Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Brezno

Nastanitve/Brezno

Hotel Ďumbier

Hoteli, 2-zvezdičniNám.M.R.Štefánika 31, BreznoPrikažite na zemljevidu

1 / 4
Preverjam ceno za nocoj

Ne boste zaračunani še ničesar

Ali ga rezervirajte po telefonu —(888) 789-8585

7.6 · Dobro120 mnenj

  • Prijava od 14:00Odjava do 10:00.
  • Lokacija Zelo dobroGostje ocenjujejo lokacijo z 8.6 od 10, na naslovu Nám.M.R.Štefánika 31.

Razkošna Namestitev: Hotel Ďumbier, ki se nahaja v slikovitem mestu Brezno in blizu Narodnega parka Low Tatras, ponuja udobne sobe z modernimi ugodnostmi, vključno z brezplačnim WiFi-jem in zasebnim parkiriščem. Vsaka soba je opremljena s pisalno mizo in privatno kopalnico, kar zagotavlja sproščujočo izkušnjo za goste.

Gurmanska Kulinarika: Razvajajte se z okusnimi jedmi v restavraciji, ki se nahaja v hotelu, kjer lahko gostje uživajo v raznolikih jedeh v prijetnem okolju. Ne glede na to, ali potrebujete zajtrk za začetek dneva ali zadovoljivo večerjo po raziskovanju okolice, restavracija ustreza vsem okusom.

Vznemirljive Aktivnosti in Storitve: S srečalnicami, recepcijo, odprto 24 ur na dan, ter dnevno službo za čiščenje, hotel Ďumbier presega pričakovanja gostov. Raziskujte čudovito okolico s kolesarjenjem ali pohodništvom, ali pa se preprosto sprostite in uživajte v miru tega očarljivega hotela.

Rezervirajte svoj nastanitev v hotelu Ďumbier zdaj za nepozabno izkušnjo v Breznu!

Kaj ta kraj ponuja

  • Televizija v skupnih prostorih
  • Recepcija (omejeni delovni čas)
  • Brezplačen žični internet
  • Samoplačilo (doplačilo)
  • Znižane cene za parkiranje izven objekta na voljo
  • Dostop do interneta
  • Čiščenje na zahtevo
  • Dogodki ob izpustitvi vina
  • Recepcija
  • Parkirišče

Sobe

7.6

Dobro

Ocenjeno s 7.6 od 10 s strani 120 gostov, ki so tu bivali.

  • Čistoča6.6
  • Storitev8.5
  • Lokacija8.6
  • Sobe6.5
  • Udobje7.5
  • Vrednost7.0
  • Hrana in pijača8.6

Gostje omenjajo

Location is excellentGreat breakfast
  • GITACzech Republic

    ·maj 2026·Individualni popotnik

    Lokalita

    Personál při příjezdu velmi nepříjemný arogantní

  • LuciaSK

    ·april 2026·Individualni popotnik

    Raňajky

    Staršie zariadenie

  • ChristianAustria

    ·april 2026·Individualni popotnik

    Lage und Frühstück, freundliches Personal

    Das Zimmer war sehr einfach, sie haben aber auch bessere Zimmer, in Zukunft nur das beste Zimmer buchen.

  • AlexandraSK

    ·april 2026·Družina

    z umyvadla isla zlta voda, nepovysvany koberec, prach na zemi

  • MonikaSK

    ·april 2026·Par

    Úžasné raňajky. Ústretoví, milí personál.

    Staršie "socialistické" zariadenie, ale všetko čisté, voňavé.

  • AndreaSK

    ·marec 2026·Par

    Super ubytovanie v centre mesta, skvelé raňajky. Veľmi dobre sa tam spalo.

Ocene so napisali gostje, ki so rezervirali prek našega dobavitelja in tam bivali; prikazane so v izvirni obliki in v njihovem jeziku. Ocene kategorij so dobaviteljeva interpretacija nedavnih ocen, posodobljeno december 2025 .

Kje boste

Nám.M.R.Štefánika 31, Brezno

Gostje ocenjujejo lokacijo z 8.6 od 10 — zelo dobro.

Stvari, ki jih morate vedeti

Odpoved

Vsaka soba prikaže svoje pogoje pred plačilom.

Večino cen je mogoče brezplačno odpovedati do datuma, prikazanega pri sobi.

Nepovratne cene so označene kot take.

Hišni red

Prijava od 14:00 do 10:30 PM

Odjava do 10:00

Otroci dobrodošli

Prikažite več

Dovoljeni hišni ljubljenčki na zahtevo; možni so dodatni stroški.

