Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Yalıkavak

Nastanitve/Yalıkavak

The Bodrum EDITION

Hoteli, 5-zvezdičniDirmil Mahallesi, Balyek Caddesi No 5A Bodrum, Yalıkavak, TurkeyPrikažite na zemljevidu

1 / 4
Preverjam ceno za nocoj

Ne boste zaračunani še ničesar

Ali ga rezervirajte po telefonu —(888) 789-8585
Najbolje ocenjeno

Gostje ga najvišje ocenjujejo za location, food in amenities.

9.3239Mnenja
  • Prijava od 15:00Odjava do 12:00. Recepcija je osebovana 24 ur na dan, zato je pozni prihod v redu.
  • Lokacija IzjemnoGostje ocenjujejo lokacijo z 9.6 od 10, na naslovu Dirmil Mahallesi, Balyek Caddesi No 5A Bodrum.
  • Zajtrk na voljoVključeno pri nekaterih cenah — prehrana je prikazana pri vsaki sobi.

Razkošno Spa Doživetje Prepustite se vrhunskemu spa centru v The Bodrum EDITION, ki ponuja široko paleto pomlajevalnih tretmajev in tradicionalno turško kopel Hammam.

Elegantne Sobe in Suite Doživite razkošje v vsakem detajlu z elegantno opremljenimi sobami in suiti, ki vključujejo balkone, televizorje z ravnim zaslonom ter zasebne kopalnice s kakovostnimi potrebščinami. Nekateri suiti ponujajo celo zasebno parno kopel za popolno sprostitev.

Kulinarične Praznik Uživajte v mediteranskem načinu življenja v restavraciji KITCHEN, ki ponuja različne kulinarične izkušnje skozi ves dan. Raziščite latinskoameriško kuhinjo s pridihom Mediterana v restavraciji BRAVA ali uživajte v notranjem in zunanjem jedilniku v DISCETTO, kjer so na voljo tudi možnosti zabave.

Izkusite vrhunec razkošja in sprostitve v The Bodrum EDITION. Rezervirajte svoj obisk zdaj za nepozabno doživetje.

Kaj ta kraj ponuja

  • Fitnesne naprave
  • WiFi na voljo
  • Brezplačen WiFi
  • Parkirišče
  • Brezplačno Parkirno mesto
  • Sobe za nekadilce
  • Klimatska naprava
  • Fitnes center
  • Bazen
  • 24-urna recepcija

Sobe

9.3

Najbolje ocenjeno

Ocenjeno s 9.3 od 10 s strani 239 gostov, ki so tu bivali.

  • Čistoča9.3
  • Storitev9.1
  • Lokacija9.6
  • Sobe8.5
  • Udobje9.4
  • Vrednost9.4
  • Hrana in pijača9.5

Gostje omenjajo

Beautiful property and viewsFantastic bay / beach (Strand)Very good locationDelicious and plentiful breakfastHelpful and friendly staffLarge rooms and beautiful gardens
  • MilagrosPeru

    ·avgust 2026·Skupina

    Excelente

    El personal muy educado

    Nada todo excelente

  • Lynn SkafCI

    ·julij 2026·Družina

    Super cadre, très belle plage.

    Le staff accueillant, chaleureux, au soin et à l’écoute

  • AntoineUnited Arab Emirates

    ·julij 2026·Par

    Perfect!

    Outstanding service from each team member. They really made the stay a memorable experience.

  • RolandAustria

    ·julij 2026·Individualni popotnik

    Das Zimmer war ok und sehr nettes Personal

    Der Strand war extrem schmutzig und das Service am Strand mittelmäßig. Das Frühstück ist gut, aber ein buffet wäre angenehmer.

  • SuhailaUnited Arab Emirates

    ·junij 2026·Par

    Until meet again

    Location

    Nothing

  • AidarCroatia

    ·junij 2026·Družina

    Завтрак отличный, территория супер!

    В номерах сильный кондиционер, регулировка не срабатывала.

