Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Lijiang

Locuri de cazare/Lijiang

阅时 Adonis野生派 Black Bar 森林大院民宿

Hotel, de 5 steleRen Li Road, Shu He Old Town, Lijiang, Lijiang, ChinaAfișați pe hartă

1 / 4
Verificăm tariful pentru această noapte

Nu veți fi taxat încă

Sau rezervați telefonic —(888) 789-8585

9.2 · Superb17 recenzii

  • Check-in de la 2:00Check-out până la 12:00.
  • Locație ExcepționalOaspeții evaluează locația cu 9.8 din 10, la Ren Li Road, Shu He Old Town, Lijiang.

Adonis Inn Lijiang oferă vederi impresionante către munți și este situat convenabil în Lijiang, oferind acces facil către atracțiile din apropiere.

Camere Frumos Decorate: Experimentați o combinație de stiluri locale și contemporane în camerele bine echipate, cu terase private și facilități de înaltă calitate.

Facilități pentru Afaceri și Timp Liber: Beneficiați de centrul de afaceri, camera zen și sala audio-vizuală. Explorați curtea spațioasă sau rezervați activități în aer liber precum călărie și drumeții.

Opțiuni de Luat Masa: Răsfățați-vă cu o varietate de preparate culinare chinezești și occidentale la restaurantul din incintă.

Ce oferă acest loc

  • Televizor în zonele comune
  • Check-in rapid
  • Internet cablat gratuit
  • Bar de gustări/deli
  • Parcare proprie (contra cost)
  • Tarife de parcare reduse disponibile în afara locației
  • Acces la internet
  • Curatenie la cerere
  • Evenimente de lansare a vinului
  • Sală de recepție

Camere

9.2

Superb

Cotat 9.2 din 10 de 17 de oaspeți care au stat aici.

  • Curățenie8.3
  • Servicii9.3
  • Locație9.8
  • Camere8.8
  • Facilități9.3
  • Valoare9.3
  • Mâncare și băutură9.3

Oaspeții menționează

Friendly staffBeautiful buildingNice garden
  • QIAOYUNTW

    ·iunie 2026·Cuplu

    跟照片上一樣~民宿的貓咪太太太可愛了!

    我們住在一樓所以不用扛行李上樓

    民宿的服務人員超貼心~會幫我們扛行李

    退房那天好險有他的幫忙~~因為往民宿的方向有一條石頭路

    如果下雨會非常難走~要小心 整體來說還是挺滿意的~

    熱水不穩定

    非常的燙 往冷的調又會變非常冷

  • RaulSpain

    ·aprilie 2026·Cuplu

    Bonito, y personal agradable, pero un desastre de habitaciones y de construcción.

    La amabilidad del personal

    La calidad de la construcción de las habitaciones es penosa, muy mal aisladas, puertas que no cierran, entra aire por todos sitios, el agua caliente tarda muchísimo en salir, un desastre.

  • MyriamFrance

    ·noiembrie 2025·Călător singur

    Personnel adorable

    Magnifique bâtiment

    La chambre plutôt joli également

    Un bon café sur place

    Le jardin est très beau

    Situé proche du centre

    Le bruit, que c’est mal isolé… j’ai très peu dormi j’étais nerveuse à cause du…

  • PangMalaysia

    ·martie 2025

    Good

    Location is good. The cleanliness needs to be improved. Staffs are friendly.

  • 陈China

    ·decembrie 2024

    Exceptional

    Attracted by the pictures and reviews on the internet, the courtyard was beautiful. The room was lovely and comfortable to sleep in. The breakfast and afternoon tea were delicious and plentiful, and there was a tea…

  • 成海China

    ·decembrie 2024

    very good

    The exterior of the homestay blends harmoniously with the surrounding environment, whether it's a rustic countryside setting or a charming old-town alleyway. It doesn't impose but rather invites you in. Stepping through…

Recenziile sunt scrise de oaspeți care au rezervat prin furnizorul nostru și au stat, afișate așa cum au fost scrise și în limba lor. Scorurile pe categorii reprezintă interpretarea furnizorului asupra recenziilor recente, actualizat decembrie 2025.

