Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Forster

Nastanitve/Forster

12 Cliff Road

Počitniške hiše12 Cliff Road, Forster, AustraliaPrikažite na zemljevidu

1 / 4
Preverjam ceno za nocoj

Ne boste zaračunani še ničesar

Ali ga rezervirajte po telefonu —(888) 789-8585

10.0 · Izjemno5 mnenj

  • Prijava od 15:00Odjava do 10:00.
  • Lokacija IzjemnoGostje ocenjujejo lokacijo z 10.0 od 10, na naslovu 12 Cliff Road.

Razkošna počitniška hiša ob plaži Nahajajoča se v Forsterju, le nekaj korakov od plaže Burgess, je hiša na naslovu 12 Cliff Road osupljiva obmorska nepremičnina, ki ponuja neprekosljivo udobje in priročnost za vašo počitniško doživetje.

Sodobne udobnosti in osupljivi razgledi Ta prostorna počitniška hiša s 4 spalnicami vključuje vrhunske udobnosti, kot so televizor z ravnim ekranom, popolnoma opremljena kuhinja in zasebna terasa z osupljivim pogledom na morje. Ob brezplačnem WiFi-ju, klimatski napravi in prostoru za žar bo vaše bivanje preprosto razkošno.

Druženje na prostem in aktivnosti Uživate lahko v jedi na prostem na terasi ali se sprehodite do plaže. Za tiste, ki iščejo avanturo, so aktivnosti, kot je golf, le nekaj korakov stran. Poleg tega storitev pranja perila zagotavlja brezskrbno bivanje za vse goste.

Rezervirajte zdaj in doživite vrhunec obmorskega razkošja na naslovu 12 Cliff Road.

Kaj ta kraj ponuja

  • Brezplačen žični internet
  • Golf na kraju samem
  • Samoplačilo (doplačilo)
  • Znižane cene za parkiranje izven objekta na voljo
  • Dostop do interneta
  • Igre
  • Zavarovano parkirišče
  • Plažni klub v bližini (doplačilo)
  • Igrače za plažo
  • Parkirišče

Sobe

10.0

Izjemno

Ocenjeno s 10.0 od 10 s strani 5 gostov, ki so tu bivali.

  • Čistoča10.0
  • Storitev10.0
  • Lokacija10.0
  • Sobe10.0
  • Udobje10.0
  • Vrednost10.0
  • Hrana in pijača10.0

Gostje omenjajo

Great locationComfortable stay
  • CarolAustralia

    ·december 2025·Skupina

    Location: The property had everything we needed

    only complaint was the rubbish bins as they were nearly full when we got there wasn't enough room for our recycling

  • JulianaAustralia

    ·november 2025·Družina

    The grandkids loved the location as it was right next to the beach.they also liked the games room

    Location location it was very comfortable

    N/a

  • BenjaminAustralia

    ·februar 2025

    Exceptional

  • NathanAustralia

    ·april 2024

    Perfect place for relaxing stay

    Perfect location. Clean. Just beautiful

    Nothing

Ocene so napisali gostje, ki so rezervirali prek našega dobavitelja in tam bivali; prikazane so v izvirni obliki in v njihovem jeziku. Ocene kategorij so dobaviteljeva interpretacija nedavnih ocen, posodobljeno december 2025 .

Kje boste

12 Cliff Road, Forster, Australia

Gostje ocenjujejo lokacijo z 10.0 od 10 — izjemno.

Stvari, ki jih morate vedeti

Odpoved

Vsaka soba prikaže svoje pogoje pred plačilom.

Večino cen je mogoče brezplačno odpovedati do datuma, prikazanega pri sobi.

Nepovratne cene so označene kot take.

Hišni red

Prijava od 15:00 do 12:00 AM

Odjava do 10:00

Otroci dobrodošli

Prikažite več

Dovoljeni hišni ljubljenčki na zahtevo; možni so dodatni stroški.

Na voljo so nekadilske sobe

Parkirišče. Brezplačno zasebno parkiranje je na voljo na lokaciji (rezervacija ni potrebna).

Internet. WiFi je na voljo v vseh prostorih in je brezplačen.

Politika otrok in dodatnih postelj. Otroci vseh starosti so dobrodošli. Niste dodali nobenih otroških postelj. Niste dodali nobenih dodatnih postelj.

Hišne živali. Hišne živali so dovoljene. Morda bodo veljavne dodatne stroške.

