Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Tulum

Nastanitve/Tulum

Copal Tulum Hotel

Hoteli, 4-zvezdičniCalle Ixchel sn, Tulum, MexicoPrikažite na zemljevidu

1 / 4
Preverjam ceno za nocoj

Ne boste zaračunani še ničesar

Ali ga rezervirajte po telefonu —(888) 789-8585
Zelo dobro

Gostje ga najvišje ocenjujejo za food, service in location.

8.4129Mnenja
  • Prijava od 15:00Odjava do 12:00. Recepcija je osebovana 24 ur na dan, zato je pozni prihod v redu.
  • Lokacija Zelo dobroGostje ocenjujejo lokacijo z 8.4 od 10, na naslovu Calle Ixchel sn.
  • Zajtrk na voljoVključeno pri nekaterih cenah — prehrana je prikazana pri vsaki sobi.

Sproščanje v Spa-ju Razvajajte se ob obisku spa centra, ki nudi masaže, telesne tretmaje in nege obraza.

Prostočasne vsebine Zagotovo boste cenili 2 zunanja bazena, fitness center, odprt 24 ur na dan, ter kolesa za najem.

Prestižna kulinarika in bari Uživajte v mednarodni kuhinji v restavraciji Copal, eni od dveh hotelskih restavracij, ali se sprostite ob pijači v baru/salon ali ob bazenu.

Načrtujte svojo luksuzno bivanje v hotelu Copal Tulum v Tulum (Zama) in doživite nepozabno umikajoče izkušnje.

Kaj ta kraj ponuja

  • Dvigalnik
  • Fitnesne naprave
  • ATM/banking
  • Potapljanje z masko v bližini
  • Na voljo zajtrk (doplačilo)
  • Sejf na recepciji
  • Hitra odjava
  • Popolna storitev spa
  • Hiter vstop
  • Pomoč pri izletih/vstopnicah

Sobe

8.4

Zelo dobro

Ocenjeno s 8.4 od 10 s strani 129 gostov, ki so tu bivali.

  • Čistoča7.9
  • Storitev8.9
  • Lokacija8.4
  • Sobe8.2
  • Udobje8.4
  • Vrednost7.9
  • Hrana in pijača8.9

Gostje omenjajo

Friendly and helpful staffBeautiful and peaceful grounds
  • Tandeleya

    ·oktober 2025

    Great stay

  • Tammy

    ·avgust 2025

    One of the best hotels ever. If you want peace and quiet- good food, beautiful grounds, safety, and the most outstanding staff ever- you will love Copal. Ivy, Johnny, and Victor at the front desk were nothing short of…

  • Rosemary

    ·avgust 2025

    It was nice pleasant

  • Catherine

    ·avgust 2025

    I had a fantastic time in Copal. They had complimentary parking but you could also rent a bike if you wanted. I ate in the gastrobar for breakfast and lunch, food was very good and prices were normal for what’s in the…

  • Emma

    ·avgust 2025·Družina

    We really enjoyed our stay at Copal and I would stay again. The private rooftop pool was really special and the jungle views were amazing. The apartment was well equipped but could do with some more cutlery and a kettle.…

  • felicia

    ·avgust 2025

    Every thing I ate in both restaurants were amazingly good our room was so nice and comfortable all the staff are friendly and helpful loved this place

Ocene so napisali gostje, ki so rezervirali prek našega dobavitelja in tam bivali; prikazane so v izvirni obliki in v njihovem jeziku. Ocene kategorij so dobaviteljeva interpretacija nedavnih ocen, posodobljeno januar 2026 .

Kje boste

Calle Ixchel sn, Tulum, Mexico

Gostje ocenjujejo lokacijo z 8.4 od 10 — zelo dobro.

Stvari, ki jih morate vedeti

Odpoved

Vsaka soba prikaže svoje pogoje pred plačilom.

Večino cen je mogoče brezplačno odpovedati do datuma, prikazanega pri sobi.

Nepovratne cene so označene kot take.

Hišni red

Prijava od 15:00 do anytime

Odjava do 12:00

Brez otrok

Prikažite več

Brez hišnih ljubljenčkov

This property offers transfers from the airport (surcharges may apply). Guests must contact the property with arrival details before travel, using the contact information on the booking confirmation. To make arrangements for check-in please contact the property at least 24 hours before arrival using the information on the booking confirmation. Guests must contact the property in advance for check-in instructions. Front desk staff will greet guests on arrival at the property.

Hišne živali. Hišne živali niso dovoljene

Otroci in dodatne postelje. Dodatne postelje niso na voljo.

Hišne živali. Živali spremljevalke niso dovoljene.

Prijava in odjava. Na voljo je brezstično odjavljanje.

Splošno. Transakcije brez gotovine so na voljo.

Covid. Nepremičnina ne nudi testiranja na COVID-19 na kraju.

Zdravje in varnost. Nepremičnina uporablja profesionalno čistilno službo.

Splošno. Strokovni upravljalec nepremičnine

Prijava in odjava. Na voljo je brezstično prijavljanje.