Ocene so napisali gostje, ki so rezervirali prek našega dobavitelja in tam bivali; prikazane so v izvirni obliki in v njihovem jeziku. Ocene kategorij so dobaviteljeva interpretacija nedavnih ocen, posodobljeno julij 2026 .

Kje boste

Dirmil Mahallesi, Balyek Caddesi No 5A Bodrum, Yalıkavak, Turkey

Gostje ocenjujejo lokacijo z 9.6 od 10 — izjemno.

Stvari, ki jih morate vedeti

Odpoved

Vsaka soba prikaže svoje pogoje pred plačilom.

Večino cen je mogoče brezplačno odpovedati do datuma, prikazanega pri sobi.

Nepovratne cene so označene kot take.

Hišni red

Prijava od 15:00

Odjava do 12:00

Otroci dobrodošli

Prikažite več

Brez hišnih ljubljenčkov

Na voljo so nekadilske sobe

Plačilo in nastanitev

Plačano ob rezervaciji, ne na recepciji.

Cene vključujejo davke in pristojbine, ki jih lahko preberemo.

Nastanitev lahko ob prijavi vzame kartico za morebitne dodatne stroške.

Prikažite več

A deposit may be required at the property.

Kaj bi za vas preverili tukaj

  • Koliko sob bodo zadržali naenkrat, za kako dolgo in pod kakšnimi pogoji.
  • Da je brezstopenjska soba dejansko prosta na vaše datume in ali je tuš s prilagodljivim vstopom ali kad, kar seznam nikoli ne navaja.
  • Da je recepcija osebje, ko pristanete, in da je soba zadržana po izteku roka.
  • Pristojbina za hišne ljubljenčke in morebitna omejitev velikosti, kjer se te rezervacije običajno zapletejo.
  • Ali je dovolj prostora za tovornjak, prikolico ali kombi, ne le za avto.
  • Ali je zajtrk vključen v ceno ali se doda ob zaključku in ob kateri uri poteka.
  • Ali se cena spreminja glede na vaše datume in kaj vključuje.
  • Kaj nepremičnina dejansko zaračuna na recepciji poleg cene.

Vprašanja o The Bodrum EDITION

Kdaj sta prijava in odjava v The Bodrum EDITION?

Prijava je od 15:00. Odjava je do 12:00. Če prihajate pozno, nam sporočite in prosili bomo nastanitev, naj zadrži sobo.

Ali The Bodrum EDITION dovoljuje hišne ljubljenčke?

Ne — nastanitev navaja, da hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

Ali je pri The Bodrum EDITION parkirišče?

Parkirišče je navedeno med ugodnostmi nepremičnine. Ali je brezplačno in ali lahko rezervirate mesto, se razlikuje, zato to preverimo glede na vaše datume, namesto da bi obljubljali tukaj.

Ali ima The Bodrum EDITION bazen?

Da – bazen je naveden med ugodnostmi nepremičnine. Sezonska zaprtja so pogosta, zato bomo potrdili, da je odprt za vaše datume.

Ali je pri The Bodrum EDITION vključeno zajtrk?

Zajtrk je na voljo v nastanitvi. Ali je vključen, je odvisno od cene – vrsta prehrane je prikazana pri vsaki sobi, ko vnesete datume.

Ali ima The Bodrum EDITION Wi-Fi?

Da – dostop do interneta je naveden med objekti nepremičnine.

Ali lahko v The Bodrum EDITION rezerviram skupino sob?

Nepremičnina navaja prostore za sestanke in bankete, kar običajno pomeni, da obvladuje skupinsko poslovanje – vendar je število sob, ki jih lahko sprejme naenkrat, za koliko časa in po kakšni ceni, določeno od primera do primera in ni v nobenem viru. Sporočite nam datume in število sob, te pogoje pa bomo pred zaračunavanjem pridobili od nepremičnine pisno.

Ali ima The Bodrum EDITION sobe z dostopom za invalidske vozičke?

