Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Sabaudia

Nastanitve/Sabaudia

Villa Piri

Not Available70 Viale delle Peonie, Sabaudia, ItalyPrikažite na zemljevidu

1 / 4
Preverjam ceno za nocoj

Ne boste zaračunani še ničesar

Ali ga rezervirajte po telefonu —(888) 789-8585
  • Prijava od 15:00Odjava do 11:00.

Luksuzna Vila z Jedilnim Prostorom na Prostem

Prostorno Namestitev in Sodobne Opreme Vila Piri v Sabaudii nudi luksuzno bivanje z 3 spalnicami, popolnoma opremljeno kuhinjo in zasebnim vhodom, kjer se gostje lahko spočijejo ob kozarcu vina. Poletna hiša je klimatizirana in vključuje tudi televizor z ravnim zaslonom, pralni stroj ter 2 kopalnici za udobje.

Mirna Vrt in Priljubljene Atrakcije v okolici Gostje se lahko sprostijo v mirnem vrtu ali raziskujejo bližnje znamenitosti, kot sta Narodni park Circeo in Tempelj Jupitra Anxur. Z brezplačnim zasebnim parkiriščem in balkonom za uživanje v razgledu je Vila Piri popolna izbira za vaš naslednji oddih.

Rezervirajte svoj dopust v Vili Piri zdaj za nepozabno izkušnjo počitnic!

Kaj ta kraj ponuja

  • Samoplačilo (doplačilo)
  • Znižane cene za parkiranje izven objekta na voljo
  • japonski vrt
  • Parkirišče
  • Sobe za nekadilce
  • Klimatska naprava
  • Žar oprema
  • Brez kadenja povsod
  • Dostop s ključem

Sobe

Kje boste

70 Viale delle Peonie, Sabaudia, Italy

Stvari, ki jih morate vedeti

Odpoved

Vsaka soba prikaže svoje pogoje pred plačilom.

Večino cen je mogoče brezplačno odpovedati do datuma, prikazanega pri sobi.

Nepovratne cene so označene kot take.

Hišni red

Prijava od 15:00 do 07:00 PM

Odjava do 11:00

Brez otrok

Prikažite več

Brez hišnih ljubljenčkov

Na voljo so nekadilske sobe

Plačilo in nastanitev

Plačano ob rezervaciji, ne na recepciji.

Cene vključujejo davke in pristojbine, ki jih lahko preberemo.

Nastanitev lahko ob prijavi vzame kartico za morebitne dodatne stroške.

Prikažite več

This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Kaj bi za vas preverili tukaj

  • Ali je dovolj prostora za tovornjak, prikolico ali kombi, ne le za avto.
  • Ali se cena spreminja glede na vaše datume in kaj vključuje.
  • Kaj nepremičnina dejansko zaračuna na recepciji poleg cene.

Vprašanja o Villa Piri

Kdaj sta prijava in odjava v Villa Piri?

Prijava je od 15:00. Odjava je do 11:00. Če prihajate pozno, nam sporočite in prosili bomo nastanitev, naj zadrži sobo.

Ali Villa Piri dovoljuje hišne ljubljenčke?

Ne — nastanitev navaja, da hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

Ali je pri Villa Piri parkirišče?

Parkirišče je navedeno med ugodnostmi nepremičnine. Ali je brezplačno in ali lahko rezervirate mesto, se razlikuje, zato to preverimo glede na vaše datume, namesto da bi obljubljali tukaj.

Kako rezerviram Villa Piri?

Vnesite svoje datume zgoraj in rezervirajte na spletu ali pokličite (888) 789-8585 in to bomo storili namesto vas – vključno s stvarmi, ki jih obrazec za rezervacijo ne obvlada, kot so skupina sob, mesečna cena ali račun za delodajalca.

Kje je Villa Piri?

70 Viale delle Peonie, Sabaudia.

Kategorije ocen gostov na tej strani še niso na voljo — ponudnik navaja le skupno oceno brez podrobnosti za to nastanitev, mi pa raje ne prikažemo ničesar, kot da bi izumili stolpce. Pokliči (888) 789-8585 in prebrali vam bomo, kaj objekt pravi.

Druga mesta, ki jih rezerviramo v Sabaudia

Ni povezano z zgornjo rezervacijo. Isti trg, enako ceno, za primer, če ta ni prava.

Vsi prenočitve v Sabaudia
Best Western Plus Sabaudia HotelBest Western Plus Sabaudia Hotel9.1 · 912 mnenjCoccinellaCoccinella9.0 · 253 mnenjIl San Francesco Charming HotelIl San Francesco Charming Hotel8.9 · 131 mnenjHotel CentraleHotel Centrale8.6 · 743 mnenjLula Hotel - Ex Love & Fama HotelLula Hotel - Ex Love & Fama Hotel8.9 · 51 mnenj
Hotel Oasi Di KufraVilla SabaudiaGekoBaia D'OroVilla sull'AcquaHotel ZeffiroHotel Le DuneCasa RitaOasi CaprolaceL'ippocampo Guest HouseLa casa del MoroAgriturismo AcquachiaraMami Sabaudia HotelCrisamAgriturismo Fratelli MizzonAppartamento al primo piano MARGHERITAArcibalenoIl GrifoWhite RoomsVilla GardenVilla BellaAgriturismo Il FienileAgriturismo PaduaCasa Luce SabaudiaIl Giardino dei semplici