Na voljo so nekadilske sobe

Parkirišče. Brezplačno zasebno parkiranje je na voljo na lokaciji (rezervacija ni potrebna).

Hišne živali. Hišne živali so dovoljene na zahtevo. Morda se zaračunajo dodatni stroški.

Politika otrok in dodatnih postelj. Otroci, stari 1 leto in več, so dobrodošli. Niste dodali nobenih posteljic. Niste dodali nobenih dodatnih postelj.

Internet. WiFi je na voljo v hotelskih sobah in je brezplačen.

Plačilo in nastanitev

Plačano ob rezervaciji, ne na recepciji.

Cene vključujejo davke in pristojbine, ki jih lahko preberemo.

Nastanitev lahko ob prijavi vzame kartico za morebitne dodatne stroške.

Prikažite več

A deposit may be required at the property.

Kaj bi za vas preverili tukaj

  • Pristojbina za hišne ljubljenčke in morebitna omejitev velikosti, kjer se te rezervacije običajno zapletejo.
  • Ali je dovolj prostora za tovornjak, prikolico ali kombi, ne le za avto.
  • Ali se cena spreminja glede na vaše datume in kaj vključuje.
  • Kaj nepremičnina dejansko zaračuna na recepciji poleg cene.

Vprašanja o Hotel Ďumbier

Kdaj sta prijava in odjava v Hotel Ďumbier?

Prijava je od 14:00. Odjava je do 10:00. Če prihajate pozno, nam sporočite in prosili bomo nastanitev, naj zadrži sobo.

Ali Hotel Ďumbier dovoljuje hišne ljubljenčke?

Da – nepremičnina navaja, da so hišni ljubljenčki dovoljeni. Velikost, število in pristojbine določa nepremičnina, ne mi, zato povejte, da pripeljete ljubljenčka, ko rezervirate, in pred zaračunavanjem potrdimo pogoje.

Ali je pri Hotel Ďumbier parkirišče?

Parkirišče je navedeno med ugodnostmi nepremičnine. Ali je brezplačno in ali lahko rezervirate mesto, se razlikuje, zato to preverimo glede na vaše datume, namesto da bi obljubljali tukaj.

Ali ima Hotel Ďumbier Wi-Fi?

Da – dostop do interneta je naveden med objekti nepremičnine.

Kako rezerviram Hotel Ďumbier?

Vnesite svoje datume zgoraj in rezervirajte na spletu ali pokličite (888) 789-8585 in to bomo storili namesto vas – vključno s stvarmi, ki jih obrazec za rezervacijo ne obvlada, kot so skupina sob, mesečna cena ali račun za delodajalca.

Kje je Hotel Ďumbier?

Nám.M.R.Štefánika 31, Brezno.

Druga mesta, ki jih rezerviramo v Brezno

Ni povezano z zgornjo rezervacijo. Isti trg, enako ceno, za primer, če ta ni prava.

Vsi prenočitve v Brezno
Apartmán NAVRCHUApartmán NAVRCHU9.9 · 126 mnenjApartmány Bystrá-ChopokApartmány Bystrá-Chopok9.7 · 50 mnenjBrezno - 2 izbový apartmánBrezno - 2 izbový apartmán9.5 · 40 mnenjApartmán IvkaApartmán Ivka9.5 · 22 mnenjTiny House at Sedliacky Dvor - BreznoTiny House at Sedliacky Dvor - Brezno9.9 · 15 mnenj
Farma Kozí dvor RohoznáBrezno Central ApartmentsChopok ApartmentsApartmán TOMIApartmán AlžbetkaEden guest houseChatka v záhrade Mango ChillApartmán Lesa BreznoBrezno 2 izbovy Apartman SabiChata GliankaDrevenica Alica Hronec Nízke TatryFarmer's Room at Sedliacky Dvor - BreznoPrechodná stanicaRED DEER HotelApartmán EMILYPenzion EkaApartment at Sedliacky Dvor - BreznoApartment Tánička - Chopok Juh, TálePetruškov dvorRetro ApartmentAPARTMÁN STYLE BreznoApartment at Sedliacky Dvor - BreznoChalúpka SlnečnicaChata Kúria na TálochHotel lus

