Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Koh Lipe

Nastanitve/Koh Lipe

Casa De Lipe

Vile, 3-zvezdični88 Moo 8, Koh Lipe, Koh Lipe, Satun, 91000, Koh Lipe, ThailandPrikažite na zemljevidu

1 / 4
Preverjam ceno za nocoj

Ne boste zaračunani še ničesar

Ali ga rezervirajte po telefonu —(888) 789-8585

9.6 · Izjemno5 mnenj

  • Prijava od 14:00Odjava do 11:00.
  • Lokacija IzjemnoGostje ocenjujejo lokacijo z 9.8 od 10, na naslovu 88 Moo 8, Koh Lipe, Koh Lipe, Satun, 91000.

Razkošne Ugodnosti Uživajte v bivanju v Casa De Lipe, kjer vas pričakuje 10 klimatiziranih sob z zasebnimi bazeni in pametnimi televizorji. Brezplačen brezžični internet in zasebni balkoni vam omogočajo, da ostanete povezani in sproščeni.

Rekreacijski Raj Sprostite se na zasebni plaži ali se osvežite v zunanjem bazenu in kar najbolje izkoristite čudovito okolico. S storitvami concierge in možnostmi za poroke, so vaše potrebe vedno zadovoljene.

Idealna Lokacija Nahajajoč se v Satunu, je Casa De Lipe odlično lociran v bližini različnih plaž in znamenitosti, zaradi česar je popolna izbira za vaš dopust. Od plaže Ko Lipe Pattaya do ulice Koh Lipe Walking, pustolovščina vas čaka pred vrati.

Ste pripravljeni na razkošje in sprostitev v Casa De Lipe? Rezervirajte svoj termin zdaj za nepozaben oddih.

Kaj ta kraj ponuja

  • Potapljanje z masko v bližini
  • Televizija v skupnih prostorih
  • Večjezično osebje
  • Recepcija (omejeni delovni čas)
  • Na zasebni plaži
  • Poročne storitve
  • Pomoč pri izletih/vstopnicah
  • Igrišče na voljo
  • Brezplačno samostojno parkiranje
  • Plažne dežnike

Sobe

9.6

Izjemno

Ocenjeno s 9.6 od 10 s strani 5 gostov, ki so tu bivali.

  • Čistoča9.5
  • Storitev9.7
  • Lokacija9.8
  • Sobe9.6
  • Udobje9.5
  • Vrednost9.4
  • Hrana in pijača9.6

Gostje omenjajo

Exceptional foodStunning accommodation
  • Alison

    ·julij 2025

    What a memorable introduction to the beautiful island of Koh Lipe. The staff met us at the ferry and transported us to the most stunning accommodation! The restaurant has exceptional food, along with a beautiful…

  • Amanda

    ·februar 2025

    We absolutely loved our 7 night stay and didn’t want to leave. The location is extremely peaceful with incredible views. Our room (honeymoon villa room 7) was spacious, comfortable and modern. We had unobstructed ocean…

  • Michael

    ·maj 2024

    Their beach is cleaned every morning but there is an endless barrage of plastic in the sea. It is not slit if plastic but there area floating bottles and styrofoam.

    The lodge should collect the plastic at sea daily as…

  • Roland

    ·april 2024

    Gutes Hotel in traumhafter Lage. Essen sehr gut, am Frühstück ist noch Luft nach oben. Personal sehr freundlich.

  • Pattarapong

    ·november 2023

    I had really lovely stay at the property mainly because all staffs are very attentive and smiley and property is newly renovated which I could enjoy amenities. The view is amazing in the morning and evening for sunset…

Ocene so napisali gostje, ki so rezervirali prek našega dobavitelja in tam bivali; prikazane so v izvirni obliki in v njihovem jeziku. Ocene kategorij so dobaviteljeva interpretacija nedavnih ocen, posodobljeno januar 2026 .

Kje boste

88 Moo 8, Koh Lipe, Koh Lipe, Satun, 91000, Koh Lipe, Thailand

Gostje ocenjujejo lokacijo z 9.8 od 10 — izjemno.

Stvari, ki jih morate vedeti

Odpoved

Vsaka soba prikaže svoje pogoje pred plačilom.

Večino cen je mogoče brezplačno odpovedati do datuma, prikazanega pri sobi.

Nepovratne cene so označene kot take.

Hišni red

Prijava od 14:00 do 08:00 PM

Odjava do 11:00

Otroci dobrodošli

Prikažite več

Brez hišnih ljubljenčkov

The front desk is open daily from 8:00 AM - 8:00 PM. This property doesn't offer after-hours check-in. The front desk is staffed during limited hours.