Unde veți fi

Ren Li Road, Shu He Old Town, Lijiang, Lijiang, China

Oaspeții evaluează locația cu 9.8 din 10 — excepțional.

Lucruri de știut

Anulare

Fiecare cameră își arată propriile condiții înainte de plată.

Majoritatea tarifelor pot fi anulate gratuit până la o dată afișată pe cameră.

Tarifele nerambursabile sunt marcate ca atare.

Reguli ale casei

Check-in de la 2:00 până la 12:00 AM

Check-out până la 12:00

Copii bineveniți

Afișați mai mult

Fără animale de companie

Camere pentru nefumători disponibile

Internet. WiFi este disponibil în toate zonele și este gratuit.

Politica pentru copii și paturi suplimentare. Copiii de orice vârstă sunt bineveniți. Nu ați adăugat paturi pentru bebeluși. Nu ați adăugat paturi suplimentare.

Animale de companie. Animalele de companie nu sunt permise.

Parcare. Parcarea privată este disponibilă gratuit într-o locație din apropiere (rezervarea este necesară).

Plată & proprietate

Plătit la rezervare, nu la recepție.

Tarifele includ taxele și comisioanele pe care le putem identifica.

Proprietatea poate solicita un card la check-in pentru cheltuieli suplimentare.

Afișați mai mult

Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. A deposit may be required at the property.

Ce am verifica noi pentru dumneavoastră aici

  • Că o cameră fără trepte este într-adevăr disponibilă pentru datele dumneavoastră și dacă este un duș cu acces direct sau o cadă, ceea ce anunțul nu menționează niciodată.
  • Dacă există loc pentru o camionetă, o remorcă sau o dubă, nu doar pentru o mașină.
  • Dacă tariful se modifică pentru datele dumneavoastră și ce include.
  • Ce percepe efectiv proprietatea la recepție în plus față de tarif.

Întrebări despre 阅时 Adonis野生派 Black Bar 森林大院民宿

La ce oră sunt check-in și check-out la 阅时 Adonis野生派 Black Bar 森林大院民宿?

Check-in este de la 2:00. Check-out este până la 12:00. Dacă sosiți târziu, spuneți-ne și vom ruga proprietatea să păstreze camera.

Permite 阅时 Adonis野生派 Black Bar 森林大院民宿 animale de companie?

Nu — proprietatea declară că animalele de companie nu sunt permise.

Există parcare la 阅时 Adonis野生派 Black Bar 森林大院民宿?

Parcarea este listată printre facilitățile proprietății. Dacă este gratuită și dacă se poate rezerva un loc variază, așa că verificăm în funcție de datele dumneavoastră, în loc să promitem aici.

Are 阅时 Adonis野生派 Black Bar 森林大院民宿 Wi-Fi?

Da — accesul la internet este listat printre facilitățile proprietății.

Are 阅时 Adonis野生派 Black Bar 森林大院民宿 camere accesibile cu scaunul cu rotile?

Proprietatea menționează facilități fără trepte sau accesibile. Acest indicator este cel mai puțin capabil să rezolve întrebarea: un hotel îl poate avea și totuși să aibă o treaptă la intrare sau o cadă în loc de duș cu acces direct și nu spune dacă camera accesibilă este liberă în datele dumneavoastră. Spuneți-ne de ce aveți nevoie și vom întreba proprietatea direct, în loc să citim indicatorul.

Cum pot rezerva 阅时 Adonis野生派 Black Bar 森林大院民宿?

Introduceți datele mai sus și rezervați online, sau sunați la (888) 789-8585 și o vom face noi — inclusiv lucruri pe care un formular de rezervare nu le poate gestiona, cum ar fi un bloc de camere, un tarif lunar sau o factură pentru angajatorul dumneavoastră.

