Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Vilaflor

Vietos apsistoti/Vilaflor

The lemon tree

Leiligheter, 4 žvaigždučiųAvenida Hermano pedro nº 19, Vilaflor, SpainRodyti žemėlapyje

1 / 4
Tikrinama šios nakties kaina

Jums dar nieko nebus priskaičiuota

Arba užsisakykite telefonu —(888) 789-8585
Išskirtinis

Viena aukščiausiai įvertintų viešnagių, anot svečių.

9.525Atsiliepimai
  • Įsiregistravimas nuo 14:00Išsiregistravimas iki 11:00.
  • Labai geras vietaSvečiai vietą vertina 8.1 iš 10, adresu Avenida Hermano pedro nº 19.

Sodo Oazės Poilsio Vieta

Ramumas ir Patogumas: Lemon Tree siūlo ramų atmosferą su sodo ir kalnų vaizdais, terasa bei židiniu erdviame apartamente.

Modernūs Patogumai: Mėgaukitės nemokamu WiFi, automobilių stovėjimo aikštele, plokščiaekraniu televizoriumi ir visiškai įrengta virtuve su valgomojo zona – idealiai tinka ramiam poilsiui.

Patogi Vieta: Įsikūręs netoli Golf del Sur ir Aqualand, su lengvu priėjimu prie Los Gigantes ir Golf Las Americas – puiki vieta jūsų atostogoms.

Ką ši vieta siūlo

  • Prieiga prie WiFi
  • Nemokamas belaidis internetas
  • Automobilių stovėjimo aikštelė
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
  • Šildymas
  • Terasa
  • Sodas
  • Žygiai pėsčiomis
  • Kepsnių zona
  • Visur draudžiama jirūkyti.

Kambariai

9.5

Išskirtinis

Įvertintas 9.5 iš 10 pagal 25 svečius, kurie čia apsistojo.

  • Švara7.5
  • Paslauga8.3
  • Vietovė8.1
  • Kambariai7.8
  • Patogumai7.2
  • Vertė6.9
  • Maistas ir gėrimai7.3

Svečiai mini

Clean roomsFriendly staffGreat locationComfortable bedsNice atmosphereBeautiful garden
  • MarliesNL

    ·2025 m. balandis

    Lovely

    Nice atmosphere and a beautiful garden!

    Could have had a little more light and insect screens for the windows

  • AnnaSE

    ·2025 m. balandis

    Exceptional

  • VickiUnited Kingdom

    ·2025 m. kovas

    Super stay

    Beautiful cosy and amazingly stocked studio with a super garden/outside space! And walking distance to fab restaurant/cafe.

    Nothing

  • EvelynCH

    ·2024 m. lapkritis

    Exceptional

  • GillianSpain

    ·2024 m. birželis

    Beautiful apartment in Vilaflor , great location , great hots .

    Loved this apartment, it was spacious and very well equipped.

    Especially loved the garden, beautiful tranquil area with orange and lemon trees .

    Great space to relax after a day walking .

    Nothing

  • DavidCH

    ·2024 m. kovas

    Very nice clean and spaciious accomodation but no service for minding bags on checkout

    Large comfortable apartment

    No service for minding bags for few hours after checkout (this is the first time in many years of travel that I have encountered this issue)

Atsiliepimus rašo svečiai, užsakę per mūsų tiekėją ir apsistoję; jie rodomi tokie, kokie parašyti, jų originalo kalba. Kategorijų balai yra tiekėjo naujausių atsiliepimų įvertinimas, atnaujinta 2025 m. birželis.

Kur būsite

Avenida Hermano pedro nº 19, Vilaflor, Spain

Svečiai vietą vertina 8.1 iš 10 — labai geras.

Ką reikia žinoti

Atšaukimas

Kiekvienas kambarys prieš apmokėjimą nurodo savo sąlygas.

Daugumą tarifų galima nemokamai atšaukti iki datos, nurodytos prie kambario.

Negrąžinami tarifai yra pažymėti kaip tokie.

Viešbučio taisyklės

Įsiregistravimas nuo 14:00 iki 12:00 AM

Išsiregistravimas iki 11:00

Vaikai neįleidžiami

Rodyti daugiau

Augintiniai neįleidžiami

Apmokėjimas ir apgyvendinimo įstaiga

Apmokama užsakant, ne prie registratūros.

Į kainas įskaičiuoti mokesčiai, kuriuos galime matyti.

