Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Bath

Nastanitve/Bath

Bloomfield House

Hoteli146 Bloomfield Road, Bath, United KingdomPrikažite na zemljevidu

1 / 4
Preverjam ceno za nocoj

Ne boste zaračunani še ničesar

Ali ga rezervirajte po telefonu —(888) 789-8585
  • Prijava od 16:00Odjava do 10:00.

Razkošne nastanitve Doživite udobje in eleganco v naši prostorni enonadstropni hiši z 9 spalnicami, opremljeni z modernimi udobji in sproščujočo masažno kadjo.

Čudoviti vrtovi Uživajte v mirni atmosferi in slikovitih pogledih na vrtove, ki nudijo umirjeno zavetje pred vrvežem mestnega življenja.

Okusne možnosti za zajtrk Začnite svoj dan pravilno s našim bifejem in kontinentalnim zajtrkom, ki ponuja izbiro svežih pekovskih izdelkov, sadja in sokov.

Rezervirajte zdaj in se prepustite razkošnemu umiku v Bloomfield House, vaši popolni destinaciji v Bathu!

Kaj ta kraj ponuja

  • Brezplačen žični internet
  • Samoplačilo (doplačilo)
  • Znižane cene za parkiranje izven objekta na voljo
  • Dostop do interneta
  • japonski vrt
  • Postaja za polnjenje električnih koles
  • Parkirišče
  • Sobe za nekadilce
  • Družinske sobe
  • ombelakc/žvenk z vodo

Sobe

Kje boste

146 Bloomfield Road, Bath, United Kingdom

Stvari, ki jih morate vedeti

Odpoved

Vsaka soba prikaže svoje pogoje pred plačilom.

Večino cen je mogoče brezplačno odpovedati do datuma, prikazanega pri sobi.

Nepovratne cene so označene kot take.

Hišni red

Prijava od 16:00 do 09:00 PM

Odjava do 10:00

Brez otrok

Prikažite več

Brez hišnih ljubljenčkov

Na voljo so nekadilske sobe

Plačilo in nastanitev

Plačano ob rezervaciji, ne na recepciji.

Cene vključujejo davke in pristojbine, ki jih lahko preberemo.

Nastanitev lahko ob prijavi vzame kartico za morebitne dodatne stroške.

Kaj bi za vas preverili tukaj

  • Ali je dovolj prostora za tovornjak, prikolico ali kombi, ne le za avto.
  • Ali se cena spreminja glede na vaše datume in kaj vključuje.
  • Kaj nepremičnina dejansko zaračuna na recepciji poleg cene.

Vprašanja o Bloomfield House

Kdaj sta prijava in odjava v Bloomfield House?

Prijava je od 16:00. Odjava je do 10:00. Če prihajate pozno, nam sporočite in prosili bomo nastanitev, naj zadrži sobo.

Ali Bloomfield House dovoljuje hišne ljubljenčke?

Ne — nastanitev navaja, da hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

Ali je pri Bloomfield House parkirišče?

Parkirišče je navedeno med ugodnostmi nepremičnine. Ali je brezplačno in ali lahko rezervirate mesto, se razlikuje, zato to preverimo glede na vaše datume, namesto da bi obljubljali tukaj.

Ali ima Bloomfield House Wi-Fi?

Da – dostop do interneta je naveden med objekti nepremičnine.

Kako rezerviram Bloomfield House?

Vnesite svoje datume zgoraj in rezervirajte na spletu ali pokličite (888) 789-8585 in to bomo storili namesto vas – vključno s stvarmi, ki jih obrazec za rezervacijo ne obvlada, kot so skupina sob, mesečna cena ali račun za delodajalca.

Kje je Bloomfield House?

146 Bloomfield Road, Bath.

Kategorije ocen gostov na tej strani še niso na voljo — ponudnik navaja le skupno oceno brez podrobnosti za to nastanitev, mi pa raje ne prikažemo ničesar, kot da bi izumili stolpce. Pokliči (888) 789-8585 in prebrali vam bomo, kaj objekt pravi.

Druga mesta, ki jih rezerviramo v Bath

Ni povezano z zgornjo rezervacijo. Isti trg, enako ceno, za primer, če ta ni prava.

Vsi prenočitve v Bath
Dukes BathDukes Bath10.0 · 1302 mnenjiLeighton House - Boutique GuesthouseLeighton House - Boutique Guesthouse9.8 · 2315 mnenjEightEight9.8 · 1264 mnenjChestnuts House Boutique B&BChestnuts House Boutique B&B9.8 · 966 mnenjBathen House Boutique HotelBathen House Boutique Hotel9.6 · 1795 mnenj
2 Crescent Gardens Guest HouseCamerton Inn CottageBath Boating StationThe CedarsThe Royal Crescent Hotel & SpaCharlecote HouseGlenadeThe Gainsborough Bath Spa - Small Luxury Hotels of the World18 The Circus ApartmentHarington's Boutique HotelGrays Boutique B&BThe Apartment, BathThe Queensberry HotelBath CircleDorian HouseThe KennardWheelwrights Arms Country Inn & PubBeautiful Georgian Apartment - Central BathThe Yard in Bath HotelDevonshire HouseThe Loft House - Beautiful House in Best LocationThe Wheatsheaf Combe HayRose And CrownThe Bath Priory Hotel and SpaHenrietta House, a member of Radisson Individuals

