Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Metković

Vietos apsistoti/Metković

Hotel Narenta

Hoteller, 3 žvaigždučiųSplitska 57/A, Metković, CroatiaRodyti žemėlapyje

1 / 4
Tikrinama šios nakties kaina

Jums dar nieko nebus priskaičiuota

Arba užsisakykite telefonu —(888) 789-8585
Nuostabus

Svečiai geriausiai vertina service, amenities ir value.

8.6512Atsiliepimai
  • Įsiregistravimas nuo 14:00Išsiregistravimas iki 10:30.
  • Labai geras vietaSvečiai vietą vertina 8.1 iš 10, adresu Splitska 57/A.
  • PusryčiaiĮskaičiuota į kai kuriuos tarifus — maitinimo tipas nurodytas prie kiekvieno kambario.

Prabangi Sodas Pabėkite į Hotel Narenta, ramų poilsio kampelį Metkoviče, kur rasite žaliuojantį sodą, jaukią terasą ir kvapą gniaužiančius upės vaizdus.

Patogūs ir Modernūs Kambariai Mėgaukitės mūsų puikiai įrengtais kambariais, kiekviename iš jų rasite jaukią poilsio zoną, plokščiaekranį televizorių ir oro kondicionieriaus patogumą. Pasirinktuose kambariuose taip pat siūlomi ramūs sodo vaizdai ir privati terasa, idealiai tinkanti atsipalaidavimui.

Skani Gastronomija ir Artimi Lankytini Objektyvai Pradėkite dieną skaniu kontinentaliniu arba savitarnos pusryčiais prieš tyrinėdami šalia esančius lankytinus objektus, tokius kaip Međugorje ir Mostaras. Su 24 valandų registratūrai ir restoranu vietoje, viešnagė Hotel Narenta užtikrins patogumą ir nepamirštamus įspūdžius.

Ar esate pasiruošę patirti tobulą komforto ir gamtos harmoniją Hotel Narenta? Užsakykite savo viešnagę dabar ir sukurkite ilgalaikes atsiminimus.

Ką ši vieta siūlo

  • Prieiga prie WiFi
  • Nemokamas belaidis internetas
  • Automobilių stovėjimo aikštelė
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
  • Kambariai nerūkantiesiems
  • Kondicionierius
  • Restoranas
  • Šildymas
  • Terasa
  • Šeimos kambariai

Kambariai

8.6

Nuostabus

Įvertintas 8.6 iš 10 pagal 512 svečius, kurie čia apsistojo.

  • Švara7.6
  • Paslauga9.5
  • Vietovė8.1
  • Kambariai8.5
  • Patogumai9.1
  • Vertė9.0
  • Maistas ir gėrimai8.1

Svečiai mini

Friendly and professional staffClean and spacious rooms
  • luigi7317France

    ·2025 m. spalis·Grupė

    Un accueil professionnel et efficace.

    Facilité de stationnement, hôtel calme, chambres propres et spacieuses !

    L'offre restauration est correcte mais mériterait d'être améliorée... Nous n'avons pas pris la précaution de…

  • ruben

    ·2025 m. rugsėjis

    It ok

  • GannaGermany

    ·2025 m. rugsėjis·Pora

    Wir sind zufrieden

    Wir haben hier eine Nacht übernachtet. Das Hotel ist komfortabel und alles ist sauber. Das Frühstück war lecker. Das Personal war freundlich. Es gibt ein Restaurant mit einer recht vielfältigen Speisekarte und gutem…

  • JacopoItaly

    ·2025 m. rugsėjis·Šeima

    La professionalità del personale anche se non sembrava particolarmente motivato ad essere lì.la pulizia della camera.

    L’assenza di finestra in camera, il buffet non curato, l’assenza di frigo in camera.

  • KatrinGermany

    ·2025 m. rugsėjis·Pora

    Wir haben sehr gut geschlafen

    Leichter online Check in

    Buffet wurde nicht nachgefüllt

  • GrzegorzPoland

    ·2025 m. rugsėjis·Šeima

    Idealne miejsce na nocleg podczas podróży.

Atsiliepimus rašo svečiai, užsakę per mūsų tiekėją ir apsistoję; jie rodomi tokie, kokie parašyti, jų originalo kalba. Kategorijų balai yra tiekėjo naujausių atsiliepimų įvertinimas, atnaujinta 2025 m. gruodis.

Kur būsite

Splitska 57/A, Metković, Croatia

Svečiai vietą vertina 8.1 iš 10 — labai geras.

Ką reikia žinoti

Atšaukimas

Kiekvienas kambarys prieš apmokėjimą nurodo savo sąlygas.

Daugumą tarifų galima nemokamai atšaukti iki datos, nurodytos prie kambario.

Negrąžinami tarifai yra pažymėti kaip tokie.

Viešbučio taisyklės

Įsiregistravimas nuo 14:00 iki 12:00 AM

Išsiregistravimas iki 10:30

Vaikai laukiami

Rodyti daugiau

Augintiniai neįleidžiami

Yra kambarių nerūkantiems

Apmokėjimas ir apgyvendinimo įstaiga

Apmokama užsakant, ne prie registratūros.

