Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Palm Coast, FL

Nastanitve/Palm Coast, FL

Sailing Mood

Počitniške hiše, 4-zvezdični8 Moody Drive, Palm Coast, FL, United StatesPrikažite na zemljevidu

1 / 4
Preverjam ceno za nocoj

Ne boste zaračunani še ničesar

Ali ga rezervirajte po telefonu —(888) 789-8585

10.0 · Izjemno3 mnenj

  • Prijava od 16:00Odjava do 10:00.

Luksuzno Namestitev z Osupljivimi Pogledi na Vrtove Sailing Mood nudi slikovito bivanje s teraso, ki pogled daje na bujne vrtove. Počitniška hiša se ponaša s 3 spalnicami, popolnoma opremljeno kuhinjo in udobno dnevno sobo, kar zagotavlja popoln pobeg za goste.

Ugodna Lokacija za Raziščevanje Zgodovinskih Dragocenosti Nahaja se le kratek sprehod od Fort Matanzas in Svetilnika sv. Avguština, Sailing Mood je idealna izbira za raziskovanje bogate zgodovine tega kraja. S bližino Flagler College in hiše Ximenez Fatio se lahko gostje poglobili v lokalno kulturo.

Sodobni Udobja in Privatnost Gosti lahko uživajo v sodobnih udobjih, kot so brezplačen WiFi, satelitska televizija in zaseben vhod za dodatno privatnost. Bližina plaže Washington Oaks State Park in Nacionalnega spomenika Castillo de San Marcos zagotavlja nepozabno in sproščujoče bivanje.

Odkrijte luksuz in udobje v Sailing Mood - Rezervirajte svoje bivanje zdaj!

Kaj ta kraj ponuja

  • WiFi na voljo
  • Brezplačen WiFi
  • Parkirišče
  • Brezplačno Parkirno mesto
  • Klimatska naprava
  • Ogrevanje
  • Družinske sobe
  • Vrt
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki
  • Pohodništvo

Sobe

10.0

Izjemno

Ocenjeno s 10.0 od 10 s strani 3 gostov, ki so tu bivali.

  • Clara

    ·junij 2024

    Never again

    My stay with the family was overall a terrible experience . When we arrived on the property there were dirty dishes in the sink .. can full of garbage. There was a wasp nest on the deck so the children could not play…

  • Clara

    ·junij 2024

    Never again

    My stay with the family was overall a terrible experience . When we arrived on the property there were dirty dishes in the sink .. can full of garbage. There was a wasp nest on the deck so the children could not play…

  • ElyseUnited States

    ·maj 2024

    Exceptional

Ocene so napisali gostje, ki so rezervirali prek našega dobavitelja in tam bivali; prikazane so v izvirni obliki in v njihovem jeziku. Ocene kategorij so dobaviteljeva interpretacija nedavnih ocen.

Kje boste

8 Moody Drive, Palm Coast, FL, United States

Stvari, ki jih morate vedeti

Odpoved

Vsaka soba prikaže svoje pogoje pred plačilom.

Večino cen je mogoče brezplačno odpovedati do datuma, prikazanega pri sobi.

Nepovratne cene so označene kot take.

Hišni red

Prijava od 16:00

Odjava do 10:00

Otroci dobrodošli

Prikažite več

Brez hišnih ljubljenčkov

Plačilo in nastanitev

Plačano ob rezervaciji, ne na recepciji.

Cene vključujejo davke in pristojbine, ki jih lahko preberemo.

Nastanitev lahko ob prijavi vzame kartico za morebitne dodatne stroške.

Prikažite več

Guests will receive a rental agreement which must be signed and returned to the property prior to arrival. If the agreement is not received, the guest should contact the property management company at the number on the booking confirmation. Guests must be 25 years of age or older to check-in.Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Please note that the full amount of the reservation is due before arrival. will send a confirmation with detailed payment information. After full payment is taken, the property's details, including the address and where to pick up the keys, will be sent to you by email. This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. A deposit may be required at the property.

Kaj bi za vas preverili tukaj

  • Da je brezstopenjska soba dejansko prosta na vaše datume in ali je tuš s prilagodljivim vstopom ali kad, kar seznam nikoli ne navaja.
  • Pristojbina za hišne ljubljenčke in morebitna omejitev velikosti, kjer se te rezervacije običajno zapletejo.
  • Ali je dovolj prostora za tovornjak, prikolico ali kombi, ne le za avto.
  • Ali se cena spreminja glede na vaše datume in kaj vključuje.
  • Kaj nepremičnina dejansko zaračuna na recepciji poleg cene.

