Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Paulista

Nastanitve/Paulista

Pousada e Hotel Malibu

Hoteli, 1-zvezdični4247 Avenida João Fonseca de Albuquerque AV, Paulista, BrazilPrikažite na zemljevidu

1 / 4
Preverjam ceno za nocoj

Ne boste zaračunani še ničesar

Ali ga rezervirajte po telefonu —(888) 789-8585

8.0 · Zelo dobro7 mnenj

  • Prijava od 12:00Odjava do 8:00.
  • Lokacija Zelo dobroGostje ocenjujejo lokacijo z 8.0 od 10, na naslovu 4247 Avenida João Fonseca de Albuquerque AV.
  • Zajtrk na voljoVključeno pri nekaterih cenah — prehrana je prikazana pri vsaki sobi.

Balkoni z Morskim Razgledom Uživajte v osupljivem pogledu na mesto iz udobja svoje sobe s privatnim balkonom v Pousada e Hotel Malibu.

Samopostrežni Zajtrk Začnite svoj dan na pravilen način s slastnim samopostrežnim zajtrkom, ki je na voljo vsak dan v našem hotelu.

Prijetna Lokacija Naša hotel se nahaja le 600 metrov od plaže Pau Amarelo, kar omogoča enostaven dostop do plaže in bližnjih zanimivosti.

Rezervirajte svoj obisk v Pousada e Hotel Malibu za sproščujoče in prijetno izkušnjo v Paulista.

Kaj ta kraj ponuja

  • Parkirišče
  • Brezplačno Parkirno mesto
  • Sobe za nekadilce
  • Klimatska naprava
  • Terasa
  • Družinske sobe
  • Vrt
  • Zajtrk v sobi
  • Brez kadenja povsod
  • Zasebno parkirišče

Sobe

8.0

Zelo dobro

Ocenjeno s 8.0 od 10 s strani 7 gostov, ki so tu bivali.

  • Čistoča7.5
  • Storitev8.5
  • Lokacija8.0
  • Sobe8.0
  • Udobje8.0
  • Vrednost8.0
  • Hrana in pijača8.0

Gostje omenjajo

Exceptional serviceFeeling at home
  • GENETONBrazil

    ·april 2026·Par

    Ao chegar no hotel a proprietária informou não ter disponibilidade, falha da Booking. Nos alojou no escritório do hotel

    A atenção da proprietária.

    Ter sido acomodado no escritório do hotel.

  • DavidCH

    ·januar 2026·Individualni popotnik

    Boa localização e bela paisagem 👍🏼

    Tudo

    Nada

  • Reinaldo AlbuqierqueBrazil

    ·julij 2025·Individualni popotnik

    Se sentindo em casa

    Atendimemto nota 1000000000

Ocene so napisali gostje, ki so rezervirali prek našega dobavitelja in tam bivali; prikazane so v izvirni obliki in v njihovem jeziku. Ocene kategorij so dobaviteljeva interpretacija nedavnih ocen, posodobljeno december 2025 .

Kje boste

4247 Avenida João Fonseca de Albuquerque AV, Paulista, Brazil

Gostje ocenjujejo lokacijo z 8.0 od 10 — zelo dobro.

Stvari, ki jih morate vedeti

Odpoved

Vsaka soba prikaže svoje pogoje pred plačilom.

Večino cen je mogoče brezplačno odpovedati do datuma, prikazanega pri sobi.

Nepovratne cene so označene kot take.

Hišni red

Prijava od 12:00 do 06:30 PM

Odjava do 8:00

Otroci dobrodošli

Prikažite več

Brez hišnih ljubljenčkov

Na voljo so nekadilske sobe

Plačilo in nastanitev

Plačano ob rezervaciji, ne na recepciji.

Cene vključujejo davke in pristojbine, ki jih lahko preberemo.

Nastanitev lahko ob prijavi vzame kartico za morebitne dodatne stroške.

Prikažite več

A deposit may be required at the property.

