Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Mamaia Nord

Majoituspaikat/Mamaia Nord

Lemon bite studio Ștefan Building

Asunnot, 3 tähden90 Strada D25, Mamaia Nord, RomaniaNäytä kartallä

1 / 4
Tarkistetaan tämän yön hintaa

Teiltä ei veloiteta vielä

Tai varaa puhelimitse —(888) 789-8585

9.8 · Erinomainen13 arvostelua

  • Sisäänkirjautuminen alkaen 15.00Uloskirjautuminen viimeistään 12.00. Vastaanotto on miehitetty ympäri vuorokauden, joten myöhäinen saapuminen käy hyvin.
  • Erinomainen-sijaintiVieraat arvostelevat sijainnin 10.0 / 10, osoitteessa 90 Strada D25.

Kestävä Luksusasunto Mamaia Nordissa

Modernit Mukavuudet: Lemon bite studio Ștefan -rakennus tarjoaa vierailleen ilmaisen WiFi-yhteyden, rentouttavan ulkoporealtaan ja viehättävän terassin, jossa voi nauttia rauhasta. Täysin ilmastoitu majoitus sisältää perhehuoneita sekä esteettömiä tiloja vammaisille.

Täysin Varustetut Huoneistot: Jokaisessa huoneistossa on tyylikkäät parkettilattiat ja täysin varustettu minikeittiö modernilla kodinkoneilla. Vieraiden käytössä on taulutelevisio kaapelikanavilla, oma kylpyhuone, jossa on suihku ja ilmaiset tossut, sekä kätevät varusteet kuten jääkaappi, sähköliesi ja kahvinkeitin.

Kätevät Sijainti: Vain 1,5 km päässä Marina Regiasta sijaitseva majoitus mahdollistaa myös läheisten rantojen, kuten Phoenicia Beachin ja Oha Beachin, tutkimisen. Mihail Kogălniceanu Kansainväliselle Lentokentälle on vain 20 km matkaa, joten Lemon bite studio Ștefan -rakennus on täydellinen vaihtoehto rentouttavaan lomaan.

Mitä tämä paikka tarjoaa

  • WiFi käytettävissä
  • Ilmainen WiFi
  • Pysäköinti
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmastointi
  • 24 tunnin vastaanotto
  • Lämmitys
  • Terassi
  • Perhesuorat
  • Hissi / Eläinlääkäri

Huoneet

9.8

Erinomainen

Arvioitu 9.8 / 10, arvioijina 13 täällä yönyttä vierasta.

  • Siisteys9.6
  • Palvelu10.0
  • Sijainti10.0
  • Huoneet9.6
  • Palvelut9.6
  • Hinta-laatusuhde10.0
  • Ruoka ja juoma9.6

Vieraat mainitsevat

CurățenieLocație excelentă
  • CorinaRomania

    ·elokuu 2026·Yksinmatkustaja

    Totul..a fost perfect!În primul rând..comunicarea cu dl Marius..locația f aproape de plajă..si curățenia exemplară!studioul a fost perfect pentru familia noastră fiind dotat cu toate cele necesare!

    -

  • AlinaRomania

    ·elokuu 2025·Perhe

    Foarte curat,aproape de plaja,dotat cu tot ce este nevoie.

  • AndreiRomania

    ·elokuu 2025·Perhe

    O locație, confortabilă, curată, calitate raport - preț excelentă

    Aproape de mare, curată, elegantă!

    Totul a fost ok!

  • MihaelaRomania

    ·elokuu 2025·Pari

    Gazda primitoare, amabilă

    Curățenia, camera spațioasă

    Locația foarte bună

  • CiprianRomania

    ·kesäkuu 2025

    Perfect 👍

    Very clean and modern apartment and with perfect location.

    Nothing.

  • HurdubetiuRomania

    ·tammikuu 2025

    Exceptional

Arvostelut ovat kirjoittaneet vieraat, jotka varasivat palveluntarjoajamme kautta ja majoittuivat, esitettyinä kirjoitettuina ja omalla kielellään. Luokkapisteet ovat palveluntarjoajan tulkinta viimeaikaisista arvosteluista, päivitetty tammikuu 2026.

Missä olet

90 Strada D25, Mamaia Nord, Romania

Vieraat arvioivat sijainnin 10.0/10 — erinomainen.

Tärkeää tietää

Peruutus

Jokainen huone näyttää omat ehtonsa ennen maksua.

Useimmat hinnat voidaan peruuttaa maksutta huoneessa ilmoitettuun päivämäärään asti.

Maksamattomat hinnat on merkitty sellaisikksi.

Talosäännöt

Sisäänkirjautuminen 15.00 saakka 06:00 PM alkaen

Uloskirjautuminen mennessä 12.00

Lapset tervetulleita

Näytä lisää

Ei lemmikkejä

Maksu ja majoituspaikka

Maksetaan varauksen yhteydessä, ei vastaanotossa.

Hinnat sisältävät verot ja maksut, jotka voimme lukea.

Majoituspaikka saattaa ottaa kottin sisäänkirjautumisen yhteydessä lisäkuluja varten.

