Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Hydra

Nastanitve/Hydra

Lemon House

Počitniške hiše, 4-zvezdičniMiaouli 454, Hydra, GreecePrikažite na zemljevidu

1 / 4
Preverjam ceno za nocoj

Ne boste zaračunani še ničesar

Ali ga rezervirajte po telefonu —(888) 789-8585
Najbolje ocenjeno

Gostje ga najvišje ocenjujejo za location, service in cleanliness.

9.329Mnenja
  • Prijava od 14:30Odjava do 11:00.
  • Lokacija IzjemnoGostje ocenjujejo lokacijo z 9.9 od 10, na naslovu Miaouli 454.

Očarljiva Limona na otoku Hydra

Scenska teras in balkon: Uživate lahko v slikovitih razgledih s pohiščenih terase in balkona Limone, ki gleda na čudovito okolico otoka Hydra.

Tradicionalna zasnova in amenities: S parketnimi in keramičnimi tlaki, 3 spalnicami, popolnoma opremljeno kuhinjo in udobnimi bivalnimi prostori, doživite čar tradicionalnega grškega pohištva med svojim bivanjem.

Praktična lokacija: Limona se nahaja le 5 minut hoje od pristanišča Hydra, kar omogoča enostaven dostop do bližnjih znamenitosti, vključno z restavracijami, bari, trgovinami in zgodovinskimi lokacijami, kot sta dvorac George Kountouriotis in samostan Profitis Ilias.

Kaj ta kraj ponuja

  • WiFi na voljo
  • Brezplačen WiFi
  • Klimatska naprava
  • Soba služba
  • Ogrevanje
  • Terasa
  • Vrt
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki
  • Pohodništvo
  • Pralnica

Sobe

9.3

Najbolje ocenjeno

Ocenjeno s 9.3 od 10 s strani 29 gostov, ki so tu bivali.

  • Čistoča9.4
  • Storitev9.8
  • Lokacija9.9
  • Sobe9.3
  • Udobje8.4
  • Vrednost9.3
  • Hrana in pijača8.9

Gostje omenjajo

Great locationBeautiful courtyardComfortable roomsWelcoming staff
  • DimitriosGreece

    ·september 2026·Družina

    We enjoyed everything. A beautiful traditional house in the village with a courtyard and lemon trees, very close to the port.

    There is nothing to complain about

  • MariannaSpain

    ·september 2026·Skupina

    Very good value for money for big groups

    Big house with 3 bedrooms, we were four people and we were very comfortable. Also very central location that allowed us to move around easily. Also very clean

    Each room is separate but in the same property meaning that…

  • McDonnellUnited States

    ·julij 2026·Skupina

    Space worked out nicely for our family of 5.

    Charming place to stay.

  • AndrewUnited States

    ·maj 2026·Skupina

    Quiet Stay in Hydra

    Lemon House is a private residence with three bedrooms. a kitchen and living room, and one bathroom. Two bedrooms are upstairs via an outside staircase and one bedroom is downstairs. It is in the quiet back streets of…

  • A guestAustralia

    ·oktober 2025·Skupina

    We loved staying at Lemon House

    It was perfect

    Nothing

  • JuliaGermany

    ·september 2025·Družina

    Hydra ist eine faszinierende Insel und der Innenhofes des Lemon Houses hat uns sehr entspannt! Myrto hat uns toll empfan

    Tolle Lage, schöner Innenhof mit einem Zitronenbaum, nette Katzen, sehr ruhig, schöne Aussicht!

    Badezimmer und einzelne Schlafräume nur über Innenhof erreichbar und in der Hausbeschreibung nicht explizit erwähnt, Küche…

Ocene so napisali gostje, ki so rezervirali prek našega dobavitelja in tam bivali; prikazane so v izvirni obliki in v njihovem jeziku. Ocene kategorij so dobaviteljeva interpretacija nedavnih ocen, posodobljeno december 2025 .

Kje boste

Miaouli 454, Hydra, Greece

Gostje ocenjujejo lokacijo z 9.9 od 10 — izjemno.

