Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Ferragudo

Vietos apsistoti/Ferragudo

Three Palms Apartment

Leiligheter, 4 žvaigždučiųUrbanização Vila Gaivota, Vale da Azinhaga Apartamento 3C, Ferragudo, PortugalRodyti žemėlapyje

1 / 4
Tikrinama šios nakties kaina

Jums dar nieko nebus priskaičiuota

Arba užsisakykite telefonu —(888) 789-8585

9.6 · Išskirtinis8 atsiliepimai

  • Įsiregistravimas nuo 15:00Išsiregistravimas iki 11:00.
  • Išskirtinis vietaSvečiai vietą vertina 9.9 iš 10, adresu Urbanização Vila Gaivota, Vale da Azinhaga Apartamento 3C.

Prabangus apgyvendinimas su nuostabiais vaizdais

Šiuolaikiniai patogumai ir komfortiška aplinka

Patogi vieta ir netoliese esančios pramogos

Pasinerkite į prabangų poilsį Three Palms apartamentuose Ferragude, kur siūlomi klimatuotais kambariais su balkonais ir nemokamu WiFi. Mėgaukitės moderniais patogumais, įskaitant pilnai įrengtą virtuvę, plokščiaekranį televizorių ir terasą su kvapą gniaužiančiais jūros vaizdais. Ištirkite sodą su kepsnine, idealiai tinkančią lauko susibūrimams. Šie apartamentai įsikūrę patogioje vietoje, netoli Praia do Torrado ir Caneiros paplūdimių, su lengvu priėjimu prie Pintadinho ir Praia Grande paplūdimių. Nepraleiskite netoliese esančių pramogų, tokių kaip Slide & Splash vandens parkas ir Algarvės tarptautinis circuitas. Užsakykite dabar ir patirkite nepamirštamą patirtį Ferragude!

Ką ši vieta siūlo

  • Prieiga prie WiFi
  • Nemokamas belaidis internetas
  • Automobilių stovėjimo aikštelė
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
  • Kondicionierius
  • Šildymas
  • Terasa
  • Šeimos kambariai
  • Sodas
  • Naminių gyvūnų priėmimas

Kambariai

9.6

Išskirtinis

Įvertintas 9.6 iš 10 pagal 8 svečius, kurie čia apsistojo.

  • Švara8.4
  • Paslauga10.0
  • Vietovė9.9
  • Kambariai9.9
  • Patogumai9.9
  • Vertė9.4
  • Maistas ir gėrimai9.4

Svečiai mini

Wunderschöne SonnenuntergängeModerne Einrichtung
  • PauloPortugal

    ·2026 m. rugpjūtis·Pora

    Um excelente apartamento .

    Espaço e do equipamento

    Apenas o facto de não interagir pessoalmente com ninguém responsável

  • BeatriceCH

    ·2026 m. liepa·Šeima

    Die Lage ist perfekt. Sehr ruhig gelegen. Die Unterkunft hat alles was man braucht, ist sehr schön eingerichtet. Die Terrasse ist zum verweilen und auf den Sonnenuntergang schauen perfekt,

    Würde es sofort wieder buchen…

  • JamesGermany

    ·2025 m. gruodis·Pora

    Tolles Apartment und wunderschöne Sonnenuntergänge.

    Diese Ferienwohnung ist jeden Cent wert. Das Apartment war mit allem ausgestattet was man sich nur vorstellen kann, es hat an nichts gefehlt. Die Wohnung ist sehr modern eingerichtet und es gibt eine grosse…

  • PatriciaCH

    ·2025 m. spalis·Pora

    Eine schöne Wohnung an einer guten Lage, wir kommen gerne wieder.

    Eine sehr schön eingerichtete und gut ausgestattete Wohnung.

    Grosse Terrasse mit Blick aufs Meer.

    An ruhiger Lage, aber gut erreichbar.

    Das Örtchen Ferragudo ist etwa 5 Fahrminuten entfernt.

