Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Grächen

Nastanitve/Grächen

Hotel Gädi

Hoteli, 3-zvezdičniBärglistrasse 466, GrächenPrikažite na zemljevidu

1 / 4
Preverjam ceno za nocoj

Ne boste zaračunani še ničesar

Ali ga rezervirajte po telefonu —(888) 789-8585
Izjemno

Eno od naših najvišje ocenjenih bivanj, glede na ocene gostov.

9.678Mnenja
  • Prijava od 14:00Odjava do 10:00.
  • Lokacija IzjemnoGostje ocenjujejo lokacijo z 9.6 od 10, na naslovu Bärglistrasse 466.

Balkoni s pogledom na gore in spa območje Hotel Gädi v Grächenu ponuja sobe s čudovitimi balkoni, ki omogočajo osupljiv pogled na gore – idealno mesto za sprostitev in uživanje v slikoviti okolici. Poleg tega se lahko gostje sprostijo v spa območju, ki ponuja savno, solarium, vitarium in brezplačno masažno kad za resnično pomlajevalno doživetje.

Prijeten dnevni prostor s kaminom Gostje se lahko zberejo v prijetnem dnevnem prostoru hotela Gädi, ki je opremljen s toplem odprtim kaminom. To je popoln kraj za druženje, branje knjige ali preprosto sprostitev po dnevu raziskovanja čudovite okolice.

Convenientna lokacija za enodnevne izlete Hotel Gädi se nahaja ob gondolski žičnici Märchen-Gondelbahn, kar ga naredi priročno izhodišče za enodnevne izlete v priljubljene destinacije, kot sta Zermatt in Saas Fee. Z brezplačnim parkiranjem lahko gostje enostavno raziščejo bližnje znamenitosti brez skrbi.

Doživite popolno kombinacijo sprostitve in avanture v hotelu Gädi. Rezervirajte svoj obisk zdaj za nepozabno doživetje.

Kaj ta kraj ponuja

  • WiFi na voljo
  • Brezplačen WiFi
  • Parkirišče
  • Brezplačno Parkirno mesto
  • Sobe za nekadilce
  • Restavracija
  • Soba služba
  • Ogrevanje
  • Družinske sobe
  • Vrt

Sobe

9.6

Izjemno

Ocenjeno s 9.6 od 10 s strani 78 gostov, ki so tu bivali.

  • Čistoča9.7
  • Storitev9.9
  • Lokacija9.6
  • Sobe9.4
  • Udobje9.4
  • Vrednost9.1
  • Hrana in pijača9.9

Gostje omenjajo

Friendly serviceDelicious foodClean and well-maintained rooms
  • StéphanieCH

    ·avgust 2026·Družina

    Excellent

    L'accueil parfait. Les chambres top et très bon restaurant

    Rien

  • ThomasCH

    ·avgust 2026·Individualni popotnik

    Gastgeber der Königsklasse

    Sehr, sehr nette Gastgeber

    Nichts

  • ManfredCH

    ·avgust 2026·Par

    Das Personal war sehr aufmerksam und zuvorkommend. Frühstück war vielseitig und regional.

  • MARCOItaly

    ·avgust 2026·Družina

    Grachen che scoperta!

    la disponibilità e gentilezza del personale

    nulla

  • AndreasCH

    ·avgust 2026·Par

    Sehr schön, kommen gerne wieder.

    Sehr sauber, freundliches Personal, super Lage.

    Nichts.

  • HanspeterCH

    ·avgust 2026·Individualni popotnik

    Sehr freundlich und zuvorkommend

Ocene so napisali gostje, ki so rezervirali prek našega dobavitelja in tam bivali; prikazane so v izvirni obliki in v njihovem jeziku. Ocene kategorij so dobaviteljeva interpretacija nedavnih ocen, posodobljeno december 2025 .

Kje boste

Bärglistrasse 466, Grächen

Gostje ocenjujejo lokacijo z 9.6 od 10 — izjemno.

Stvari, ki jih morate vedeti

Odpoved

Vsaka soba prikaže svoje pogoje pred plačilom.

Večino cen je mogoče brezplačno odpovedati do datuma, prikazanega pri sobi.

Nepovratne cene so označene kot take.

Hišni red

Prijava od 14:00 do 08:00 PM

Odjava do 10:00

Otroci dobrodošli

Prikažite več

Brez hišnih ljubljenčkov

Na voljo so nekadilske sobe

Plačilo in nastanitev

Plačano ob rezervaciji, ne na recepciji.

