Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Bracciano

Nastanitve/Bracciano

Loft nel borgo

Apartmaji20 Via Fioravanti, Bracciano, ItalyPrikažite na zemljevidu

1 / 4
Preverjam ceno za nocoj

Ne boste zaračunani še ničesar

Ali ga rezervirajte po telefonu —(888) 789-8585

9.3 · Super11 mnenj

  • Lokacija Zelo dobroGostje ocenjujejo lokacijo z 8.1 od 10, na naslovu 20 Via Fioravanti.

Zgodovinska Stavba z Brezplačnim WiFi Doživite sproščujoče bivanje v Loft nel borgo, ki se nahaja v zgodovinski stavbi v Braccianu. Uživajte v udobju brezplačnega WiFi-ja med vašim obiskom, ki vam omogoča, da ostanete povezani brez težav.

Prostrano Stanovanje z Modernimi Opremljevanji Sprostite se v prostornem stanovanju, ki vključuje 2 spalnici, udoben dnevni prostor, popolnoma opremljeno kuhinjo in moderno kopalnico. Oglejte si svoje najljubše oddaje na televizorju z ravnim zaslonom, ki je na voljo za vašo zabavo.

Priročna Lokacija in Bližnje Atrakcije Naša nekadilna nastanitev se nahaja v bližini Vallelunge in Olimpijskega stadiona v Rimu, kar nudi enostaven dostop do Avditorija Parco della Musica in Vatikanskih muzejev. Raziskujte mesto, saj ste v bližini postaje metroja Ottaviano in letališča Fiumicino.

Rezervirajte svoje bivanje v Loft nel borgo za nepozabno izkušnjo v Braccianu.

Kaj ta kraj ponuja

  • Nakupovanje na kraju samem
  • Brezplačen žični internet
  • Brezplačen shuttle do plaže
  • Dostop do interneta
  • Garaža
  • Dostopni prevoz
  • Brez dostopnega prevoza
  • Sobe za nekadilce
  • Klimatska naprava
  • Brez kadenja povsod

Sobe

9.3

Super

Ocenjeno s 9.3 od 10 s strani 11 gostov, ki so tu bivali.

  • Čistoča7.5
  • Storitev8.3
  • Lokacija8.1
  • Sobe7.8
  • Udobje7.2
  • Vrednost6.9
  • Hrana in pijača7.3

Gostje omenjajo

Clean roomsFriendly staffGreat locationComfortable beds
  • GaryUnited Kingdom

    ·februar 2025

    Exceptional

  • MariaAustralia

    ·januar 2025

    Best place ever

    Loft nel borgo was awesome! Both beds were comfortable and the lounge as well. It's stylish, quirky and artsy. It has everything you could possibly need for a comfortable stay. And, for added ambience; a log burner.

    The…

  • HelenUnited Kingdom

    ·oktober 2024

    Relaxing and pretty place.

    Location was good lots of restaurants nearby really nice ice cream shop on the corner near apartment. Castle is worth a visit. If you looking to relax then this is the place for you.

    Only criticism would be the pigeons…

  • KarolinaPoland

    ·september 2024·Skupina

    Very good

    Very good location. Apartment very well equipped, everything what you need was there. Very cozy place and designed with a good taste.

    Air conditioning either was not working or it was inefficient. It was very hot there.

  • EleonoraLT

    ·april 2024

    Exceptional

  • IngvarsdóttirIS

    ·marec 2024

    Superb

Ocene so napisali gostje, ki so rezervirali prek našega dobavitelja in tam bivali; prikazane so v izvirni obliki in v njihovem jeziku. Ocene kategorij so dobaviteljeva interpretacija nedavnih ocen, posodobljeno junij 2025 .

Kje boste

20 Via Fioravanti, Bracciano, Italy

Gostje ocenjujejo lokacijo z 8.1 od 10 — zelo dobro.

