Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Fès

Nastanitve/Fès

Riad dar Kirami

Riadi, 3-zvezdični69 derb lamer zkak romane Fès Medina, Fès, MoroccoPrikažite na zemljevidu

1 / 4
Preverjam ceno za nocoj

Ne boste zaračunani še ničesar

Ali ga rezervirajte po telefonu —(888) 789-8585
Izjemno

Eno od naših najvišje ocenjenih bivanj, glede na ocene gostov.

9.7276Mnenja
  • Prijava od 14:00Odjava do 12:00.
  • Lokacija IzjemnoGostje ocenjujejo lokacijo z 10.0 od 10, na naslovu 69 derb lamer zkak romane Fès Medina.

Čarobni Riad v Fesu

Družinam prijazna nastanitev: Riad dar Kirami ponuja udobne družinske sobe, kar zagotavlja prijetno bivanje gostom, ki potujejo s svojimi najdražjimi.

Praktične storitve: Uživajte v udobju 24-urne recepcije, shranjevanja prtljage in brezplačnega WiFi-ja po vsej površini, kar vaš obisk naredi brezskrbnega in prijetnega.

Odlična lokacija: Riad dar Kirami se nahaja v bližini priljubljenih znamenitosti, kot sta Karaouiyne in Bab Bou Jeloud v Fesu, kar ga dela popolno izhodišče za raziskovanje živahnega mesta Fes.

Kaj ta kraj ponuja

  • WiFi na voljo
  • Brezplačen WiFi
  • Sobe za nekadilce
  • Klimatska naprava
  • Soba služba
  • Ogrevanje
  • Terasa
  • Družinske sobe
  • Shramba prtljage
  • Prevoz do letališča

Sobe

9.7

Izjemno

Ocenjeno s 9.7 od 10 s strani 276 gostov, ki so tu bivali.

  • Čistoča9.5
  • Storitev10.0
  • Lokacija10.0
  • Sobe9.5
  • Udobje9.5
  • Vrednost9.5
  • Hrana in pijača9.5

Gostje omenjajo

Exceptional serviceBeautiful location
  • VimalUnited Kingdom

    ·avgust 2026·Družina

    Fabulous. Will visit again.

    All excellent. Especially the host Abdel. Fantastic personal service.

    Nothing

  • EugenioItaly

    ·avgust 2026·Individualni popotnik

    Fantastico soggiorno

    Riad fantastico sembra di essere in un museo, la camera ha tutti i confort e l'host è sempre a disposizione per supportarti nel viaggio all'interno della medina. La posizione è top non mi sono mai perso e ovunque ci sono…

  • Jose LuisSpain

    ·junij 2026·Individualni popotnik

    Una estancia fantástica. Desde el primer momento nos sentimos como en casa.Abdul fue cercano, amable y siempre atentos a cualquier necesidad. El riad es acogedor, limpio y muy bien situado para descubrir Fez. Sin duda,…

  • JaneUnited Kingdom

    ·junij 2026·Družina

    Abdou is the perfect host - friendly, welcoming and genuinely helpful.

    Riad dar Kirami is in a perfect location within a quieter, peaceful neighbourhood of the Medina and yet within easy walking distance of Bab Guissa (gate), the main sights and the Souk. Our flight landed during the…

  • VassilisGreece

    ·junij 2026·Par

    Felt like home

    Abdou, our host, was extremely professional.

    He was always smiling and ready to give us information and advice about everything.

    The house itself felt like a museum — it had been renovated with great care and…

  • SafaeMorocco

    ·junij 2026·Individualni popotnik

    An unforgettable stay in a stunning riad at the heart of the medina. The breakfast was exceptional, the comfort impeccable, and the hospitality beyond compare. Abdou and his brother went above and beyond to make us feel…

Ocene so napisali gostje, ki so rezervirali prek našega dobavitelja in tam bivali; prikazane so v izvirni obliki in v njihovem jeziku. Ocene kategorij so dobaviteljeva interpretacija nedavnih ocen, posodobljeno december 2025 .