Cene vključujejo davke in pristojbine, ki jih lahko preberemo.

Nastanitev lahko ob prijavi vzame kartico za morebitne dodatne stroške.

Prikažite več

Please note that during summer the restaurant is closed on Sundays. A deposit may be required at the property.

Kaj bi za vas preverili tukaj

  • Da je brezstopenjska soba dejansko prosta na vaše datume in ali je tuš s prilagodljivim vstopom ali kad, kar seznam nikoli ne navaja.
  • Ali je dovolj prostora za tovornjak, prikolico ali kombi, ne le za avto.
  • Ali se cena spreminja glede na vaše datume in kaj vključuje.
  • Kaj nepremičnina dejansko zaračuna na recepciji poleg cene.

Vprašanja o Hotel Gädi

Kdaj sta prijava in odjava v Hotel Gädi?

Prijava je od 14:00. Odjava je do 10:00. Če prihajate pozno, nam sporočite in prosili bomo nastanitev, naj zadrži sobo.

Ali Hotel Gädi dovoljuje hišne ljubljenčke?

Ne — nastanitev navaja, da hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

Ali je pri Hotel Gädi parkirišče?

Parkirišče je navedeno med ugodnostmi nepremičnine. Ali je brezplačno in ali lahko rezervirate mesto, se razlikuje, zato to preverimo glede na vaše datume, namesto da bi obljubljali tukaj.

Ali ima Hotel Gädi Wi-Fi?

Da – dostop do interneta je naveden med objekti nepremičnine.

Ali ima Hotel Gädi sobe z dostopom za invalidske vozičke?

Nepremičnina navaja objekte brez stopnic ali s prilagoditvami. Ta oznaka je najmanj zanesljiva pri odgovoru: hotel jo lahko ima in ima še vedno stopnico pri vhodu ali kopalnico namesto tuša za invalidski voziček, in ne pove, ali je prilagojena soba prosta na vaše datume. Povejte nam, kaj potrebujete, in neposredno povprašamo nepremičnino, namesto da bi vam prebrali oznako.

Kako rezerviram Hotel Gädi?

Vnesite svoje datume zgoraj in rezervirajte na spletu ali pokličite (888) 789-8585 in to bomo storili namesto vas – vključno s stvarmi, ki jih obrazec za rezervacijo ne obvlada, kot so skupina sob, mesečna cena ali račun za delodajalca.

Kje je Hotel Gädi?

Bärglistrasse 466, Grächen.

Druga mesta, ki jih rezerviramo v Grächen

Ni povezano z zgornjo rezervacijo. Isti trg, enako ceno, za primer, če ta ni prava.

Vsi prenočitve v Grächen
Lifestyle & Spa Hotel GrächerhofLifestyle & Spa Hotel Grächerhof9.3 · 154 mnenjAktiv Hotel & Spa HannigalpAktiv Hotel & Spa Hannigalp9.2 · 115 mnenjChalet SchneevogulChalet Schneevogul9.8 · 15 mnenjTouring Chez GeorgesTouring Chez Georges9.3 · 23 mnenjHotel zum SeeHotel zum See8.4 · 374 mnenj
Pension TaverneHotel EdenHotel Walliserhof - The Dom CollectionHaus Azurit Dachwohnung Nr.30Haus Opal,Wohnung 21Haus Opal,Wohnung Nr.25Haus Azurit Wohnung Nr.25Haus Opal,Dachwohnung Nr.30Romantica GrächenRoom's chez BeNiHotel AlpinaMountain LodgeHaus DorfblickChalet RamonaChalet SoldanellaFamily Hotel DesiréeB&B AZapartments LunicPension Aaron am SeeRiebe 331Gabyapartment EGGERI - das sportlicheHotel Alphaapartment EFEU "mit stil & tradition"Appartement in 1700m mit Traumblickstudio ROSELINE - smart & modern

