Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Konitsa

Majoituspaikat/Konitsa

Hotel Spiridoula

Huoneistohotellit, 2 tähdenKlidonia (Voidomatis), Ioannina, Konitsa, Epirus, 44100, Konitsa, GreeceNäytä kartallä

1 / 4
Tarkistetaan tämän yön hintaa

Teiltä ei veloiteta vielä

Tai varaa puhelimitse —(888) 789-8585

9.8 · Erinomainen5 arvostelua

  • Sisäänkirjautuminen alkaen 15.00Uloskirjautuminen viimeistään 11.00.
  • Aamiainen saatavillaSisältyy joihinkin hintoihin – ateriatyyppi näkyy kunkin huoneen kohdalla.

Kauaskuva ja Jännittävät Palvelut

Nauti upeista maisemista terassilta ja puutarhasta, ja hyödynnä ilmainen langaton internetyhteys. Lisäksi voit kokea takkatulen lämpöä aulassa ja hyötyä concierge-palveluista. Tyydytä nälkäsi hotellin kahvilassa tai valitse huonepalvelu. Rentoudu juoman äärellä baarissa/lounge-tilassa ja nauti herkullisesta aamiaista lisämaksusta.

Kätevät Palvelut ja Mukavuudet

Nauti nopeasta sisään- ja uloskirjautumisesta, matkatavaroiden säilytyksestä ja ilmaisesta omatoimipalvelupysäköinnistä. Kahdeksassa huoneessa on modernit mukavuudet, kuten egyptiläisestä puuvillasta valmistetut lakanat, litteät televisiot ja omat parvekkeet. Pysy yhteydessä ilmaisella Wi-Fi:llä ja rentoudu sateenvarjo-suihkupäiden alla tyylikkäissä kylpyhuoneissa.

Mitä tämä paikka tarjoaa

  • Takka aulassa
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähellä
  • Melonta lähellä
  • Aamiainen saatavilla (lisämaksu)
  • Televisio yhteisissä tiloissa
  • Vesileikkeet lähellä
  • Vastaanotto (rajoitetut aukioloajat)
  • Nopea uloskirjautuminen
  • Nopea sisäänkirjautuminen
  • Ekoturismin retket lähellä

Huoneet

9.8

Erinomainen

Arvioitu 9.8 / 10, arvioijina 5 täällä yönyttä vierasta.

  • Travis

    ·syyskuu 2022

    Madam Spiridoula was our most gracious host, making us feel at home with breakfast featuring veggies fresh from her garden. Majestic peaks and quiet fields surround the property with the Voidomatis River a short walk…

  • Rainer

    ·lokakuu 2021

    Start Zagori-Fernwanderweg

    Das Tolle: Konnten unser Auto die gesamte Zeit unserer Fernwanderung durchs Zagori-Massiv hier abstellen. Weg endet direkt am Hotel.

  • Jean-Noël

    ·elokuu 2020

    Excellent séjour de 2 nuits en famille

    Nous avons passé un très bon séjour dans ce petit hôtel familial. Les chambres sont simples mais bien tenues. Le propriétaire et sa femme font de leur mieux pour vous accueillir malgré le fait qu'ils ne parlent pas bien…

  • Geoff

    ·heinäkuu 2019

    Convenient to the Vikos Gorge.

    Stayed a couple of days so that I could do the Vikos Gorge walk.The lady who runs the hotel was very nice and did her best to ensure my stay was a pleasant one-put on a nice breakfast each morning.The hotel was clean and…

  • Vasileios

    ·maaliskuu 2019

    Every it's excellent. The best value for money in area

Arvostelut ovat kirjoittaneet vieraat, jotka varasivat palveluntarjoajamme kautta ja majoittuivat, esitettyinä kirjoitettuina ja omalla kielellään. Luokkapisteet ovat palveluntarjoajan tulkinta viimeaikaisista arvosteluista.

Missä olet

Klidonia (Voidomatis), Ioannina, Konitsa, Epirus, 44100, Konitsa, Greece

Tärkeää tietää

Peruutus

Jokainen huone näyttää omat ehtonsa ennen maksua.

