Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Vichy

Majoituspaikat/Vichy

Suite de l'Opéra

Majoitus ja aamiainen3 Square du general Leclerc, Vichy, Allier, 03200, Vichy, FranceNäytä kartallä

1 / 4
Tarkistetaan tämän yön hintaa

Teiltä ei veloiteta vielä

Tai varaa puhelimitse —(888) 789-8585

10.0 · Erinomainen11 arvostelua

  • Erinomainen-sijaintiVieraat arvostelevat sijainnin 10.0 / 10, osoitteessa 3 Square du general Leclerc, Vichy, Allier, 03200.
  • Aamiainen saatavillaSisältyy joihinkin hintoihin – ateriatyyppi näkyy kunkin huoneen kohdalla.

Terassi Upeilla Näköaloilla

Nauti upeista näkymistä terassiltamme Suite de l'Opérassa. Herää päivittäin tarjoiltavaan ilmaiseen aamiaisbuffetiin. Henkilökunta vastaanotossamme on valmiina auttamaan sinua vierailusi aikana.

Käytännöllinen Sijainti

Sijaitsemme Vichyn kylpyläalueella, vain askeleen päässä Vichyn oopperasta ja Source de l'Hôpitalista. Boutique-majoituksemme tarjoaa erinomaisen sijainnin monille nähtävyyksille, kuten Kennedy-puistolle ja Grand Café Casinolle.

Mitä tämä paikka tarjoaa

  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähellä
  • Ilmainen aamiainen
  • Vastaanotto (rajoitetut aukioloajat)
  • Ilmainen buffetaamiainen
  • Siivous pyynnöstä
  • Esteettömästi saavutettava kuljetus
  • Ei esteetöntä bussipalvelua
  • Terassi
  • Pyörätuolilla saavutettavissa

Huoneet

10.0

Erinomainen

Arvioitu 10.0 / 10, arvioijina 11 täällä yönyttä vierasta.

  • Siisteys10.0
  • Palvelu10.0
  • Sijainti10.0
  • Huoneet10.0
  • Palvelut10.0
  • Hinta-laatusuhde10.0
  • Ruoka ja juoma10.0

Vieraat mainitsevat

Gorgeous home-like feelingExcellent breakfast terrace
  • Autumn

    ·elokuu 2025

    Wonderful

  • Paul

    ·heinäkuu 2025

    Great place to stay!

    Great stay! It feels like you’re in somebody’s gorgeous home - a lot of space. We loved the boardgames available. Slept really well. The host is also very nice and the breakfeast is in a gorgeous terrace.

  • Thomas

    ·huhtikuu 2025

    Just great

    Great Location, great host, wonderful building rich of history!!

  • benjamin

    ·tammikuu 2025

    Amazing place to stay

    Fantasic all round. Great host and brillant rooms with ensuite bathrooms. We stayed in the ronde room and it had a terrace as well.

  • Ryan

    ·lokakuu 2024

    Superb accommodation in a central location.

    A huge thank you to the hosts for this super stay. It’s a stunning building which has been lovingly restored with sensitive attention to historical detail, but also with all the luxury that one might expect. We will be…

  • lionel

    ·elokuu 2024

    Un chambre d’hôte dans un cadre magnifique avec des hôtes à l’écoute et sympathique. Bien située, grande chambres. Petit déjeuner plus que copieux (gâteaux fait maison, quiche, pains croissants etc). Une belle adresse…

Arvostelut ovat kirjoittaneet vieraat, jotka varasivat palveluntarjoajamme kautta ja majoittuivat, esitettyinä kirjoitettuina ja omalla kielellään. Luokkapisteet ovat palveluntarjoajan tulkinta viimeaikaisista arvosteluista, päivitetty joulukuu 2025.

Missä olet

3 Square du general Leclerc, Vichy, Allier, 03200, Vichy, France

Vieraat arvioivat sijainnin 10.0/10 — erinomainen.

Tärkeää tietää

Peruutus

Jokainen huone näyttää omat ehtonsa ennen maksua.

Useimmat hinnat voidaan peruuttaa maksutta huoneessa ilmoitettuun päivämäärään asti.

Maksamattomat hinnat on merkitty sellaisikksi.

Talosäännöt

Ei lapsia

Näytä lisää

Ei lemmikkejä

The front desk is open daily from 4:30 PM - 8:30 PM. If you are planning to arrive after noon please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. The front desk is staffed during limited hours.

Lemmikit. Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja.

Esteettömyys. Ei hissejä

Yleinen. Ammattimainen kiinteistön isäntä/hallinnoija

Maksu ja majoituspaikka

Maksetaan varauksen yhteydessä, ei vastaanotossa.