Vprašanja o Sailing Mood

Kdaj sta prijava in odjava v Sailing Mood?

Prijava je od 16:00. Odjava je do 10:00. Če prihajate pozno, nam sporočite in prosili bomo nastanitev, naj zadrži sobo.

Ali Sailing Mood dovoljuje hišne ljubljenčke?

Ne — nastanitev navaja, da hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

Ali je pri Sailing Mood parkirišče?

Parkirišče je navedeno med ugodnostmi nepremičnine. Ali je brezplačno in ali lahko rezervirate mesto, se razlikuje, zato to preverimo glede na vaše datume, namesto da bi obljubljali tukaj.

Ali ima Sailing Mood Wi-Fi?

Da – dostop do interneta je naveden med objekti nepremičnine.

Ali ima Sailing Mood sobe z dostopom za invalidske vozičke?

Nepremičnina navaja objekte brez stopnic ali s prilagoditvami. Ta oznaka je najmanj zanesljiva pri odgovoru: hotel jo lahko ima in ima še vedno stopnico pri vhodu ali kopalnico namesto tuša za invalidski voziček, in ne pove, ali je prilagojena soba prosta na vaše datume. Povejte nam, kaj potrebujete, in neposredno povprašamo nepremičnino, namesto da bi vam prebrali oznako.

Kako rezerviram Sailing Mood?

Vnesite svoje datume zgoraj in rezervirajte na spletu ali pokličite (888) 789-8585 in to bomo storili namesto vas – vključno s stvarmi, ki jih obrazec za rezervacijo ne obvlada, kot so skupina sob, mesečna cena ali račun za delodajalca.

Kje je Sailing Mood?

8 Moody Drive, Palm Coast, FL.

Druga mesta, ki jih rezerviramo v Palm Coast

Ni povezano z zgornjo rezervacijo. Isti trg, enako ceno, za primer, če ta ni prava.

Vsi prenočitve v Palm Coast, FL
Red Roof Inn PLUS+ Palm CoastRed Roof Inn PLUS+ Palm Coast9.0 · 716 mnenjHilton Garden Inn Palm Coast Town CenterHilton Garden Inn Palm Coast Town Center9.0 · 597 mnenjLegacy Vacation Resorts - Palm CoastLegacy Vacation Resorts - Palm Coast8.5 · 837 mnenjHammock Beach Golf Resort & SpaHammock Beach Golf Resort & Spa8.5 · 585 mnenjFairfield Inn & Suites Palm Coast I-95Fairfield Inn & Suites Palm Coast I-958.6 · 127 mnenj
BW Plus Flagler Beach Area Inn & SuitesManor on the CanalBest Western Plus Flagler Beach Area Inn & SuitesHoliday Inn Express & Suites Palm Coast I95 by IHGMicrotel Inn & Suites by Wyndham Palm Coast I-95Econo Lodge Palm Coast CentralSouthernVilla Ticket to ParadiseHoliday Inn Express & Suites Palm Coast - I-95Luxury King Suite, 3BR 2BA, Beach Vibe, Top-Tier Amenities, Prime locationCoastal Vibes & Family Fun-Spacious 3BR, Kidz Zone, Desirable NeighborhoodThe Lodge at Hammock Beach ResortRetreat at Hammock Dunes Beach, Palm CoastCouples Getaway - Sweet Retreat - European Village Best LocationTranquility Home near BeachesEuropean Style CondoLuxury Ocean Blue beach house- 3 bed room Dog friendlyUnique Stay with European CharmHeated Pool home fenced yard near the beachBeach House King Bed Pet Friendly! Fast Wi-Fi Netflix GarageCharming Condo - European VibeCozy Stay with European CharmCoreys Coastal Beach GetawayGame room ,Saltwater ,pool Spa - Tropical Oasis!spacious 4-bedroom WITH KING BEDPalm Coast, FL 2BD 2BR Beach Villa! Walk to the Ocean!

