Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Friedrichshafen

Majoituspaikat/Friedrichshafen

Casa Sofia

Asunnot, 4 tähdenSteinäcker 13, Friedrichshafen, GermanyNäytä kartallä

1 / 4
Tarkistetaan tämän yön hintaa

Teiltä ei veloiteta vielä

Tai varaa puhelimitse —(888) 789-8585

10.0 · Erinomainen4 arvostelua

  • Sisäänkirjautuminen alkaen 16.00Uloskirjautuminen viimeistään 10.00.
  • Erinomainen-sijaintiVieraat arvostelevat sijainnin 10.0 / 10, osoitteessa Steinäcker 13.

Grillimahdollisuudet Ulkoilmatapahtumiin

Casa Sofia Friedrichshafenissa tarjoaa ainutlaatuisen elämyksen grillimahdollisuuksillaan, jotka ovat loistava valinta ulkoilmatapahtumiin. Kiinteistö tarjoaa viehättävän ympäristön, jossa vierailla voi nauttia ihastuttavasta illasta tähtien alla.

Täysin Varusteltu 1-Makuuhuoneen Huoneisto

Casa Sofian 1-makuuhuoneen huoneistossa on mukava olohuone satelliittitelevisiolla, täysin varusteltu keittiö sekä moderni kylpyhuone hiustenkuivaimella. Ilmaiset pyyhkeet ja vuodevaatteet varmistavat, että vieraat voivat rentoutua ja nauttia olostaan tyylikkäästi.

Mitä tämä paikka tarjoaa

  • WiFi käytettävissä
  • Ilmainen WiFi
  • Pysäköinti
  • Ilmainen pysäköinti
  • Savuttomat huoneet
  • Lämmitys
  • Vaellus
  • Grillausmahdollisuudet
  • Pyöräily
  • Savuttomat tilat

Huoneet

10.0

Erinomainen

Arvioitu 10.0 / 10, arvioijina 4 täällä yönyttä vierasta.

  • Siisteys10.0
  • Palvelu10.0
  • Sijainti10.0
  • Huoneet10.0
  • Palvelut10.0
  • Hinta-laatusuhde10.0
  • Ruoka ja juoma10.0

Vieraat mainitsevat

Location
  • YlvieGermany

    ·toukokuu 2026·Pari

    Wir waren rundum zufrieden und haben uns sehr wohl gefühlt.

    Ein sehr geschmackvoll eingerichtetes Appartement, was keine Wünsche offen lässt. Die Küche ist modern und gut ausgestattet. Es gibt ein separates WC sowie ein Bad mit Fenster. Das Bett ist groß und hat wundervoll harte…

  • IanThailand

    ·huhtikuu 2026·Yksinmatkustaja

    Location

    Host, bed, pillows, shower, check-in

  • KristinGermany

    ·heinäkuu 2023·Ryhmä

    Top Sauberkeit und sympathische Gastgeberin

    Super saubere und schön eingerichtete Wohnung. Die Abwicklung mit der Gastgeberin war sehr unkompliziert, spontan und sympathisch. Sie hat uns tolle Tipps für die Freizeitgestaltung und Busverbindungen gegeben.

Arvostelut ovat kirjoittaneet vieraat, jotka varasivat palveluntarjoajamme kautta ja majoittuivat, esitettyinä kirjoitettuina ja omalla kielellään. Luokkapisteet ovat palveluntarjoajan tulkinta viimeaikaisista arvosteluista, päivitetty toukokuu 2026.

Missä olet

Steinäcker 13, Friedrichshafen, Germany

Vieraat arvioivat sijainnin 10.0/10 — erinomainen.

Tärkeää tietää

Peruutus

Jokainen huone näyttää omat ehtonsa ennen maksua.

Useimmat hinnat voidaan peruuttaa maksutta huoneessa ilmoitettuun päivämäärään asti.

Maksamattomat hinnat on merkitty sellaisikksi.

Talosäännöt

Sisäänkirjautuminen 16.00 saakka 08:00 PM alkaen

Uloskirjautuminen mennessä 10.00

Lapset tervetulleita

Näytä lisää

Ei lemmikkejä

Savuttomia huoneita saatavilla

Maksu ja majoituspaikka

Maksetaan varauksen yhteydessä, ei vastaanotossa.

Hinnat sisältävät verot ja maksut, jotka voimme lukea.

Majoituspaikka saattaa ottaa kottin sisäänkirjautumisen yhteydessä lisäkuluja varten.

Näytä lisää

Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. A deposit may be required at the property.

