Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Beaulieu-sur-Mer

Vietos apsistoti/Beaulieu-sur-Mer

Hotel Select

Hoteller, 2 žvaigždučiųPlace Général De Gaulle. - 1, Rue André Cane., Beaulieu-sur-Mer, FranceRodyti žemėlapyje

1 / 4
Tikrinama šios nakties kaina

Jums dar nieko nebus priskaičiuota

Arba užsisakykite telefonu —(888) 789-8585
Geriausiai vertinami

Svečiai geriausiai vertina service, location ir food.

9.11 543Atsiliepimai
  • Įsiregistravimas nuo 15:00Išsiregistravimas iki 11:00.
  • Išskirtinis vietaSvečiai vietą vertina 9.6 iš 10, adresu Place Général De Gaulle. - 1, Rue André Cane..

Žavus šeimos viešbutis Beaulieu-sur-Mer

Panoraminiai vaizdai ir modernūs patogumai Viešbutis Select siūlo 19 svečių kambarių, iš kurių kai kurie gali pasigirti nuostabiais kalnų arba turgaus aikštės vaizdais. Kiekviename kambaryje įrengta oro kondicionierius, dvigubi langai, plokščiaekranis televizorius su tarptautiniais kanalais ir seifas. Privatūs vonios kambariai aprūpinti visais būtinais patogumais, pradedant dušu ir baigiant nemokamais higienos reikmenimis.

Patogioje vietoje ekskursijoms Viešbutis Select yra vos 170 metrų nuo geležinkelio stoties ir netoli autobusų stotelių, tad tai idealus pasirinkimas tyrinėjant Prancūzijos Rivjerą. Tik už 5-10 minučių pėsčiomis svečiai gali pasimėgauti žaviu uostu ir nuostabiu paplūdimiu.

Nemokamas WiFi ir daugiau Svečiai gali išlikti prijungti visame viešbutyje, nes siūlomas nemokamas WiFi, leidžiantis lengvai pasidalinti savo kelionių nuotykiais.

Ką ši vieta siūlo

  • Prieiga prie WiFi
  • Nemokamas belaidis internetas
  • Automobilių stovėjimo aikštelė
  • Kambariai nerūkantiesiems
  • Kondicionierius
  • Šeimos kambariai
  • Naminių gyvūnų priėmimas
  • Žygiai pėsčiomis
  • Visur draudžiama jirūkyti.
  • Kasdienė valymo paslauga

Kambariai

9.1

Geriausiai vertinami

Įvertintas 9.1 iš 10 pagal 1 543 svečius, kurie čia apsistojo.

  • Švara9.1
  • Paslauga9.6
  • Vietovė9.6
  • Kambariai8.1
  • Patogumai9.1
  • Vertė9.2
  • Maistas ir gėrimai9.3

Svečiai mini

Great locationExcellent serviceDelicious breakfastClean facilities
  • JulianeCH

    ·2026 m. rugsėjis·Pora

    Breakfast, Location and People

    Couldn’t sleep properly: AC too loud, bed too small.

  • AlexandraFrance

    ·2026 m. rugsėjis·Pora

    10/10

    Cet hôtel mériterait une étoile en plus.

    L’accueil était top, l’hôtel en lui même est très charmant, les chambres sont très jolies et bien entretenues, le petit déjeuner était très bon.

  • MarianneGermany

    ·2026 m. rugsėjis·Vienas keliautojas

    Gerne immer wieder

    Schöne Lage am Markt. Hübsch saniertes Haus. Nett eingerichtet gutes Frühstück.

  • EvdochiaCanada

    ·2026 m. rugsėjis·Šeima

    Très très bien!

    L’accueil souriant! Il ya tout ce qu’il faut. Situation géographique parfaite!

  • KiriakosSpain

    ·2026 m. rugsėjis·Pora

    Lovely place to visit again and again!

    Our favourite hotel in our favourite French village! The hotel is perfectly situated in the middle of the village, very clean with nice tasteful rooms. The hostesses are very friendly and helpful and we cannot thank…

  • EstelleFrance

    ·2026 m. rugpjūtis·Pora

    Très bon séjour

    Super accueil, très propre et mise à disposition d’un garage fermé

    Rien

Atsiliepimus rašo svečiai, užsakę per mūsų tiekėją ir apsistoję; jie rodomi tokie, kokie parašyti, jų originalo kalba. Kategorijų balai yra tiekėjo naujausių atsiliepimų įvertinimas, atnaujinta 2025 m. gruodis.

Kur būsite

Place Général De Gaulle. - 1, Rue André Cane., Beaulieu-sur-Mer, France

Svečiai vietą vertina 9.6 iš 10 — išskirtinis.

Ką reikia žinoti

Atšaukimas

Kiekvienas kambarys prieš apmokėjimą nurodo savo sąlygas.

Daugumą tarifų galima nemokamai atšaukti iki datos, nurodytos prie kambario.

