Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Radstadt

Locuri de cazare/Radstadt

Haus Holzmann

Apartment, de 3 steleGstatterfeld 40, Radstadt, AustriaAfișați pe hartă

1 / 4
Verificăm tariful pentru această noapte

Nu veți fi taxat încă

Sau rezervați telefonic —(888) 789-8585
Excepțional

Unul dintre cele mai bine cotate sejururi, potrivit oaspeților săi.

9.642Recenzii
  • Check-in de la 15:00Check-out până la 9:00.
  • Locație ExcepționalOaspeții evaluează locația cu 9.6 din 10, la Gstatterfeld 40.

Priveliști spre Grădină și Dotări Moderne Haus Holzmann din Radstadt oferă o ședere liniștită cu priveliști spre grădină și facilități moderne precum WiFi gratuit și o bucătărie complet utilată. Oaspeții se pot relaxa pe terasă sau se pot bucura de priveliști spre munți din confortul apartamentului lor.

Locație Convenabilă pentru Activități în Aer Liber Aflată în apropierea pârtiilor de schi și a traseelor de drumeție, această proprietate este perfectă pentru pasionații de activități în aer liber. Depozitul de schi este disponibil pe proprietate, iar oaspeții pot accesa cu ușurință oportunități de schi și drumeții în zonă.

Confort și Conveniență Cu unități anti-alergice, dușuri cu acces facil și televizoare cu ecran plat, Haus Holzmann asigură o ședere confortabilă tuturor oaspeților. Proprietatea oferă, de asemenea, parcare privată gratuită și este convenient situată în apropierea nodurilor de transport.

Experimentați o combinație perfectă de confort și natură la Haus Holzmann. Rezervați acum pentru o evadare memorabilă.

Ce oferă acest loc

  • WiFi disponibil
  • Internet gratuit
  • Parcare
  • Parcare gratuită
  • Camere pentru nefumători
  • Încălzire
  • Terasă
  • Grădină
  • Drumetii
  • Pescuit

Camere

9.6

Excepțional

Cotat 9.6 din 10 de 42 de oaspeți care au stat aici.

  • Curățenie9.6
  • Servicii9.6
  • Locație9.6
  • Camere9.6
  • Facilități9.6
  • Valoare9.6
  • Mâncare și băutură9.6

Oaspeții menționează

Clean accommodationHelpful owners
  • Catalina-PetronelaGermany

    ·august 2026·Călător singur

    Es war eine wunderschöne Wohnung,sehr hit ausgestattet mit eine mega tolle Terrasse und super nette Besitzerin, kann ich vom Herzen empfehlen. C.B

  • PiotrPoland

    ·martie 2026·Cuplu

    Super wyjazd narciarski, blisko Flachau, Wagrain i inne ośrodki z SkiAmade

    Dobra lokalizacja, za miastem, ale nie za daleko. Cisza, spokój. Pomieszczenie do suszenia butów narciarskich i złożenia nart

    Dość stromy podjazd pod dom - jakby było dużo śniegu albo lód to mógłby być problem. Akurat…

  • MagdaSK

    ·ianuarie 2026·Grup

    odporúčam

    úžasné miesto , veľmi tiché a blízko svahov

  • ArjanNL

    ·ianuarie 2026·Grup

    Een heerlijk rustig appartement, het ligt iets hoger en daardoor mooi uitzicht over het dal. Weg naar het huis is prima berijdbaar, ook met sneeuw. Accomodatie is schoon, eigenaren zijn ontzettend aardig en…

  • MateuszPoland

    ·martie 2025·Familie

    Apartament dobrze urządzony i czysty. Dobra lokalizacja cisza i spokój.

  • BiancaNL

    ·august 2024·Familie

    Top verblijf!

    Alles is nog nieuw, netjes en super schoon!

    Radtstadt stelt niet veel voor maar het is een ideale locatie om binnen 25 minuten verschillende plekken te ontdekken.

    Gordijnen in de slaapkamer verduisteren nauwelijks.

Recenziile sunt scrise de oaspeți care au rezervat prin furnizorul nostru și au stat, afișate așa cum au fost scrise și în limba lor. Scorurile pe categorii reprezintă interpretarea furnizorului asupra recenziilor recente, actualizat ianuarie 2026.

Unde veți fi

Gstatterfeld 40, Radstadt, Austria

Oaspeții evaluează locația cu 9.6 din 10 — excepțional.

Lucruri de știut

Anulare

Fiecare cameră își arată propriile condiții înainte de plată.

Majoritatea tarifelor pot fi anulate gratuit până la o dată afișată pe cameră.

Tarifele nerambursabile sunt marcate ca atare.

Reguli ale casei

Check-in de la 15:00 până la 08:00 PM

Check-out până la 9:00

Copii bineveniți

Afișați mai mult

Fără animale de companie

Camere pentru nefumători disponibile

Plată & proprietate

Plătit la rezervare, nu la recepție.