Kje boste

69 derb lamer zkak romane Fès Medina, Fès, Morocco

Gostje ocenjujejo lokacijo z 10.0 od 10 — izjemno.

Stvari, ki jih morate vedeti

Odpoved

Vsaka soba prikaže svoje pogoje pred plačilom.

Večino cen je mogoče brezplačno odpovedati do datuma, prikazanega pri sobi.

Nepovratne cene so označene kot take.

Hišni red

Prijava od 14:00 do 10:00 PM

Odjava do 12:00

Otroci dobrodošli

Prikažite več

Brez hišnih ljubljenčkov

Na voljo so nekadilske sobe

Plačilo in nastanitev

Plačano ob rezervaciji, ne na recepciji.

Cene vključujejo davke in pristojbine, ki jih lahko preberemo.

Nastanitev lahko ob prijavi vzame kartico za morebitne dodatne stroške.

Prikažite več

Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. A deposit may be required at the property.

Kaj bi za vas preverili tukaj

  • Ali se cena spreminja glede na vaše datume in kaj vključuje.
  • Kaj nepremičnina dejansko zaračuna na recepciji poleg cene.

Vprašanja o Riad dar Kirami

Kdaj sta prijava in odjava v Riad dar Kirami?

Prijava je od 14:00. Odjava je do 12:00. Če prihajate pozno, nam sporočite in prosili bomo nastanitev, naj zadrži sobo.

Ali Riad dar Kirami dovoljuje hišne ljubljenčke?

Ne — nastanitev navaja, da hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

Ali ima Riad dar Kirami Wi-Fi?

Da – dostop do interneta je naveden med objekti nepremičnine.

Kako rezerviram Riad dar Kirami?

Vnesite svoje datume zgoraj in rezervirajte na spletu ali pokličite (888) 789-8585 in to bomo storili namesto vas – vključno s stvarmi, ki jih obrazec za rezervacijo ne obvlada, kot so skupina sob, mesečna cena ali račun za delodajalca.

Kje je Riad dar Kirami?

69 derb lamer zkak romane Fès Medina, Fès.

Druga mesta, ki jih rezerviramo v Fès

Ni povezano z zgornjo rezervacijo. Isti trg, enako ceno, za primer, če ta ni prava.

Vsi prenočitve v Fès
Riad AndalibRiad Andalib9.9 · 444 mnenjRiad LaaroussaRiad Laaroussa9.8 · 388 mnenjRiad Green HouseRiad Green House9.7 · 699 mnenjRiad SemlaliaRiad Semlalia9.7 · 602 mnenjiRiad Le CalifeRiad Le Calife9.9 · 236 mnenj
Cine HouseRiad El OuedghiriDar victoriaRiad Al BartalRyad SalamaDar D'or FesRiad Inaya FezRiad NormaRiad Tizwa FesRiad Mazar FesRiad Zamane Fès - Boutique & SpaRiad Alassala FesDar Kenz FesRiad Moulaydriss et GiacomoDar AnebarRiad Fes Colors & SPA - Family LodgingRiad AlyaDar AttajalliRiad El YacoutDar D'or FesRiad Sidrat FesRiad Tafoukt PalaceRyad MabroukaRiad Fes IlineRiad Dar Tahri & SPA

