Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Neiva

Nastanitve/Neiva

Hotel Jesmar

Hoteli, 3-zvezdičnicalle 24 13 37, Neiva, ColombiaPrikažite na zemljevidu

1 / 4
Preverjam ceno za nocoj

Ne boste zaračunani še ničesar

Ali ga rezervirajte po telefonu —(888) 789-8585

10.0 · Izjemno2 mnenj

  • Prijava od 15:00Odjava do 13:00. Recepcija je osebovana 24 ur na dan, zato je pozni prihod v redu.
  • Zajtrk na voljoVključeno pri nekaterih cenah — prehrana je prikazana pri vsaki sobi.

Razkošne Nastanitve Uživajte v eni izmed naših 14 individualno oblikovanih sob, ki so opremljene s talnim ogrevanjem in vrhunskimi posteljninami za resnično sproščujoč dopust.

Priročni Dodatki Izkoristite brezplačen brezžični internet, LCD televizorje s kabelskimi programi in dnevno čiščenje, kar zagotavlja dodatno udobje.

Odlična Lokacija Nahajamo se v središču zabave, le nekaj korakov stran od znamenitosti, kot sta stadion Guillermo Plazas Alcid in kolosej Alcvaro Sanchez Silva.

Potopite se v udobje in priročnost v Hotelu Jesmar.

Kaj ta kraj ponuja

  • Brezplačen zajtrk
  • Neprevlečeno premoženje
  • Pomoč pri izletih/vstopnicah
  • Brezplačen zajtrk (lokalna kuhinja)
  • Parkirišče za motorna kolesa samo
  • Pralnica s kovanci na voljo
  • Menjava brisač (na zahtevo)
  • Menjava posteljnine (na zahtevo)
  • Dobro osvetljena pot do vhoda
  • Brezplačen WiFi

Sobe

10.0

Izjemno

Ocenjeno s 10.0 od 10 s strani 2 gostov, ki so tu bivali.

  • Harold

    ·oktober 2019

    Muy bien...

    Muy bueno .y buena atencion..

  • edwin

    ·julij 2019

    Excelente oferta

    Que maravilla de hotel y el servicio que recibí por parte de la administración del hotel Jesmar 100 % recomendado viajeros

Ocene so napisali gostje, ki so rezervirali prek našega dobavitelja in tam bivali; prikazane so v izvirni obliki in v njihovem jeziku. Ocene kategorij so dobaviteljeva interpretacija nedavnih ocen.

Kje boste

calle 24 13 37, Neiva, Colombia

Stvari, ki jih morate vedeti

Odpoved

Vsaka soba prikaže svoje pogoje pred plačilom.

Večino cen je mogoče brezplačno odpovedati do datuma, prikazanega pri sobi.

Nepovratne cene so označene kot take.

Hišni red

Prijava od 15:00 do 01:00 PM

Odjava do 13:00

Brez otrok

Prikažite več

Dovoljeni hišni ljubljenčki na zahtevo; možni so dodatni stroški.

Kajenje ni dovoljeno nikjer na območju nastanitve

Hišne živali. Sprejemamo le pse in mačke.

Hišne živali. Storitev živali so oproščene stroškov in omejitev.

Otroci in dodatne postelje. Dodatne postelje niso na voljo.

Dostopnost. Brez dvigal

Hišne živali. Dovoljeni so hišni ljubljenčki

Plačilo. Zahtevana je gotovinska varščina.

Splošno. Strokovni upravljalec nepremičnine

Otroci in dodatne postelje. Brez otroških postelj (postelj za dojenčke) na voljo.

Hišne živali. Dovoljene so spremljevalne živali.

Plačilo in nastanitev

Plačano ob rezervaciji, ne na recepciji.

Cene vključujejo davke in pristojbine, ki jih lahko preberemo.

Nastanitev lahko ob prijavi vzame kartico za morebitne dodatne stroške.

Prikažite več

* If you are traveling with a child your property may require you to present the following documents: Parents traveling into Colombia with a child under 18 may be required to present the child's birth certificate and photo ID (passport for non-Columbian visitors) upon check-in. If a relative or legal guardian is traveling into Colombia with the child, that relative or legal guardian may be required to present a notarized consent of travel signed by both parents and a copy of both parents' ID. If only one parent is traveling into Colombia with the child, that parent may be required to present a notarized consent of travel signed by the other parent. Visitors who plan to travel with children should consult with a Colombian consulate office prior to travel for further guidance. * Children 9 years old and younger stay free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding. A deposit may be required at the property.