Priljubljene destinacije

  • Hoteli v Rome
  • Hoteli v London
  • Hoteli v Milan
  • Hoteli v Athens
  • Hoteli v Kissimmee, FL
  • Hoteli v Naples
  • Hoteli v Dubai
  • Hoteli v Buenos Aires
  • Hoteli v Sao Paulo
  • Hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Marrakech
  • Hoteli v Rio de Janeiro
  • Hoteli v Cape Town
  • Hoteli v Lisbon
  • Hoteli v Florence
  • Hoteli v Budapest
  • Hoteli v Manila
  • Hoteli v Madrid
  • Hoteli v Jakarta
  • Hoteli v Málaga
  • Hoteli v Tokyo
  • Hoteli v Kuala Lumpur
  • Hoteli v Porto
  • Hoteli v Paris
  • Hoteli v Ho Chi Minh City
  • Hoteli v Florianópolis
  • Hoteli v Nairobi
  • Hoteli v Osaka
  • Hoteli v Vienna
  • Hoteli v Palermo
  • Hoteli v New Delhi
  • Hoteli v Hanoi
  • Hoteli v Davenport, FL
  • Hoteli v Cairo
  • Hoteli v Bucharest
  • Hoteli v Seville
  • Hoteli v Canggu
  • Hoteli v Ubud
  • Hoteli v Tbilisi City
  • Hoteli v Venice
  • Hoteli v Split
  • Hoteli v Barcelona
  • Hoteli v Bangkok
  • Hoteli v Mexico City
  • Hoteli v Playa del Carmen
  • Hoteli v Marbella
  • Hoteli v Panama City Beach, FL
  • Hoteli v Tulum
  • Hoteli v Prague
  • Hoteli v Albufeira
  • Hoteli v Seoul
  • Hoteli v Catania
  • Hoteli v Warsaw
  • Hoteli v Kyoto
  • Hoteli v Bogotá
  • Hoteli v Myrtle Beach, SC
  • Hoteli v Belgrade
  • Hoteli v Bologna
  • Hoteli v Melbourne
  • Hoteli v Mar del Plata
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Rome
  • Z bazenom hoteli v Rome
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Rome
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Rome
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v London
  • Z bazenom hoteli v London
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v London
  • Brezplačno parkirišče hoteli v London
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Milan
  • Z bazenom hoteli v Milan
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Milan
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Milan
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Athens
  • Z bazenom hoteli v Athens
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Athens
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Athens
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Kissimmee, FL
  • Z bazenom hoteli v Kissimmee, FL
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Kissimmee, FL
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Kissimmee, FL
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Naples
  • Z bazenom hoteli v Naples
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Naples
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Naples
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Dubai
  • Z bazenom hoteli v Dubai
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Dubai
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Dubai
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Buenos Aires
  • Z bazenom hoteli v Buenos Aires
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Buenos Aires
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Buenos Aires
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Sao Paulo
  • Z bazenom hoteli v Sao Paulo
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Sao Paulo
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Sao Paulo
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Istanbul
  • Z bazenom hoteli v Istanbul
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Istanbul
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Albania
  • Hoteli v Argentina
  • Hoteli v Armenia
  • Hoteli v Australia
  • Hoteli v Austria
  • Hoteli v Azerbaijan
  • Hoteli v Belgium
  • Hoteli v Bosnia and Herzegovina
  • Hoteli v Brazil
  • Hoteli v Bulgaria
  • Hoteli v Canada
  • Hoteli v Chile
  • Hoteli v China
  • Hoteli v Colombia
  • Hoteli v Croatia
  • Hoteli v the Czech Republic
  • Hoteli v the Dominican Republic
  • Hoteli v Egypt
  • Hoteli v Finland
  • Hoteli v France
  • Hoteli v Georgia
  • Hoteli v Germany
  • Hoteli v Ghana
  • Hoteli v Greece
  • Hoteli v Hungary
  • Hoteli v India
  • Hoteli v Indonesia
  • Hoteli v Israel
  • Hoteli v Italy
  • Hoteli v Japan

Vse destinacijeNamestitveHotelske rezervacijeMesečne in tedenske ceneBlokade sob in skupineDostopne sobeZasluge za slike

Pomoč

  • Kontaktirajte nas
  • Kako deluje rezervacija
  • Pokličite (888) 789-8585

Odkrijte

  • Namestitve
  • Hotelske rezervacije
  • Mesečne in tedenske cene
  • Blokade sob in skupine
  • Dostopne sobe

Pogoji in nastavitve

  • Pogoji uporabe
  • Pravilnik o zasebnosti
  • Odpovedi in vračila
  • Dostopnost

O Callstay

  • O nas
  • Zasluge za slike
© 2026 Callstay. Podjetje Spotbo, Inc..Cene so enake kot pri neposredni rezervaciji.

Fotografije avtorjev pod licencami, navedenimi v našem zasluge za slike.