Mitä tarkistaisimme puolestasi täällä

  • Onko tilaa noutoautolle, perävaunulle tai pakettiautolle, ei vain henkilöautolle.
  • Vaihteleeko hinta valitsemillesi päiville ja mitä se sisältää.
  • Mitä majoituspaikka todellisuudessa veloittaa vastaanotossa hinnan päälle.

Kysymyksiä kohteesta Casa Sofia

Mihin aikaan sisään- ja uloskirjautuminen tapahtuu hotellissa Casa Sofia?

Sisäänkirjautuminen on alkaen 16.00. Uloskirjautuminen on viimeistään 10.00. Jos saavut myöhään, kerro siitä meille, niin pyydämme majoituspaikkaa pitämään huoneen varattuna.

Sallitaanko hotellissa Casa Sofia lemmikkejä?

Ei – majoituspaikka ilmoittaa, ettei lemmikkejä sallita.

Onko hotellissa Casa Sofia pysäköintiä?

Pysäköinti on listattu kiinteistön palveluihin. Se, onko se ilmainen ja voiko paikan varata, vaihtelee, joten tarkistamme sen päivämääriäsi vasten sen sijaan, että lupaisimme sitä tässä.

Onko hotellissa Casa Sofia Wi-Fi?

Kyllä — internetyhteys on listattu kiinteistön mukavuuksiin.

Kuinka voin varata hotellin Casa Sofia?

Syötä päivämääräsi yllä ja varaa verkossa tai soita (888) 789-8585, niin hoidamme sen puolestasi — mukaan lukien asiat, joita varauslomake ei käsittele, kuten huoneblokki, kuukausihinta tai lasku työnantajallesi.

Missä hotelli Casa Sofia sijaitsee?

Steinäcker 13, Friedrichshafen.

Muita paikkoja, joita varaamme Friedrichshafen:ssa

Ei liity yllä olevaan varaukseen. Sama markkina, samalla tavalla hinnoiteltu, jos tämä ei ole se.

Kaikki majoitukset kohteessaFriedrichshafen
CityApartments Residence klimatisiertCityApartments Residence klimatisiert9.1 · 1299 arvosteluaCityApartment K1 KLIMATISIERTCityApartment K1 KLIMATISIERT9.5 · 47 arvosteluaHotel City KroneHotel City Krone8.7 · 3488 arvosteluaHotel Traube am SeeHotel Traube am See8.7 · 1497 arvosteluaWunderschöne, helle 3-Zi-Whg mit großem BalkonWunderschöne, helle 3-Zi-Whg mit großem Balkon9.7 · 30 arvostelua
City Wohnung Relax 3 klimatisiertCity Wohnung FN L 5 KLIMATISIERT mit Balkon und KücheSeedomizilÖzkurt-1Apartment Friedrichshafen CenterHaus Pia Executive ApartmentsCity Apartments FN L7 KLIMATISIERT-mit KücheHoliday Inn Express Friedrichshafen by IHGSeeschilf Apartments in FriedrichshafenANYTIME - Ferienwohnung Tina in Friedrichshafen am BodenseeCasa Constanza Hotel GarniCharmantes Loft mit ganz besonderem FlairLoft im Herzen von Friedrichshafen - klimatisiertCentral Hotel FriedrichshafenBoardinghouse Casita AmannEinzimmerwohnung in Seenähe klimatisiertFarbenfrohe Altbauwohnung, TOP Ausstattung (Klima)Ferienwohnung Mila nähe Messe in FriedrichshafenFerienhaus JägerHotel Waldhornaika seaside living hotelFerien-Apartment Silberweide - mit priv StrandzugangHotel Restaurant MaierHotel HeuschoberSEEbalance mit Alpenpanorama