Tarifele includ taxele și comisioanele pe care le putem identifica.

Proprietatea poate solicita un card la check-in pentru cheltuieli suplimentare.

Afișați mai mult

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Ce am verifica noi pentru dumneavoastră aici

  • Că o cameră fără trepte este într-adevăr disponibilă pentru datele dumneavoastră și dacă este un duș cu acces direct sau o cadă, ceea ce anunțul nu menționează niciodată.
  • Dacă există loc pentru o camionetă, o remorcă sau o dubă, nu doar pentru o mașină.
  • Dacă tariful se modifică pentru datele dumneavoastră și ce include.
  • Ce percepe efectiv proprietatea la recepție în plus față de tarif.

Întrebări despre Haus Holzmann

La ce oră sunt check-in și check-out la Haus Holzmann?

Check-in este de la 15:00. Check-out este până la 9:00. Dacă sosiți târziu, spuneți-ne și vom ruga proprietatea să păstreze camera.

Permite Haus Holzmann animale de companie?

Nu — proprietatea declară că animalele de companie nu sunt permise.

Există parcare la Haus Holzmann?

Parcarea este listată printre facilitățile proprietății. Dacă este gratuită și dacă se poate rezerva un loc variază, așa că verificăm în funcție de datele dumneavoastră, în loc să promitem aici.

Are Haus Holzmann Wi-Fi?

Da — accesul la internet este listat printre facilitățile proprietății.

Are Haus Holzmann camere accesibile cu scaunul cu rotile?

Proprietatea menționează facilități fără trepte sau accesibile. Acest indicator este cel mai puțin capabil să rezolve întrebarea: un hotel îl poate avea și totuși să aibă o treaptă la intrare sau o cadă în loc de duș cu acces direct și nu spune dacă camera accesibilă este liberă în datele dumneavoastră. Spuneți-ne de ce aveți nevoie și vom întreba proprietatea direct, în loc să citim indicatorul.

Cum pot rezerva Haus Holzmann?

Introduceți datele mai sus și rezervați online, sau sunați la (888) 789-8585 și o vom face noi — inclusiv lucruri pe care un formular de rezervare nu le poate gestiona, cum ar fi un bloc de camere, un tarif lunar sau o factură pentru angajatorul dumneavoastră.

Unde este Haus Holzmann?

Gstatterfeld 40, Radstadt.

Alte locuri pe care le rezervăm în Radstadt

Nicio legătură cu rezervarea de mai sus. Aceeași piață, prețuit în același mod, pentru cazul în care aceasta nu este cea potrivită.

Toate sejururile înRadstadt
Landhaus AubauerngutLandhaus Aubauerngut9.4 · 634 de recenziiGästehaus ElisabethGästehaus Elisabeth9.5 · 238 de recenziiHotel StegerbräuHotel Stegerbräu9.2 · 944 de recenziiChalet ZauberflöteChalet Zauberflöte9.2 · 425 de recenziiAppartementhaus MariaAppartementhaus Maria9.1 · 914 recenzii
Gasthof - Restaurant LöckerGut UnterbrunnHubengut Bed and BreakfastHaus SusanneNatur & Familienhotel Der StieglerhofDaHome AppartementsHotel Zum Jungen RömerObersulzberggutAppartement KönigslehenPichlgutPension SonnhofGut MaierlehenFrühstückspension BachseitenhofSporthotel RadstadtFamily Apartment Alpine Living 2-4 PersonsPremhofHubergut AppartementsFerienwohnung NagelschmiedJugendgästehaus TauernruhTauernresidence Radstadt by ALPS RESORTSAppartement Tauernblick RadstadtSauschneidhof - RadstadtFerienhof KasparbauerTauernresidence Radstadt by ALPS RESORTSUnterhagmooshof