    Grundsätzlich gibt es an…

  • JakubIE

    ·2024 m. spalis

    Lovely appartment with great patio.

    Comfortable, tastefully decorated apartment. The highlight is large patio with ocean view & a lot of plants. Well equipped kitchen. Nice, clean urbanisation. Walking distance from the beach.

    While bathroom is clean and…

  • NatashaUnited Kingdom

    ·2023 m. gruodis

    Good

    Good size and location, quiet. Kitchen was clean. Balcony spacious and great views.

    The floors were not clean and need a thorough vacuum. The bathroom wasn't clean either. We had 2 power cuts and had to turn the fuse box…

Atsiliepimus rašo svečiai, užsakę per mūsų tiekėją ir apsistoję; jie rodomi tokie, kokie parašyti, jų originalo kalba. Kategorijų balai yra tiekėjo naujausių atsiliepimų įvertinimas, atnaujinta 2026 m. sausis.

Kur būsite

Urbanização Vila Gaivota, Vale da Azinhaga Apartamento 3C, Ferragudo, Portugal

Svečiai vietą vertina 9.9 iš 10 — išskirtinis.

Ką reikia žinoti

Atšaukimas

Kiekvienas kambarys prieš apmokėjimą nurodo savo sąlygas.

Daugumą tarifų galima nemokamai atšaukti iki datos, nurodytos prie kambario.

Negrąžinami tarifai yra pažymėti kaip tokie.

Viešbučio taisyklės

Įsiregistravimas nuo 15:00 iki 12:00 AM

Išsiregistravimas iki 11:00

Vaikai laukiami

Rodyti daugiau

Augintiniai neįleidžiami

Apmokėjimas ir apgyvendinimo įstaiga

Apmokama užsakant, ne prie registratūros.

Į kainas įskaičiuoti mokesčiai, kuriuos galime matyti.

Viešbutis gali paimti kortelę atvykstant už papildomas išlaidas.

Rodyti daugiau

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Ką mes čia patikrintume už jus

  • Kad kambarys be laiptų iš tikrųjų yra laisvas jūsų datomis, ir ar tai yra praėjiminis dušas ar vonia, ko sąrašas niekada nenurodo.
  • Augintinio mokestis ir bet kokie dydžio apribojimai – čia šie užsakymai dažniausiai ir suyra.
  • Ar yra vietos pikapui, priekabai ar furgonui, ne tik automobiliui.
  • Ar tarifas keičiasi jūsų datoms ir ką jis apima.
  • Ką viešbutis iš tikrųjų ima registratūroje papildomai prie tarifo.

Klausimai apie Three Palms Apartment

Koks yra atvykimo ir išvykimo laikas Three Palms Apartment?

Įsiregistruoti galima nuo 15:00. Išsiregistruoti reikia iki 11:00. Jei atvykstate vėlai, praneškite mums, ir mes paprašysime apgyvendinimo įstaigos palikti kambarį.

Ar Three Palms Apartment leidžia augintinius?

Ne — apgyvendinimo įstaiga nurodo, kad augintiniai neleidžiami.

Ar yra parkavimas Three Palms Apartment?

Parkavimas yra išvardytas tarp apgyvendinimo objekto patogumų. Ar jis nemokamas ir ar galima rezervuoti vietą, skiriasi, todėl mes patikriname pagal jūsų datas, o ne žadame čia.

Ar Three Palms Apartment turi Wi-Fi?

Taip — interneto prieiga yra išvardyta tarp viešbučio patogumų.

Ar Three Palms Apartment turi neįgaliesiems pritaikytų kambarių?

Apgyvendinimo objektas nurodo, kad yra pritaikytas neįgaliesiems arba be laiptų. Ši vėliavėlė yra mažiausiai pajėgi išspręsti klausimą: viešbutis gali ją turėti, bet vis tiek turėti laiptelį prie įėjimo arba vonią vietoje dušo be slenksčio, ir ji nenurodo, ar pritaikytas kambarys yra laisvas jūsų datomis. Pasakykite mums, ko jums reikia, ir mes paklausime objekto tiesiogiai, o ne skaitysime jums vėliavėlę.