Viešbutis gali paimti kortelę atvykstant už papildomas išlaidas.

Rodyti daugiau

Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Ką mes čia patikrintume už jus

  • Ar yra vietos pikapui, priekabai ar furgonui, ne tik automobiliui.
  • Ar tarifas keičiasi jūsų datoms ir ką jis apima.
  • Ką viešbutis iš tikrųjų ima registratūroje papildomai prie tarifo.

Klausimai apie The lemon tree

Koks yra atvykimo ir išvykimo laikas The lemon tree?

Įsiregistruoti galima nuo 14:00. Išsiregistruoti reikia iki 11:00. Jei atvykstate vėlai, praneškite mums, ir mes paprašysime apgyvendinimo įstaigos palikti kambarį.

Ar The lemon tree leidžia augintinius?

Ne — apgyvendinimo įstaiga nurodo, kad augintiniai neleidžiami.

Ar yra parkavimas The lemon tree?

Parkavimas yra išvardytas tarp apgyvendinimo objekto patogumų. Ar jis nemokamas ir ar galima rezervuoti vietą, skiriasi, todėl mes patikriname pagal jūsų datas, o ne žadame čia.

Ar The lemon tree turi Wi-Fi?

Taip — interneto prieiga yra išvardyta tarp viešbučio patogumų.

Kaip užsakyti The lemon tree?

Įveskite savo datas aukščiau ir užsisakykite internetu, arba skambinkite (888) 789-8585 ir mes tai padarysime už jus – įskaitant dalykus, kurių užsakymo forma negali apdoroti, pvz., kambarių bloką, mėnesinį tarifą ar sąskaitą jūsų darbdaviui.

Kur yra The lemon tree?

Avenida Hermano pedro nº 19, Vilaflor.

Kitos vietos, kurias užsakome Vilaflor

Nesusiję su aukščiau esančia rezervacija. Ta pati rinka, tokia pati kaina, jei ši nėra ta.

Visi apsistojimai Vilaflor
Hotel El SombreritoHotel El Sombrerito10.0 · 151 atsiliepimasHotel Alta MontañaHotel Alta Montaña9.0 · 1046 atsiliepimaiHotel Spa VillalbaHotel Spa Villalba8.9 · 1006 atsiliepimaiHotel Spa VillalbaHotel Spa Villalba8.9 · 998 atsiliepimaiHotel Rural Vilaflor Self Check In 24hHotel Rural Vilaflor Self Check In 24h
Hotel GermánHotel El Tejar & SpaEl MiradorLa Casa De VilaflorEl Jardín de las RetamasCasa Rural Finca Paraíso. Heated poolCasa AltavistaCasa TajinasteFinca KeyferRosas märchenhafte Finca mit PoolCasa LeylaVilla for nature loversVilaflor Suit Dreams by Deihu ExperiencesCasa de los abuelosVilaflor Naturaleza y Relax by Deihu ExperiencesVilaflor- La casita de campoAlma HostelCasa ArgeliaCasa El PinoAppealing Holiday Home in La Escalona With Mountain ViewsAtardeceres de ensueño en estupendo AticoEncanto y Serenidad en VilaflorTropicalidays Mountain Haven RetreatZiggy's Mountain RetreatZiggys retreat B & B Adults Only