Kaj bi za vas preverili tukaj

  • Ali je dovolj prostora za tovornjak, prikolico ali kombi, ne le za avto.
  • Ali je zajtrk vključen v ceno ali se doda ob zaključku in ob kateri uri poteka.
  • Ali se cena spreminja glede na vaše datume in kaj vključuje.
  • Kaj nepremičnina dejansko zaračuna na recepciji poleg cene.

Vprašanja o Pousada e Hotel Malibu

Kdaj sta prijava in odjava v Pousada e Hotel Malibu?

Prijava je od 12:00. Odjava je do 8:00. Če prihajate pozno, nam sporočite in prosili bomo nastanitev, naj zadrži sobo.

Ali Pousada e Hotel Malibu dovoljuje hišne ljubljenčke?

Ne — nastanitev navaja, da hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

Ali je pri Pousada e Hotel Malibu parkirišče?

Parkirišče je navedeno med ugodnostmi nepremičnine. Ali je brezplačno in ali lahko rezervirate mesto, se razlikuje, zato to preverimo glede na vaše datume, namesto da bi obljubljali tukaj.

Ali je pri Pousada e Hotel Malibu vključeno zajtrk?

Zajtrk je na voljo v nastanitvi. Ali je vključen, je odvisno od cene – vrsta prehrane je prikazana pri vsaki sobi, ko vnesete datume.

Kako rezerviram Pousada e Hotel Malibu?

Vnesite svoje datume zgoraj in rezervirajte na spletu ali pokličite (888) 789-8585 in to bomo storili namesto vas – vključno s stvarmi, ki jih obrazec za rezervacijo ne obvlada, kot so skupina sob, mesečna cena ali račun za delodajalca.

Kje je Pousada e Hotel Malibu?

4247 Avenida João Fonseca de Albuquerque AV, Paulista.

Druga mesta, ki jih rezerviramo v Paulista

Ni povezano z zgornjo rezervacijo. Isti trg, enako ceno, za primer, če ta ni prava.

Vsi prenočitve v Paulista
Casa proximo a praiaCasa proximo a praia8.2 · 10 mnenjCasamar PousadaCasamar Pousada7.9 · 969 mnenjPousada La FlorattaPousada La Floratta6.0 · 3 mnenjaApartamento centro de Paulista-PeApartamento centro de Paulista-Pe9.0 · 29 mnenjFlat JulietaFlat Julieta9.4 · 16 mnenj
New Casablanca Praia HotelAp01-A 50 Metros da Praia Flats Mobiliados para 4 PessoasApartamento da Tia JaciPrivê em Pequeno Condomínio Maria Farinha PECasa de praia em Maria Farinhaa - PaulistaCasa sol e mar pe na areiaTemporada Maria FarinhaAP10-A 50 Metros da Praia Flats Mobiliados para 2 pessoasCasa com Piscina individualCasa Com Piscina, Área Gourmet e ChurrasqueiraCasa de praia para temporadaApartamento Praia do Janga Paulista PePRAIA DE MARIA FARINHA - PERNAMBUCOFlat 103 Bloco ResidenceFlat 202 com Cobertura em Maria farinhaCasa com 4 quartos em condomínio em Maria FarinhaApartamento Aconchego 102Apartamento mobiliado para carnavalApartamento no centro de Paulista em condomínio - AuroraCantinho da EnseadinhaCasa com piscinaCasa de CampoCasa de praia casa de veraneio em paulistaCasa de Praia Maria Farinha beachCasa em abreu e lima

