Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Sorso

Majoituspaikat/Sorso

Le Conchiglie Bilo

AsunnotStrada Provinciale n. 81, Km 17,200, Sorso, ItalyNäytä kartallä

1 / 4
Tarkistetaan tämän yön hintaa

Teiltä ei veloiteta vielä

Tai varaa puhelimitse —(888) 789-8585

Uimala ja Kuntosali Nauti rentouttavasta uimisesta ulkouima-altaassa tai pysy aktiivisena kuntosalilla oleskellessasi Le Conchiglie Bilossa.

Kätevät Mukavuudet Tunnet olosi kotoisaksi ilmastoiduissa huoneissa, joissa on minikeittiö, ilmainen Wi-Fi ja kaapelitelevisio viihdykkeeksi. Ilmainen pysäköinti tarjoaa lisähelpotusta.

Läheiset Nähtävyydet Tutustu läheisiin kohteisiin, kuten Water Paradiseen ja Asinaran lahteen, jotka sijaitsevat vain lyhyen ajomatkan päässä hotellilta.

Hyödynnä nämä mukavuudet ja nähtävyydet – varaa oleskelusi Le Conchiglie Bilossa tänään ja koe täydellinen loma.

Mitä tämä paikka tarjoaa

  • Kuntosalitukset
  • Monikielinen henkilökunta
  • Savuttomat tilat
  • Uima-altaan aurinkovarjot
  • Ilmainen itsepalvelupysäköinti
  • Uima-altaan aurinkotuolit
  • Jaettu/kollektiivinen uima-allas
  • Terassi
  • Pyörätuolilla saavutettavissa

Huoneet

Missä olet

Strada Provinciale n. 81, Km 17,200, Sorso, Italy

Tärkeää tietää

Peruutus

Jokainen huone näyttää omat ehtonsa ennen maksua.

Useimmat hinnat voidaan peruuttaa maksutta huoneessa ilmoitettuun päivämäärään asti.

Maksamattomat hinnat on merkitty sellaisikksi.

Talosäännöt

Lapset tervetulleita

Näytä lisää

Lemmikit sallittu pyynnöstä; lisämaksu mahdollinen

Tupakointi kielletty koko alueella

There is no front desk at this property. This property doesn't offer after-hours check-in. Prior to arrival, guests must complete online registration with the property via a secure link. Guests will be asked to provide the property with a copy of their passport before arrival. Guests will receive an email 7 days before arrival with check-in instructions and key retrieval information. Guests can access their accommodation through a private entrance.

Lemmikit. Palveluseläimet ovat vapautettuja maksuista/rajoituksista.

Savustaminen. Ei tupakointia

Sisäänkirjautuminen & Uloskirjautuminen. Kosketukseton uloskirjautuminen on käytettävissä.

Esteettömyys. Ei hissejä

Lemmikit. Sallitut lemmikit

Lasten ja lisävuodepolitiikka. Lapset ovat tervetulleita

Vieraantyyppi. Ystävällinen LGBTQ-yhteisölle

Yleinen. Ammattimainen kiinteistön isäntä/hallinnoija

Sisäänkirjautuminen & Uloskirjautuminen. Omahoitoinen sisäänkirjautuminen on saatavilla.

Liikenne. Auto vaaditaan

Lemmikit. Ainoastaan koirat ovat sallittuja.

Lemmikit. Lemmikit tervetuloa (rajoituksia sovellettavissa)

Lemmikit. Palveluseläimet ovat sallittuja.

Maksu ja majoituspaikka

Maksetaan varauksen yhteydessä, ei vastaanotossa.

Hinnat sisältävät verot ja maksut, jotka voimme lukea.

Majoituspaikka saattaa ottaa kottin sisäänkirjautumisen yhteydessä lisäkuluja varten.

Näytä lisää

* All guests, including children, must be present at check-in and show their government-issued photo ID card or passport. * Cash transactions at this property cannot exceed EUR 5000, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation. * Pool access available from 9:00 AM to 7:30 PM. * Guests can arrange to bring pets by contacting the property directly, using the contact information on the booking confirmation (surcharges apply and can be found in the Fees section). * A car is required for transportation to and from this property. * Contactless check-in and contactless check-out are available. * This property welcomes guests of all sexual orientations and gender identities (LGBTQ+ friendly).

Mitä tarkistaisimme puolestasi täällä

  • Että esteetön huone on todella vapaa valitseminasi päivinä ja onko se suihku ilman kynnystä vai kylpyamme, mitä listaus ei koskaan kerro.
  • Onko tilaa noutoautolle, perävaunulle tai pakettiautolle, ei vain henkilöautolle.
  • Vaihteleeko hinta valitsemillesi päiville ja mitä se sisältää.
  • Mitä majoituspaikka todellisuudessa veloittaa vastaanotossa hinnan päälle.

