Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Newby Bridge

Majoituspaikat/Newby Bridge

Bridge Cottage

Loma-asunnotBridge Cottage, Newby Bridge, Ulverston, LA12 8NA, Newby Bridge, United KingdomNäytä kartallä

1 / 4
Tarkistetaan tämän yön hintaa

Teiltä ei veloiteta vielä

Tai varaa puhelimitse —(888) 789-8585

8.9 · Mahtava22 arvostelua

  • Sisäänkirjautuminen alkaen 15.00Uloskirjautuminen viimeistään 10.00.
  • Erittäin hyvä-sijaintiVieraat arvostelevat sijainnin 8.3 / 10, osoitteessa Bridge Cottage, Newby Bridge, Ulverston, LA12 8NA.

Häkellyttävät Vuoristonäkymät Herää upeisiin vuoristonäkymiin Bridge Cottage -majoituksessa Newby Bridgessä. Tämä viehättävä majoitus tarjoaa patioalueen sekä ilmaisen yksityisen pysäköinnin, mikä tekee siitä täydellisen paikan luonnon ystäville.

Mukavat Oleskelutilat Kahdella makuuhuoneella, täysin varustetulla keittiöllä ja tilavalla oleskelualueella tämä lomakoti tarjoaa vieraille mukautuvan ja rentouttavan ympäristön. Nauti elokuvasta taulutelevision äärellä tai rentoudu kauniissa ulkoilmaravintolassa.

Kätevä Sijainti Tutustu lähellä oleviin nähtävyyksiin, kuten Grizedale-metsään ja Coniston-järveen, jotka sijaitsevat vain lyhyen ajomatkan päässä Bridge Cottage -majoituksesta. Olitpa etsimässä seikkailua tai rauhoittumista, tämä savuton majapaikka on ideaalinen tukikohta Lake Districtin lomallesi.

Valmis kokemaan Newby Bridgen kauneus? Varaa majoituksesi Bridge Cottage -majoituksessa nyt unohtumatonta lomaa varten.

Mitä tämä paikka tarjoaa

  • Pysäköinti
  • Ilmainen pysäköinti
  • Lemmikkieläimet sallittu
  • Savuttomat tilat
  • Yksityinen pysäköinti
  • Henkilökunta noudattaa paikallisia turvallisuusprotokollia
  • Pyykki pestään paikallisten viranomaisten suositusten mukaan.
  • Vieraiden huoneet desinfioitu välissä
  • Siivousstandardit, jotka ovat tehokkaita koronavirusta vastaan
  • Desinfioidut astiat ja aterimet

Huoneet

8.9

Mahtava

Arvioitu 8.9 / 10, arvioijina 22 täällä yönyttä vierasta.

  • Siisteys8.8
  • Palvelu9.5
  • Sijainti8.3
  • Huoneet9.3
  • Palvelut8.8
  • Hinta-laatusuhde8.7
  • Ruoka ja juoma8.8

Vieraat mainitsevat

Well appointed interiorsCozy bedrooms
  • TharmiyaUnited Kingdom

    ·heinäkuu 2026·Ryhmä

    Not helpful! Poor service

    When we open the door two dogs came running out!

    The host double booking the property and then claiming they were not aware! As they did not send us any information or any sort of communication since they deducted the…

  • ColinUnited Kingdom

    ·kesäkuu 2026·Perhe

    Accommodation was excellent bit little difficult to find at first

  • CatalinaUnited Kingdom

    ·huhtikuu 2026·Ryhmä

    A small and cozy little house, perfect for a short stay.

    I would recommend paying more attention to cleanliness. The floors didn’t seem thoroughly cleaned, as my socks became dirty after only 10 minutes. Aside from this,…

  • JohnUnited Kingdom

    ·joulukuu 2025·Perhe

    Perfect stopover point. Just off the M6 and close to nice restaurants and lovely views

    Conviennent for thé m6 as we were breaking a long journey up to Scotland

    All worked well for us for a 1 night stay - no problems at all. Just a couple of small things:

    One suggestions is that it would b good to have 1…

  • MadeleineUnited Kingdom

    ·syyskuu 2025·Ryhmä

    Ideal spot for breaking journey between Devon and Scotland

    Very well appointed inside

    Rather noisy at night due to the close proximity to the road

  • PatriciaUnited Kingdom

    ·syyskuu 2025·Perhe

    No full length mirror

Arvostelut ovat kirjoittaneet vieraat, jotka varasivat palveluntarjoajamme kautta ja majoittuivat, esitettyinä kirjoitettuina ja omalla kielellään. Luokkapisteet ovat palveluntarjoajan tulkinta viimeaikaisista arvosteluista, päivitetty joulukuu 2025.

Missä olet

Bridge Cottage, Newby Bridge, Ulverston, LA12 8NA, Newby Bridge, United Kingdom

Vieraat arvioivat sijainnin 8.3/10 — erittäin hyvä.