Hinnat sisältävät verot ja maksut, jotka voimme lukea.

Majoituspaikka saattaa ottaa kottin sisäänkirjautumisen yhteydessä lisäkuluja varten.

Näytä lisää

Cash transactions at this property cannot exceed EUR 1000, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.

Mitä tarkistaisimme puolestasi täällä

  • Että esteetön huone on todella vapaa valitseminasi päivinä ja onko se suihku ilman kynnystä vai kylpyamme, mitä listaus ei koskaan kerro.
  • Onko aamiainen sisältyy hintaan vai lisätäänkö se uloskirjautumisen yhteydessä, ja mihin aikaan se on tarjolla.
  • Vaihteleeko hinta valitsemillesi päiville ja mitä se sisältää.
  • Mitä majoituspaikka todellisuudessa veloittaa vastaanotossa hinnan päälle.

Kysymyksiä kohteesta Suite de l'Opéra

Sallitaanko hotellissa Suite de l'Opéra lemmikkejä?

Ei – majoituspaikka ilmoittaa, ettei lemmikkejä sallita.

Sisältyykö aamiainen hintaan hotellissa Suite de l'Opéra?

Aamiainen on tarjolla kiinteistössä. Sen sisältyvyys riippuu hinnasta — majoitusmuoto näkyy kunkin huoneen kohdalla, kun olet syöttänyt päivämäärät.

Onko hotellissa Suite de l'Opéra esteettömiä huoneita?

Kiinteistö ilmoittaa esteettömät tilat. Tämä merkintä on vähiten kykenevä ratkaisemaan ongelman: hotelli voi omata sen ja silti olla askelma sisäänkäynnissä tai kylpyamme suihkukaapin sijaan, eikä se kerro, onko esteetön huone vapaana päivämäärillesi. Kerro, mitä tarvitset, niin kysymme suoraan kiinteistöltä sen sijaan, että lukisimme merkinnän.

Kuinka voin varata hotellin Suite de l'Opéra?

Syötä päivämääräsi yllä ja varaa verkossa tai soita (888) 789-8585, niin hoidamme sen puolestasi — mukaan lukien asiat, joita varauslomake ei käsittele, kuten huoneblokki, kuukausihinta tai lasku työnantajallesi.

Missä hotelli Suite de l'Opéra sijaitsee?

3 Square du general Leclerc, Vichy, Allier, 03200, Vichy.

Muita paikkoja, joita varaamme Vichy:ssa

Ei liity yllä olevaan varaukseen. Sama markkina, samalla tavalla hinnoiteltu, jos tämä ei ole se.

Kaikki majoitukset kohteessaVichy
Appartement François 1erAppartement François 1er9.6 · 309 arvosteluaHOTEL ARVERNA VICHY - ClT'HOTELHOTEL ARVERNA VICHY - ClT'HOTEL9.3 · 959 arvosteluaGrande Maison Vichy - Maison ou Appartements en Centre villeGrande Maison Vichy - Maison ou Appartements en Centre ville8.9 · 276 arvosteluaChambre d'hôte des ThermesChambre d'hôte des Thermes9.0 · 81 arvosteluaBrit Hotel de Grignan VichyBrit Hotel de Grignan Vichy8.6 · 3472 arvostelua
Célestins Spa Thermal & HôtelHôtel Le Biarritz - Vichylodge-bélvédere sur les hauteurs de vichyAriane HôtelLogis Hôtel Belle Etoile VichyRésidence Epinat II - Appartements centre - ParkingF1 proche des ThermesLes Sources VichyHotel CaliforniaTrianonLe RivieraChambre Marquis de SadeHôtel Aletti PalaceMidland Hôtel - Restaurant Le Derby'sIbis VichyChambre VenusMaison de ville quartier de France VichyThe Originals City Hôtel HarysHotel Kyriad Vichy Spa Cinq MondesMercure VichyHotel Moderne Vichy Soirée étapeHôtel ibis Styles Vichy CentreHôtel Les Nations The Originals Boutique VICHYLe Monde de CharlieHôtel & Restaurant Le Patio VICHY