Stvari, ki jih morate vedeti

Odpoved

Vsaka soba prikaže svoje pogoje pred plačilom.

Večino cen je mogoče brezplačno odpovedati do datuma, prikazanega pri sobi.

Nepovratne cene so označene kot take.

Hišni red

Prijava od 14:30 do 03:00 PM

Odjava do 11:00

Otroci dobrodošli

Prikažite več

Brez hišnih ljubljenčkov

Plačilo in nastanitev

Plačano ob rezervaciji, ne na recepciji.

Cene vključujejo davke in pristojbine, ki jih lahko preberemo.

Nastanitev lahko ob prijavi vzame kartico za morebitne dodatne stroške.

Prikažite več

Kindly note that: -smoking is not allowed inside the house -that parties are not allowed in the property -cleaning service and change of bed linen and towels are available every 5 days. Guests are kindly requested to respect the quiet hours.Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Kaj bi za vas preverili tukaj

  • Pristojbina za hišne ljubljenčke in morebitna omejitev velikosti, kjer se te rezervacije običajno zapletejo.
  • Ali se cena spreminja glede na vaše datume in kaj vključuje.
  • Kaj nepremičnina dejansko zaračuna na recepciji poleg cene.

Vprašanja o Lemon House

Kdaj sta prijava in odjava v Lemon House?

Prijava je od 14:30. Odjava je do 11:00. Če prihajate pozno, nam sporočite in prosili bomo nastanitev, naj zadrži sobo.

Ali Lemon House dovoljuje hišne ljubljenčke?

Ne — nastanitev navaja, da hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

Ali ima Lemon House Wi-Fi?

Da – dostop do interneta je naveden med objekti nepremičnine.

Kako rezerviram Lemon House?

Vnesite svoje datume zgoraj in rezervirajte na spletu ali pokličite (888) 789-8585 in to bomo storili namesto vas – vključno s stvarmi, ki jih obrazec za rezervacijo ne obvlada, kot so skupina sob, mesečna cena ali račun za delodajalca.

Kje je Lemon House?

Miaouli 454, Hydra.

Druga mesta, ki jih rezerviramo v Hydra

Ni povezano z zgornjo rezervacijo. Isti trg, enako ceno, za primer, če ta ni prava.

Vsi prenočitve v Hydra
NESEA Boutique ApartmentsNESEA Boutique Apartments9.6 · 728 mnenjAngelica Traditional Boutique HotelAngelica Traditional Boutique Hotel9.3 · 1351 mnenjLeto HotelLeto Hotel9.6 · 121 mnenjLa Maison de Marie GeraldineLa Maison de Marie Geraldine9.3 · 163 mnenjHydrea Exclusive HospitalityHydrea Exclusive Hospitality9.4 · 88 mnenj
Bellevalia HydraBratsera Hotel HydraHydra Hospitality Port ApartmentBratsera Boutique HotelHydra HotelAchilleas PensionPortaDelMare deluxe suitesSidra HotelMaison MusePension EfieONOS RESIDENCEGuesthouse CoraliDouskos Port HouseEcloge, Hydra IslandFOS Hydra residenceΎδρα ivYVita Real EstateGlaros GuesthouseHotel SophiaMistral HotelSmaragdas ParadiseOrloff Boutique HotelCactus Hydra - Art ApartmentsHydroussa Hotel HydraAstraea

