Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Matlock

Nastanitve/Matlock

Poppys Cottage

Not Available18 Jackson Tor Road, Matlock, United KingdomPrikažite na zemljevidu

1 / 4
Preverjam ceno za nocoj

Ne boste zaračunani še ničesar

Ali ga rezervirajte po telefonu —(888) 789-8585
  • Prijava od 16:00Odjava do 10:00.

Čarobna Namestitev Odkrijte Poppys Cottage, prijetno počitniško hišo v Matlocku s prostornim brezžičnim internetom in parkiriščem. Le kratek sprehod vas loči od vrhunskih znamenitosti, kot sta Buxton Opera House in Alton Towers, kar omogoča, da je ta cottage s tremi spalnicami popolna izhodiščna točka za vaše dogodivščine v Derbyshireu.

Dom, Kjer Se Počutite Doma Sproščajte se v popolnoma opremljeni kuhinji in uživajte v udobnem bivalnem prostoru. Nepremičnina ponuja tudi televizijo za zabavo med vašim bivanjem.

Priročno Mesto Poppys Cottage je idealno lociran v bližini Clumber Park in Nottingham Castle, kar omogoča enostaven dostop do priljubljenih znamenitosti. Rezervirajte še danes in doživite lepote Derbyshirea na dosegu roke!

Kaj ta kraj ponuja

  • Brezplačen žični internet
  • Samoplačilo (doplačilo)
  • Znižane cene za parkiranje izven objekta na voljo
  • Dostop do interneta
  • Zavarovano parkirišče
  • Parkirišče
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki
  • Brez kadenja povsod

Sobe

Kje boste

18 Jackson Tor Road, Matlock, United Kingdom

Stvari, ki jih morate vedeti

Odpoved

Vsaka soba prikaže svoje pogoje pred plačilom.

Večino cen je mogoče brezplačno odpovedati do datuma, prikazanega pri sobi.

Nepovratne cene so označene kot take.

Hišni red

Prijava od 16:00 do 12:00 AM

Odjava do 10:00

Otroci dobrodošli

Prikažite več

Dovoljeni hišni ljubljenčki na zahtevo; možni so dodatni stroški.

Parkirišče. Brezplačno zasebno parkiranje je na voljo na lokaciji (rezervacija ni potrebna).

Internet. WiFi je na voljo v vseh prostorih in je brezplačen.

Politika otrok in dodatnih postelj. Otroci vseh starosti so dobrodošli. Niste dodali nobenih otroških postelj. Niste dodali nobenih dodatnih postelj.

Hišne živali. Hišne živali so dovoljene. Morda bodo veljavne dodatne stroške.

Plačilo in nastanitev

Plačano ob rezervaciji, ne na recepciji.

Cene vključujejo davke in pristojbine, ki jih lahko preberemo.

Nastanitev lahko ob prijavi vzame kartico za morebitne dodatne stroške.

Prikažite več

Guests are required to show a photo identification and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. This property will not accommodate hen, stag or similar parties. A deposit may be required at the property.

Kaj bi za vas preverili tukaj

  • Pristojbina za hišne ljubljenčke in morebitna omejitev velikosti, kjer se te rezervacije običajno zapletejo.
  • Ali je dovolj prostora za tovornjak, prikolico ali kombi, ne le za avto.
  • Ali se cena spreminja glede na vaše datume in kaj vključuje.
  • Kaj nepremičnina dejansko zaračuna na recepciji poleg cene.

Vprašanja o Poppys Cottage

Kdaj sta prijava in odjava v Poppys Cottage?

Prijava je od 16:00. Odjava je do 10:00. Če prihajate pozno, nam sporočite in prosili bomo nastanitev, naj zadrži sobo.

Ali Poppys Cottage dovoljuje hišne ljubljenčke?

Da – nepremičnina navaja, da so hišni ljubljenčki dovoljeni. Velikost, število in pristojbine določa nepremičnina, ne mi, zato povejte, da pripeljete ljubljenčka, ko rezervirate, in pred zaračunavanjem potrdimo pogoje.

Ali je pri Poppys Cottage parkirišče?

Parkirišče je navedeno med ugodnostmi nepremičnine. Ali je brezplačno in ali lahko rezervirate mesto, se razlikuje, zato to preverimo glede na vaše datume, namesto da bi obljubljali tukaj.

Ali ima Poppys Cottage Wi-Fi?

Da – dostop do interneta je naveden med objekti nepremičnine.

Kako rezerviram Poppys Cottage?

Vnesite svoje datume zgoraj in rezervirajte na spletu ali pokličite (888) 789-8585 in to bomo storili namesto vas – vključno s stvarmi, ki jih obrazec za rezervacijo ne obvlada, kot so skupina sob, mesečna cena ali račun za delodajalca.

Kje je Poppys Cottage?

18 Jackson Tor Road, Matlock.

Kategorije ocen gostov na tej strani še niso na voljo — ponudnik navaja le skupno oceno brez podrobnosti za to nastanitev, mi pa raje ne prikažemo ničesar, kot da bi izumili stolpce. Pokliči (888) 789-8585 in prebrali vam bomo, kaj objekt pravi.

Druga mesta, ki jih rezerviramo v Matlock

Ni povezano z zgornjo rezervacijo. Isti trg, enako ceno, za primer, če ta ni prava.

