palermo
  • Hoteluri în New Delhi
  • Hoteluri în Hanoi
  • Hoteluri în Davenport, FL
  • Hoteluri în Cairo
  • Hoteluri în Bucharest
  • Hoteluri în Seville
  • Hoteluri în Canggu
  • Hoteluri în Ubud
  • Hoteluri în Tbilisi City
  • Hoteluri în Venice
  • Hoteluri în Split
  • Hoteluri în Barcelona
  • Hoteluri în Bangkok
  • Hoteluri în Mexico City
  • Hoteluri în Playa del Carmen
  • Hoteluri în Marbella
  • Hoteluri în Panama City Beach, FL
  • Hoteluri în Tulum
  • Hoteluri în Prague
  • Hoteluri în Albufeira
  • Hoteluri în Seoul
  • Hoteluri în Catania
  • Hoteluri în Warsaw
  • Hoteluri în Kyoto
  • Hoteluri în Bogotá
  • Hoteluri în Myrtle Beach, SC
  • Hoteluri în Belgrade
  • Hoteluri în Bologna
  • Hoteluri în Melbourne
  • Hoteluri în Mar del Plata
  • Hoteluri Animale de companie în Rome
  • Hoteluri Cu piscină în Rome
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Rome
  • Hoteluri Parcare gratuită în Rome
  • Hoteluri Animale de companie în London
  • Hoteluri Cu piscină în London
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în London
  • Hoteluri Parcare gratuită în London
  • Hoteluri Animale de companie în Milan
  • Hoteluri Cu piscină în Milan
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Milan
  • Hoteluri Parcare gratuită în Milan
  • Hoteluri Animale de companie în Athens
  • Hoteluri Cu piscină în Athens
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Athens
  • Hoteluri Parcare gratuită în Athens
  • Hoteluri Animale de companie în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Cu piscină în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Parcare gratuită în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Animale de companie în Naples
  • Hoteluri Cu piscină în Naples
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Naples
  • Hoteluri Parcare gratuită în Naples
  • Hoteluri Animale de companie în Dubai
  • Hoteluri Cu piscină în Dubai
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Dubai
  • Hoteluri Parcare gratuită în Dubai
  • Hoteluri Animale de companie în Buenos Aires
  • Hoteluri Cu piscină în Buenos Aires
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Buenos Aires
  • Hoteluri Parcare gratuită în Buenos Aires
  • Hoteluri Animale de companie în Sao Paulo
  • Hoteluri Cu piscină în Sao Paulo
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Sao Paulo
  • Hoteluri Parcare gratuită în Sao Paulo
  • Hoteluri Animale de companie în Istanbul
  • Hoteluri Cu piscină în Istanbul
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Istanbul
  • Hoteluri Parcare gratuită în Istanbul
  • Hoteluri în Albania
  • Hoteluri în Argentina
  • Hoteluri în Armenia
  • Hoteluri în Australia
  • Hoteluri în Austria
  • Hoteluri în Azerbaijan
  • Hoteluri în Belgium
  • Hoteluri în Bosnia and Herzegovina
  • Hoteluri în Brazil
  • Hoteluri în Bulgaria
  • Hoteluri în Canada
  • Hoteluri în Chile
  • Hoteluri în China
  • Hoteluri în Colombia
  • Hoteluri în Croatia
  • Hoteluri în the Czech Republic
  • Hoteluri în the Dominican Republic
  • Hoteluri în Egypt
  • Hoteluri în Finland
  • Hoteluri în France
  • Hoteluri în Georgia
  • Hoteluri în Germany
  • Hoteluri în Ghana
  • Hoteluri în Greece
  • Hoteluri în Hungary
  • Hoteluri în India
  • Hoteluri în Indonesia
  • Hoteluri în Israel
  • Hoteluri în Italy
  • Hoteluri în Japan

Toate destinațiileLocuri de cazareRezervări hoteliereTarife lunare și săptămânaleBlocuri de camere și grupuriCamere accesibileCredite foto

Ajutor

  • Contactați-ne
  • Cum funcționează rezervarea
  • Sunați (888) 789-8585

Descoperiți

  • Locuri de cazare
  • Rezervări hoteliere
  • Tarife lunare și săptămânale
  • Blocuri de camere și grupuri
  • Camere accesibile

Termeni și setări

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Anulări și rambursări
  • Accesibilitate

Despre Callstay

  • Despre noi
  • Credite foto
© 2026 Callstay. O companie Spotbo, Inc..Tarifele sunt aceleași ca la rezervarea directă.

Fotografiile sunt realizate de autorii lor, sub licențele listate în ale noastre credite foto.