Priljubljene destinacije

  • Hoteli v Rome
  • Hoteli v London
  • Hoteli v Milan
  • Hoteli v Athens
  • Hoteli v Kissimmee, FL
  • Hoteli v Naples
  • Hoteli v Dubai
  • Hoteli v Buenos Aires
  • Hoteli v Sao Paulo
  • Hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Marrakech
  • Hoteli v Rio de Janeiro
  • Hoteli v Cape Town
  • Hoteli v Lisbon
  • Hoteli v Florence
  • Hoteli v Budapest
  • Hoteli v Manila
  • Hoteli v Madrid
  • Hoteli v Jakarta
  • Hoteli v Málaga
  • Hoteli v Tokyo
  • Hoteli v Kuala Lumpur
  • Hoteli v Porto
  • Hoteli v Paris
  • Hoteli v Ho Chi Minh City
  • Hoteli v Florianópolis
  • Hoteli v Nairobi
  • Hoteli v Osaka
  • Hoteli v Vienna
  • Hoteli v Palermo
  • Hoteli v New Delhi
  • Hoteli v Hanoi
  • Hoteli v Davenport, FL
  • Hoteli v Cairo
  • Hoteli v Bucharest
  • Hoteli v Seville
  • Hoteli v Canggu
  • Hoteli v Ubud
  • Hoteli v Tbilisi City
  • Hoteli v Venice
  • Hoteli v Split
  • Hoteli v Barcelona
  • Hoteli v Bangkok
  • Hoteli v Mexico City
  • Hoteli v Playa del Carmen
  • Hoteli v Marbella
  • Hoteli v Panama City Beach, FL
  • Hoteli v Tulum
  • Hoteli v Prague
  • Hoteli v Albufeira
  • Hoteli v Seoul
  • Hoteli v Catania
  • Hoteli v Warsaw
  • Hoteli v Kyoto
  • Hoteli v Bogotá
  • Hoteli v Myrtle Beach, SC
  • Hoteli v Belgrade
  • Hoteli v Bologna
  • Hoteli v Melbourne
  • Hoteli v Mar del Plata
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Rome
  • Z bazenom hoteli v Rome
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Rome
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Rome
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v London
  • Z bazenom hoteli v London
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v London
  • Brezplačno parkirišče hoteli v London
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Milan
  • Z bazenom hoteli v Milan
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Milan
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Milan
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Athens
  • Z bazenom hoteli v Athens
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Athens
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Athens
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Kissimmee, FL
  • Z bazenom hoteli v Kissimmee, FL
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Kissimmee, FL
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Kissimmee, FL
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Naples
  • Z bazenom hoteli v Naples
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Naples
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Naples
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Dubai
  • Z bazenom hoteli v Dubai
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Dubai
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Dubai
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Buenos Aires
  • Z bazenom hoteli v Buenos Aires
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Buenos Aires
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Buenos Aires
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Sao Paulo
  • Z bazenom hoteli v Sao Paulo
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Sao Paulo
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Sao Paulo
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Istanbul
  • Z bazenom hoteli v Istanbul
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Istanbul
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Albania
  • Hoteli v Argentina
  • Hoteli v Armenia
  • Hoteli v Australia
  • Hoteli v Austria
  • Hoteli v Azerbaijan
  • Hoteli v Belgium
  • Hoteli v Bosnia and Herzegovina
  • Hoteli v Brazil
  • Hoteli v Bulgaria
  • Hoteli v Canada
  • Hoteli v Chile
  • Hoteli v China
  • Hoteli v Colombia
  • Hoteli v Croatia
  • Hoteli v the Czech Republic
  • Hoteli v the Dominican Republic
  • Hoteli v Egypt
  • Hoteli v Finland
  • Hoteli v France
  • Hoteli v Georgia
  • Hoteli v Germany
  • Hoteli v Ghana
  • Hoteli v Greece
  • Hoteli v Hungary
  • Hoteli v India
  • Hoteli v Indonesia
  • Hoteli v Israel
  • Hoteli v Italy
  • Hoteli v Japan

Vse destinacijeNamestitveHotelske rezervacijeMesečne in tedenske ceneBlokade sob in skupineDostopne sobeZasluge za slike

Pomoč

  • Kontaktirajte nas
  • Kako deluje rezervacija
  • Pokličite (888) 789-8585

Odkrijte

  • Namestitve
  • Hotelske rezervacije
  • Mesečne in tedenske cene
  • Blokade sob in skupine
  • Dostopne sobe

Pogoji in nastavitve

  • Pogoji uporabe
  • Pravilnik o zasebnosti
  • Odpovedi in vračila
  • Dostopnost

O Callstay

  • O nas
  • Zasluge za slike
© 2026 Callstay. Podjetje Spotbo, Inc..Cene so enake kot pri neposredni rezervaciji.

Fotografije avtorjev pod licencami, navedenimi v našem zasluge za slike.