Vsi prenočitve v Matlock
Sheriff LodgeSheriff Lodge9.6 · 148 mnenjOakhill HotelOakhill Hotel9.2 · 1327 mnenjHodgkinson's HotelHodgkinson's Hotel9.6 · 123 mnenjCascades GardensCascades Gardens9.1 · 233 mnenjPark House StudioPark House Studio9.0 · 289 mnenj
Explorers Retreat Matlock BathHope TerraceThe Red LionBarringtonsThe Beeley InnGulliver's Resort Matlock BathPoppy CottagePremier Inn MatlockHaddon Cottage - Darwin Lake Holiday VillageHopton Cottage - Darwin Lake Holiday VillageNew Bath Hotel & Spa, a member of Radisson IndividualsDuke of WellingtonCentral Matlock ApartmentRiber Cottage - Darwin Lake Holiday VillageWensley Cottage - Darwin Lake Holiday VillageHassop Cottage - Darwin Lake Holiday VillageThe George CentreHigh Tor HotelHigh Tor HotelEllen House Bed and BreakfastThe Gables Bed & BreakfastBirds Nest, Romantic getaway with stunning viewsThe Watchmakers MatlockHygge HouseThe Cruck Barn, cosy rural escape near The Peak District

Priljubljene destinacije

  • Hoteli v Rome
  • Hoteli v London
  • Hoteli v Milan
  • Hoteli v Athens
  • Hoteli v Kissimmee, FL
  • Hoteli v Naples
  • Hoteli v Dubai
  • Hoteli v Buenos Aires
  • Hoteli v Sao Paulo
  • Hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Marrakech
  • Hoteli v Rio de Janeiro
  • Hoteli v Cape Town
  • Hoteli v Lisbon
  • Hoteli v Florence
  • Hoteli v Budapest
  • Hoteli v Manila
  • Hoteli v Madrid
  • Hoteli v Jakarta
  • Hoteli v Málaga
  • Hoteli v Tokyo
  • Hoteli v Kuala Lumpur
  • Hoteli v Porto
  • Hoteli v Paris
  • Hoteli v Ho Chi Minh City
  • Hoteli v Florianópolis
  • Hoteli v Nairobi
  • Hoteli v Osaka
  • Hoteli v Vienna
  • Hoteli v Palermo
  • Hoteli v New Delhi
  • Hoteli v Hanoi
  • Hoteli v Davenport, FL
  • Hoteli v Cairo
  • Hoteli v Bucharest
  • Hoteli v Seville
  • Hoteli v Canggu
  • Hoteli v Ubud
  • Hoteli v Tbilisi City
  • Hoteli v Venice
  • Hoteli v Split
  • Hoteli v Barcelona
  • Hoteli v Bangkok
  • Hoteli v Mexico City
  • Hoteli v Playa del Carmen
  • Hoteli v Marbella
  • Hoteli v Panama City Beach, FL
  • Hoteli v Tulum
  • Hoteli v Prague
  • Hoteli v Albufeira
  • Hoteli v Seoul
  • Hoteli v Catania
  • Hoteli v Warsaw
  • Hoteli v Kyoto
  • Hoteli v Bogotá
  • Hoteli v Myrtle Beach, SC
  • Hoteli v Belgrade
  • Hoteli v Bologna
  • Hoteli v Melbourne
  • Hoteli v Mar del Plata
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Rome
  • Z bazenom hoteli v Rome
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Rome
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Rome
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v London
  • Z bazenom hoteli v London
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v London
  • Brezplačno parkirišče hoteli v London
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Milan
  • Z bazenom hoteli v Milan
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Milan
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Milan
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Athens
  • Z bazenom hoteli v Athens
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Athens
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Athens
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Kissimmee, FL
  • Z bazenom hoteli v Kissimmee, FL
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Kissimmee, FL
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Kissimmee, FL
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Naples
  • Z bazenom hoteli v Naples
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Naples
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Naples
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Dubai
  • Z bazenom hoteli v Dubai
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Dubai
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Dubai
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Buenos Aires
  • Z bazenom hoteli v Buenos Aires
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Buenos Aires
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Buenos Aires
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Sao Paulo
  • Z bazenom hoteli v Sao Paulo
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Sao Paulo
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Sao Paulo
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Istanbul
  • Z bazenom hoteli v Istanbul
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Istanbul
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Albania
  • Hoteli v Argentina
  • Hoteli v Armenia
  • Hoteli v Australia
  • Hoteli v Austria
  • Hoteli v Azerbaijan
  • Hoteli v Belgium
  • Hoteli v Bosnia and Herzegovina
  • Hoteli v Brazil
  • Hoteli v Bulgaria
  • Hoteli v Canada
  • Hoteli v Chile
  • Hoteli v China
  • Hoteli v Colombia
  • Hoteli v Croatia
  • Hoteli v the Czech Republic
  • Hoteli v the Dominican Republic
  • Hoteli v Egypt
  • Hoteli v Finland
  • Hoteli v France
  • Hoteli v Georgia
  • Hoteli v Germany
  • Hoteli v Ghana
  • Hoteli v Greece
  • Hoteli v Hungary
  • Hoteli v India
  • Hoteli v Indonesia
  • Hoteli v Israel
  • Hoteli v Italy
  • Hoteli v Japan

Vse destinacijeNamestitveHotelske rezervacijeMesečne in tedenske ceneBlokade sob in skupineDostopne sobeZasluge za slike

Pomoč

  • Kontaktirajte nas
  • Kako deluje rezervacija
  • Pokličite (888) 789-8585

Odkrijte

  • Namestitve
  • Hotelske rezervacije
  • Mesečne in tedenske cene
  • Blokade sob in skupine
  • Dostopne sobe

Pogoji in nastavitve

  • Pogoji uporabe
  • Pravilnik o zasebnosti
  • Odpovedi in vračila
  • Dostopnost

O Callstay

  • O nas
  • Zasluge za slike
© 2026 Callstay. Podjetje Spotbo, Inc..Cene so enake kot pri neposredni rezervaciji.

Fotografije avtorjev pod licencami, navedenimi v našem zasluge za slike.