Populiarios kryptys

  • Viešbučiai Rome mieste
  • Viešbučiai London mieste
  • Viešbučiai Milan mieste
  • Viešbučiai Athens mieste
  • Viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Viešbučiai Naples mieste
  • Viešbučiai Dubai mieste
  • Viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Viešbučiai Istanbul mieste
  • Viešbučiai Marrakech mieste
  • Viešbučiai Rio de Janeiro mieste
  • Viešbučiai Cape Town mieste
  • Viešbučiai Lisbon mieste
  • Viešbučiai Florence mieste
  • Viešbučiai Budapest mieste
  • Viešbučiai Manila mieste
  • Viešbučiai Madrid mieste
  • Viešbučiai Jakarta mieste
  • Viešbučiai Málaga mieste
  • Viešbučiai Tokyo mieste
  • Viešbučiai Kuala Lumpur mieste
  • Viešbučiai Porto mieste
  • Viešbučiai Paris mieste
  • Viešbučiai Ho Chi Minh City mieste
  • Viešbučiai Florianópolis mieste
  • Viešbučiai Nairobi mieste
  • Viešbučiai Osaka mieste
  • Viešbučiai Vienna mieste
  • Viešbučiai Palermo mieste
  • Viešbučiai New Delhi mieste
  • Viešbučiai Hanoi mieste
  • Viešbučiai Davenport, FL mieste
  • Viešbučiai Cairo mieste
  • Viešbučiai Bucharest mieste
  • Viešbučiai Seville mieste
  • Viešbučiai Canggu mieste
  • Viešbučiai Ubud mieste
  • Viešbučiai Tbilisi City mieste
  • Viešbučiai Venice mieste
  • Viešbučiai Split mieste
  • Viešbučiai Barcelona mieste
  • Viešbučiai Bangkok mieste
  • Viešbučiai Mexico City mieste
  • Viešbučiai Playa del Carmen mieste
  • Viešbučiai Marbella mieste
  • Viešbučiai Panama City Beach, FL mieste
  • Viešbučiai Tulum mieste
  • Viešbučiai Prague mieste
  • Viešbučiai Albufeira mieste
  • Viešbučiai Seoul mieste
  • Viešbučiai Catania mieste
  • Viešbučiai Warsaw mieste
  • Viešbučiai Kyoto mieste
  • Viešbučiai Bogotá mieste
  • Viešbučiai Myrtle Beach, SC mieste
  • Viešbučiai Belgrade mieste
  • Viešbučiai Bologna mieste
  • Viešbučiai Melbourne mieste
  • Viešbučiai Mar del Plata mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Rome mieste
  • Su baseinu viešbučiai Rome mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Rome mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Rome mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai London mieste
  • Su baseinu viešbučiai London mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai London mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai London mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Milan mieste
  • Su baseinu viešbučiai Milan mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Milan mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Milan mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Athens mieste
  • Su baseinu viešbučiai Athens mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Athens mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Athens mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Su baseinu viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Naples mieste
  • Su baseinu viešbučiai Naples mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Naples mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Naples mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Dubai mieste
  • Su baseinu viešbučiai Dubai mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Dubai mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Dubai mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Su baseinu viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Su baseinu viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Istanbul mieste
  • Su baseinu viešbučiai Istanbul mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Istanbul mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Istanbul mieste
  • Viešbučiai Albania mieste
  • Viešbučiai Argentina mieste
  • Viešbučiai Armenia mieste
  • Viešbučiai Australia mieste
  • Viešbučiai Austria mieste
  • Viešbučiai Azerbaijan mieste
  • Viešbučiai Belgium mieste
  • Viešbučiai Bosnia and Herzegovina mieste
  • Viešbučiai Brazil mieste
  • Viešbučiai Bulgaria mieste
  • Viešbučiai Canada mieste
  • Viešbučiai Chile mieste
  • Viešbučiai China mieste
  • Viešbučiai Colombia mieste
  • Viešbučiai Croatia mieste
  • Viešbučiai the Czech Republic mieste
  • Viešbučiai the Dominican Republic mieste
  • Viešbučiai Egypt mieste
  • Viešbučiai Finland mieste
  • Viešbučiai France mieste
  • Viešbučiai Georgia mieste
  • Viešbučiai Germany mieste
  • Viešbučiai Ghana mieste
  • Viešbučiai Greece mieste
  • Viešbučiai Hungary mieste
  • Viešbučiai India mieste
  • Viešbučiai Indonesia mieste
  • Viešbučiai Israel mieste
  • Viešbučiai Italy mieste
  • Viešbučiai Japan mieste

Visos kryptysVietos apsistotiViešbučių rezervacijosMėnesiniai ir savaitiniai tarifaiKambarių blokai ir grupėsPrieinami kambariaiVaizdų autoriai

Pagalba

  • Susisiekite su mumis
  • Kaip veikia užsakymas
  • Skambinkite (888) 789-8585

Atraskite

  • Vietos apsistoti
  • Viešbučių rezervacijos
  • Mėnesiniai ir savaitiniai tarifai
  • Kambarių blokai ir grupės
  • Prieinami kambariai

Sąlygos ir nustatymai

  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Privatumo politika
  • Atšaukimai ir grąžinimai
  • Prieinamumas

Apie Callstay

  • Apie mus
  • Vaizdų autoriai
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. įmonė.Kainos tokios pačios kaip ir užsakant tiesiogiai.

Nuotraukos pagal jų autorius, pagal licencijas, išvardytas mūsų vaizdų autoriai.