Negrąžinami tarifai yra pažymėti kaip tokie.

Viešbučio taisyklės

Įsiregistravimas nuo 15:00 iki 08:00 PM

Išsiregistravimas iki 11:00

Vaikai laukiami

Rodyti daugiau

Augintiniai neįleidžiami

Yra kambarių nerūkantiems

Apmokėjimas ir apgyvendinimo įstaiga

Apmokama užsakant, ne prie registratūros.

Į kainas įskaičiuoti mokesčiai, kuriuos galime matyti.

Viešbutis gali paimti kortelę atvykstant už papildomas išlaidas.

Rodyti daugiau

Please note that the credit card used to make your reservation is requested as a guarantee. It will not automatically be charged the amount of the stay but the hotel reserves the right to pre -authorize the credit card. The property is set over 3 floors and does not have a elevator. You will have access to TV channels in French, English, Italian and German. Please note that the reception is open until 21:00. If you plan to arrive after this time please contact the hotel during opening hours. Contact details can be found on your booking confirmation. Please note that it is not possible to arrive after 23:00.Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Guests under the age of 18 can only check in with a parent or official guardian. A deposit may be required at the property.

Ką mes čia patikrintume už jus

  • Augintinio mokestis ir bet kokie dydžio apribojimai – čia šie užsakymai dažniausiai ir suyra.
  • Ar yra vietos pikapui, priekabai ar furgonui, ne tik automobiliui.
  • Ar tarifas keičiasi jūsų datoms ir ką jis apima.
  • Ką viešbutis iš tikrųjų ima registratūroje papildomai prie tarifo.

Klausimai apie Hotel Select

Koks yra atvykimo ir išvykimo laikas Hotel Select?

Įsiregistruoti galima nuo 15:00. Išsiregistruoti reikia iki 11:00. Jei atvykstate vėlai, praneškite mums, ir mes paprašysime apgyvendinimo įstaigos palikti kambarį.

Ar Hotel Select leidžia augintinius?

Ne — apgyvendinimo įstaiga nurodo, kad augintiniai neleidžiami.

Ar yra parkavimas Hotel Select?

Parkavimas yra išvardytas tarp apgyvendinimo objekto patogumų. Ar jis nemokamas ir ar galima rezervuoti vietą, skiriasi, todėl mes patikriname pagal jūsų datas, o ne žadame čia.

Ar Hotel Select turi Wi-Fi?

Taip — interneto prieiga yra išvardyta tarp viešbučio patogumų.

Kaip užsakyti Hotel Select?

Įveskite savo datas aukščiau ir užsisakykite internetu, arba skambinkite (888) 789-8585 ir mes tai padarysime už jus – įskaitant dalykus, kurių užsakymo forma negali apdoroti, pvz., kambarių bloką, mėnesinį tarifą ar sąskaitą jūsų darbdaviui.

Kur yra Hotel Select?

Place Général De Gaulle. - 1, Rue André Cane., Beaulieu-sur-Mer.

Kitos vietos, kurias užsakome Beaulieu-sur-Mer

Nesusiję su aukščiau esančia rezervacija. Ta pati rinka, tokia pati kaina, jei ši nėra ta.

Visi apsistojimai Beaulieu-sur-Mer
Hotel CarltonHotel Carlton9.4 · 1677 atsiliepimaiLa Réserve de BeaulieuLa Réserve de Beaulieu9.5 · 143 atsiliepimaiLa Résidence de La RéserveLa Résidence de La Réserve9.1 · 104 atsiliepimaiRésidence CarltonRésidence Carlton9.0 · 66 atsiliepimaiVilla Capriciosa - Five Stars Holiday HouseVilla Capriciosa - Five Stars Holiday House9.0 · 44 atsiliepimai
ibis Styles Beaulieu sur MerHotel MarcellinHôtel Comté de NiceHotel Le Havre BleuThe Originals City, Hôtel Frisia, Beaulieu-sur-MerAppartement de 1 à 6 personnes Beaulieu sur mer, climatisé, proche Nice et Monaco tout confort 2 chambresAgréable appartement Beaulieu sur mer proche commerces, plages, Monaco, NiceAppartement Baous 300m de la merBEAULIEU MARINA AP4279 By Riviera Holiday HomesStudette "La Fourmi" proche centre et plage