Zdravje in varnost. Nepremičnina ob prijavi ne zahteva zdravstvene dokumentacije.

Splošno. Obvezno je obdobje med gostovanjem, ki traja 24 ur.

Plačilo in nastanitev

Plačano ob rezervaciji, ne na recepciji.

Cene vključujejo davke in pristojbine, ki jih lahko preberemo.

Nastanitev lahko ob prijavi vzame kartico za morebitne dodatne stroške.

Kaj bi za vas preverili tukaj

  • Da je brezstopenjska soba dejansko prosta na vaše datume in ali je tuš s prilagodljivim vstopom ali kad, kar seznam nikoli ne navaja.
  • Da je recepcija osebje, ko pristanete, in da je soba zadržana po izteku roka.
  • Ali je dovolj prostora za tovornjak, prikolico ali kombi, ne le za avto.
  • Ali je zajtrk vključen v ceno ali se doda ob zaključku in ob kateri uri poteka.
  • Ali se cena spreminja glede na vaše datume in kaj vključuje.
  • Kaj nepremičnina dejansko zaračuna na recepciji poleg cene.

Vprašanja o Copal Tulum Hotel

Kdaj sta prijava in odjava v Copal Tulum Hotel?

Prijava je od 15:00. Odjava je do 12:00. Če prihajate pozno, nam sporočite in prosili bomo nastanitev, naj zadrži sobo.

Ali Copal Tulum Hotel dovoljuje hišne ljubljenčke?

Ne — nastanitev navaja, da hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

Ali je pri Copal Tulum Hotel parkirišče?

Parkirišče je navedeno med ugodnostmi nepremičnine. Ali je brezplačno in ali lahko rezervirate mesto, se razlikuje, zato to preverimo glede na vaše datume, namesto da bi obljubljali tukaj.

Ali ima Copal Tulum Hotel bazen?

Da – bazen je naveden med ugodnostmi nepremičnine. Sezonska zaprtja so pogosta, zato bomo potrdili, da je odprt za vaše datume.

Ali je pri Copal Tulum Hotel vključeno zajtrk?

Zajtrk je na voljo v nastanitvi. Ali je vključen, je odvisno od cene – vrsta prehrane je prikazana pri vsaki sobi, ko vnesete datume.

Ali ima Copal Tulum Hotel Wi-Fi?

Da – dostop do interneta je naveden med objekti nepremičnine.

Ali ima Copal Tulum Hotel sobe z dostopom za invalidske vozičke?

Nepremičnina navaja objekte brez stopnic ali s prilagoditvami. Ta oznaka je najmanj zanesljiva pri odgovoru: hotel jo lahko ima in ima še vedno stopnico pri vhodu ali kopalnico namesto tuša za invalidski voziček, in ne pove, ali je prilagojena soba prosta na vaše datume. Povejte nam, kaj potrebujete, in neposredno povprašamo nepremičnino, namesto da bi vam prebrali oznako.

Ali se lahko v Copal Tulum Hotel prijavim pozno?

Nepremičnina navaja, da je recepcija odprta 24 ur, zato bi moral biti pozni prihod mogoč. Standardna prijava je od 15:00. Sobe so kljub temu pri nekaterih nepremičninah sproščene po določenem roku, ne glede na delovni čas recepcije, zato nam sporočite čas prihoda in poskrbeli bomo, da sobo zadržijo.

Kako rezerviram Copal Tulum Hotel?

Vnesite svoje datume zgoraj in rezervirajte na spletu ali pokličite (888) 789-8585 in to bomo storili namesto vas – vključno s stvarmi, ki jih obrazec za rezervacijo ne obvlada, kot so skupina sob, mesečna cena ali račun za delodajalca.

Kje je Copal Tulum Hotel?

Calle Ixchel sn, Tulum.

Druga mesta, ki jih rezerviramo v Tulum

Ni povezano z zgornjo rezervacijo. Isti trg, enako ceno, za primer, če ta ni prava.

Vsi prenočitve v Tulum
Casa Colibrí TankahCasa Colibrí Tankah9.8 · 358 mnenjBotånica TulumBotånica Tulum9.5 · 1009 mnenjNEST TulumNEST Tulum9.8 · 147 mnenjMezzanine by La Zebra, an SLH HotelMezzanine by La Zebra, an SLH Hotel9.6 · 255 mnenjHotel PanameraHotel Panamera9.6 · 245 mnenj
Cabanas Tulum- Beach Hotel & SpaHotel Tiki Tiki TulumEncantada TulumUJO Condo BoutiqueUna VidaHotel Bardo - Adults OnlyHotel Ma'xanabHotel MilamCasa AlmendroLos ArrecifesLittle Gem Hotel Tulum La VeletaHotel Piedra EscondidaCasa MalcaTago Tulum by G HotelsLibelula Tulum Beachfront HotelConrad Tulum Riviera MayaLumina at LOSANTOS TulumThe Yellow NestHotel Milam, Michelin Key winnerHotel Shibari - Restaurant & Cenote ClubNiik TulumJashita HotelAlea TulumHotel Tiki Tiki TulumVilla Pescadores Tulum-Beachfront hotel by Ahau Collection