Priljubljene destinacije

  • Hoteli v Rome
  • Hoteli v London
  • Hoteli v Milan
  • Hoteli v Athens
  • Hoteli v Kissimmee, FL
  • Hoteli v Naples
  • Hoteli v Dubai
  • Hoteli v Buenos Aires
  • Hoteli v Sao Paulo
  • Hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Marrakech
  • Hoteli v Rio de Janeiro
  • Hoteli v Cape Town
  • Hoteli v Lisbon
  • Hoteli v Florence
  • Hoteli v Budapest
  • Hoteli v Manila
  • Hoteli v Madrid
  • Hoteli v Jakarta
  • Hoteli v Málaga
  • Hoteli v Tokyo
  • Hoteli v Kuala Lumpur
  • Hoteli v Porto
  • Hoteli v Paris
  • Hoteli v Ho Chi Minh City
  • Hoteli v Florianópolis
  • Hoteli v Nairobi
  • Hoteli v Osaka
  • Hoteli v Vienna
  • Hoteli v Palermo
  • Hoteli v New Delhi
  • Hoteli v Hanoi
  • Hoteli v Davenport, FL
  • Hoteli v Cairo
  • Hoteli v Bucharest
  • Hoteli v Seville
  • Hoteli v Canggu
  • Hoteli v Ubud
  • Hoteli v Tbilisi City
  • Hoteli v Venice
  • Hoteli v Split
  • Hoteli v Barcelona
  • Hoteli v Bangkok
  • Hoteli v Mexico City
  • Hoteli v Playa del Carmen
  • Hoteli v Marbella
  • Hoteli v Panama City Beach, FL
  • Hoteli v Tulum
  • Hoteli v Prague
  • Hoteli v Albufeira
  • Hoteli v Seoul
  • Hoteli v Catania
  • Hoteli v Warsaw
  • Hoteli v Kyoto
  • Hoteli v Bogotá
  • Hoteli v Myrtle Beach, SC
  • Hoteli v Belgrade
  • Hoteli v Bologna
  • Hoteli v Melbourne
  • Hoteli v Mar del Plata
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Rome
  • Z bazenom hoteli v Rome
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Rome
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Rome
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v London
  • Z bazenom hoteli v London
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v London
  • Brezplačno parkirišče hoteli v London
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Milan
  • Z bazenom hoteli v Milan
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Milan
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Milan
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Athens
  • Z bazenom hoteli v Athens
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Athens
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Athens
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Kissimmee, FL
  • Z bazenom hoteli v Kissimmee, FL
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Kissimmee, FL
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Kissimmee, FL
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Naples
  • Z bazenom hoteli v Naples
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Naples
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Naples
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Dubai
  • Z bazenom hoteli v Dubai
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Dubai
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Dubai
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Buenos Aires
  • Z bazenom hoteli v Buenos Aires
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Buenos Aires
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Buenos Aires
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Sao Paulo
  • Z bazenom hoteli v Sao Paulo
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Sao Paulo
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Sao Paulo
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Istanbul
  • Z bazenom hoteli v Istanbul
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Istanbul
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Albania
  • Hoteli v Argentina
  • Hoteli v Armenia
  • Hoteli v Australia
  • Hoteli v Austria
  • Hoteli v Azerbaijan
  • Hoteli v Belgium
  • Hoteli v Bosnia and Herzegovina
  • Hoteli v Brazil
  • Hoteli v Bulgaria
  • Hoteli v Canada
  • Hoteli v Chile
  • Hoteli v China
  • Hoteli v Colombia
  • Hoteli v Croatia
  • Hoteli v the Czech Republic
  • Hoteli v the Dominican Republic
  • Hoteli v Egypt
  • Hoteli v Finland
  • Hoteli v France
  • Hoteli v Georgia
  • Hoteli v Germany
  • Hoteli v Ghana
  • Hoteli v Greece
  • Hoteli v Hungary
  • Hoteli v India
  • Hoteli v Indonesia
  • Hoteli v Israel
  • Hoteli v Italy
  • Hoteli v Japan

Vse destinacijeNamestitveHotelske rezervacijeMesečne in tedenske ceneBlokade sob in skupineDostopne sobeZasluge za slike

Pomoč

  • Kontaktirajte nas
  • Kako deluje rezervacija
  • Pokličite (888) 789-8585

Odkrijte

  • Namestitve
  • Hotelske rezervacije
  • Mesečne in tedenske cene
  • Blokade sob in skupine
  • Dostopne sobe

Pogoji in nastavitve

  • Pogoji uporabe
  • Pravilnik o zasebnosti
  • Odpovedi in vračila
  • Dostopnost

O Callstay

  • O nas
  • Zasluge za slike
© 2026 Callstay. Podjetje Spotbo, Inc..Cene so enake kot pri neposredni rezervaciji.

Fotografije avtorjev pod licencami, navedenimi v našem zasluge za slike.