Hišne živali. Hišne živali niso dovoljene

Hišne živali. Brez hišnih ljubljenčkov

Kajenje. Kajenje dovoljeno

Vrsta gosta. Izključno za nujne delavce - NE

Dostopnost. Brez dvigal

Politika otrok in dodatnih postelj. Otroci so dobrodošli

Splošno. Strokovni upravljalec nepremičnine

Plačilo in nastanitev

Plačano ob rezervaciji, ne na recepciji.

Cene vključujejo davke in pristojbine, ki jih lahko preberemo.

Nastanitev lahko ob prijavi vzame kartico za morebitne dodatne stroške.

Prikažite več

Reservations are required for massage services. Reservations can be made by contacting the villa prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation. The property has connecting/adjoining rooms, which are subject to availability and can be requested by contacting the property using the number on the booking confirmation. A deposit may be required at the property.

Kaj bi za vas preverili tukaj

  • Da je brezstopenjska soba dejansko prosta na vaše datume in ali je tuš s prilagodljivim vstopom ali kad, kar seznam nikoli ne navaja.
  • Ali je dovolj prostora za tovornjak, prikolico ali kombi, ne le za avto.
  • Ali se cena spreminja glede na vaše datume in kaj vključuje.
  • Kaj nepremičnina dejansko zaračuna na recepciji poleg cene.

Vprašanja o Casa De Lipe

Kdaj sta prijava in odjava v Casa De Lipe?

Prijava je od 14:00. Odjava je do 11:00. Če prihajate pozno, nam sporočite in prosili bomo nastanitev, naj zadrži sobo.

Ali Casa De Lipe dovoljuje hišne ljubljenčke?

Ne — nastanitev navaja, da hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

Ali je pri Casa De Lipe parkirišče?

Parkirišče je navedeno med ugodnostmi nepremičnine. Ali je brezplačno in ali lahko rezervirate mesto, se razlikuje, zato to preverimo glede na vaše datume, namesto da bi obljubljali tukaj.

Ali ima Casa De Lipe bazen?

Da – bazen je naveden med ugodnostmi nepremičnine. Sezonska zaprtja so pogosta, zato bomo potrdili, da je odprt za vaše datume.

Ali ima Casa De Lipe Wi-Fi?

Da – dostop do interneta je naveden med objekti nepremičnine.

Ali ima Casa De Lipe sobe z dostopom za invalidske vozičke?

Nepremičnina navaja objekte brez stopnic ali s prilagoditvami. Ta oznaka je najmanj zanesljiva pri odgovoru: hotel jo lahko ima in ima še vedno stopnico pri vhodu ali kopalnico namesto tuša za invalidski voziček, in ne pove, ali je prilagojena soba prosta na vaše datume. Povejte nam, kaj potrebujete, in neposredno povprašamo nepremičnino, namesto da bi vam prebrali oznako.

Kako rezerviram Casa De Lipe?

Vnesite svoje datume zgoraj in rezervirajte na spletu ali pokličite (888) 789-8585 in to bomo storili namesto vas – vključno s stvarmi, ki jih obrazec za rezervacijo ne obvlada, kot so skupina sob, mesečna cena ali račun za delodajalca.

Kje je Casa De Lipe?

88 Moo 8, Koh Lipe, Koh Lipe, Satun, 91000, Koh Lipe.

Druga mesta, ki jih rezerviramo v Koh Lipe

Ni povezano z zgornjo rezervacijo. Isti trg, enako ceno, za primer, če ta ni prava.

Vsi prenočitve v Koh Lipe
Akira Lipe ResortAkira Lipe Resort9.2 · 112 mnenjIdyllic Concept ResortIdyllic Concept Resort8.8 · 133 mnenjThe Chic Lipe - HostelThe Chic Lipe - Hostel9.2 · 20 mnenjLipe Oasis ResortLipe Oasis Resort8.8 · 37 mnenjBundhaya Villas Koh LipeBundhaya Villas Koh Lipe8.6 · 50 mnenj
The Green Hotel Koh LipeSang Chan HostelSita Beach Resort Koh LipeThe Noi Guesthouse Koh LipeIrene Pool Villa Resort, Koh LipeBulow Casa Grand View Resort & SpaThe Breeze Lipe ResortChareena Hill Resort - Pattaya Beach Koh LipeCastaway Resort Koh LipeSan PitaThe Reef Hotel & StudiosSalisa ResortLipe Village ResortForra Diving Resort - Pattaya Beach - Koh LipeZ-Touch Lipe Island ResortBundhaya Resort Koh LipeVarin Beach ResortBuffalo Thai Cafe & BistroNest Hostel LipeLipe Garden Beach ResortSawan Sunset ResortDecho HostelThe Street Hostel Koh Lipe - Adult OnlyWalking Street Hostel by New Wave - Adults OnlyKathalee Beach Resort Koh Lipe