Priljubljene destinacije

  • Hoteli v Rome
  • Hoteli v London
  • Hoteli v Milan
  • Hoteli v Athens
  • Hoteli v Kissimmee, FL
  • Hoteli v Naples
  • Hoteli v Dubai
  • Hoteli v Buenos Aires
  • Hoteli v Sao Paulo
  • Hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Marrakech
  • Hoteli v Rio de Janeiro
  • Hoteli v Cape Town
  • Hoteli v Lisbon
  • Hoteli v Florence
  • Hoteli v Budapest
  • Hoteli v Manila
  • Hoteli v Madrid
  • Hoteli v Jakarta
  • Hoteli v Málaga
  • Hoteli v Tokyo
  • Hoteli v Kuala Lumpur
  • Hoteli v Porto
  • Hoteli v Paris
  • Hoteli v Ho Chi Minh City
  • Hoteli v Florianópolis
  • Hoteli v Nairobi
  • Hoteli v Osaka
  • Hoteli v Vienna
  • Hoteli v Palermo
  • Hoteli v New Delhi
  • Hoteli v Hanoi
  • Hoteli v Davenport, FL
  • Hoteli v Cairo
  • Hoteli v Bucharest
  • Hoteli v Seville
  • Hoteli v Canggu
  • Hoteli v Ubud
  • Hoteli v Tbilisi City
  • Hoteli v Venice
  • Hoteli v Split
  • Hoteli v Barcelona
  • Hoteli v Bangkok
  • Hoteli v Mexico City
  • Hoteli v Playa del Carmen
  • Hoteli v Marbella
  • Hoteli v Panama City Beach, FL
  • Hoteli v Tulum
  • Hoteli v Prague
  • Hoteli v Albufeira
  • Hoteli v Seoul
  • Hoteli v Catania
  • Hoteli v Warsaw
  • Hoteli v Kyoto
  • Hoteli v Bogotá
  • Hoteli v Myrtle Beach, SC
  • Hoteli v Belgrade
  • Hoteli v Bologna
  • Hoteli v Melbourne
  • Hoteli v Mar del Plata
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Rome
  • Z bazenom hoteli v Rome
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Rome
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Rome
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v London
  • Z bazenom hoteli v London
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v London
  • Brezplačno parkirišče hoteli v London
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Milan
  • Z bazenom hoteli v Milan
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Milan
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Milan
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Athens
  • Z bazenom hoteli v Athens
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Athens
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Athens
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Kissimmee, FL
  • Z bazenom hoteli v Kissimmee, FL
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Kissimmee, FL
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Kissimmee, FL
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Naples
  • Z bazenom hoteli v Naples
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Naples
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Naples
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Dubai
  • Z bazenom hoteli v Dubai
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Dubai
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Dubai
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Buenos Aires
  • Z bazenom hoteli v Buenos Aires
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Buenos Aires
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Buenos Aires
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Sao Paulo
  • Z bazenom hoteli v Sao Paulo
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Sao Paulo
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Sao Paulo
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Istanbul
  • Z bazenom hoteli v Istanbul
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Istanbul
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Albania
  • Hoteli v Argentina
  • Hoteli v Armenia
  • Hoteli v Australia
  • Hoteli v Austria
  • Hoteli v Azerbaijan
  • Hoteli v Belgium
  • Hoteli v Bosnia and Herzegovina
  • Hoteli v Brazil
  • Hoteli v Bulgaria
  • Hoteli v Canada
  • Hoteli v Chile
  • Hoteli v China
  • Hoteli v Colombia
  • Hoteli v Croatia
  • Hoteli v the Czech Republic
  • Hoteli v the Dominican Republic
  • Hoteli v Egypt
  • Hoteli v Finland
  • Hoteli v France
  • Hoteli v Georgia
  • Hoteli v Germany
  • Hoteli v Ghana
  • Hoteli v Greece
  • Hoteli v Hungary
  • Hoteli v India
  • Hoteli v Indonesia
  • Hoteli v Israel
  • Hoteli v Italy
  • Hoteli v Japan

Vse destinacijeNamestitveHotelske rezervacijeMesečne in tedenske ceneBlokade sob in skupineDostopne sobeZasluge za slike

Pomoč

  • Kontaktirajte nas
  • Kako deluje rezervacija
  • Pokličite (888) 789-8585

Odkrijte

  • Namestitve
  • Hotelske rezervacije
  • Mesečne in tedenske cene
  • Blokade sob in skupine
  • Dostopne sobe

Pogoji in nastavitve

  • Pogoji uporabe
  • Pravilnik o zasebnosti
  • Odpovedi in vračila
  • Dostopnost

O Callstay

  • O nas
  • Zasluge za slike
© 2026 Callstay. Podjetje Spotbo, Inc..Cene so enake kot pri neposredni rezervaciji.

Fotografije avtorjev pod licencami, navedenimi v našem zasluge za slike.