Suositut kohteet

  • Hotellit Rome
  • Hotellit London
  • Hotellit Milan
  • Hotellit Athens
  • Hotellit Kissimmee, FL
  • Hotellit Naples
  • Hotellit Dubai
  • Hotellit Buenos Aires
  • Hotellit Sao Paulo
  • Hotellit Istanbul
  • Hotellit Marrakech
  • Hotellit Rio de Janeiro
  • Hotellit Cape Town
  • Hotellit Lisbon
  • Hotellit Florence
  • Hotellit Budapest
  • Hotellit Manila
  • Hotellit Madrid
  • Hotellit Jakarta
  • Hotellit Málaga
  • Hotellit Tokyo
  • Hotellit Kuala Lumpur
  • Hotellit Porto
  • Hotellit Paris
  • Hotellit Ho Chi Minh City
  • Hotellit Florianópolis
  • Hotellit Nairobi
  • Hotellit Osaka
  • Hotellit Vienna
  • Hotellit Palermo
  • Hotellit New Delhi
  • Hotellit Hanoi
  • Hotellit Davenport, FL
  • Hotellit Cairo
  • Hotellit Bucharest
  • Hotellit Seville
  • Hotellit Canggu
  • Hotellit Ubud
  • Hotellit Tbilisi City
  • Hotellit Venice
  • Hotellit Split
  • Hotellit Barcelona
  • Hotellit Bangkok
  • Hotellit Mexico City
  • Hotellit Playa del Carmen
  • Hotellit Marbella
  • Hotellit Panama City Beach, FL
  • Hotellit Tulum
  • Hotellit Prague
  • Hotellit Albufeira
  • Hotellit Seoul
  • Hotellit Catania
  • Hotellit Warsaw
  • Hotellit Kyoto
  • Hotellit Bogotá
  • Hotellit Myrtle Beach, SC
  • Hotellit Belgrade
  • Hotellit Bologna
  • Hotellit Melbourne
  • Hotellit Mar del Plata
  • Lemmikit sallittu hotellit Rome
  • Uima-altaalla hotellit Rome
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Rome
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Rome
  • Lemmikit sallittu hotellit London
  • Uima-altaalla hotellit London
  • Esteetön ja saavutettava hotellit London
  • Ilmainen pysäköinti hotellit London
  • Lemmikit sallittu hotellit Milan
  • Uima-altaalla hotellit Milan
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Milan
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Milan
  • Lemmikit sallittu hotellit Athens
  • Uima-altaalla hotellit Athens
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Athens
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Athens
  • Lemmikit sallittu hotellit Kissimmee, FL
  • Uima-altaalla hotellit Kissimmee, FL
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Kissimmee, FL
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Kissimmee, FL
  • Lemmikit sallittu hotellit Naples
  • Uima-altaalla hotellit Naples
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Naples
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Naples
  • Lemmikit sallittu hotellit Dubai
  • Uima-altaalla hotellit Dubai
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Dubai
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Dubai
  • Lemmikit sallittu hotellit Buenos Aires
  • Uima-altaalla hotellit Buenos Aires
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Buenos Aires
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Buenos Aires
  • Lemmikit sallittu hotellit Sao Paulo
  • Uima-altaalla hotellit Sao Paulo
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Sao Paulo
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Sao Paulo
  • Lemmikit sallittu hotellit Istanbul
  • Uima-altaalla hotellit Istanbul
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Istanbul
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Istanbul
  • Hotellit Albania
  • Hotellit Argentina
  • Hotellit Armenia
  • Hotellit Australia
  • Hotellit Austria
  • Hotellit Azerbaijan
  • Hotellit Belgium
  • Hotellit Bosnia and Herzegovina
  • Hotellit Brazil
  • Hotellit Bulgaria
  • Hotellit Canada
  • Hotellit Chile
  • Hotellit China
  • Hotellit Colombia
  • Hotellit Croatia
  • Hotellit the Czech Republic
  • Hotellit the Dominican Republic
  • Hotellit Egypt
  • Hotellit Finland
  • Hotellit France
  • Hotellit Georgia
  • Hotellit Germany
  • Hotellit Ghana
  • Hotellit Greece
  • Hotellit Hungary
  • Hotellit India
  • Hotellit Indonesia
  • Hotellit Israel
  • Hotellit Italy
  • Hotellit Japan

Kaiki kohteetMajoituspaikatHotellivarauksetKuukausi- ja viikkohinnatRyhmävaraukset ja ryhmätEsteettömät huoneetKuvien tekijäiedot

Apua

  • Ota yhteyttä
  • Miten varaus toimii
  • Soita (888) 789-8585

Löydä

  • Majoituspaikat
  • Hotellivaraukset
  • Kuukausi- ja viikkohinnat
  • Ryhmävaraukset ja ryhmät
  • Esteettömät huoneet

Ehdot ja asetukset

  • Käyttöehdot
  • Tietosuojakäytäntö
  • Peruutukset ja hyvitykset
  • Saavutettavuus

Tietoja Callstay

  • Meistä
  • Kuvien tekijäiedot
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc.-yhtiö.Hinnat ovat samat kuin suoraan varatessa.

Valokuvat tekijöiltään, lisensseillä, jotka on lueteltu meidän kuvien tekijäiedot.