Priljubljene destinacije

  • Hoteli v Rome
  • Hoteli v London
  • Hoteli v Milan
  • Hoteli v Athens
  • Hoteli v Kissimmee, FL
  • Hoteli v Naples
  • Hoteli v Dubai
  • Hoteli v Buenos Aires
  • Hoteli v Sao Paulo
  • Hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Marrakech
  • Hoteli v Rio de Janeiro
  • Hoteli v Cape Town
  • Hoteli v Lisbon
  • Hoteli v Florence
  • Hoteli v Budapest
  • Hoteli v Manila
  • Hoteli v Madrid
  • Hoteli v Jakarta
  • Hoteli v Málaga
  • Hoteli v Tokyo
  • Hoteli v Kuala Lumpur
  • Hoteli v Porto
  • Hoteli v Paris
  • Hoteli v Ho Chi Minh City
  • Hoteli v Florianópolis
  • Hoteli v Nairobi
  • Hoteli v Osaka
  • Hoteli v Vienna
  • Hoteli v Palermo
  • Hoteli v New Delhi
  • Hoteli v Hanoi
  • Hoteli v Davenport, FL
  • Hoteli v Cairo
  • Hoteli v Bucharest
  • Hoteli v Seville
  • Hoteli v Canggu
  • Hoteli v Ubud
  • Hoteli v Tbilisi City
  • Hoteli v Venice
  • Hoteli v Split
  • Hoteli v Barcelona
  • Hoteli v Bangkok
  • Hoteli v Mexico City
  • Hoteli v Playa del Carmen
  • Hoteli v Marbella
  • Hoteli v Panama City Beach, FL
  • Hoteli v Tulum
  • Hoteli v Prague
  • Hoteli v Albufeira
  • Hoteli v Seoul
  • Hoteli v Catania
  • Hoteli v Warsaw
  • Hoteli v Kyoto
  • Hoteli v Bogotá
  • Hoteli v Myrtle Beach, SC
  • Hoteli v Belgrade
  • Hoteli v Bologna
  • Hoteli v Melbourne
  • Hoteli v Mar del Plata
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Rome
  • Z bazenom hoteli v Rome
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Rome
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Rome
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v London
  • Z bazenom hoteli v London
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v London
  • Brezplačno parkirišče hoteli v London
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Milan
  • Z bazenom hoteli v Milan
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Milan
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Milan
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Athens
  • Z bazenom hoteli v Athens
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Athens
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Athens
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Kissimmee, FL
  • Z bazenom hoteli v Kissimmee, FL
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Kissimmee, FL
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Kissimmee, FL
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Naples
  • Z bazenom hoteli v Naples
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Naples
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Naples
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Dubai
  • Z bazenom hoteli v Dubai
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Dubai
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Dubai
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Buenos Aires
  • Z bazenom hoteli v Buenos Aires
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Buenos Aires
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Buenos Aires
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Sao Paulo
  • Z bazenom hoteli v Sao Paulo
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Sao Paulo
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Sao Paulo
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Istanbul
  • Z bazenom hoteli v Istanbul
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Istanbul
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Albania
  • Hoteli v Argentina
  • Hoteli v Armenia
  • Hoteli v Australia
  • Hoteli v Austria
  • Hoteli v Azerbaijan
  • Hoteli v Belgium
  • Hoteli v Bosnia and Herzegovina
  • Hoteli v Brazil
  • Hoteli v Bulgaria
  • Hoteli v Canada
  • Hoteli v Chile
  • Hoteli v China
  • Hoteli v Colombia
  • Hoteli v Croatia
  • Hoteli v the Czech Republic
  • Hoteli v the Dominican Republic
  • Hoteli v Egypt
  • Hoteli v Finland
  • Hoteli v France
  • Hoteli v Georgia
  • Hoteli v Germany
  • Hoteli v Ghana
  • Hoteli v Greece
  • Hoteli v Hungary
  • Hoteli v India
  • Hoteli v Indonesia
  • Hoteli v Israel
  • Hoteli v Italy
  • Hoteli v Japan

Vse destinacijeNamestitveHotelske rezervacijeMesečne in tedenske ceneBlokade sob in skupineDostopne sobeZasluge za slike

Pomoč

  • Kontaktirajte nas
  • Kako deluje rezervacija
  • Pokličite (888) 789-8585

Odkrijte

  • Namestitve
  • Hotelske rezervacije
  • Mesečne in tedenske cene
  • Blokade sob in skupine
  • Dostopne sobe

Pogoji in nastavitve

  • Pogoji uporabe
  • Pravilnik o zasebnosti
  • Odpovedi in vračila
  • Dostopnost

O Callstay

  • O nas
  • Zasluge za slike
© 2026 Callstay. Podjetje Spotbo, Inc..Cene so enake kot pri neposredni rezervaciji.

Fotografije avtorjev pod licencami, navedenimi v našem zasluge za slike.