Priljubljene destinacije

  • Hoteli v Rome
  • Hoteli v London
  • Hoteli v Milan
  • Hoteli v Athens
  • Hoteli v Kissimmee, FL
  • Hoteli v Naples
  • Hoteli v Dubai
  • Hoteli v Buenos Aires
  • Hoteli v Sao Paulo
  • Hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Marrakech
  • Hoteli v Rio de Janeiro
  • Hoteli v Cape Town
  • Hoteli v Lisbon
  • Hoteli v Florence
  • Hoteli v Budapest
  • Hoteli v Manila
  • Hoteli v Madrid
  • Hoteli v Jakarta
  • Hoteli v Málaga
  • Hoteli v Tokyo
  • Hoteli v Kuala Lumpur
  • Hoteli v Porto
  • Hoteli v Paris
  • Hoteli v Ho Chi Minh City
  • Hoteli v Florianópolis
  • Hoteli v Nairobi
  • Hoteli v Osaka
  • Hoteli v Vienna
  • Hoteli v Palermo
  • Hoteli v New Delhi
  • Hoteli v Hanoi
  • Hoteli v Davenport, FL
  • Hoteli v Cairo
  • Hoteli v Bucharest
  • Hoteli v Seville
  • Hoteli v Canggu
  • Hoteli v Ubud
  • Hoteli v Tbilisi City
  • Hoteli v Venice
  • Hoteli v Split
  • Hoteli v Barcelona
  • Hoteli v Bangkok
  • Hoteli v Mexico City
  • Hoteli v Playa del Carmen
  • Hoteli v Marbella
  • Hoteli v Panama City Beach, FL
  • Hoteli v Tulum
  • Hoteli v Prague
  • Hoteli v Albufeira
  • Hoteli v Seoul
  • Hoteli v Catania
  • Hoteli v Warsaw
  • Hoteli v Kyoto
  • Hoteli v Bogotá
  • Hoteli v Myrtle Beach, SC
  • Hoteli v Belgrade
  • Hoteli v Bologna
  • Hoteli v Melbourne
  • Hoteli v Mar del Plata
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Rome
  • Z bazenom hoteli v Rome
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Rome
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Rome
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v London
  • Z bazenom hoteli v London
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v London
  • Brezplačno parkirišče hoteli v London
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Milan
  • Z bazenom hoteli v Milan
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Milan
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Milan
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Athens
  • Z bazenom hoteli v Athens
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Athens
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Athens
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Kissimmee, FL
  • Z bazenom hoteli v Kissimmee, FL
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Kissimmee, FL
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Kissimmee, FL
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Naples
  • Z bazenom hoteli v Naples
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Naples
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Naples
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Dubai
  • Z bazenom hoteli v Dubai
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Dubai
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Dubai
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Buenos Aires
  • Z bazenom hoteli v Buenos Aires
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Buenos Aires
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Buenos Aires
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Sao Paulo
  • Z bazenom hoteli v Sao Paulo
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Sao Paulo
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Sao Paulo
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Istanbul
  • Z bazenom hoteli v Istanbul
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Istanbul
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Albania
  • Hoteli v Argentina
  • Hoteli v Armenia
  • Hoteli v Australia
  • Hoteli v Austria
  • Hoteli v Azerbaijan
  • Hoteli v Belgium
  • Hoteli v Bosnia and Herzegovina
  • Hoteli v Brazil
  • Hoteli v Bulgaria
  • Hoteli v Canada
  • Hoteli v Chile
  • Hoteli v China
  • Hoteli v Colombia
  • Hoteli v Croatia
  • Hoteli v the Czech Republic
  • Hoteli v the Dominican Republic
  • Hoteli v Egypt
  • Hoteli v Finland
  • Hoteli v France
  • Hoteli v Georgia
  • Hoteli v Germany
  • Hoteli v Ghana
  • Hoteli v Greece
  • Hoteli v Hungary
  • Hoteli v India
  • Hoteli v Indonesia
  • Hoteli v Israel
  • Hoteli v Italy
  • Hoteli v Japan

Vse destinacijeNamestitveHotelske rezervacijeMesečne in tedenske ceneBlokade sob in skupineDostopne sobeZasluge za slike

Pomoč

  • Kontaktirajte nas
  • Kako deluje rezervacija
  • Pokličite (888) 789-8585

Odkrijte

  • Namestitve
  • Hotelske rezervacije
  • Mesečne in tedenske cene
  • Blokade sob in skupine
  • Dostopne sobe

Pogoji in nastavitve

  • Pogoji uporabe
  • Pravilnik o zasebnosti
  • Odpovedi in vračila
  • Dostopnost

O Callstay

  • O nas
  • Zasluge za slike
© 2026 Callstay. Podjetje Spotbo, Inc..Cene so enake kot pri neposredni rezervaciji.

Fotografije avtorjev pod licencami, navedenimi v našem zasluge za slike.