Unde este 阅时 Adonis野生派 Black Bar 森林大院民宿?

Ren Li Road, Shu He Old Town, Lijiang, Lijiang.

Alte locuri pe care le rezervăm în Lijiang

Nicio legătură cu rezervarea de mai sus. Aceeași piață, prețuit în același mod, pentru cazul în care aceasta nu este cea potrivită.

Toate sejururile înLijiang
Jinmao Purelax Lijiang, The Unbound Collection By HYATTJinmao Purelax Lijiang, The Unbound Collection By HYATT9.8 · 120 de recenziiThe Bivou LijiangThe Bivou Lijiang9.7 · 115 recenziiInterContinental Lijiang Ancient Town Resort by IHGInterContinental Lijiang Ancient Town Resort by IHG9.3 · 259 de recenziiHotel Indigo Lijiang Ancient Town by IHGHotel Indigo Lijiang Ancient Town by IHG9.6 · 74 de recenziiLijiang Yue Tu InnLijiang Yue Tu Inn9.0 · 146 de recenzii
Hilton Garden Inn LijiangLijiang Merry InnPullman Lijiang Resort & SpaBanyan Tree LijiangFairfield by Marriott Lijiang Ancient TownErquan Inn Ancient cityGeGeWuJinmao Pureal Mountain LiiangHilton LijiangLijing Yunman Mushanxue lnnAtour Light LiJiang Ancient City Big WaterwheelVienna International Hotel Lijiang Yuxue Avenue7Days Inn Old Town of Lijiang The Grand Water WheelAncient Charm Luxe Retreat LijiangFull moon Inn LijiangHoliday Inn Express Lijiang Ancient Town by IHGHome2 Suite by Hilton Lijiang Ancient TownJinghua InnJinjiang Inn Lijiang Ancient City Qixing StreetJoy Holiday Hotel LijiangLijiang half yard hotellijiangluxianbaomimihuayuankezhanLijiang YOLO ResortLijing Yunman Sky Cloud lnnSIXI Conglu Design Aesthetics Hotel