Useimmat hinnat voidaan peruuttaa maksutta huoneessa ilmoitettuun päivämäärään asti.

Maksamattomat hinnat on merkitty sellaisikksi.

Talosäännöt

Sisäänkirjautuminen 15.00 saakka 09:00 PM alkaen

Uloskirjautuminen mennessä 11.00

Lapset tervetulleita

Näytä lisää

Ei lemmikkejä

The front desk is open daily from 7:30 AM - 9:00 PM. This property doesn't offer after-hours check-in. The front desk is staffed during limited hours.

Lemmikit. Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja.

Kestävyyssertifikaatit. Kiinteistö vahvistaa, että se ottaa käyttöön vierailijoiden turvallisuusmenettelyjä.

Lemmikit. Ei lemmikkejä

Sisäänkirjautuminen & Uloskirjautuminen. Kosketukseton uloskirjautuminen on käytettävissä.

Yleinen. Asiakkaille tarjotaan ilmaisia käsidesiä.

Vieraantyyppi. Vain olennaiset työntekijät - EI

Esteettömyys. Ei hissejä

Yleinen. Vuodevaatteet ja pyyhkeet pestään vähintään 60°C/140°F lämpötilassa.

Yleinen. Henkilökunta käyttää suojavarusteita

Yleinen. Kiinteistö desinfioidaan.

Lasten ja lisävuodepolitiikka. Lapset ovat tervetulleita

Vieraantyyppi. Ystävällinen LGBTQ-yhteisölle

Yleinen. Sosiaalisen etäisyyden säilyttämistä koskevia toimenpiteitä on toteutettu.

Yleinen. Ammattimainen kiinteistön isäntä/hallinnoija

Sisäänkirjautuminen & Uloskirjautuminen. Omahoitoinen sisäänkirjautuminen on saatavilla.

Lapset ja lisävuoteet. Ei vauvojen sänkyjä saatavilla.

Kestävyyssertifikaatit. Kiinteistö vahvistaa toteuttavansa parannettuja siivouskäytäntöjä.

Yleinen. Yhteiskäytössä olevat pinnat puhdistetaan desinfiointiaineella.

Maksu ja majoituspaikka

Maksetaan varauksen yhteydessä, ei vastaanotossa.

Hinnat sisältävät verot ja maksut, jotka voimme lukea.

Majoituspaikka saattaa ottaa kottin sisäänkirjautumisen yhteydessä lisäkuluja varten.

Näytä lisää

Cash transactions at this property cannot exceed EUR 500, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation. Contactless check-in and contactless check-out are available. This property welcomes guests of all sexual orientations and gender identities (LGBTQ+ friendly). A deposit may be required at the property.

Mitä tarkistaisimme puolestasi täällä

  • Että esteetön huone on todella vapaa valitseminasi päivinä ja onko se suihku ilman kynnystä vai kylpyamme, mitä listaus ei koskaan kerro.
  • Onko tilaa noutoautolle, perävaunulle tai pakettiautolle, ei vain henkilöautolle.
  • Onko aamiainen sisältyy hintaan vai lisätäänkö se uloskirjautumisen yhteydessä, ja mihin aikaan se on tarjolla.
  • Vaihteleeko hinta valitsemillesi päiville ja mitä se sisältää.
  • Mitä majoituspaikka todellisuudessa veloittaa vastaanotossa hinnan päälle.

Kysymyksiä kohteesta Hotel Spiridoula

Mihin aikaan sisään- ja uloskirjautuminen tapahtuu hotellissa Hotel Spiridoula?

Sisäänkirjautuminen on alkaen 15.00. Uloskirjautuminen on viimeistään 11.00. Jos saavut myöhään, kerro siitä meille, niin pyydämme majoituspaikkaa pitämään huoneen varattuna.

Sallitaanko hotellissa Hotel Spiridoula lemmikkejä?

Ei – majoituspaikka ilmoittaa, ettei lemmikkejä sallita.

Onko hotellissa Hotel Spiridoula pysäköintiä?

