Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Szekszárd

Nastanitve/Szekszárd

Prométheusz Apartman

Apartmaji, 3-zvezdičniKölcsey ltp. 2, Szekszárd, HungaryPrikažite na zemljevidu

1 / 4
Preverjam ceno za nocoj

Ne boste zaračunani še ničesar

Ali ga rezervirajte po telefonu —(888) 789-8585
  • Prijava od 14:00Odjava do 10:00.

Prométheusz Apartman in Szekszárd offers a two-bedroom apartment with a terrace and free WiFi. The property includes family rooms and a balcony with a view of a landmark.

Guests enjoy air-conditioning, a fully equipped kitchen with a coffee machine, washing machine, and a dining table. Additional features include a sofa bed, TV, and private entrance.

Located 7100 Szekszárd, the apartment is near hiking trails and an ice-skating rink. Reception staff speak German, English, and Hungarian.

Kaj ta kraj ponuja

  • WiFi na voljo
  • Brezplačen WiFi
  • Sobe za nekadilce
  • Klimatska naprava
  • Terasa
  • Družinske sobe
  • Brez kadenja povsod
  • Osebje se drži lokalnih varnostnih protokolov.
  • Na voljo je komplet prve pomoči
  • Postopek za preverjanje zdravja gostov

Sobe

Kje boste

Kölcsey ltp. 2, Szekszárd, Hungary

Stvari, ki jih morate vedeti

Odpoved

Vsaka soba prikaže svoje pogoje pred plačilom.

Večino cen je mogoče brezplačno odpovedati do datuma, prikazanega pri sobi.

Nepovratne cene so označene kot take.

Hišni red

Prijava od 14:00 do 08:00 PM

Odjava do 10:00

Otroci dobrodošli

Prikažite več

Brez hišnih ljubljenčkov

Na voljo so nekadilske sobe

Plačilo in nastanitev

Plačano ob rezervaciji, ne na recepciji.

Cene vključujejo davke in pristojbine, ki jih lahko preberemo.

Nastanitev lahko ob prijavi vzame kartico za morebitne dodatne stroške.

Prikažite več

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Kaj bi za vas preverili tukaj

  • Ali se cena spreminja glede na vaše datume in kaj vključuje.
  • Kaj nepremičnina dejansko zaračuna na recepciji poleg cene.

Vprašanja o Prométheusz Apartman

Kdaj sta prijava in odjava v Prométheusz Apartman?

Prijava je od 14:00. Odjava je do 10:00. Če prihajate pozno, nam sporočite in prosili bomo nastanitev, naj zadrži sobo.

Ali Prométheusz Apartman dovoljuje hišne ljubljenčke?

Ne — nastanitev navaja, da hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

Ali ima Prométheusz Apartman Wi-Fi?

Da – dostop do interneta je naveden med objekti nepremičnine.

Kako rezerviram Prométheusz Apartman?

Vnesite svoje datume zgoraj in rezervirajte na spletu ali pokličite (888) 789-8585 in to bomo storili namesto vas – vključno s stvarmi, ki jih obrazec za rezervacijo ne obvlada, kot so skupina sob, mesečna cena ali račun za delodajalca.

Kje je Prométheusz Apartman?

Kölcsey ltp. 2, Szekszárd.

Druga mesta, ki jih rezerviramo v Szekszárd

Ni povezano z zgornjo rezervacijo. Isti trg, enako ceno, za primer, če ta ni prava.

Vsi prenočitve v Szekszárd
Nádasdi HázNádasdi Ház9.6 · 102 mnenjiSzekszárd SzállóSzekszárd Szálló9.0 · 367 mnenjHotel Merops MészárosHotel Merops Mészáros8.9 · 105 mnenjPetra VendégházPetra Vendégház9.1 · 60 mnenjMikes ApartmanMikes Apartman9.4 · 31 mnenj
Hotel ZodiacoMunkácsy Villa - SzekszárdLótuszvirág VendégházDiszkrét szállásSXRD Luxus ApartmanokÉg & Föld BorvendégházÉDES ÁLOM VENDÉGHÁZBelvárosi Nemes Apartmanház SzekszárdTakler KúriaÁRPÁD ApartmanKadarka apartman - SzekszárdVilla Blue City ApartmanKasza RusztikaKerékhegy Vendégház SzekszárdVilla Blue Arany ApartmanHunyadi ApartmanGyöngy VendégházGÁRDI APARTMANCsatári Ház - SzekszárdVilla Blue ApartmanZsófi VendégházRoyal Court Apartman - HU registered IntStud ApartmanVass-Villa VendégházMálnás Macska Apartman2D Apartment