Kaip užsakyti Three Palms Apartment?

Įveskite savo datas aukščiau ir užsisakykite internetu, arba skambinkite (888) 789-8585 ir mes tai padarysime už jus – įskaitant dalykus, kurių užsakymo forma negali apdoroti, pvz., kambarių bloką, mėnesinį tarifą ar sąskaitą jūsų darbdaviui.

Kur yra Three Palms Apartment?

Urbanização Vila Gaivota, Vale da Azinhaga Apartamento 3C, Ferragudo.

Kitos vietos, kurias užsakome Ferragudo

Nesusiję su aukščiau esančia rezervacija. Ta pati rinka, tokia pati kaina, jei ši nėra ta.

Visi apsistojimai Ferragudo
Caneiros Luxury House & SuitesCaneiros Luxury House & Suites9.5 · 245 atsiliepimaiVila Gaivota 3GVila Gaivota 3G9.7 · 109 atsiliepimaiVila Castelo ParqueVila Castelo Parque9.3 · 112 atsiliepimųAlma da Vida FerragudoAlma da Vida Ferragudo9.0 · 113 atsiliepimųVitors VillageVitors Village8.7 · 630 atsiliepimų
Agua Hotels RiversideCasa CachaloteBeautiful Villa with terrace & gardenOne Bedroom Sea View Apartment Clube Rio FerragudoCasa QuintiãoVilla Casa RosinaHotel CasabelaVilla MariSol Ferragudo by Rosado2BR Duplex Townhouse with access to Pool - 5mn to Beach by LovelyStayCasa JaimeSol de FerragudoOne2SevenFerragudo Aqua CharmeAmigos para Sempre - GuesthouseCasa ZeferinoVila Monte Luz 3Casa HelenaSuites By The RiverCasa da PraiaCasa do GatoOCEAN TERRACES by VILA GAIVOTA DFerragudo'SpotBeco Da HortinhaCASINHA DE FERRAGUDO - Terraço Privado, AC, WiFi, Centro 250mFerragood House - Historic Center