Stvari, ki jih morate vedeti

Odpoved

Vsaka soba prikaže svoje pogoje pred plačilom.

Večino cen je mogoče brezplačno odpovedati do datuma, prikazanega pri sobi.

Nepovratne cene so označene kot take.

Hišni red

Brez otrok

Prikažite več

Brez hišnih ljubljenčkov

Na voljo so nekadilske sobe

Plačilo in nastanitev

Plačano ob rezervaciji, ne na recepciji.

Cene vključujejo davke in pristojbine, ki jih lahko preberemo.

Nastanitev lahko ob prijavi vzame kartico za morebitne dodatne stroške.

Prikažite več

This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host

Kaj bi za vas preverili tukaj

  • Ali se cena spreminja glede na vaše datume in kaj vključuje.
  • Kaj nepremičnina dejansko zaračuna na recepciji poleg cene.

Vprašanja o Loft nel borgo

Ali Loft nel borgo dovoljuje hišne ljubljenčke?

Ne — nastanitev navaja, da hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

Ali ima Loft nel borgo Wi-Fi?

Da – dostop do interneta je naveden med objekti nepremičnine.

Kako rezerviram Loft nel borgo?

Vnesite svoje datume zgoraj in rezervirajte na spletu ali pokličite (888) 789-8585 in to bomo storili namesto vas – vključno s stvarmi, ki jih obrazec za rezervacijo ne obvlada, kot so skupina sob, mesečna cena ali račun za delodajalca.

Kje je Loft nel borgo?

20 Via Fioravanti, Bracciano.

Druga mesta, ki jih rezerviramo v Bracciano

Ni povezano z zgornjo rezervacijo. Isti trg, enako ceno, za primer, če ta ni prava.

Vsi prenočitve v Bracciano
Vigna Caio Relais & SpaVigna Caio Relais & Spa10.0 · 711 mnenjAlbergo Della PostaAlbergo Della Posta9.6 · 596 mnenjHotel Villa ClementinaHotel Villa Clementina9.6 · 191 mnenjLe Suite BraccianoLe Suite Bracciano9.0 · 533 mnenjA Casa di LallaA Casa di Lalla9.5 · 64 mnenj
Agriturismo FontelupoEco Home con terrazzaCASA PAOLINA NEL CENTRO DI BRACCIANOTourist Apartment AnnaLa finestra sul borgoLA CASA SOTTO IL CASTELLOHA HotelCHALET con spiaggia privataAlloggio Turistico La Panoramica - Bracciano (Roma)Camping AzzurroAgriturismo La GismondaAlfredo HotelRelax nel verdeCasa SilviaEnjoyhousebracciano suite1Poggio delle Molare Adults-Only RetreatLE CAMERE di VITTORIAInn Bracciano Suite Casa VacanzeAlloggio in Via del PescinoCASA.ADSuite Duchessa de'MediciSan Clemente Holiday HouseCasa gioiaLa Casetta BelvedereL'arco Affitti Vacanze