Priljubljene destinacije

  • Hoteli v Rome
  • Hoteli v London
  • Hoteli v Milan
  • Hoteli v Athens
  • Hoteli v Kissimmee, FL
  • Hoteli v Naples
  • Hoteli v Dubai
  • Hoteli v Buenos Aires
  • Hoteli v Sao Paulo
  • Hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Marrakech
  • Hoteli v Rio de Janeiro
  • Hoteli v Cape Town
  • Hoteli v Lisbon
  • Hoteli v Florence
  • Hoteli v Budapest
  • Hoteli v Manila
  • Hoteli v Madrid
  • Hoteli v Jakarta
  • Hoteli v Málaga
  • Hoteli v Tokyo
  • Hoteli v Kuala Lumpur
  • Hoteli v Porto
  • Hoteli v Paris
  • Hoteli v Ho Chi Minh City
  • Hoteli v Florianópolis
  • Hoteli v Nairobi
  • Hoteli v Osaka
  • Hoteli v Vienna
  • Hoteli v Palermo
  • Hoteli v New Delhi
  • Hoteli v Hanoi
  • Hoteli v Davenport, FL
  • Hoteli v Cairo
  • Hoteli v Bucharest
  • Hoteli v Seville
  • Hoteli v Canggu
  • Hoteli v Ubud
  • Hoteli v Tbilisi City
  • Hoteli v Venice
  • Hoteli v Split
  • Hoteli v Barcelona
  • Hoteli v Bangkok
  • Hoteli v Mexico City
  • Hoteli v Playa del Carmen
  • Hoteli v Marbella
  • Hoteli v Panama City Beach, FL
  • Hoteli v Tulum
  • Hoteli v Prague
  • Hoteli v Albufeira
  • Hoteli v Seoul
  • Hoteli v Catania
  • Hoteli v Warsaw
  • Hoteli v Kyoto
  • Hoteli v Bogotá
  • Hoteli v Myrtle Beach, SC
  • Hoteli v Belgrade
  • Hoteli v Bologna
  • Hoteli v Melbourne
  • Hoteli v Mar del Plata
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Rome
  • Z bazenom hoteli v Rome
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Rome
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Rome
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v London
  • Z bazenom hoteli v London
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v London
  • Brezplačno parkirišče hoteli v London
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Milan
  • Z bazenom hoteli v Milan
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Milan
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Milan
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Athens
  • Z bazenom hoteli v Athens
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Athens
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Athens
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Kissimmee, FL
  • Z bazenom hoteli v Kissimmee, FL
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Kissimmee, FL
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Kissimmee, FL
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Naples
  • Z bazenom hoteli v Naples
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Naples
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Naples
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Dubai
  • Z bazenom hoteli v Dubai
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Dubai
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Dubai
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Buenos Aires
  • Z bazenom hoteli v Buenos Aires
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Buenos Aires
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Buenos Aires
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Sao Paulo
  • Z bazenom hoteli v Sao Paulo
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Sao Paulo
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Sao Paulo
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Istanbul
  • Z bazenom hoteli v Istanbul
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Istanbul
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Albania
  • Hoteli v Argentina
  • Hoteli v Armenia
  • Hoteli v Australia
  • Hoteli v Austria
  • Hoteli v Azerbaijan
  • Hoteli v Belgium
  • Hoteli v Bosnia and Herzegovina
  • Hoteli v Brazil
  • Hoteli v Bulgaria
  • Hoteli v Canada
  • Hoteli v Chile
  • Hoteli v China
  • Hoteli v Colombia
  • Hoteli v Croatia
  • Hoteli v the Czech Republic
  • Hoteli v the Dominican Republic
  • Hoteli v Egypt
  • Hoteli v Finland
  • Hoteli v France
  • Hoteli v Georgia
  • Hoteli v Germany
  • Hoteli v Ghana
  • Hoteli v Greece
  • Hoteli v Hungary
  • Hoteli v India
  • Hoteli v Indonesia
  • Hoteli v Israel
  • Hoteli v Italy
  • Hoteli v Japan

Vse destinacijeNamestitveHotelske rezervacijeMesečne in tedenske ceneBlokade sob in skupineDostopne sobeZasluge za slike

Pomoč

  • Kontaktirajte nas
  • Kako deluje rezervacija
  • Pokličite (888) 789-8585

Odkrijte

  • Namestitve
  • Hotelske rezervacije
  • Mesečne in tedenske cene
  • Blokade sob in skupine
  • Dostopne sobe

Pogoji in nastavitve

  • Pogoji uporabe
  • Pravilnik o zasebnosti
  • Odpovedi in vračila
  • Dostopnost

O Callstay

  • O nas
  • Zasluge za slike
© 2026 Callstay. Podjetje Spotbo, Inc..Cene so enake kot pri neposredni rezervaciji.

Fotografije avtorjev pod licencami, navedenimi v našem zasluge za slike.