Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Tuzla

Majoituspaikat/Tuzla

Sobe Amar

Vierashuoneet, 3 tähdenVikaljska 33, Tuzla, Bosnia and HerzegovinaNäytä kartallä

1 / 4
Tarkistetaan tämän yön hintaa

Teiltä ei veloiteta vielä

Tai varaa puhelimitse —(888) 789-8585
Parhaat arvosanat

Vieraat arvostavat sitä eniten service, location ja cleanliness.

9.286Arvostelut
  • Sisäänkirjautuminen alkaen 10.00Uloskirjautuminen viimeistään 10.00.
  • Erinomainen-sijaintiVieraat arvostelevat sijainnin 9.2 / 10, osoitteessa Vikaljska 33.

Luksusmajoitus Koe mukavuus ja tyyli uudistetuissa tiloissamme. Jokaisessa huoneessa on modernit mukavuudet, kuten taulutelevisio, oma kylpyhuone ja ilmainen WiFi.

Kätevät Palvelut Nauti vaivattomasta matkasta lentokenttäkuljetus- ja autonvuokrauspalvelujemme avulla. Yksityinen pysäköinti on käytettävissä paikan päällä mukavuuden vuoksi.

Rentouttavat Ulkotilat Löydä rauhoittumisen hetkiä ulkoilmatulemme äärellä tai nauti auringosta terassillamme. Täydelliset paikat rentoutumiseen ja kauniista ympäristöstä nauttimiseen.

Koe luksus ja kätevyys Tuzlassa – varaa oleskelusi Sobe Amarissa tänään!

Mitä tämä paikka tarjoaa

  • WiFi käytettävissä
  • Ilmainen WiFi
  • Pysäköinti
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmastointi
  • Lämmitys
  • Terassi
  • Lentokenttäkuljetus
  • Autonvuokraus
  • Valuuttavaihto

Huoneet

9.2

Parhaat arvosanat

Arvioitu 9.2 / 10, arvioijina 86 täällä yönyttä vierasta.

  • Siisteys9.2
  • Palvelu9.7
  • Sijainti9.2
  • Huoneet9.2
  • Palvelut9.2
  • Hinta-laatusuhde9.1
  • Ruoka ja juoma8.7

Vieraat mainitsevat

Clean and comfortable roomsFriendly and welcoming hostess
  • Piero GianfrancoPeru

    ·elokuu 2026·Yksinmatkustaja

    Fantastisch

    La persona que me atendió que, creo que era la esposa del hijo de la dueña fue super amable, usamos ingles como principal idioma… todo limpio y conforme

    Falta cocina… asi que tocaba comer afuera

  • Muhammad HaseebNL

    ·elokuu 2026·Pari

    Good stay, Could have more facilities & cleanliness

    Staff is nice although they don’t speak English

    It is small and there was a lack of basic facilities for example toilet papers

  • MonikaPoland

    ·elokuu 2026·Yksinmatkustaja

    Super nocleg w dobrej cenie 😊

    Czystość i miła obsługa.

  • OlgaRussian Federation

    ·elokuu 2026·Perhe

    Nice clean room

    It is exceptionally clean

    It has a kettle and basic kitchen accessories.

    Instant coffee is there also, sugar, salt etc. You can enjoy your food outside on a terrace.

    Parking is available with enough spots.

    Our room was…

  • SID AHMEDFrance

    ·heinäkuu 2026·Pari

    Séjour simple et efficace

    Rapport qualité/prix

    Proximité gare routière

    Service de consignerie gratuit

    Service navette/logement pour 20€

    Étroitesse du lieu (moins des 18m2 annoncés dans la description)

  • MartinSK

    ·heinäkuu 2026·Yksinmatkustaja

    Location, owners, nice rooms, balcony, nice environment and house in general

    For someone it could be an issue that owners don't speak English.

    There was a bit of odour from the sink in the ground floor and room was much…

Arvostelut ovat kirjoittaneet vieraat, jotka varasivat palveluntarjoajamme kautta ja majoittuivat, esitettyinä kirjoitettuina ja omalla kielellään. Luokkapisteet ovat palveluntarjoajan tulkinta viimeaikaisista arvosteluista, päivitetty maaliskuu 2026.

Missä olet

Vikaljska 33, Tuzla, Bosnia and Herzegovina

Vieraat arvioivat sijainnin 9.2/10 — erinomainen.

Tärkeää tietää

Peruutus

Jokainen huone näyttää omat ehtonsa ennen maksua.