Populiarios kryptys

  • Viešbučiai Rome mieste
  • Viešbučiai London mieste
  • Viešbučiai Milan mieste
  • Viešbučiai Athens mieste
  • Viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Viešbučiai Naples mieste
  • Viešbučiai Dubai mieste
  • Viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Viešbučiai Istanbul mieste
  • Viešbučiai Marrakech mieste
  • Viešbučiai Rio de Janeiro mieste
  • Viešbučiai Cape Town mieste
  • Viešbučiai Lisbon mieste
  • Viešbučiai Florence mieste
  • Viešbučiai Budapest mieste
  • Viešbučiai Manila mieste
  • Viešbučiai Madrid mieste
  • Viešbučiai Jakarta mieste
  • Viešbučiai Málaga mieste
  • Viešbučiai Tokyo mieste
  • Viešbučiai Kuala Lumpur mieste
  • Viešbučiai Porto mieste
  • Viešbučiai Paris mieste
  • Viešbučiai Ho Chi Minh City mieste
  • Viešbučiai Florianópolis mieste
  • Viešbučiai Nairobi mieste
  • Viešbučiai Osaka mieste
  • Viešbučiai Vienna mieste
  • Viešbučiai Palermo mieste
  • Viešbučiai New Delhi mieste
  • Viešbučiai Hanoi mieste
  • Viešbučiai Davenport, FL mieste
  • Viešbučiai Cairo mieste
  • Viešbučiai Bucharest mieste
  • Viešbučiai Seville mieste
  • Viešbučiai Canggu mieste
  • Viešbučiai Ubud mieste
  • Viešbučiai Tbilisi City mieste
  • Viešbučiai Venice mieste
  • Viešbučiai Split mieste
  • Viešbučiai Barcelona mieste
  • Viešbučiai Bangkok mieste
  • Viešbučiai Mexico City mieste
  • Viešbučiai Playa del Carmen mieste
  • Viešbučiai Marbella mieste
  • Viešbučiai Panama City Beach, FL mieste
  • Viešbučiai Tulum mieste
  • Viešbučiai Prague mieste
  • Viešbučiai Albufeira mieste
  • Viešbučiai Seoul mieste
  • Viešbučiai Catania mieste
  • Viešbučiai Warsaw mieste
  • Viešbučiai Kyoto mieste
  • Viešbučiai Bogotá mieste
  • Viešbučiai Myrtle Beach, SC mieste
  • Viešbučiai Belgrade mieste
  • Viešbučiai Bologna mieste
  • Viešbučiai Melbourne mieste
  • Viešbučiai Mar del Plata mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Rome mieste
  • Su baseinu viešbučiai Rome mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Rome mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Rome mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai London mieste
  • Su baseinu viešbučiai London mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai London mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai London mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Milan mieste
  • Su baseinu viešbučiai Milan mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Milan mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Milan mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Athens mieste
  • Su baseinu viešbučiai Athens mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Athens mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Athens mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Su baseinu viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Naples mieste
  • Su baseinu viešbučiai Naples mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Naples mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Naples mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Dubai mieste
  • Su baseinu viešbučiai Dubai mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Dubai mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Dubai mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Su baseinu viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Su baseinu viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Istanbul mieste
  • Su baseinu viešbučiai Istanbul mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Istanbul mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Istanbul mieste
  • Viešbučiai Albania mieste
  • Viešbučiai Argentina mieste
  • Viešbučiai Armenia mieste
  • Viešbučiai Australia mieste
  • Viešbučiai Austria mieste
  • Viešbučiai Azerbaijan mieste
  • Viešbučiai Belgium mieste
  • Viešbučiai Bosnia and Herzegovina mieste
  • Viešbučiai Brazil mieste
  • Viešbučiai Bulgaria mieste
  • Viešbučiai Canada mieste
  • Viešbučiai Chile mieste
  • Viešbučiai China mieste
  • Viešbučiai Colombia mieste
  • Viešbučiai Croatia mieste
  • Viešbučiai the Czech Republic mieste
  • Viešbučiai the Dominican Republic mieste
  • Viešbučiai Egypt mieste
  • Viešbučiai Finland mieste
  • Viešbučiai France mieste
  • Viešbučiai Georgia mieste
  • Viešbučiai Germany mieste
  • Viešbučiai Ghana mieste
  • Viešbučiai Greece mieste
  • Viešbučiai Hungary mieste
  • Viešbučiai India mieste
  • Viešbučiai Indonesia mieste
  • Viešbučiai Israel mieste
  • Viešbučiai Italy mieste
  • Viešbučiai Japan mieste

Visos kryptysVietos apsistotiViešbučių rezervacijosMėnesiniai ir savaitiniai tarifaiKambarių blokai ir grupėsPrieinami kambariaiVaizdų autoriai

Pagalba

  • Susisiekite su mumis
  • Kaip veikia užsakymas
  • Skambinkite (888) 789-8585

Atraskite

  • Vietos apsistoti
  • Viešbučių rezervacijos
  • Mėnesiniai ir savaitiniai tarifai
  • Kambarių blokai ir grupės
  • Prieinami kambariai

Sąlygos ir nustatymai

  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Privatumo politika
  • Atšaukimai ir grąžinimai
  • Prieinamumas

Apie Callstay

  • Apie mus
  • Vaizdų autoriai
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. įmonė.Kainos tokios pačios kaip ir užsakant tiesiogiai.

Nuotraukos pagal jų autorius, pagal licencijas, išvardytas mūsų vaizdų autoriai.