Mitä tarkistaisimme puolestasi täällä

  • Että esteetön huone on todella vapaa valitseminasi päivinä ja onko se suihku ilman kynnystä vai kylpyamme, mitä listaus ei koskaan kerro.
  • Että vastaanotto on miehitetty saapuessasi ja että huone on varattu varausajan jälkeen.
  • Onko tilaa noutoautolle, perävaunulle tai pakettiautolle, ei vain henkilöautolle.
  • Vaihteleeko hinta valitsemillesi päiville ja mitä se sisältää.
  • Mitä majoituspaikka todellisuudessa veloittaa vastaanotossa hinnan päälle.

Kysymyksiä kohteesta Lemon bite studio Ștefan Building

Mihin aikaan sisään- ja uloskirjautuminen tapahtuu hotellissa Lemon bite studio Ștefan Building?

Sisäänkirjautuminen on alkaen 15.00. Uloskirjautuminen on viimeistään 12.00. Jos saavut myöhään, kerro siitä meille, niin pyydämme majoituspaikkaa pitämään huoneen varattuna.

Sallitaanko hotellissa Lemon bite studio Ștefan Building lemmikkejä?

Ei – majoituspaikka ilmoittaa, ettei lemmikkejä sallita.

Onko hotellissa Lemon bite studio Ștefan Building pysäköintiä?

Pysäköinti on listattu kiinteistön palveluihin. Se, onko se ilmainen ja voiko paikan varata, vaihtelee, joten tarkistamme sen päivämääriäsi vasten sen sijaan, että lupaisimme sitä tässä.

Onko hotellissa Lemon bite studio Ștefan Building Wi-Fi?

Kyllä — internetyhteys on listattu kiinteistön mukavuuksiin.

Onko hotellissa Lemon bite studio Ștefan Building esteettömiä huoneita?

Kiinteistö ilmoittaa esteettömät tilat. Tämä merkintä on vähiten kykenevä ratkaisemaan ongelman: hotelli voi omata sen ja silti olla askelma sisäänkäynnissä tai kylpyamme suihkukaapin sijaan, eikä se kerro, onko esteetön huone vapaana päivämäärillesi. Kerro, mitä tarvitset, niin kysymme suoraan kiinteistöltä sen sijaan, että lukisimme merkinnän.

Voinko tehdä myöhäisen sisäänkirjautumisen hotellissa Lemon bite studio Ștefan Building?

Kiinteistö ilmoittaa, että vastaanotto on miehitetty 24 tuntia, joten myöhäinen saapuminen on todennäköisesti mahdollista. Normaali sisäänkirjautuminen alkaa kello 15.00. Huoneet saatetaan silti vapauttaa tietyn määräajan jälkeen joissakin kiinteistöissä vastaanoton aukioloajoista riippumatta, joten kerro saapumisaikasi, niin pyydämme heitä pitämään sen varattuna.

Kuinka voin varata hotellin Lemon bite studio Ștefan Building?

Syötä päivämääräsi yllä ja varaa verkossa tai soita (888) 789-8585, niin hoidamme sen puolestasi — mukaan lukien asiat, joita varauslomake ei käsittele, kuten huoneblokki, kuukausihinta tai lasku työnantajallesi.

Missä hotelli Lemon bite studio Ștefan Building sijaitsee?

90 Strada D25, Mamaia Nord.

Muita paikkoja, joita varaamme Mamaia Nord:ssa

Ei liity yllä olevaan varaukseen. Sama markkina, samalla tavalla hinnoiteltu, jos tämä ei ole se.

Kaikki majoitukset kohteessaMamaia Nord
Vila Ducu Mamaia Nord - Teens and Adults Only 14 and OverVila Ducu Mamaia Nord - Teens and Adults Only 14 and Over9.8 · 648 arvosteluaSofi Residence PromenadaSofi Residence Promenada9.7 · 319 arvosteluaNayino Resort HotelNayino Resort Hotel9.3 · 850 arvosteluaHostel Nova RouteHostel Nova Route9.4 · 303 arvosteluaGioia Sea ViewGioia Sea View9.3 · 431 arvostelua
Hotel JavuApartament FrumosHOME FOR SEVENDeko Apartments Alezzi Beach MamaiaTecoma Rooms MamaiaAlezzi Infinity Aparthotel & SpaElla by the sea ResidenceHOME for FOURPANORAMIS PROMENADA-CEZARStudio InesSummer RestAdams Apartment Onix BluePANORAMIS PROMENADA-LARISAVila Dorimar Mamaia NordStudio Ra Mamaia-NordStudio Joy2SeaDream Resort (Adults only 14+)WAVE 3 Promenada ApartmentsTopaz Mamaia NordAlezzi Beach ResortTurquoise Boutique Mamaia NordVYS Residence Mamaia NordRIA ApartmentsSea Paradise StudioAparthotel Building Stefan