Populiarios kryptys

  • Viešbučiai Rome mieste
  • Viešbučiai London mieste
  • Viešbučiai Milan mieste
  • Viešbučiai Athens mieste
  • Viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Viešbučiai Naples mieste
  • Viešbučiai Dubai mieste
  • Viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Viešbučiai Istanbul mieste
  • Viešbučiai Marrakech mieste
  • Viešbučiai Rio de Janeiro mieste
  • Viešbučiai Cape Town mieste
  • Viešbučiai Lisbon mieste
  • Viešbučiai Florence mieste
  • Viešbučiai Budapest mieste
  • Viešbučiai Manila mieste
  • Viešbučiai Madrid mieste
  • Viešbučiai Jakarta mieste
  • Viešbučiai Málaga mieste
  • Viešbučiai Tokyo mieste
  • Viešbučiai Kuala Lumpur mieste
  • Viešbučiai Porto mieste
  • Viešbučiai Paris mieste
  • Viešbučiai Ho Chi Minh City mieste
  • Viešbučiai Florianópolis mieste
  • Viešbučiai Nairobi mieste
  • Viešbučiai Osaka mieste
  • Viešbučiai Vienna mieste
  • Viešbučiai Palermo mieste
  • Viešbučiai New Delhi mieste
  • Viešbučiai Hanoi mieste
  • Viešbučiai Davenport, FL mieste
  • Viešbučiai Cairo mieste
  • Viešbučiai Bucharest mieste
  • Viešbučiai Seville mieste
  • Viešbučiai Canggu mieste
  • Viešbučiai Ubud mieste
  • Viešbučiai Tbilisi City mieste
  • Viešbučiai Venice mieste
  • Viešbučiai Split mieste
  • Viešbučiai Barcelona mieste
  • Viešbučiai Bangkok mieste
  • Viešbučiai Mexico City mieste
  • Viešbučiai Playa del Carmen mieste
  • Viešbučiai Marbella mieste
  • Viešbučiai Panama City Beach, FL mieste
  • Viešbučiai Tulum mieste
  • Viešbučiai Prague mieste
  • Viešbučiai Albufeira mieste
  • Viešbučiai Seoul mieste
  • Viešbučiai Catania mieste
  • Viešbučiai Warsaw mieste
  • Viešbučiai Kyoto mieste
  • Viešbučiai Bogotá mieste
  • Viešbučiai Myrtle Beach, SC mieste
  • Viešbučiai Belgrade mieste
  • Viešbučiai Bologna mieste
  • Viešbučiai Melbourne mieste
  • Viešbučiai Mar del Plata mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Rome mieste
  • Su baseinu viešbučiai Rome mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Rome mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Rome mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai London mieste
  • Su baseinu viešbučiai London mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai London mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai London mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Milan mieste
  • Su baseinu viešbučiai Milan mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Milan mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Milan mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Athens mieste
  • Su baseinu viešbučiai Athens mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Athens mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Athens mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Su baseinu viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Naples mieste
  • Su baseinu viešbučiai Naples mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Naples mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Naples mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Dubai mieste
  • Su baseinu viešbučiai Dubai mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Dubai mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Dubai mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Su baseinu viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Su baseinu viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Istanbul mieste
  • Su baseinu viešbučiai Istanbul mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Istanbul mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Istanbul mieste
  • Viešbučiai Albania mieste
  • Viešbučiai Argentina mieste
  • Viešbučiai Armenia mieste
  • Viešbučiai Australia mieste
  • Viešbučiai Austria mieste
  • Viešbučiai Azerbaijan mieste
  • Viešbučiai Belgium mieste
  • Viešbučiai Bosnia and Herzegovina mieste
  • Viešbučiai Brazil mieste
  • Viešbučiai Bulgaria mieste
  • Viešbučiai Canada mieste
  • Viešbučiai Chile mieste
  • Viešbučiai China mieste
  • Viešbučiai Colombia mieste
  • Viešbučiai Croatia mieste
  • Viešbučiai the Czech Republic mieste
  • Viešbučiai the Dominican Republic mieste
  • Viešbučiai Egypt mieste
  • Viešbučiai Finland mieste
  • Viešbučiai France mieste
  • Viešbučiai Georgia mieste
  • Viešbučiai Germany mieste
  • Viešbučiai Ghana mieste
  • Viešbučiai Greece mieste
  • Viešbučiai Hungary mieste
  • Viešbučiai India mieste
  • Viešbučiai Indonesia mieste
  • Viešbučiai Israel mieste
  • Viešbučiai Italy mieste
  • Viešbučiai Japan mieste

Visos kryptysVietos apsistotiViešbučių rezervacijosMėnesiniai ir savaitiniai tarifaiKambarių blokai ir grupėsPrieinami kambariaiVaizdų autoriai

Pagalba

  • Susisiekite su mumis
  • Kaip veikia užsakymas
  • Skambinkite (888) 789-8585

Atraskite

  • Vietos apsistoti
  • Viešbučių rezervacijos
  • Mėnesiniai ir savaitiniai tarifai
  • Kambarių blokai ir grupės
  • Prieinami kambariai

Sąlygos ir nustatymai

  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Privatumo politika
  • Atšaukimai ir grąžinimai
  • Prieinamumas

Apie Callstay

  • Apie mus
  • Vaizdų autoriai
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. įmonė.Kainos tokios pačios kaip ir užsakant tiesiogiai.

Nuotraukos pagal jų autorius, pagal licencijas, išvardytas mūsų vaizdų autoriai.