Useimmat hinnat voidaan peruuttaa maksutta huoneessa ilmoitettuun päivämäärään asti.

Maksamattomat hinnat on merkitty sellaisikksi.

Talosäännöt

Sisäänkirjautuminen 10.00 saakka 11:00 PM alkaen

Uloskirjautuminen mennessä 10.00

Lapset tervetulleita

Näytä lisää

Ei lemmikkejä

Maksu ja majoituspaikka

Maksetaan varauksen yhteydessä, ei vastaanotossa.

Hinnat sisältävät verot ja maksut, jotka voimme lukea.

Majoituspaikka saattaa ottaa kottin sisäänkirjautumisen yhteydessä lisäkuluja varten.

Näytä lisää

Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Mitä tarkistaisimme puolestasi täällä

  • Onko tilaa noutoautolle, perävaunulle tai pakettiautolle, ei vain henkilöautolle.
  • Vaihteleeko hinta valitsemillesi päiville ja mitä se sisältää.
  • Mitä majoituspaikka todellisuudessa veloittaa vastaanotossa hinnan päälle.

Kysymyksiä kohteesta Sobe Amar

Mihin aikaan sisään- ja uloskirjautuminen tapahtuu hotellissa Sobe Amar?

Sisäänkirjautuminen on alkaen 10.00. Uloskirjautuminen on viimeistään 10.00. Jos saavut myöhään, kerro siitä meille, niin pyydämme majoituspaikkaa pitämään huoneen varattuna.

Sallitaanko hotellissa Sobe Amar lemmikkejä?

Ei – majoituspaikka ilmoittaa, ettei lemmikkejä sallita.

Onko hotellissa Sobe Amar pysäköintiä?

Pysäköinti on listattu kiinteistön palveluihin. Se, onko se ilmainen ja voiko paikan varata, vaihtelee, joten tarkistamme sen päivämääriäsi vasten sen sijaan, että lupaisimme sitä tässä.

Onko hotellissa Sobe Amar Wi-Fi?

Kyllä — internetyhteys on listattu kiinteistön mukavuuksiin.

Kuinka voin varata hotellin Sobe Amar?

Syötä päivämääräsi yllä ja varaa verkossa tai soita (888) 789-8585, niin hoidamme sen puolestasi — mukaan lukien asiat, joita varauslomake ei käsittele, kuten huoneblokki, kuukausihinta tai lasku työnantajallesi.

Missä hotelli Sobe Amar sijaitsee?

Vikaljska 33, Tuzla.

Muita paikkoja, joita varaamme Tuzla:ssa

Ei liity yllä olevaan varaukseen. Sama markkina, samalla tavalla hinnoiteltu, jos tämä ei ole se.

Kaikki majoitukset kohteessaTuzla
Hotel SalisHotel Salis9.4 · 733 arvosteluaSo&sol boutique Hotel, TuzlaSo&sol boutique Hotel, Tuzla9.5 · 131 arvosteluaHotel Soni LuxHotel Soni Lux9.1 · 390 arvosteluaHotel VertigosHotel Vertigos8.6 · 896 arvosteluaHeartland City HotelHeartland City Hotel9.6 · 22 arvostelua
Apartment AjlaBoutique Hotel Golden StarPansion Hukić B&BPansion CentarLUX apartmani TuzlaEmma Park LakePark Lake - GermaMuki Park LakeApartmani KulaApartments EmirApartment Vila IdilaApartment MejdanSun Square ApartmentsPansion BegDAMIFontana apartmani FREE parkingLiberty ApartmentsApartments MensaFRIENDLY HOMEAminaIrmaApartment GalerijaApartman MAALux Villa EminaApartment AMRA