Plačilo in nastanitev

Plačano ob rezervaciji, ne na recepciji.

Cene vključujejo davke in pristojbine, ki jih lahko preberemo.

Nastanitev lahko ob prijavi vzame kartico za morebitne dodatne stroške.

Prikažite več

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. This property is located in a residential area, and guests are asked to refrain from excessive noise. Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. In the event of an early departure, the property will charge you the full amount for your stay. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation.

Kaj bi za vas preverili tukaj

  • Pristojbina za hišne ljubljenčke in morebitna omejitev velikosti, kjer se te rezervacije običajno zapletejo.
  • Ali je dovolj prostora za tovornjak, prikolico ali kombi, ne le za avto.
  • Ali se cena spreminja glede na vaše datume in kaj vključuje.
  • Kaj nepremičnina dejansko zaračuna na recepciji poleg cene.

Vprašanja o 12 Cliff Road

Kdaj sta prijava in odjava v 12 Cliff Road?

Prijava je od 15:00. Odjava je do 10:00. Če prihajate pozno, nam sporočite in prosili bomo nastanitev, naj zadrži sobo.

Ali 12 Cliff Road dovoljuje hišne ljubljenčke?

Da – nepremičnina navaja, da so hišni ljubljenčki dovoljeni. Velikost, število in pristojbine določa nepremičnina, ne mi, zato povejte, da pripeljete ljubljenčka, ko rezervirate, in pred zaračunavanjem potrdimo pogoje.

Ali je pri 12 Cliff Road parkirišče?

Parkirišče je navedeno med ugodnostmi nepremičnine. Ali je brezplačno in ali lahko rezervirate mesto, se razlikuje, zato to preverimo glede na vaše datume, namesto da bi obljubljali tukaj.

Ali ima 12 Cliff Road Wi-Fi?

Da – dostop do interneta je naveden med objekti nepremičnine.

Kako rezerviram 12 Cliff Road?

Vnesite svoje datume zgoraj in rezervirajte na spletu ali pokličite (888) 789-8585 in to bomo storili namesto vas – vključno s stvarmi, ki jih obrazec za rezervacijo ne obvlada, kot so skupina sob, mesečna cena ali račun za delodajalca.

Kje je 12 Cliff Road?

12 Cliff Road, Forster.

Druga mesta, ki jih rezerviramo v Forster

Ni povezano z zgornjo rezervacijo. Isti trg, enako ceno, za primer, če ta ni prava.

Vsi prenočitve v Forster
Hotel ForsterHotel Forster9.4 · 2449 mnenjForster Holiday VillageForster Holiday Village9.1 · 379 mnenjSevan Apartments ForsterSevan Apartments Forster9.0 · 609 mnenjForster and Wallis Lake MotelForster and Wallis Lake Motel8.8 · 1259 mnenjMyley's FlatMyley's Flat8.9 · 274 mnenj
Haven Waters Unit 2Forster Palms MotelThe Dorsal Boutique HotelReflections Forster Beach - Holiday ParkForster Motor InnIsland Palms Motor InnForstay MotelBella Villa Motor InnJamaica Holiday Units10 Minnibah CircuitRegatta 23Waterfront on Forster KeysHorizons 8 on the lakeShores G1 on Head Street close to Main BeachTwin Pines 301 CBD LocationBeach BreakNoahs 46 Cliff RoadStrand Beachside 701Strand Beachside 903Aqua Palm with Sweeping One Mile ViewsEasy Living at 14 Daphne StreetNordic HouseWyvernSurfspray 3 Pebbly BeachThe Reef 103 Lakeside