Suositut kohteet

  • Hotellit Rome
  • Hotellit London
  • Hotellit Milan
  • Hotellit Athens
  • Hotellit Kissimmee, FL
  • Hotellit Naples
  • Hotellit Dubai
  • Hotellit Buenos Aires
  • Hotellit Sao Paulo
  • Hotellit Istanbul
  • Hotellit Marrakech
  • Hotellit Rio de Janeiro
  • Hotellit Cape Town
  • Hotellit Lisbon
  • Hotellit Florence
  • Hotellit Budapest
  • Hotellit Manila
  • Hotellit Madrid
  • Hotellit Jakarta
  • Hotellit Málaga
  • Hotellit Tokyo
  • Hotellit Kuala Lumpur
  • Hotellit Porto
  • Hotellit Paris
  • Hotellit Ho Chi Minh City
  • Hotellit Florianópolis
  • Hotellit Nairobi
  • Hotellit Osaka
  • Hotellit Vienna
  • Hotellit Palermo
  • Hotellit New Delhi
  • Hotellit Hanoi
  • Hotellit Davenport, FL
  • Hotellit Cairo
  • Hotellit Bucharest
  • Hotellit Seville
  • Hotellit Canggu
  • Hotellit Ubud
  • Hotellit Tbilisi City
  • Hotellit Venice
  • Hotellit Split
  • Hotellit Barcelona
  • Hotellit Bangkok
  • Hotellit Mexico City
  • Hotellit Playa del Carmen
  • Hotellit Marbella
  • Hotellit Panama City Beach, FL
  • Hotellit Tulum
  • Hotellit Prague
  • Hotellit Albufeira
  • Hotellit Seoul
  • Hotellit Catania
  • Hotellit Warsaw
  • Hotellit Kyoto
  • Hotellit Bogotá
  • Hotellit Myrtle Beach, SC
  • Hotellit Belgrade
  • Hotellit Bologna
  • Hotellit Melbourne
  • Hotellit Mar del Plata
  • Lemmikit sallittu hotellit Rome
  • Uima-altaalla hotellit Rome
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Rome
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Rome
  • Lemmikit sallittu hotellit London
  • Uima-altaalla hotellit London
  • Esteetön ja saavutettava hotellit London
  • Ilmainen pysäköinti hotellit London
  • Lemmikit sallittu hotellit Milan
  • Uima-altaalla hotellit Milan
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Milan
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Milan
  • Lemmikit sallittu hotellit Athens
  • Uima-altaalla hotellit Athens
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Athens
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Athens
  • Lemmikit sallittu hotellit Kissimmee, FL
  • Uima-altaalla hotellit Kissimmee, FL
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Kissimmee, FL
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Kissimmee, FL
  • Lemmikit sallittu hotellit Naples
  • Uima-altaalla hotellit Naples
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Naples
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Naples
  • Lemmikit sallittu hotellit Dubai
  • Uima-altaalla hotellit Dubai
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Dubai
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Dubai
  • Lemmikit sallittu hotellit Buenos Aires
  • Uima-altaalla hotellit Buenos Aires
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Buenos Aires
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Buenos Aires
  • Lemmikit sallittu hotellit Sao Paulo
  • Uima-altaalla hotellit Sao Paulo
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Sao Paulo
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Sao Paulo
  • Lemmikit sallittu hotellit Istanbul
  • Uima-altaalla hotellit Istanbul
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Istanbul
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Istanbul
  • Hotellit Albania
  • Hotellit Argentina
  • Hotellit Armenia
  • Hotellit Australia
  • Hotellit Austria
  • Hotellit Azerbaijan
  • Hotellit Belgium
  • Hotellit Bosnia and Herzegovina
  • Hotellit Brazil
  • Hotellit Bulgaria
  • Hotellit Canada
  • Hotellit Chile
  • Hotellit China
  • Hotellit Colombia
  • Hotellit Croatia
  • Hotellit the Czech Republic
  • Hotellit the Dominican Republic
  • Hotellit Egypt
  • Hotellit Finland
  • Hotellit France
  • Hotellit Georgia
  • Hotellit Germany
  • Hotellit Ghana
  • Hotellit Greece
  • Hotellit Hungary
  • Hotellit India
  • Hotellit Indonesia
  • Hotellit Israel
  • Hotellit Italy
  • Hotellit Japan

Kaiki kohteetMajoituspaikatHotellivarauksetKuukausi- ja viikkohinnatRyhmävaraukset ja ryhmätEsteettömät huoneetKuvien tekijäiedot

Apua

  • Ota yhteyttä
  • Miten varaus toimii
  • Soita (888) 789-8585

Löydä

  • Majoituspaikat
  • Hotellivaraukset
  • Kuukausi- ja viikkohinnat
  • Ryhmävaraukset ja ryhmät
  • Esteettömät huoneet

Ehdot ja asetukset

  • Käyttöehdot
  • Tietosuojakäytäntö
  • Peruutukset ja hyvitykset
  • Saavutettavuus

Tietoja Callstay

  • Meistä
  • Kuvien tekijäiedot
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc.-yhtiö.Hinnat ovat samat kuin suoraan varatessa.

Valokuvat tekijöiltään, lisensseillä, jotka on lueteltu meidän kuvien tekijäiedot.