Priljubljene destinacije

  • Hoteli v Rome
  • Hoteli v London
  • Hoteli v Milan
  • Hoteli v Athens
  • Hoteli v Kissimmee, FL
  • Hoteli v Naples
  • Hoteli v Dubai
  • Hoteli v Buenos Aires
  • Hoteli v Sao Paulo
  • Hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Marrakech
  • Hoteli v Rio de Janeiro
  • Hoteli v Cape Town
  • Hoteli v Lisbon
  • Hoteli v Florence
  • Hoteli v Budapest
  • Hoteli v Manila
  • Hoteli v Madrid
  • Hoteli v Jakarta
  • Hoteli v Málaga
  • Hoteli v Tokyo
  • Hoteli v Kuala Lumpur
  • Hoteli v Porto
  • Hoteli v Paris
  • Hoteli v Ho Chi Minh City
  • Hoteli v Florianópolis
  • Hoteli v Nairobi
  • Hoteli v Osaka
  • Hoteli v Vienna
  • Hoteli v Palermo
  • Hoteli v New Delhi
  • Hoteli v Hanoi
  • Hoteli v Davenport, FL
  • Hoteli v Cairo
  • Hoteli v Bucharest
  • Hoteli v Seville
  • Hoteli v Canggu
  • Hoteli v Ubud
  • Hoteli v Tbilisi City
  • Hoteli v Venice
  • Hoteli v Split
  • Hoteli v Barcelona
  • Hoteli v Bangkok
  • Hoteli v Mexico City
  • Hoteli v Playa del Carmen
  • Hoteli v Marbella
  • Hoteli v Panama City Beach, FL
  • Hoteli v Tulum
  • Hoteli v Prague
  • Hoteli v Albufeira
  • Hoteli v Seoul
  • Hoteli v Catania
  • Hoteli v Warsaw
  • Hoteli v Kyoto
  • Hoteli v Bogotá
  • Hoteli v Myrtle Beach, SC
  • Hoteli v Belgrade
  • Hoteli v Bologna
  • Hoteli v Melbourne
  • Hoteli v Mar del Plata
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Rome
  • Z bazenom hoteli v Rome
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Rome
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Rome
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v London
  • Z bazenom hoteli v London
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v London
  • Brezplačno parkirišče hoteli v London
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Milan
  • Z bazenom hoteli v Milan
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Milan
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Milan
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Athens
  • Z bazenom hoteli v Athens
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Athens
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Athens
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Kissimmee, FL
  • Z bazenom hoteli v Kissimmee, FL
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Kissimmee, FL
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Kissimmee, FL
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Naples
  • Z bazenom hoteli v Naples
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Naples
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Naples
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Dubai
  • Z bazenom hoteli v Dubai
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Dubai
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Dubai
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Buenos Aires
  • Z bazenom hoteli v Buenos Aires
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Buenos Aires
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Buenos Aires
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Sao Paulo
  • Z bazenom hoteli v Sao Paulo
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Sao Paulo
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Sao Paulo
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Istanbul
  • Z bazenom hoteli v Istanbul
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Istanbul
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Albania
  • Hoteli v Argentina
  • Hoteli v Armenia
  • Hoteli v Australia
  • Hoteli v Austria
  • Hoteli v Azerbaijan
  • Hoteli v Belgium
  • Hoteli v Bosnia and Herzegovina
  • Hoteli v Brazil
  • Hoteli v Bulgaria
  • Hoteli v Canada
  • Hoteli v Chile
  • Hoteli v China
  • Hoteli v Colombia
  • Hoteli v Croatia
  • Hoteli v the Czech Republic
  • Hoteli v the Dominican Republic
  • Hoteli v Egypt
  • Hoteli v Finland
  • Hoteli v France
  • Hoteli v Georgia
  • Hoteli v Germany
  • Hoteli v Ghana
  • Hoteli v Greece
  • Hoteli v Hungary
  • Hoteli v India
  • Hoteli v Indonesia
  • Hoteli v Israel
  • Hoteli v Italy
  • Hoteli v Japan

Vse destinacijeNamestitveHotelske rezervacijeMesečne in tedenske ceneBlokade sob in skupineDostopne sobeZasluge za slike

Pomoč

  • Kontaktirajte nas
  • Kako deluje rezervacija
  • Pokličite (888) 789-8585

Odkrijte

  • Namestitve
  • Hotelske rezervacije
  • Mesečne in tedenske cene
  • Blokade sob in skupine
  • Dostopne sobe

Pogoji in nastavitve

  • Pogoji uporabe
  • Pravilnik o zasebnosti
  • Odpovedi in vračila
  • Dostopnost

O Callstay

  • O nas
  • Zasluge za slike
© 2026 Callstay. Podjetje Spotbo, Inc..Cene so enake kot pri neposredni rezervaciji.

Fotografije avtorjev pod licencami, navedenimi v našem zasluge za slike.