Kysymyksiä kohteesta Le Conchiglie Bilo

Sallitaanko hotellissa Le Conchiglie Bilo lemmikkejä?

Kyllä — kiinteistö ilmoittaa, että lemmikit ovat sallittuja. Koko, lukumäärä ja maksu määritetään kiinteistön toimesta eikä meidän, joten kerro, että tuot lemmikin varauksen yhteydessä, niin vahvistamme ehdot ennen kuin mitään veloitetaan.

Onko hotellissa Le Conchiglie Bilo pysäköintiä?

Pysäköinti on listattu kiinteistön palveluihin. Se, onko se ilmainen ja voiko paikan varata, vaihtelee, joten tarkistamme sen päivämääriäsi vasten sen sijaan, että lupaisimme sitä tässä.

Onko hotellissa Le Conchiglie Bilo uima-allas?

Kyllä — uima-allas on listattu kiinteistön palveluihin. Kausiluontoiset sulkemiset ovat yleisiä, joten vahvistamme, että se on auki päivämäärillesi.

Onko hotellissa Le Conchiglie Bilo esteettömiä huoneita?

Kiinteistö ilmoittaa esteettömät tilat. Tämä merkintä on vähiten kykenevä ratkaisemaan ongelman: hotelli voi omata sen ja silti olla askelma sisäänkäynnissä tai kylpyamme suihkukaapin sijaan, eikä se kerro, onko esteetön huone vapaana päivämäärillesi. Kerro, mitä tarvitset, niin kysymme suoraan kiinteistöltä sen sijaan, että lukisimme merkinnän.

Kuinka voin varata hotellin Le Conchiglie Bilo?

Syötä päivämääräsi yllä ja varaa verkossa tai soita (888) 789-8585, niin hoidamme sen puolestasi — mukaan lukien asiat, joita varauslomake ei käsittele, kuten huoneblokki, kuukausihinta tai lasku työnantajallesi.

Missä hotelli Le Conchiglie Bilo sijaitsee?

Strada Provinciale n. 81, Km 17,200, Sorso.

Vierasarvostelukategoriat eivät ole vielä tällä sivulla — toimittaja antaa kokonaisarvosanan, mutta ei erittelyä tälle majoituspaikalle, ja näytämme mieluummin tyhjää kuin keksimme palkit. Soita (888) 789-8585 ja luemme sinulle, mitä majoituspaikka kertoo.

Muita paikkoja, joita varaamme Sorso:ssa

Ei liity yllä olevaan varaukseen. Sama markkina, samalla tavalla hinnoiteltu, jos tämä ei ole se.

Kaikki majoitukset kohteessaSorso
Villa VittoriaVilla Vittoria9.5 · 288 arvosteluaDomo Antiga Guest RoomsDomo Antiga Guest Rooms9.4 · 291 arvosteluaPiazza San PantaleoPiazza San Pantaleo9.8 · 94 arvosteluaAntica Villa ColonicaAntica Villa Colonica9.2 · 111 arvosteluaSu GiardinuSu Giardinu9.7 · 25 arvostelua
Casa di Campagna Dal PozzoI Cappuccini B&BCasa AnandaB&B I LimoniVittorina's HomeVilla CorteseFutura Style Acqua di Mare Resortvilla di l'abbiu country relaxMClub Del GolfoVillaggio dei PiniB&B RomangiaRoccabiancaPurple House - Arboriamar PlatamonaSorso per passioneCasa CossuLa casa di LoCasa Vacanza da AlbinoVilla Maddalena guest houseB&B Golfo Asinara Suite4 in piazzaCasa Eden beachB&B Rosa dei VentiFabrizio's ApartmentCasa Marina lu tuvaraggiuPalazzo Pisano Sorso-Tourist Rental