Priljubljene destinacije

  • Hoteli v Rome
  • Hoteli v London
  • Hoteli v Milan
  • Hoteli v Athens
  • Hoteli v Kissimmee, FL
  • Hoteli v Naples
  • Hoteli v Dubai
  • Hoteli v Buenos Aires
  • Hoteli v Sao Paulo
  • Hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Marrakech
  • Hoteli v Rio de Janeiro
  • Hoteli v Cape Town
  • Hoteli v Lisbon
  • Hoteli v Florence
  • Hoteli v Budapest
  • Hoteli v Manila
  • Hoteli v Madrid
  • Hoteli v Jakarta
  • Hoteli v Málaga
  • Hoteli v Tokyo
  • Hoteli v Kuala Lumpur
  • Hoteli v Porto
  • Hoteli v Paris
  • Hoteli v Ho Chi Minh City
  • Hoteli v Florianópolis
  • Hoteli v Nairobi
  • Hoteli v Osaka
  • Hoteli v Vienna
  • Hoteli v Palermo
  • Hoteli v New Delhi
  • Hoteli v Hanoi
  • Hoteli v Davenport, FL
  • Hoteli v Cairo
  • Hoteli v Bucharest
  • Hoteli v Seville
  • Hoteli v Canggu
  • Hoteli v Ubud
  • Hoteli v Tbilisi City
  • Hoteli v Venice
  • Hoteli v Split
  • Hoteli v Barcelona
  • Hoteli v Bangkok
  • Hoteli v Mexico City
  • Hoteli v Playa del Carmen
  • Hoteli v Marbella
  • Hoteli v Panama City Beach, FL
  • Hoteli v Tulum
  • Hoteli v Prague
  • Hoteli v Albufeira
  • Hoteli v Seoul
  • Hoteli v Catania
  • Hoteli v Warsaw
  • Hoteli v Kyoto
  • Hoteli v Bogotá
  • Hoteli v Myrtle Beach, SC
  • Hoteli v Belgrade
  • Hoteli v Bologna
  • Hoteli v Melbourne
  • Hoteli v Mar del Plata
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Rome
  • Z bazenom hoteli v Rome
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Rome
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Rome
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v London
  • Z bazenom hoteli v London
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v London
  • Brezplačno parkirišče hoteli v London
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Milan
  • Z bazenom hoteli v Milan
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Milan
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Milan
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Athens
  • Z bazenom hoteli v Athens
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Athens
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Athens
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Kissimmee, FL
  • Z bazenom hoteli v Kissimmee, FL
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Kissimmee, FL
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Kissimmee, FL
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Naples
  • Z bazenom hoteli v Naples
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Naples
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Naples
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Dubai
  • Z bazenom hoteli v Dubai
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Dubai
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Dubai
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Buenos Aires
  • Z bazenom hoteli v Buenos Aires
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Buenos Aires
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Buenos Aires
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Sao Paulo
  • Z bazenom hoteli v Sao Paulo
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Sao Paulo
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Sao Paulo
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Istanbul
  • Z bazenom hoteli v Istanbul
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Istanbul
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Albania
  • Hoteli v Argentina
  • Hoteli v Armenia
  • Hoteli v Australia
  • Hoteli v Austria
  • Hoteli v Azerbaijan
  • Hoteli v Belgium
  • Hoteli v Bosnia and Herzegovina
  • Hoteli v Brazil
  • Hoteli v Bulgaria
  • Hoteli v Canada
  • Hoteli v Chile
  • Hoteli v China
  • Hoteli v Colombia
  • Hoteli v Croatia
  • Hoteli v the Czech Republic
  • Hoteli v the Dominican Republic
  • Hoteli v Egypt
  • Hoteli v Finland
  • Hoteli v France
  • Hoteli v Georgia
  • Hoteli v Germany
  • Hoteli v Ghana
  • Hoteli v Greece
  • Hoteli v Hungary
  • Hoteli v India
  • Hoteli v Indonesia
  • Hoteli v Israel
  • Hoteli v Italy
  • Hoteli v Japan

Vse destinacijeNamestitveHotelske rezervacijeMesečne in tedenske ceneBlokade sob in skupineDostopne sobeZasluge za slike

Pomoč

  • Kontaktirajte nas
  • Kako deluje rezervacija
  • Pokličite (888) 789-8585

Odkrijte

  • Namestitve
  • Hotelske rezervacije
  • Mesečne in tedenske cene
  • Blokade sob in skupine
  • Dostopne sobe

Pogoji in nastavitve

  • Pogoji uporabe
  • Pravilnik o zasebnosti
  • Odpovedi in vračila
  • Dostopnost

O Callstay

  • O nas
  • Zasluge za slike
© 2026 Callstay. Podjetje Spotbo, Inc..Cene so enake kot pri neposredni rezervaciji.

Fotografije avtorjev pod licencami, navedenimi v našem zasluge za slike.