Pysäköinti on listattu kiinteistön palveluihin. Se, onko se ilmainen ja voiko paikan varata, vaihtelee, joten tarkistamme sen päivämääriäsi vasten sen sijaan, että lupaisimme sitä tässä.

Sisältyykö aamiainen hintaan hotellissa Hotel Spiridoula?

Aamiainen on tarjolla kiinteistössä. Sen sisältyvyys riippuu hinnasta — majoitusmuoto näkyy kunkin huoneen kohdalla, kun olet syöttänyt päivämäärät.

Onko hotellissa Hotel Spiridoula Wi-Fi?

Kyllä — internetyhteys on listattu kiinteistön mukavuuksiin.

Onko hotellissa Hotel Spiridoula esteettömiä huoneita?

Kiinteistö ilmoittaa esteettömät tilat. Tämä merkintä on vähiten kykenevä ratkaisemaan ongelman: hotelli voi omata sen ja silti olla askelma sisäänkäynnissä tai kylpyamme suihkukaapin sijaan, eikä se kerro, onko esteetön huone vapaana päivämäärillesi. Kerro, mitä tarvitset, niin kysymme suoraan kiinteistöltä sen sijaan, että lukisimme merkinnän.

Kuinka voin varata hotellin Hotel Spiridoula?

Syötä päivämääräsi yllä ja varaa verkossa tai soita (888) 789-8585, niin hoidamme sen puolestasi — mukaan lukien asiat, joita varauslomake ei käsittele, kuten huoneblokki, kuukausihinta tai lasku työnantajallesi.

Missä hotelli Hotel Spiridoula sijaitsee?

Klidonia (Voidomatis), Ioannina, Konitsa, Epirus, 44100, Konitsa.

Muita paikkoja, joita varaamme Konitsa:ssa

Ei liity yllä olevaan varaukseen. Sama markkina, samalla tavalla hinnoiteltu, jos tämä ei ole se.

Kaikki majoitukset kohteessaKonitsa
Hotel RodovoliHotel Rodovoli9.6 · 924 arvosteluaKonitsa Mountain HotelKonitsa Mountain Hotel9.3 · 169 arvosteluaArtemis ApartmentsArtemis Apartments9.6 · 73 arvosteluaBourazani Wild Life ResortBourazani Wild Life Resort9.5 · 77 arvosteluaSmall Town ApartmentSmall Town Apartment9.3 · 28 arvostelua
Gefyri HotelFaraggi HotelMountain Harmony HomeGamila SunriseΚonitsa Gefyri hotelMountain SerenityPotamolithos Suites 2Villa RusticaKonitsa PrimulaThree ElementsMARINA's HOMEMountain Serenity juniorHotel AoosMirabilia Guest HouseElichrysos GuestHouse KonitsaPotamolithos SuitesGerakofolia Rooms to LetMountain ViewGuesthouse To Tzaki,Monastiri Mountain EscapeAgnes Cottage Househouse of nightingaleKonitsa PanoramaCasa Di MuntiGrand Hotel Dentro