Priljubljene destinacije

  • Hoteli v Rome
  • Hoteli v London
  • Hoteli v Milan
  • Hoteli v Athens
  • Hoteli v Kissimmee, FL
  • Hoteli v Naples
  • Hoteli v Dubai
  • Hoteli v Buenos Aires
  • Hoteli v Sao Paulo
  • Hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Marrakech
  • Hoteli v Rio de Janeiro
  • Hoteli v Cape Town
  • Hoteli v Lisbon
  • Hoteli v Florence
  • Hoteli v Budapest
  • Hoteli v Manila
  • Hoteli v Madrid
  • Hoteli v Jakarta
  • Hoteli v Málaga
  • Hoteli v Tokyo
  • Hoteli v Kuala Lumpur
  • Hoteli v Porto
  • Hoteli v Paris
  • Hoteli v Ho Chi Minh City
  • Hoteli v Florianópolis
  • Hoteli v Nairobi
  • Hoteli v Osaka
  • Hoteli v Vienna
  • Hoteli v Palermo
  • Hoteli v New Delhi
  • Hoteli v Hanoi
  • Hoteli v Davenport, FL
  • Hoteli v Cairo
  • Hoteli v Bucharest
  • Hoteli v Seville
  • Hoteli v Canggu
  • Hoteli v Ubud
  • Hoteli v Tbilisi City
  • Hoteli v Venice
  • Hoteli v Split
  • Hoteli v Barcelona
  • Hoteli v Bangkok
  • Hoteli v Mexico City
  • Hoteli v Playa del Carmen
  • Hoteli v Marbella
  • Hoteli v Panama City Beach, FL
  • Hoteli v Tulum
  • Hoteli v Prague
  • Hoteli v Albufeira
  • Hoteli v Seoul
  • Hoteli v Catania
  • Hoteli v Warsaw
  • Hoteli v Kyoto
  • Hoteli v Bogotá
  • Hoteli v Myrtle Beach, SC
  • Hoteli v Belgrade
  • Hoteli v Bologna
  • Hoteli v Melbourne
  • Hoteli v Mar del Plata
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Rome
  • Z bazenom hoteli v Rome
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Rome
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Rome
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v London
  • Z bazenom hoteli v London
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v London
  • Brezplačno parkirišče hoteli v London
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Milan
  • Z bazenom hoteli v Milan
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Milan
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Milan
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Athens
  • Z bazenom hoteli v Athens
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Athens
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Athens
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Kissimmee, FL
  • Z bazenom hoteli v Kissimmee, FL
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Kissimmee, FL
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Kissimmee, FL
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Naples
  • Z bazenom hoteli v Naples
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Naples
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Naples
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Dubai
  • Z bazenom hoteli v Dubai
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Dubai
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Dubai
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Buenos Aires
  • Z bazenom hoteli v Buenos Aires
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Buenos Aires
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Buenos Aires
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Sao Paulo
  • Z bazenom hoteli v Sao Paulo
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Sao Paulo
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Sao Paulo
  • Dovoljeni hišni ljubljenčki hoteli v Istanbul
  • Z bazenom hoteli v Istanbul
  • Brez stopnic in dostopno hoteli v Istanbul
  • Brezplačno parkirišče hoteli v Istanbul
  • Hoteli v Albania
  • Hoteli v Argentina
  • Hoteli v Armenia
  • Hoteli v Australia
  • Hoteli v Austria
  • Hoteli v Azerbaijan
  • Hoteli v Belgium
  • Hoteli v Bosnia and Herzegovina
  • Hoteli v Brazil
  • Hoteli v Bulgaria
  • Hoteli v Canada
  • Hoteli v Chile
  • Hoteli v China
  • Hoteli v Colombia
  • Hoteli v Croatia
  • Hoteli v the Czech Republic
  • Hoteli v the Dominican Republic
  • Hoteli v Egypt
  • Hoteli v Finland
  • Hoteli v France
  • Hoteli v Georgia
  • Hoteli v Germany
  • Hoteli v Ghana
  • Hoteli v Greece
  • Hoteli v Hungary
  • Hoteli v India
  • Hoteli v Indonesia
  • Hoteli v Israel
  • Hoteli v Italy
  • Hoteli v Japan

Vse destinacijeNamestitveHotelske rezervacijeMesečne in tedenske ceneBlokade sob in skupineDostopne sobeZasluge za slike

Pomoč

  • Kontaktirajte nas
  • Kako deluje rezervacija
  • Pokličite (888) 789-8585

Odkrijte

  • Namestitve
  • Hotelske rezervacije
  • Mesečne in tedenske cene
  • Blokade sob in skupine
  • Dostopne sobe

Pogoji in nastavitve

  • Pogoji uporabe
  • Pravilnik o zasebnosti
  • Odpovedi in vračila
  • Dostopnost

O Callstay

  • O nas
  • Zasluge za slike
© 2026 Callstay. Podjetje Spotbo, Inc..Cene so enake kot pri neposredni rezervaciji.

Fotografije avtorjev pod licencami, navedenimi v našem zasluge za slike.