Suositut kohteet

  • Hotellit Rome
  • Hotellit London
  • Hotellit Milan
  • Hotellit Athens
  • Hotellit Kissimmee, FL
  • Hotellit Naples
  • Hotellit Dubai
  • Hotellit Buenos Aires
  • Hotellit Sao Paulo
  • Hotellit Istanbul
  • Hotellit Marrakech
  • Hotellit Rio de Janeiro
  • Hotellit Cape Town
  • Hotellit Lisbon
  • Hotellit Florence
  • Hotellit Budapest
  • Hotellit Manila
  • Hotellit Madrid
  • Hotellit Jakarta
  • Hotellit Málaga
  • Hotellit Tokyo
  • Hotellit Kuala Lumpur
  • Hotellit Porto
  • Hotellit Paris
  • Hotellit Ho Chi Minh City
  • Hotellit Florianópolis
  • Hotellit Nairobi
  • Hotellit Osaka
  • Hotellit Vienna
  • Hotellit Palermo
  • Hotellit New Delhi
  • Hotellit Hanoi
  • Hotellit Davenport, FL
  • Hotellit Cairo
  • Hotellit Bucharest
  • Hotellit Seville
  • Hotellit Canggu
  • Hotellit Ubud
  • Hotellit Tbilisi City
  • Hotellit Venice
  • Hotellit Split
  • Hotellit Barcelona
  • Hotellit Bangkok
  • Hotellit Mexico City
  • Hotellit Playa del Carmen
  • Hotellit Marbella
  • Hotellit Panama City Beach, FL
  • Hotellit Tulum
  • Hotellit Prague
  • Hotellit Albufeira
  • Hotellit Seoul
  • Hotellit Catania
  • Hotellit Warsaw
  • Hotellit Kyoto
  • Hotellit Bogotá
  • Hotellit Myrtle Beach, SC
  • Hotellit Belgrade
  • Hotellit Bologna
  • Hotellit Melbourne
  • Hotellit Mar del Plata
  • Lemmikit sallittu hotellit Rome
  • Uima-altaalla hotellit Rome
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Rome
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Rome
  • Lemmikit sallittu hotellit London
  • Uima-altaalla hotellit London
  • Esteetön ja saavutettava hotellit London
  • Ilmainen pysäköinti hotellit London
  • Lemmikit sallittu hotellit Milan
  • Uima-altaalla hotellit Milan
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Milan
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Milan
  • Lemmikit sallittu hotellit Athens
  • Uima-altaalla hotellit Athens
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Athens
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Athens
  • Lemmikit sallittu hotellit Kissimmee, FL
  • Uima-altaalla hotellit Kissimmee, FL
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Kissimmee, FL
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Kissimmee, FL
  • Lemmikit sallittu hotellit Naples
  • Uima-altaalla hotellit Naples
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Naples
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Naples
  • Lemmikit sallittu hotellit Dubai
  • Uima-altaalla hotellit Dubai
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Dubai
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Dubai
  • Lemmikit sallittu hotellit Buenos Aires
  • Uima-altaalla hotellit Buenos Aires
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Buenos Aires
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Buenos Aires
  • Lemmikit sallittu hotellit Sao Paulo
  • Uima-altaalla hotellit Sao Paulo
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Sao Paulo
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Sao Paulo
  • Lemmikit sallittu hotellit Istanbul
  • Uima-altaalla hotellit Istanbul
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Istanbul
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Istanbul
  • Hotellit Albania
  • Hotellit Argentina
  • Hotellit Armenia
  • Hotellit Australia
  • Hotellit Austria
  • Hotellit Azerbaijan
  • Hotellit Belgium
  • Hotellit Bosnia and Herzegovina
  • Hotellit Brazil
  • Hotellit Bulgaria
  • Hotellit Canada
  • Hotellit Chile
  • Hotellit China
  • Hotellit Colombia
  • Hotellit Croatia
  • Hotellit the Czech Republic
  • Hotellit the Dominican Republic
  • Hotellit Egypt
  • Hotellit Finland
  • Hotellit France
  • Hotellit Georgia
  • Hotellit Germany
  • Hotellit Ghana
  • Hotellit Greece
  • Hotellit Hungary
  • Hotellit India
  • Hotellit Indonesia
  • Hotellit Israel
  • Hotellit Italy
  • Hotellit Japan

Kaiki kohteetMajoituspaikatHotellivarauksetKuukausi- ja viikkohinnatRyhmävaraukset ja ryhmätEsteettömät huoneetKuvien tekijäiedot

Apua

  • Ota yhteyttä
  • Miten varaus toimii
  • Soita (888) 789-8585

Löydä

  • Majoituspaikat
  • Hotellivaraukset
  • Kuukausi- ja viikkohinnat
  • Ryhmävaraukset ja ryhmät
  • Esteettömät huoneet

Ehdot ja asetukset

  • Käyttöehdot
  • Tietosuojakäytäntö
  • Peruutukset ja hyvitykset
  • Saavutettavuus

Tietoja Callstay

  • Meistä
  • Kuvien tekijäiedot
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc.-yhtiö.Hinnat ovat samat kuin suoraan varatessa.

Valokuvat tekijöiltään, lisensseillä, jotka on lueteltu meidän kuvien tekijäiedot.