Kaj bi za vas preverili tukaj

  • Da je brezstopenjska soba dejansko prosta na vaše datume in ali je tuš s prilagodljivim vstopom ali kad, kar seznam nikoli ne navaja.
  • Da je recepcija osebje, ko pristanete, in da je soba zadržana po izteku roka.
  • Ali je dovolj prostora za tovornjak, prikolico ali kombi, ne le za avto.
  • Ali je zajtrk vključen v ceno ali se doda ob zaključku in ob kateri uri poteka.
  • Ali se cena spreminja glede na vaše datume in kaj vključuje.
  • Kaj nepremičnina dejansko zaračuna na recepciji poleg cene.

Vprašanja o Hotel Jesmar

Kdaj sta prijava in odjava v Hotel Jesmar?

Prijava je od 15:00. Odjava je do 13:00. Če prihajate pozno, nam sporočite in prosili bomo nastanitev, naj zadrži sobo.

Ali Hotel Jesmar dovoljuje hišne ljubljenčke?

Da – nepremičnina navaja, da so hišni ljubljenčki dovoljeni. Velikost, število in pristojbine določa nepremičnina, ne mi, zato povejte, da pripeljete ljubljenčka, ko rezervirate, in pred zaračunavanjem potrdimo pogoje.

Ali je pri Hotel Jesmar parkirišče?

Parkirišče je navedeno med ugodnostmi nepremičnine. Ali je brezplačno in ali lahko rezervirate mesto, se razlikuje, zato to preverimo glede na vaše datume, namesto da bi obljubljali tukaj.

Ali je pri Hotel Jesmar vključeno zajtrk?

Zajtrk je na voljo v nastanitvi. Ali je vključen, je odvisno od cene – vrsta prehrane je prikazana pri vsaki sobi, ko vnesete datume.

Ali ima Hotel Jesmar Wi-Fi?

Da – dostop do interneta je naveden med objekti nepremičnine.

Ali ima Hotel Jesmar sobe z dostopom za invalidske vozičke?

Nepremičnina navaja objekte brez stopnic ali s prilagoditvami. Ta oznaka je najmanj zanesljiva pri odgovoru: hotel jo lahko ima in ima še vedno stopnico pri vhodu ali kopalnico namesto tuša za invalidski voziček, in ne pove, ali je prilagojena soba prosta na vaše datume. Povejte nam, kaj potrebujete, in neposredno povprašamo nepremičnino, namesto da bi vam prebrali oznako.

Ali se lahko v Hotel Jesmar prijavim pozno?

Nepremičnina navaja, da je recepcija odprta 24 ur, zato bi moral biti pozni prihod mogoč. Standardna prijava je od 15:00. Sobe so kljub temu pri nekaterih nepremičninah sproščene po določenem roku, ne glede na delovni čas recepcije, zato nam sporočite čas prihoda in poskrbeli bomo, da sobo zadržijo.

Kako rezerviram Hotel Jesmar?

Vnesite svoje datume zgoraj in rezervirajte na spletu ali pokličite (888) 789-8585 in to bomo storili namesto vas – vključno s stvarmi, ki jih obrazec za rezervacijo ne obvlada, kot so skupina sob, mesečna cena ali račun za delodajalca.

Kje je Hotel Jesmar?

calle 24 13 37, Neiva.

Druga mesta, ki jih rezerviramo v Neiva

Ni povezano z zgornjo rezervacijo. Isti trg, enako ceno, za primer, če ta ni prava.

Vsi prenočitve v Neiva
GHL Hotel NeivaGHL Hotel Neiva9.3 · 2046 mnenjHotel Tumburagua Soin SasHotel Tumburagua Soin Sas8.8 · 64 mnenjMiski Wasi Hospedaje NeivaMiski Wasi Hospedaje Neiva9.2 · 9 mnenjHotel Casa PabloHotel Casa Pablo8.2 · 50 mnenjAyenda Boutique La TrinidadAyenda Boutique La Trinidad
Hotel Neiva ProvidenciaAyenda Guadalupe NeivaHotel Mar Azul NeivaHotel SantanderHOTEL DINASTIA REAL NEIVAHOTEL TORREON AVHotel Santander ExpressHotel Santander PlazaHotel Tupinamba NeivaApartaestudio Sendero PrimaveraHotel Sevilla NeivaBackpackers And Travellers Art Hostel, Tours Agency huila y colombiaHotel Rosales BoutiqueHERMOSO APARTAMENTO NUEVO AMOBLADO Conjunto Goya 503 NeivaLa Cabrera Hotel BoutiqueHotel Neiva PlazaApartamento Nuevo en el mejor club house de Neiva, a 5 minutos del aeropuerto y centro comercialApartamento en exclusivo lugar de NeivaApartahotel Los CerezosHotel Tumburagua Soin SasClub Campestre de NeivaHotel LimacoHotel Septima AvenidaHotel El MohanHotel Ipanema Meridian