Nepremičnina navaja objekte brez stopnic ali s prilagoditvami. Ta oznaka je najmanj zanesljiva pri odgovoru: hotel jo lahko ima in ima še vedno stopnico pri vhodu ali kopalnico namesto tuša za invalidski voziček, in ne pove, ali je prilagojena soba prosta na vaše datume. Povejte nam, kaj potrebujete, in neposredno povprašamo nepremičnino, namesto da bi vam prebrali oznako.

Ali se lahko v The Bodrum EDITION prijavim pozno?

Nepremičnina navaja, da je recepcija odprta 24 ur, zato bi moral biti pozni prihod mogoč. Standardna prijava je od 15:00. Sobe so kljub temu pri nekaterih nepremičninah sproščene po določenem roku, ne glede na delovni čas recepcije, zato nam sporočite čas prihoda in poskrbeli bomo, da sobo zadržijo.

Kako rezerviram The Bodrum EDITION?

Vnesite svoje datume zgoraj in rezervirajte na spletu ali pokličite (888) 789-8585 in to bomo storili namesto vas – vključno s stvarmi, ki jih obrazec za rezervacijo ne obvlada, kot so skupina sob, mesečna cena ali račun za delodajalca.

Kje je The Bodrum EDITION?

Dirmil Mahallesi, Balyek Caddesi No 5A Bodrum, Yalıkavak.

Druga mesta, ki jih rezerviramo v Yalıkavak

Ni povezano z zgornjo rezervacijo. Isti trg, enako ceno, za primer, če ta ni prava.

Vsi prenočitve v Yalıkavak
Allium Bodrum Resort & SpaAllium Bodrum Resort & Spa9.6 · 558 mnenjSea Palm Otel YalıkavakSea Palm Otel Yalıkavak9.6 · 149 mnenjAilla YalıkavakAilla Yalıkavak10.0 · 69 mnenjThe Bodrum Hotel Yalıkavak - MGallery CollectionThe Bodrum Hotel Yalıkavak - MGallery Collection9.2 · 307 mnenjBlue Point Hotel YalikavakBlue Point Hotel Yalikavak9.2 · 275 mnenj
Palmalife Bodrum Resort & SpaAvantgarde Refined YalıkavakRuins Luxury Resort - Adults OnlySirene Luxury Hotel BodrumG Beyond Residences & Villas, Yalıkavak, BodrumArt Suites HotelYalikavak Marina Garden HotelSun Garden Apart HotelLife Butiq OtelSezz Hotels Spa Wellness Yalikavak Adult OnlyBirdcage 33 Hotel - Adult OnlyArts Hotel Bodrum YalikavakVoger Bodrum by The SeaRoot Redrock Villas YalıkavakYAZ YalıkavakBovilla Hotel Salt YalıkavakVillamuzVilla TibetElementa Boutique Hotel - Adults OnlyGarden House in Yalikavak7 Deluxe - A Seductive Blend Of Style And SerenityCasita Verdi EvleriRams Resort and BodRoomBnBYalıkavak RezidansEge Apartments