Suositut kohteet

  • Hotellit Rome
  • Hotellit London
  • Hotellit Milan
  • Hotellit Athens
  • Hotellit Kissimmee, FL
  • Hotellit Naples
  • Hotellit Dubai
  • Hotellit Buenos Aires
  • Hotellit Sao Paulo
  • Hotellit Istanbul
  • Hotellit Marrakech
  • Hotellit Rio de Janeiro
  • Hotellit Cape Town
  • Hotellit Lisbon
  • Hotellit Florence
  • Hotellit Budapest
  • Hotellit Manila
  • Hotellit Madrid
  • Hotellit Jakarta
  • Hotellit Málaga
  • Hotellit Tokyo
  • Hotellit Kuala Lumpur
  • Hotellit Porto
  • Hotellit Paris
  • Hotellit Ho Chi Minh City
  • Hotellit Florianópolis
  • Hotellit Nairobi
  • Hotellit Osaka
  • Hotellit Vienna
  • Hotellit Palermo
  • Hotellit New Delhi
  • Hotellit Hanoi
  • Hotellit Davenport, FL
  • Hotellit Cairo
  • Hotellit Bucharest
  • Hotellit Seville
  • Hotellit Canggu
  • Hotellit Ubud
  • Hotellit Tbilisi City
  • Hotellit Venice
  • Hotellit Split
  • Hotellit Barcelona
  • Hotellit Bangkok
  • Hotellit Mexico City
  • Hotellit Playa del Carmen
  • Hotellit Marbella
  • Hotellit Panama City Beach, FL
  • Hotellit Tulum
  • Hotellit Prague
  • Hotellit Albufeira
  • Hotellit Seoul
  • Hotellit Catania
  • Hotellit Warsaw
  • Hotellit Kyoto
  • Hotellit Bogotá
  • Hotellit Myrtle Beach, SC
  • Hotellit Belgrade
  • Hotellit Bologna
  • Hotellit Melbourne
  • Hotellit Mar del Plata
  • Lemmikit sallittu hotellit Rome
  • Uima-altaalla hotellit Rome
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Rome
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Rome
  • Lemmikit sallittu hotellit London
  • Uima-altaalla hotellit London
  • Esteetön ja saavutettava hotellit London
  • Ilmainen pysäköinti hotellit London
  • Lemmikit sallittu hotellit Milan
  • Uima-altaalla hotellit Milan
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Milan
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Milan
  • Lemmikit sallittu hotellit Athens
  • Uima-altaalla hotellit Athens
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Athens
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Athens
  • Lemmikit sallittu hotellit Kissimmee, FL
  • Uima-altaalla hotellit Kissimmee, FL
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Kissimmee, FL
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Kissimmee, FL
  • Lemmikit sallittu hotellit Naples
  • Uima-altaalla hotellit Naples
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Naples
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Naples
  • Lemmikit sallittu hotellit Dubai
  • Uima-altaalla hotellit Dubai
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Dubai
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Dubai
  • Lemmikit sallittu hotellit Buenos Aires
  • Uima-altaalla hotellit Buenos Aires
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Buenos Aires
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Buenos Aires
  • Lemmikit sallittu hotellit Sao Paulo
  • Uima-altaalla hotellit Sao Paulo
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Sao Paulo
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Sao Paulo
  • Lemmikit sallittu hotellit Istanbul
  • Uima-altaalla hotellit Istanbul
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Istanbul
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Istanbul
  • Hotellit Albania
  • Hotellit Argentina
  • Hotellit Armenia
  • Hotellit Australia
  • Hotellit Austria
  • Hotellit Azerbaijan
  • Hotellit Belgium
  • Hotellit Bosnia and Herzegovina
  • Hotellit Brazil
  • Hotellit Bulgaria
  • Hotellit Canada
  • Hotellit Chile
  • Hotellit China
  • Hotellit Colombia
  • Hotellit Croatia
  • Hotellit the Czech Republic
  • Hotellit the Dominican Republic
  • Hotellit Egypt
  • Hotellit Finland
  • Hotellit France
  • Hotellit Georgia
  • Hotellit Germany
  • Hotellit Ghana
  • Hotellit Greece
  • Hotellit Hungary
  • Hotellit India
  • Hotellit Indonesia
  • Hotellit Israel
  • Hotellit Italy
  • Hotellit Japan

Kaiki kohteetMajoituspaikatHotellivarauksetKuukausi- ja viikkohinnatRyhmävaraukset ja ryhmätEsteettömät huoneetKuvien tekijäiedot

Apua

  • Ota yhteyttä
  • Miten varaus toimii
  • Soita (888) 789-8585

Löydä

  • Majoituspaikat
  • Hotellivaraukset
  • Kuukausi- ja viikkohinnat
  • Ryhmävaraukset ja ryhmät
  • Esteettömät huoneet

Ehdot ja asetukset

  • Käyttöehdot
  • Tietosuojakäytäntö
  • Peruutukset ja hyvitykset
  • Saavutettavuus

Tietoja Callstay

  • Meistä
  • Kuvien tekijäiedot
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc.-yhtiö.Hinnat ovat samat kuin suoraan varatessa.

Valokuvat tekijöiltään, lisensseillä, jotka on lueteltu meidän kuvien tekijäiedot.