Priljubljene destinacije

  • Hoteli v Rome
  • Hoteli v London
  • Hoteli v Milan
  • Hoteli v Athens
  • Hoteli v Kissimmee, FL
  • Hoteli v Naples
  • Hoteli v Dubai
  • Hoteli v Buenos Aires
  • Hoteli v Sao Paulo
  • Hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Marrakech
  • Hoteli v Rio de Janeiro
  • Hoteli v Cape Town
  • Hoteli v Lisbon
  • Hoteli v Florence
  • Hoteli v Budapest
  • Hoteli v Manila
  • Hoteli v Madrid
  • Hoteli v Jakarta
  • Hoteli v Málaga
  • Hoteli v Tokyo
  • Hoteli v Kuala Lumpur
  • Hoteli v Porto
  • Hoteli v Paris
  • Hoteli v Ho Chi Minh City
  • Hoteli v Florianópolis
  • Hoteli v Nairobi
  • Hoteli v Osaka
  • Hoteli v Vienna
  • Hoteli v Palermo
  • Hoteli v New Delhi
  • Hoteli v Hanoi
  • Hoteli v Davenport, FL
  • Hoteli v Cairo
  • Hoteli v Bucharest
  • Hoteli v Seville
  • Hoteli v Canggu
  • Hoteli v Ubud
  • Hoteli v Tbilisi City
  • Hoteli v Venice
  • Hoteli v Split
  • Hoteli v Barcelona
  • Hoteli v Bangkok
  • Hoteli v Mexico City
  • Hoteli v Playa del Carmen
  • Hoteli v Marbella
  • Hoteli v Panama City Beach, FL
  • Hoteli v Tulum
  • Hoteli v Prague
  • Hoteli v Albufeira
  • Hoteli v Seoul
  • Hoteli v Catania
  • Hoteli v Warsaw
  • Hoteli v Kyoto
  • Hoteli v Bogotá
  • Hoteli v Myrtle Beach, SC
  • Hoteli v Belgrade
  • Hoteli v Bologna
  • Hoteli v Melbourne
  • Hoteli v Mar del Plata
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Rome
  • Z bazenom hoteli v Rome
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Rome
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Rome
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v London
  • Z bazenom hoteli v London
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v London
  • Brezplačno parkirišče hoteli v London
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Milan
  • Z bazenom hoteli v Milan
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Milan
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Milan
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Athens
  • Z bazenom hoteli v Athens
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Athens
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Athens
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Kissimmee, FL
  • Z bazenom hoteli v Kissimmee, FL
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Kissimmee, FL
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Kissimmee, FL
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Naples
  • Z bazenom hoteli v Naples
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Naples
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Naples
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Dubai
  • Z bazenom hoteli v Dubai
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Dubai
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Dubai
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Buenos Aires
  • Z bazenom hoteli v Buenos Aires
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Buenos Aires
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Buenos Aires
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Sao Paulo
  • Z bazenom hoteli v Sao Paulo
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Sao Paulo
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Sao Paulo
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Istanbul
  • Z bazenom hoteli v Istanbul
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Istanbul
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Albania
  • Hoteli v Argentina
  • Hoteli v Armenia
  • Hoteli v Australia
  • Hoteli v Austria
  • Hoteli v Azerbaijan
  • Hoteli v Belgium
  • Hoteli v Bosnia and Herzegovina
  • Hoteli v Brazil
  • Hoteli v Bulgaria
  • Hoteli v Canada
  • Hoteli v Chile
  • Hoteli v China
  • Hoteli v Colombia
  • Hoteli v Croatia
  • Hoteli v the Czech Republic
  • Hoteli v the Dominican Republic
  • Hoteli v Egypt
  • Hoteli v Finland
  • Hoteli v France
  • Hoteli v Georgia
  • Hoteli v Germany
  • Hoteli v Ghana
  • Hoteli v Greece
  • Hoteli v Hungary
  • Hoteli v India
  • Hoteli v Indonesia
  • Hoteli v Israel
  • Hoteli v Italy
  • Hoteli v Japan

Vse destinacijeNamestitveHotelske rezervacijeMesečne in tedenske ceneBlokade sob in skupineDostopne sobeZasluge za slike

Pomoč

  • Kontaktirajte nas
  • Kako deluje rezervacija
  • Pokličite (888) 789-8585

Odkrijte

  • Namestitve
  • Hotelske rezervacije
  • Mesečne in tedenske cene
  • Blokade sob in skupine
  • Dostopne sobe

Pogoji in nastavitve

  • Pogoji uporabe
  • Pravilnik o zasebnosti
  • Odpovedi in vračila
  • Dostopnost

O Callstay

  • O nas
  • Zasluge za slike
© 2026 Callstay. Podjetje Spotbo, Inc..Cene so enake kot pri neposredni rezervaciji.

Fotografije avtorjev pod licencami, navedenimi v našem zasluge za slike.