Priljubljene destinacije

  • Hoteli v Rome
  • Hoteli v London
  • Hoteli v Milan
  • Hoteli v Athens
  • Hoteli v Kissimmee, FL
  • Hoteli v Naples
  • Hoteli v Dubai
  • Hoteli v Buenos Aires
  • Hoteli v Sao Paulo
  • Hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Marrakech
  • Hoteli v Rio de Janeiro
  • Hoteli v Cape Town
  • Hoteli v Lisbon
  • Hoteli v Florence
  • Hoteli v Budapest
  • Hoteli v Manila
  • Hoteli v Madrid
  • Hoteli v Jakarta
  • Hoteli v Málaga
  • Hoteli v Tokyo
  • Hoteli v Kuala Lumpur
  • Hoteli v Porto
  • Hoteli v Paris
  • Hoteli v Ho Chi Minh City
  • Hoteli v Florianópolis
  • Hoteli v Nairobi
  • Hoteli v Osaka
  • Hoteli v Vienna
  • Hoteli v Palermo
  • Hoteli v New Delhi
  • Hoteli v Hanoi
  • Hoteli v Davenport, FL
  • Hoteli v Cairo
  • Hoteli v Bucharest
  • Hoteli v Seville
  • Hoteli v Canggu
  • Hoteli v Ubud
  • Hoteli v Tbilisi City
  • Hoteli v Venice
  • Hoteli v Split
  • Hoteli v Barcelona
  • Hoteli v Bangkok
  • Hoteli v Mexico City
  • Hoteli v Playa del Carmen
  • Hoteli v Marbella
  • Hoteli v Panama City Beach, FL
  • Hoteli v Tulum
  • Hoteli v Prague
  • Hoteli v Albufeira
  • Hoteli v Seoul
  • Hoteli v Catania
  • Hoteli v Warsaw
  • Hoteli v Kyoto
  • Hoteli v Bogotá
  • Hoteli v Myrtle Beach, SC
  • Hoteli v Belgrade
  • Hoteli v Bologna
  • Hoteli v Melbourne
  • Hoteli v Mar del Plata
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Rome
  • Z bazenom hoteli v Rome
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Rome
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Rome
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v London
  • Z bazenom hoteli v London
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v London
  • Brezplačno parkirišče hoteli v London
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Milan
  • Z bazenom hoteli v Milan
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Milan
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Milan
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Athens
  • Z bazenom hoteli v Athens
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Athens
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Athens
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Kissimmee, FL
  • Z bazenom hoteli v Kissimmee, FL
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Kissimmee, FL
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Kissimmee, FL
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Naples
  • Z bazenom hoteli v Naples
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Naples
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Naples
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Dubai
  • Z bazenom hoteli v Dubai
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Dubai
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Dubai
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Buenos Aires
  • Z bazenom hoteli v Buenos Aires
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Buenos Aires
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Buenos Aires
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Sao Paulo
  • Z bazenom hoteli v Sao Paulo
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Sao Paulo
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Sao Paulo
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Istanbul
  • Z bazenom hoteli v Istanbul
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Istanbul
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Albania
  • Hoteli v Argentina
  • Hoteli v Armenia
  • Hoteli v Australia
  • Hoteli v Austria
  • Hoteli v Azerbaijan
  • Hoteli v Belgium
  • Hoteli v Bosnia and Herzegovina
  • Hoteli v Brazil
  • Hoteli v Bulgaria
  • Hoteli v Canada
  • Hoteli v Chile
  • Hoteli v China
  • Hoteli v Colombia
  • Hoteli v Croatia
  • Hoteli v the Czech Republic
  • Hoteli v the Dominican Republic
  • Hoteli v Egypt
  • Hoteli v Finland
  • Hoteli v France
  • Hoteli v Georgia
  • Hoteli v Germany
  • Hoteli v Ghana
  • Hoteli v Greece
  • Hoteli v Hungary
  • Hoteli v India
  • Hoteli v Indonesia
  • Hoteli v Israel
  • Hoteli v Italy
  • Hoteli v Japan

Vse destinacijeNamestitveHotelske rezervacijeMesečne in tedenske ceneBlokade sob in skupineDostopne sobeZasluge za slike

Pomoč

  • Kontaktirajte nas
  • Kako deluje rezervacija
  • Pokličite (888) 789-8585

Odkrijte

  • Namestitve
  • Hotelske rezervacije
  • Mesečne in tedenske cene
  • Blokade sob in skupine
  • Dostopne sobe

Pogoji in nastavitve

  • Pogoji uporabe
  • Pravilnik o zasebnosti
  • Odpovedi in vračila
  • Dostopnost

O Callstay

  • O nas
  • Zasluge za slike
© 2026 Callstay. Podjetje Spotbo, Inc..Cene so enake kot pri neposredni rezervaciji.

Fotografije avtorjev pod licencami, navedenimi v našem zasluge za slike.