Priljubljene destinacije

  • Hoteli v Rome
  • Hoteli v London
  • Hoteli v Milan
  • Hoteli v Athens
  • Hoteli v Kissimmee, FL
  • Hoteli v Naples
  • Hoteli v Dubai
  • Hoteli v Buenos Aires
  • Hoteli v Sao Paulo
  • Hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Marrakech
  • Hoteli v Rio de Janeiro
  • Hoteli v Cape Town
  • Hoteli v Lisbon
  • Hoteli v Florence
  • Hoteli v Budapest
  • Hoteli v Manila
  • Hoteli v Madrid
  • Hoteli v Jakarta
  • Hoteli v Málaga
  • Hoteli v Tokyo
  • Hoteli v Kuala Lumpur
  • Hoteli v Porto
  • Hoteli v Paris
  • Hoteli v Ho Chi Minh City
  • Hoteli v Florianópolis
  • Hoteli v Nairobi
  • Hoteli v Osaka
  • Hoteli v Vienna
  • Hoteli v Palermo
  • Hoteli v New Delhi
  • Hoteli v Hanoi
  • Hoteli v Davenport, FL
  • Hoteli v Cairo
  • Hoteli v Bucharest
  • Hoteli v Seville
  • Hoteli v Canggu
  • Hoteli v Ubud
  • Hoteli v Tbilisi City
  • Hoteli v Venice
  • Hoteli v Split
  • Hoteli v Barcelona
  • Hoteli v Bangkok
  • Hoteli v Mexico City
  • Hoteli v Playa del Carmen
  • Hoteli v Marbella
  • Hoteli v Panama City Beach, FL
  • Hoteli v Tulum
  • Hoteli v Prague
  • Hoteli v Albufeira
  • Hoteli v Seoul
  • Hoteli v Catania
  • Hoteli v Warsaw
  • Hoteli v Kyoto
  • Hoteli v Bogotá
  • Hoteli v Myrtle Beach, SC
  • Hoteli v Belgrade
  • Hoteli v Bologna
  • Hoteli v Melbourne
  • Hoteli v Mar del Plata
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Rome
  • Z bazenom hoteli v Rome
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Rome
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Rome
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v London
  • Z bazenom hoteli v London
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v London
  • Brezplačno parkirišče hoteli v London
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Milan
  • Z bazenom hoteli v Milan
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Milan
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Milan
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Athens
  • Z bazenom hoteli v Athens
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Athens
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Athens
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Kissimmee, FL
  • Z bazenom hoteli v Kissimmee, FL
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Kissimmee, FL
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Kissimmee, FL
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Naples
  • Z bazenom hoteli v Naples
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Naples
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Naples
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Dubai
  • Z bazenom hoteli v Dubai
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Dubai
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Dubai
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Buenos Aires
  • Z bazenom hoteli v Buenos Aires
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Buenos Aires
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Buenos Aires
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Sao Paulo
  • Z bazenom hoteli v Sao Paulo
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Sao Paulo
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Sao Paulo
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Istanbul
  • Z bazenom hoteli v Istanbul
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Istanbul
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Albania
  • Hoteli v Argentina
  • Hoteli v Armenia
  • Hoteli v Australia
  • Hoteli v Austria
  • Hoteli v Azerbaijan
  • Hoteli v Belgium
  • Hoteli v Bosnia and Herzegovina
  • Hoteli v Brazil
  • Hoteli v Bulgaria
  • Hoteli v Canada
  • Hoteli v Chile
  • Hoteli v China
  • Hoteli v Colombia
  • Hoteli v Croatia
  • Hoteli v the Czech Republic
  • Hoteli v the Dominican Republic
  • Hoteli v Egypt
  • Hoteli v Finland
  • Hoteli v France
  • Hoteli v Georgia
  • Hoteli v Germany
  • Hoteli v Ghana
  • Hoteli v Greece
  • Hoteli v Hungary
  • Hoteli v India
  • Hoteli v Indonesia
  • Hoteli v Israel
  • Hoteli v Italy
  • Hoteli v Japan

Vse destinacijeNamestitveHotelske rezervacijeMesečne in tedenske ceneBlokade sob in skupineDostopne sobeZasluge za slike

Pomoč

  • Kontaktirajte nas
  • Kako deluje rezervacija
  • Pokličite (888) 789-8585

Odkrijte

  • Namestitve
  • Hotelske rezervacije
  • Mesečne in tedenske cene
  • Blokade sob in skupine
  • Dostopne sobe

Pogoji in nastavitve

  • Pogoji uporabe
  • Pravilnik o zasebnosti
  • Odpovedi in vračila
  • Dostopnost

O Callstay

  • O nas
  • Zasluge za slike
© 2026 Callstay. Podjetje Spotbo, Inc..Cene so enake kot pri neposredni rezervaciji.

Fotografije avtorjev pod licencami, navedenimi v našem zasluge za slike.