Į kainas įskaičiuoti mokesčiai, kuriuos galime matyti.

Viešbutis gali paimti kortelę atvykstant už papildomas išlaidas.

Rodyti daugiau

A deposit may be required at the property.

Ką mes čia patikrintume už jus

  • Kiek kambarių jie sulaikys vienu metu, kiek laiko ir kokiomis sąlygomis.
  • Augintinio mokestis ir bet kokie dydžio apribojimai – čia šie užsakymai dažniausiai ir suyra.
  • Ar yra vietos pikapui, priekabai ar furgonui, ne tik automobiliui.
  • Ar pusryčiai įskaičiuoti į tarifą ar pridedami atsiskaitymo metu, ir kiek laiko jie trunką.
  • Ar tarifas keičiasi jūsų datoms ir ką jis apima.
  • Ką viešbutis iš tikrųjų ima registratūroje papildomai prie tarifo.

Klausimai apie Hotel Narenta

Koks yra atvykimo ir išvykimo laikas Hotel Narenta?

Įsiregistruoti galima nuo 14:00. Išsiregistruoti reikia iki 10:30. Jei atvykstate vėlai, praneškite mums, ir mes paprašysime apgyvendinimo įstaigos palikti kambarį.

Ar Hotel Narenta leidžia augintinius?

Ne — apgyvendinimo įstaiga nurodo, kad augintiniai neleidžiami.

Ar yra parkavimas Hotel Narenta?

Parkavimas yra išvardytas tarp apgyvendinimo objekto patogumų. Ar jis nemokamas ir ar galima rezervuoti vietą, skiriasi, todėl mes patikriname pagal jūsų datas, o ne žadame čia.

Ar pusryčiai įskaičiuoti Hotel Narenta?

Pusryčiai siūlomi apgyvendinimo objekte. Ar jie įskaičiuoti, priklauso nuo kainos – maitinimo tipas rodomas kiekviename kambaryje, kai įvesite savo datas.

Ar Hotel Narenta turi Wi-Fi?

Taip — interneto prieiga yra išvardyta tarp viešbučio patogumų.

Ar galiu užsakyti kambarių bloką Hotel Narenta?

Apgyvendinimo objektas nurodo susirinkimų ir banketų erdves, o tai paprastai reiškia, kad jis tvarko grupinius reikalus – tačiau kiek kambarių jis gali priimti vienu metu, kiek laiko ir už kokią kainą, nustatoma kiekvienu atveju atskirai ir nėra jokiame duomenų sraute. Praneškite mums datas ir kambarių skaičių, ir mes gausime šias sąlygas iš objekto raštu, prieš imdami mokestį.

Kaip užsakyti Hotel Narenta?

Įveskite savo datas aukščiau ir užsisakykite internetu, arba skambinkite (888) 789-8585 ir mes tai padarysime už jus – įskaitant dalykus, kurių užsakymo forma negali apdoroti, pvz., kambarių bloką, mėnesinį tarifą ar sąskaitą jūsų darbdaviui.

Kur yra Hotel Narenta?

Splitska 57/A, Metković.

Kitos vietos, kurias užsakome Metković

Nesusiję su aukščiau esančia rezervacija. Ta pati rinka, tokia pati kaina, jei ši nėra ta.

Visi apsistojimai Metković
Boutique Hostel LiviaBoutique Hostel Livia9.5 · 444 atsiliepimaiBoutique rooms KicanBoutique rooms Kican9.8 · 80 atsiliepimųApartman KrstičevićApartman Krstičević9.7 · 63 atsiliepimaiAPARTMAN ANA, METKOVIĆAPARTMAN ANA, METKOVIĆ9.9 · 28 atsiliepimaiApartman GalovApartman Galov10.0 · 25 atsiliepimai
Apartments MobineApartman UnkaApartman Angie in the centre of MetkovicApartman TinaHotel MetkovićNeretva Valley ApartmentsApartman Vista MetkovićApartman OlimpStudio apartman AntonioHotel Villa Neretva - MetkovićApartment MelodyNew modern accommodation in cityApartmani BorasHotel MBApartman Dora MetkovićStudio apartman PiccoloApartman "SaraP" MetkovićKula Apartman - Neretva RiverGROTTAVilla MusulinApartment Divine Metković72m2Villa JerkovicHotel NaronaSi Luxury ApartmentVilla Klementina