Suositut kohteet

  • Hotellit Rome
  • Hotellit London
  • Hotellit Milan
  • Hotellit Athens
  • Hotellit Kissimmee, FL
  • Hotellit Naples
  • Hotellit Dubai
  • Hotellit Buenos Aires
  • Hotellit Sao Paulo
  • Hotellit Istanbul
  • Hotellit Marrakech
  • Hotellit Rio de Janeiro
  • Hotellit Cape Town
  • Hotellit Lisbon
  • Hotellit Florence
  • Hotellit Budapest
  • Hotellit Manila
  • Hotellit Madrid
  • Hotellit Jakarta
  • Hotellit Málaga
  • Hotellit Tokyo
  • Hotellit Kuala Lumpur
  • Hotellit Porto
  • Hotellit Paris
  • Hotellit Ho Chi Minh City
  • Hotellit Florianópolis
  • Hotellit Nairobi
  • Hotellit Osaka
  • Hotellit Vienna
  • Hotellit Palermo
  • Hotellit New Delhi
  • Hotellit Hanoi
  • Hotellit Davenport, FL
  • Hotellit Cairo
  • Hotellit Bucharest
  • Hotellit Seville
  • Hotellit Canggu
  • Hotellit Ubud
  • Hotellit Tbilisi City
  • Hotellit Venice
  • Hotellit Split
  • Hotellit Barcelona
  • Hotellit Bangkok
  • Hotellit Mexico City
  • Hotellit Playa del Carmen
  • Hotellit Marbella
  • Hotellit Panama City Beach, FL
  • Hotellit Tulum
  • Hotellit Prague
  • Hotellit Albufeira
  • Hotellit Seoul
  • Hotellit Catania
  • Hotellit Warsaw
  • Hotellit Kyoto
  • Hotellit Bogotá
  • Hotellit Myrtle Beach, SC
  • Hotellit Belgrade
  • Hotellit Bologna
  • Hotellit Melbourne
  • Hotellit Mar del Plata
  • Lemmikit sallittu hotellit Rome
  • Uima-altaalla hotellit Rome
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Rome
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Rome
  • Lemmikit sallittu hotellit London
  • Uima-altaalla hotellit London
  • Esteetön ja saavutettava hotellit London
  • Ilmainen pysäköinti hotellit London
  • Lemmikit sallittu hotellit Milan
  • Uima-altaalla hotellit Milan
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Milan
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Milan
  • Lemmikit sallittu hotellit Athens
  • Uima-altaalla hotellit Athens
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Athens
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Athens
  • Lemmikit sallittu hotellit Kissimmee, FL
  • Uima-altaalla hotellit Kissimmee, FL
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Kissimmee, FL
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Kissimmee, FL
  • Lemmikit sallittu hotellit Naples
  • Uima-altaalla hotellit Naples
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Naples
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Naples
  • Lemmikit sallittu hotellit Dubai
  • Uima-altaalla hotellit Dubai
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Dubai
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Dubai
  • Lemmikit sallittu hotellit Buenos Aires
  • Uima-altaalla hotellit Buenos Aires
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Buenos Aires
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Buenos Aires
  • Lemmikit sallittu hotellit Sao Paulo
  • Uima-altaalla hotellit Sao Paulo
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Sao Paulo
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Sao Paulo
  • Lemmikit sallittu hotellit Istanbul
  • Uima-altaalla hotellit Istanbul
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Istanbul
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Istanbul
  • Hotellit Albania
  • Hotellit Argentina
  • Hotellit Armenia
  • Hotellit Australia
  • Hotellit Austria
  • Hotellit Azerbaijan
  • Hotellit Belgium
  • Hotellit Bosnia and Herzegovina
  • Hotellit Brazil
  • Hotellit Bulgaria
  • Hotellit Canada
  • Hotellit Chile
  • Hotellit China
  • Hotellit Colombia
  • Hotellit Croatia
  • Hotellit the Czech Republic
  • Hotellit the Dominican Republic
  • Hotellit Egypt
  • Hotellit Finland
  • Hotellit France
  • Hotellit Georgia
  • Hotellit Germany
  • Hotellit Ghana
  • Hotellit Greece
  • Hotellit Hungary
  • Hotellit India
  • Hotellit Indonesia
  • Hotellit Israel
  • Hotellit Italy
  • Hotellit Japan

Kaiki kohteetMajoituspaikatHotellivarauksetKuukausi- ja viikkohinnatRyhmävaraukset ja ryhmätEsteettömät huoneetKuvien tekijäiedot

Apua

  • Ota yhteyttä
  • Miten varaus toimii
  • Soita (888) 789-8585

Löydä

  • Majoituspaikat
  • Hotellivaraukset
  • Kuukausi- ja viikkohinnat
  • Ryhmävaraukset ja ryhmät
  • Esteettömät huoneet

Ehdot ja asetukset

  • Käyttöehdot
  • Tietosuojakäytäntö
  • Peruutukset ja hyvitykset
  • Saavutettavuus

Tietoja Callstay

  • Meistä
  • Kuvien tekijäiedot
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc.-yhtiö.Hinnat ovat samat kuin suoraan varatessa.

Valokuvat tekijöiltään, lisensseillä, jotka on lueteltu meidän kuvien tekijäiedot.