Destinații populare

  • Hoteluri în Rome
  • Hoteluri în London
  • Hoteluri în Milan
  • Hoteluri în Athens
  • Hoteluri în Kissimmee, FL
  • Hoteluri în Naples
  • Hoteluri în Dubai
  • Hoteluri în Buenos Aires
  • Hoteluri în Sao Paulo
  • Hoteluri în Istanbul
  • Hoteluri în Marrakech
  • Hoteluri în Rio de Janeiro
  • Hoteluri în Cape Town
  • Hoteluri în Lisbon
  • Hoteluri în Florence
  • Hoteluri în Budapest
  • Hoteluri în Manila
  • Hoteluri în Madrid
  • Hoteluri în Jakarta
  • Hoteluri în Málaga
  • Hoteluri în Tokyo
  • Hoteluri în Kuala Lumpur
  • Hoteluri în Porto
  • Hoteluri în Paris
  • Hoteluri în Ho Chi Minh City
  • Hoteluri în Florianópolis
  • Hoteluri în Nairobi
  • Hoteluri în Osaka
  • Hoteluri în Vienna
  • Hoteluri în Palermo
  • Hoteluri în New Delhi
  • Hoteluri în Hanoi
  • Hoteluri în Davenport, FL
  • Hoteluri în Cairo
  • Hoteluri în Bucharest
  • Hoteluri în Seville
  • Hoteluri în Canggu
  • Hoteluri în Ubud
  • Hoteluri în Tbilisi City
  • Hoteluri în Venice
  • Hoteluri în Split
  • Hoteluri în Barcelona
  • Hoteluri în Bangkok
  • Hoteluri în Mexico City
  • Hoteluri în Playa del Carmen
  • Hoteluri în Marbella
  • Hoteluri în Panama City Beach, FL
  • Hoteluri în Tulum
  • Hoteluri în Prague
  • Hoteluri în Albufeira
  • Hoteluri în Seoul
  • Hoteluri în Catania
  • Hoteluri în Warsaw
  • Hoteluri în Kyoto
  • Hoteluri în Bogotá
  • Hoteluri în Myrtle Beach, SC
  • Hoteluri în Belgrade
  • Hoteluri în Bologna
  • Hoteluri în Melbourne
  • Hoteluri în Mar del Plata
  • Hoteluri Animale de companie în Rome
  • Hoteluri Cu piscină în Rome
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Rome
  • Hoteluri Parcare gratuită în Rome
  • Hoteluri Animale de companie în London
  • Hoteluri Cu piscină în London
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în London
  • Hoteluri Parcare gratuită în London
  • Hoteluri Animale de companie în Milan
  • Hoteluri Cu piscină în Milan
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Milan
  • Hoteluri Parcare gratuită în Milan
  • Hoteluri Animale de companie în Athens
  • Hoteluri Cu piscină în Athens
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Athens
  • Hoteluri Parcare gratuită în Athens
  • Hoteluri Animale de companie în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Cu piscină în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Parcare gratuită în Kissimmee, FL
  • Hoteluri Animale de companie în Naples
  • Hoteluri Cu piscină în Naples
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Naples
  • Hoteluri Parcare gratuită în Naples
  • Hoteluri Animale de companie în Dubai
  • Hoteluri Cu piscină în Dubai
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Dubai
  • Hoteluri Parcare gratuită în Dubai
  • Hoteluri Animale de companie în Buenos Aires
  • Hoteluri Cu piscină în Buenos Aires
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Buenos Aires
  • Hoteluri Parcare gratuită în Buenos Aires
  • Hoteluri Animale de companie în Sao Paulo
  • Hoteluri Cu piscină în Sao Paulo
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Sao Paulo
  • Hoteluri Parcare gratuită în Sao Paulo
  • Hoteluri Animale de companie în Istanbul
  • Hoteluri Cu piscină în Istanbul
  • Hoteluri Fără trepte și accesibil în Istanbul
  • Hoteluri Parcare gratuită în Istanbul
  • Hoteluri în Albania
  • Hoteluri în Argentina
  • Hoteluri în Armenia
  • Hoteluri în Australia
  • Hoteluri în Austria
  • Hoteluri în Azerbaijan
  • Hoteluri în Belgium
  • Hoteluri în Bosnia and Herzegovina
  • Hoteluri în Brazil
  • Hoteluri în Bulgaria
  • Hoteluri în Canada
  • Hoteluri în Chile
  • Hoteluri în China
  • Hoteluri în Colombia
  • Hoteluri în Croatia
  • Hoteluri în the Czech Republic
  • Hoteluri în the Dominican Republic
  • Hoteluri în Egypt
  • Hoteluri în Finland
  • Hoteluri în France
  • Hoteluri în Georgia
  • Hoteluri în Germany
  • Hoteluri în Ghana
  • Hoteluri în Greece
  • Hoteluri în Hungary
  • Hoteluri în India
  • Hoteluri în Indonesia
  • Hoteluri în Israel
  • Hoteluri în Italy
  • Hoteluri în Japan

Toate destinațiileLocuri de cazareRezervări hoteliereTarife lunare și săptămânaleBlocuri de camere și grupuriCamere accesibileCredite foto

Ajutor

  • Contactați-ne
  • Cum funcționează rezervarea
  • Sunați (888) 789-8585

Descoperiți

  • Locuri de cazare
  • Rezervări hoteliere
  • Tarife lunare și săptămânale
  • Blocuri de camere și grupuri
  • Camere accesibile

Termeni și setări

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Anulări și rambursări
  • Accesibilitate

Despre Callstay

  • Despre noi
  • Credite foto
© 2026 Callstay. O companie Spotbo, Inc..Tarifele sunt aceleași ca la rezervarea directă.

Fotografiile sunt realizate de autorii lor, sub licențele listate în ale noastre credite foto.