Priljubljene destinacije

  • Hoteli v Rome
  • Hoteli v London
  • Hoteli v Milan
  • Hoteli v Athens
  • Hoteli v Kissimmee, FL
  • Hoteli v Naples
  • Hoteli v Dubai
  • Hoteli v Buenos Aires
  • Hoteli v Sao Paulo
  • Hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Marrakech
  • Hoteli v Rio de Janeiro
  • Hoteli v Cape Town
  • Hoteli v Lisbon
  • Hoteli v Florence
  • Hoteli v Budapest
  • Hoteli v Manila
  • Hoteli v Madrid
  • Hoteli v Jakarta
  • Hoteli v Málaga
  • Hoteli v Tokyo
  • Hoteli v Kuala Lumpur
  • Hoteli v Porto
  • Hoteli v Paris
  • Hoteli v Ho Chi Minh City
  • Hoteli v Florianópolis
  • Hoteli v Nairobi
  • Hoteli v Osaka
  • Hoteli v Vienna
  • Hoteli v Palermo
  • Hoteli v New Delhi
  • Hoteli v Hanoi
  • Hoteli v Davenport, FL
  • Hoteli v Cairo
  • Hoteli v Bucharest
  • Hoteli v Seville
  • Hoteli v Canggu
  • Hoteli v Ubud
  • Hoteli v Tbilisi City
  • Hoteli v Venice
  • Hoteli v Split
  • Hoteli v Barcelona
  • Hoteli v Bangkok
  • Hoteli v Mexico City
  • Hoteli v Playa del Carmen
  • Hoteli v Marbella
  • Hoteli v Panama City Beach, FL
  • Hoteli v Tulum
  • Hoteli v Prague
  • Hoteli v Albufeira
  • Hoteli v Seoul
  • Hoteli v Catania
  • Hoteli v Warsaw
  • Hoteli v Kyoto
  • Hoteli v Bogotá
  • Hoteli v Myrtle Beach, SC
  • Hoteli v Belgrade
  • Hoteli v Bologna
  • Hoteli v Melbourne
  • Hoteli v Mar del Plata
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Rome
  • Z bazenom hoteli v Rome
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Rome
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Rome
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v London
  • Z bazenom hoteli v London
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v London
  • Brezplačno parkirišče hoteli v London
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Milan
  • Z bazenom hoteli v Milan
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Milan
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Milan
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Athens
  • Z bazenom hoteli v Athens
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Athens
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Athens
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Kissimmee, FL
  • Z bazenom hoteli v Kissimmee, FL
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Kissimmee, FL
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Kissimmee, FL
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Naples
  • Z bazenom hoteli v Naples
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Naples
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Naples
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Dubai
  • Z bazenom hoteli v Dubai
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Dubai
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Dubai
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Buenos Aires
  • Z bazenom hoteli v Buenos Aires
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Buenos Aires
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Buenos Aires
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Sao Paulo
  • Z bazenom hoteli v Sao Paulo
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Sao Paulo
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Sao Paulo
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Istanbul
  • Z bazenom hoteli v Istanbul
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Istanbul
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Albania
  • Hoteli v Argentina
  • Hoteli v Armenia
  • Hoteli v Australia
  • Hoteli v Austria
  • Hoteli v Azerbaijan
  • Hoteli v Belgium
  • Hoteli v Bosnia and Herzegovina
  • Hoteli v Brazil
  • Hoteli v Bulgaria
  • Hoteli v Canada
  • Hoteli v Chile
  • Hoteli v China
  • Hoteli v Colombia
  • Hoteli v Croatia
  • Hoteli v the Czech Republic
  • Hoteli v the Dominican Republic
  • Hoteli v Egypt
  • Hoteli v Finland
  • Hoteli v France
  • Hoteli v Georgia
  • Hoteli v Germany
  • Hoteli v Ghana
  • Hoteli v Greece
  • Hoteli v Hungary
  • Hoteli v India
  • Hoteli v Indonesia
  • Hoteli v Israel
  • Hoteli v Italy
  • Hoteli v Japan

Vse destinacijeNamestitveHotelske rezervacijeMesečne in tedenske ceneBlokade sob in skupineDostopne sobeZasluge za slike

Pomoč

  • Kontaktirajte nas
  • Kako deluje rezervacija
  • Pokličite (888) 789-8585

Odkrijte

  • Namestitve
  • Hotelske rezervacije
  • Mesečne in tedenske cene
  • Blokade sob in skupine
  • Dostopne sobe

Pogoji in nastavitve

  • Pogoji uporabe
  • Pravilnik o zasebnosti
  • Odpovedi in vračila
  • Dostopnost

O Callstay

  • O nas
  • Zasluge za slike
© 2026 Callstay. Podjetje Spotbo, Inc..Cene so enake kot pri neposredni rezervaciji.

Fotografije avtorjev pod licencami, navedenimi v našem zasluge za slike.