Priljubljene destinacije

  • Hoteli v Rome
  • Hoteli v London
  • Hoteli v Milan
  • Hoteli v Athens
  • Hoteli v Kissimmee, FL
  • Hoteli v Naples
  • Hoteli v Dubai
  • Hoteli v Buenos Aires
  • Hoteli v Sao Paulo
  • Hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Marrakech
  • Hoteli v Rio de Janeiro
  • Hoteli v Cape Town
  • Hoteli v Lisbon
  • Hoteli v Florence
  • Hoteli v Budapest
  • Hoteli v Manila
  • Hoteli v Madrid
  • Hoteli v Jakarta
  • Hoteli v Málaga
  • Hoteli v Tokyo
  • Hoteli v Kuala Lumpur
  • Hoteli v Porto
  • Hoteli v Paris
  • Hoteli v Ho Chi Minh City
  • Hoteli v Florianópolis
  • Hoteli v Nairobi
  • Hoteli v Osaka
  • Hoteli v Vienna
  • Hoteli v Palermo
  • Hoteli v New Delhi
  • Hoteli v Hanoi
  • Hoteli v Davenport, FL
  • Hoteli v Cairo
  • Hoteli v Bucharest
  • Hoteli v Seville
  • Hoteli v Canggu
  • Hoteli v Ubud
  • Hoteli v Tbilisi City
  • Hoteli v Venice
  • Hoteli v Split
  • Hoteli v Barcelona
  • Hoteli v Bangkok
  • Hoteli v Mexico City
  • Hoteli v Playa del Carmen
  • Hoteli v Marbella
  • Hoteli v Panama City Beach, FL
  • Hoteli v Tulum
  • Hoteli v Prague
  • Hoteli v Albufeira
  • Hoteli v Seoul
  • Hoteli v Catania
  • Hoteli v Warsaw
  • Hoteli v Kyoto
  • Hoteli v Bogotá
  • Hoteli v Myrtle Beach, SC
  • Hoteli v Belgrade
  • Hoteli v Bologna
  • Hoteli v Melbourne
  • Hoteli v Mar del Plata
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Rome
  • Z bazenom hoteli v Rome
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Rome
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Rome
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v London
  • Z bazenom hoteli v London
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v London
  • Brezplačno parkirišče hoteli v London
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Milan
  • Z bazenom hoteli v Milan
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Milan
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Milan
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Athens
  • Z bazenom hoteli v Athens
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Athens
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Athens
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Kissimmee, FL
  • Z bazenom hoteli v Kissimmee, FL
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Kissimmee, FL
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Kissimmee, FL
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Naples
  • Z bazenom hoteli v Naples
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Naples
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Naples
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Dubai
  • Z bazenom hoteli v Dubai
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Dubai
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Dubai
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Buenos Aires
  • Z bazenom hoteli v Buenos Aires
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Buenos Aires
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Buenos Aires
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Sao Paulo
  • Z bazenom hoteli v Sao Paulo
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Sao Paulo
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Sao Paulo
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Istanbul
  • Z bazenom hoteli v Istanbul
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Istanbul
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Albania
  • Hoteli v Argentina
  • Hoteli v Armenia
  • Hoteli v Australia
  • Hoteli v Austria
  • Hoteli v Azerbaijan
  • Hoteli v Belgium
  • Hoteli v Bosnia and Herzegovina
  • Hoteli v Brazil
  • Hoteli v Bulgaria
  • Hoteli v Canada
  • Hoteli v Chile
  • Hoteli v China
  • Hoteli v Colombia
  • Hoteli v Croatia
  • Hoteli v the Czech Republic
  • Hoteli v the Dominican Republic
  • Hoteli v Egypt
  • Hoteli v Finland
  • Hoteli v France
  • Hoteli v Georgia
  • Hoteli v Germany
  • Hoteli v Ghana
  • Hoteli v Greece
  • Hoteli v Hungary
  • Hoteli v India
  • Hoteli v Indonesia
  • Hoteli v Israel
  • Hoteli v Italy
  • Hoteli v Japan

Vse destinacijeNamestitveHotelske rezervacijeMesečne in tedenske ceneBlokade sob in skupineDostopne sobeZasluge za slike

Pomoč

  • Kontaktirajte nas
  • Kako deluje rezervacija
  • Pokličite (888) 789-8585

Odkrijte

  • Namestitve
  • Hotelske rezervacije
  • Mesečne in tedenske cene
  • Blokade sob in skupine
  • Dostopne sobe

Pogoji in nastavitve

  • Pogoji uporabe
  • Pravilnik o zasebnosti
  • Odpovedi in vračila
  • Dostopnost

O Callstay

  • O nas
  • Zasluge za slike
© 2026 Callstay. Podjetje Spotbo, Inc..Cene so enake kot pri neposredni rezervaciji.

Fotografije avtorjev pod licencami, navedenimi v našem zasluge za slike.