Destinații populare

  • Hoteluri în Rome
  • Hoteluri în London
  • Hoteluri în Milan
  • Hoteluri în Athens
  • Hoteluri în Kissimmee, FL
  • Hoteluri în Naples
  • Hoteluri în Dubai
  • Hoteluri în Buenos Aires
  • Hoteluri în Sao Paulo
  • Hoteluri în Istanbul
  • Hoteluri în Marrakech
  • Hoteluri în Rio de Janeiro
  • Hoteluri în Cape Town
  • Hoteluri în Lisbon
  • Hoteluri în Florence
  • Hoteluri în Budapest
  • Hoteluri în Manila
  • Hoteluri în Madrid
  • Hoteluri în Jakarta
  • Hoteluri în Málaga
  • Hoteluri în Tokyo
  • Hoteluri în Kuala Lumpur
  • Hoteluri în Porto
  • Hoteluri în Paris
  • Hoteluri în Ho Chi Minh City
  • Hoteluri în Florianópolis
  • Hoteluri în Nairobi
  • Hoteluri în Osaka
  • Hoteluri în Vienna
  • Hoteluri în Palermo
  • Hoteluri în New Delhi
  • Hoteluri în Hanoi
  • Hoteluri în Davenport, FL
  • Hoteluri în Cairo
  • Hoteluri în Bucharest
  • Hoteluri în Seville
  • Hoteluri în Canggu
  • Hoteluri în Ubud
  • Hoteluri în Tbilisi City
  • Hoteluri în Venice
  • Hoteluri în Split
  • Hoteluri în Barcelona
  • Hoteluri în Bangkok
  • Hoteluri în Mexico City
  • Hoteluri în Playa del Carmen
  • Hoteluri în Marbella
  • Hoteluri în Panama City Beach, FL
  • Hoteluri în Tulum
  • Hoteluri în Prague
  • Hoteluri în Albufeira
  • Hoteluri în Seoul
  • Hoteluri în Catania
  • Hoteluri în Warsaw
  • Hoteluri în Kyoto
  • Hoteluri în Bogotá
  • Hoteluri în Myrtle Beach, SC
  • Hoteluri în Belgrade
  • Hoteluri în Bologna
  • Hoteluri în Melbourne
  • Hoteluri în Mar del Plata
  • Hoteluri Animale de companie în Rome
  • Hoteluri Cu piscină în Rome
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Rome
  • Hoteluri Parcare gratuită în Rome
  • Hoteluri Animale de companie în London
  • Hoteluri Cu piscină în London
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în London
  • Hoteluri Parcare gratuită în London
  • Hoteluri Animale de companie în Milan
  • Hoteluri Cu piscină în Milan
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Milan
  • Hoteluri Parcare gratuită în Milan
  • Hoteluri Animale de companie în Athens
  • Hoteluri Cu piscină în Athens
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Athens
  • Hoteluri Parcare gratuită în Athens
  • Hoteluri Animale de companie în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Cu piscină în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Parcare gratuită în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Animale de companie în Naples
  • Hoteluri Cu piscină în Naples
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Naples
  • Hoteluri Parcare gratuită în Naples
  • Hoteluri Animale de companie în Dubai
  • Hoteluri Cu piscină în Dubai
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Dubai
  • Hoteluri Parcare gratuită în Dubai
  • Hoteluri Animale de companie în Buenos Aires
  • Hoteluri Cu piscină în Buenos Aires
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Buenos Aires
  • Hoteluri Parcare gratuită în Buenos Aires
  • Hoteluri Animale de companie în Sao Paulo
  • Hoteluri Cu piscină în Sao Paulo
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Sao Paulo
  • Hoteluri Parcare gratuită în Sao Paulo
  • Hoteluri Animale de companie în Istanbul
  • Hoteluri Cu piscină în Istanbul
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Istanbul
  • Hoteluri Parcare gratuită în Istanbul
  • Hoteluri în Albania
  • Hoteluri în Argentina
  • Hoteluri în Armenia
  • Hoteluri în Australia
  • Hoteluri în Austria
  • Hoteluri în Azerbaijan
  • Hoteluri în Belgium
  • Hoteluri în Bosnia and Herzegovina
  • Hoteluri în Brazil
  • Hoteluri în Bulgaria
  • Hoteluri în Canada
  • Hoteluri în Chile
  • Hoteluri în China
  • Hoteluri în Colombia
  • Hoteluri în Croatia
  • Hoteluri în the Czech Republic
  • Hoteluri în the Dominican Republic
  • Hoteluri în Egypt
  • Hoteluri în Finland
  • Hoteluri în France
  • Hoteluri în Georgia
  • Hoteluri în Germany
  • Hoteluri în Ghana
  • Hoteluri în Greece
  • Hoteluri în Hungary
  • Hoteluri în India
  • Hoteluri în Indonesia
  • Hoteluri în Israel
  • Hoteluri în Italy
  • Hoteluri în Japan

Toate destinațiileLocuri de cazareRezervări hoteliereTarife lunare și săptămânaleBlocuri de camere și grupuriCamere accesibileCredite foto

Ajutor

  • Contactați-ne
  • Cum funcționează rezervarea
  • Sunați (888) 789-8585

Descoperiți

  • Locuri de cazare
  • Rezervări hoteliere
  • Tarife lunare și săptămânale
  • Blocuri de camere și grupuri
  • Camere accesibile

Termeni și setări

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Anulări și rambursări
  • Accesibilitate

Despre Callstay

  • Despre noi
  • Credite foto
© 2026 Callstay. O companie Spotbo, Inc..Tarifele sunt aceleași ca la rezervarea directă.

Fotografiile sunt realizate de autorii lor, sub licențele listate în ale noastre credite foto.