Populiarios kryptys

  • Viešbučiai Rome mieste
  • Viešbučiai London mieste
  • Viešbučiai Milan mieste
  • Viešbučiai Athens mieste
  • Viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Viešbučiai Naples mieste
  • Viešbučiai Dubai mieste
  • Viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Viešbučiai Istanbul mieste
  • Viešbučiai Marrakech mieste
  • Viešbučiai Rio de Janeiro mieste
  • Viešbučiai Cape Town mieste
  • Viešbučiai Lisbon mieste
  • Viešbučiai Florence mieste
  • Viešbučiai Budapest mieste
  • Viešbučiai Manila mieste
  • Viešbučiai Madrid mieste
  • Viešbučiai Jakarta mieste
  • Viešbučiai Málaga mieste
  • Viešbučiai Tokyo mieste
  • Viešbučiai Kuala Lumpur mieste
  • Viešbučiai Porto mieste
  • Viešbučiai Paris mieste
  • Viešbučiai Ho Chi Minh City mieste
  • Viešbučiai Florianópolis mieste
  • Viešbučiai Nairobi mieste
  • Viešbučiai Osaka mieste
  • Viešbučiai Vienna mieste
  • Viešbučiai Palermo mieste
  • Viešbučiai New Delhi mieste
  • Viešbučiai Hanoi mieste
  • Viešbučiai Davenport, FL mieste
  • Viešbučiai Cairo mieste
  • Viešbučiai Bucharest mieste
  • Viešbučiai Seville mieste
  • Viešbučiai Canggu mieste
  • Viešbučiai Ubud mieste
  • Viešbučiai Tbilisi City mieste
  • Viešbučiai Venice mieste
  • Viešbučiai Split mieste
  • Viešbučiai Barcelona mieste
  • Viešbučiai Bangkok mieste
  • Viešbučiai Mexico City mieste
  • Viešbučiai Playa del Carmen mieste
  • Viešbučiai Marbella mieste
  • Viešbučiai Panama City Beach, FL mieste
  • Viešbučiai Tulum mieste
  • Viešbučiai Prague mieste
  • Viešbučiai Albufeira mieste
  • Viešbučiai Seoul mieste
  • Viešbučiai Catania mieste
  • Viešbučiai Warsaw mieste
  • Viešbučiai Kyoto mieste
  • Viešbučiai Bogotá mieste
  • Viešbučiai Myrtle Beach, SC mieste
  • Viešbučiai Belgrade mieste
  • Viešbučiai Bologna mieste
  • Viešbučiai Melbourne mieste
  • Viešbučiai Mar del Plata mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Rome mieste
  • Su baseinu viešbučiai Rome mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Rome mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Rome mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai London mieste
  • Su baseinu viešbučiai London mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai London mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai London mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Milan mieste
  • Su baseinu viešbučiai Milan mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Milan mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Milan mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Athens mieste
  • Su baseinu viešbučiai Athens mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Athens mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Athens mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Su baseinu viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Kissimmee, FL mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Naples mieste
  • Su baseinu viešbučiai Naples mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Naples mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Naples mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Dubai mieste
  • Su baseinu viešbučiai Dubai mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Dubai mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Dubai mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Su baseinu viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Buenos Aires mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Su baseinu viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Sao Paulo mieste
  • Gyvūnams draugiška viešbučiai Istanbul mieste
  • Su baseinu viešbučiai Istanbul mieste
  • Be laiptelių ir pritaikytas viešbučiai Istanbul mieste
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučiai Istanbul mieste
  • Viešbučiai Albania mieste
  • Viešbučiai Argentina mieste
  • Viešbučiai Armenia mieste
  • Viešbučiai Australia mieste
  • Viešbučiai Austria mieste
  • Viešbučiai Azerbaijan mieste
  • Viešbučiai Belgium mieste
  • Viešbučiai Bosnia and Herzegovina mieste
  • Viešbučiai Brazil mieste
  • Viešbučiai Bulgaria mieste
  • Viešbučiai Canada mieste
  • Viešbučiai Chile mieste
  • Viešbučiai China mieste
  • Viešbučiai Colombia mieste
  • Viešbučiai Croatia mieste
  • Viešbučiai the Czech Republic mieste
  • Viešbučiai the Dominican Republic mieste
  • Viešbučiai Egypt mieste
  • Viešbučiai Finland mieste
  • Viešbučiai France mieste
  • Viešbučiai Georgia mieste
  • Viešbučiai Germany mieste
  • Viešbučiai Ghana mieste
  • Viešbučiai Greece mieste
  • Viešbučiai Hungary mieste
  • Viešbučiai India mieste
  • Viešbučiai Indonesia mieste
  • Viešbučiai Israel mieste
  • Viešbučiai Italy mieste
  • Viešbučiai Japan mieste

Visos kryptysVietos apsistotiViešbučių rezervacijosMėnesiniai ir savaitiniai tarifaiKambarių blokai ir grupėsPrieinami kambariaiVaizdų autoriai

Pagalba

  • Susisiekite su mumis
  • Kaip veikia užsakymas
  • Skambinkite (888) 789-8585

Atraskite

  • Vietos apsistoti
  • Viešbučių rezervacijos
  • Mėnesiniai ir savaitiniai tarifai
  • Kambarių blokai ir grupės
  • Prieinami kambariai

Sąlygos ir nustatymai

  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Privatumo politika
  • Atšaukimai ir grąžinimai
  • Prieinamumas

Apie Callstay

  • Apie mus
  • Vaizdų autoriai
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc. įmonė.Kainos tokios pačios kaip ir užsakant tiesiogiai.

Nuotraukos pagal jų autorius, pagal licencijas, išvardytas mūsų vaizdų autoriai.