Suositut kohteet

  • Hotellit Rome
  • Hotellit London
  • Hotellit Milan
  • Hotellit Athens
  • Hotellit Kissimmee, FL
  • Hotellit Naples
  • Hotellit Dubai
  • Hotellit Buenos Aires
  • Hotellit Sao Paulo
  • Hotellit Istanbul
  • Hotellit Marrakech
  • Hotellit Rio de Janeiro
  • Hotellit Cape Town
  • Hotellit Lisbon
  • Hotellit Florence
  • Hotellit Budapest
  • Hotellit Manila
  • Hotellit Madrid
  • Hotellit Jakarta
  • Hotellit Málaga
  • Hotellit Tokyo
  • Hotellit Kuala Lumpur
  • Hotellit Porto
  • Hotellit Paris
  • Hotellit Ho Chi Minh City
  • Hotellit Florianópolis
  • Hotellit Nairobi
  • Hotellit Osaka
  • Hotellit Vienna
  • Hotellit Palermo
  • Hotellit New Delhi
  • Hotellit Hanoi
  • Hotellit Davenport, FL
  • Hotellit Cairo
  • Hotellit Bucharest
  • Hotellit Seville
  • Hotellit Canggu
  • Hotellit Ubud
  • Hotellit Tbilisi City
  • Hotellit Venice
  • Hotellit Split
  • Hotellit Barcelona
  • Hotellit Bangkok
  • Hotellit Mexico City
  • Hotellit Playa del Carmen
  • Hotellit Marbella
  • Hotellit Panama City Beach, FL
  • Hotellit Tulum
  • Hotellit Prague
  • Hotellit Albufeira
  • Hotellit Seoul
  • Hotellit Catania
  • Hotellit Warsaw
  • Hotellit Kyoto
  • Hotellit Bogotá
  • Hotellit Myrtle Beach, SC
  • Hotellit Belgrade
  • Hotellit Bologna
  • Hotellit Melbourne
  • Hotellit Mar del Plata
  • Lemmikit sallittu hotellit Rome
  • Uima-altaalla hotellit Rome
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Rome
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Rome
  • Lemmikit sallittu hotellit London
  • Uima-altaalla hotellit London
  • Esteetön ja saavutettava hotellit London
  • Ilmainen pysäköinti hotellit London
  • Lemmikit sallittu hotellit Milan
  • Uima-altaalla hotellit Milan
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Milan
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Milan
  • Lemmikit sallittu hotellit Athens
  • Uima-altaalla hotellit Athens
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Athens
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Athens
  • Lemmikit sallittu hotellit Kissimmee, FL
  • Uima-altaalla hotellit Kissimmee, FL
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Kissimmee, FL
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Kissimmee, FL
  • Lemmikit sallittu hotellit Naples
  • Uima-altaalla hotellit Naples
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Naples
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Naples
  • Lemmikit sallittu hotellit Dubai
  • Uima-altaalla hotellit Dubai
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Dubai
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Dubai
  • Lemmikit sallittu hotellit Buenos Aires
  • Uima-altaalla hotellit Buenos Aires
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Buenos Aires
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Buenos Aires
  • Lemmikit sallittu hotellit Sao Paulo
  • Uima-altaalla hotellit Sao Paulo
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Sao Paulo
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Sao Paulo
  • Lemmikit sallittu hotellit Istanbul
  • Uima-altaalla hotellit Istanbul
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Istanbul
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Istanbul
  • Hotellit Albania
  • Hotellit Argentina
  • Hotellit Armenia
  • Hotellit Australia
  • Hotellit Austria
  • Hotellit Azerbaijan
  • Hotellit Belgium
  • Hotellit Bosnia and Herzegovina
  • Hotellit Brazil
  • Hotellit Bulgaria
  • Hotellit Canada
  • Hotellit Chile
  • Hotellit China
  • Hotellit Colombia
  • Hotellit Croatia
  • Hotellit the Czech Republic
  • Hotellit the Dominican Republic
  • Hotellit Egypt
  • Hotellit Finland
  • Hotellit France
  • Hotellit Georgia
  • Hotellit Germany
  • Hotellit Ghana
  • Hotellit Greece
  • Hotellit Hungary
  • Hotellit India
  • Hotellit Indonesia
  • Hotellit Israel
  • Hotellit Italy
  • Hotellit Japan

Kaiki kohteetMajoituspaikatHotellivarauksetKuukausi- ja viikkohinnatRyhmävaraukset ja ryhmätEsteettömät huoneetKuvien tekijäiedot

Apua

  • Ota yhteyttä
  • Miten varaus toimii
  • Soita (888) 789-8585

Löydä

  • Majoituspaikat
  • Hotellivaraukset
  • Kuukausi- ja viikkohinnat
  • Ryhmävaraukset ja ryhmät
  • Esteettömät huoneet

Ehdot ja asetukset

  • Käyttöehdot
  • Tietosuojakäytäntö
  • Peruutukset ja hyvitykset
  • Saavutettavuus

Tietoja Callstay

  • Meistä
  • Kuvien tekijäiedot
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc.-yhtiö.Hinnat ovat samat kuin suoraan varatessa.

Valokuvat tekijöiltään, lisensseillä, jotka on lueteltu meidän kuvien tekijäiedot.