Tärkeää tietää

Peruutus

Jokainen huone näyttää omat ehtonsa ennen maksua.

Useimmat hinnat voidaan peruuttaa maksutta huoneessa ilmoitettuun päivämäärään asti.

Maksamattomat hinnat on merkitty sellaisikksi.

Talosäännöt

Sisäänkirjautuminen 15.00 saakka 07:00 PM alkaen

Uloskirjautuminen mennessä 10.00

Lapset tervetulleita

Näytä lisää

Ei lemmikkejä

Maksu ja majoituspaikka

Maksetaan varauksen yhteydessä, ei vastaanotossa.

Hinnat sisältävät verot ja maksut, jotka voimme lukea.

Majoituspaikka saattaa ottaa kottin sisäänkirjautumisen yhteydessä lisäkuluja varten.

Näytä lisää

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. A deposit may be required at the property.

Mitä tarkistaisimme puolestasi täällä

  • Lemmikkimaksu ja mahdollinen kokorajoitus, mikä on yleensä se kohta, jossa nämä varaukset kaatuvat.
  • Onko tilaa noutoautolle, perävaunulle tai pakettiautolle, ei vain henkilöautolle.
  • Vaihteleeko hinta valitsemillesi päiville ja mitä se sisältää.
  • Mitä majoituspaikka todellisuudessa veloittaa vastaanotossa hinnan päälle.

Kysymyksiä kohteesta Bridge Cottage

Mihin aikaan sisään- ja uloskirjautuminen tapahtuu hotellissa Bridge Cottage?

Sisäänkirjautuminen on alkaen 15.00. Uloskirjautuminen on viimeistään 10.00. Jos saavut myöhään, kerro siitä meille, niin pyydämme majoituspaikkaa pitämään huoneen varattuna.

Sallitaanko hotellissa Bridge Cottage lemmikkejä?

Ei – majoituspaikka ilmoittaa, ettei lemmikkejä sallita.

Onko hotellissa Bridge Cottage pysäköintiä?

Pysäköinti on listattu kiinteistön palveluihin. Se, onko se ilmainen ja voiko paikan varata, vaihtelee, joten tarkistamme sen päivämääriäsi vasten sen sijaan, että lupaisimme sitä tässä.

Kuinka voin varata hotellin Bridge Cottage?

Syötä päivämääräsi yllä ja varaa verkossa tai soita (888) 789-8585, niin hoidamme sen puolestasi — mukaan lukien asiat, joita varauslomake ei käsittele, kuten huoneblokki, kuukausihinta tai lasku työnantajallesi.

Missä hotelli Bridge Cottage sijaitsee?

Bridge Cottage, Newby Bridge, Ulverston, LA12 8NA, Newby Bridge.

Muita paikkoja, joita varaamme Newby Bridge:ssa

Ei liity yllä olevaan varaukseen. Sama markkina, samalla tavalla hinnoiteltu, jos tämä ei ole se.

Kaikki majoitukset kohteessaNewby Bridge
Hill Crest Country Guest HouseHill Crest Country Guest House9.9 · 119 arvosteluaLakeside Hotel and SpaLakeside Hotel and Spa8.3 · 1737 arvosteluaThe Swan Hotel and SpaThe Swan Hotel and Spa8.0 · 4449 arvosteluaNewby Bridge HotelNewby Bridge Hotel8.0 · 1556 arvosteluaLakeland VillageLakeland Village9.3 · 290 arvostelua
Newby Bridge Country Caravan ParkLanding Cottage Guest HouseThe MistalOld Barn CottageThe HayloftSteam Train Cottage - Lake District HideawayStunning Cottage with free Spa accessHost & Stay - Prospect CottageGrange Cottage Lakeside Windermere2 Bed in Newby Bridge oc-b298192 Bed in Newby Bridge oc-f298212 Bed in Newby Bridge oc-l298223 Bed in Newby Bridge oc-c29820Boathouse on WindermereOrrest Head8 The Lake - Lake Access - Perfect for couplesWhitewater Hotel & Spa

Suositut kohteet

  • Hotellit Rome
  • Hotellit London
  • Hotellit Milan
  • Hotellit Athens
  • Hotellit Kissimmee, FL
  • Hotellit Naples
  • Hotellit Dubai
  • Hotellit Buenos Aires
  • Hotellit Sao Paulo
  • Hotellit Istanbul
  • Hotellit Marrakech
  • Hotellit Rio de Janeiro
  • Hotellit Cape Town
  • Hotellit Lisbon
  • Hotellit Florence
  • Hotellit Budapest
  • Hotellit Manila
  • Hotellit Madrid
  • Hotellit Jakarta
  • Hotellit Málaga
  • Hotellit Tokyo
  • Hotellit Kuala Lumpur
  • Hotellit Porto
  • Hotellit Paris
  • Hotellit Ho Chi Minh City
  • Hotellit Florianópolis
  • Hotellit Nairobi
  • Hotellit Osaka
  • Hotellit Vienna
  • Hotellit Palermo
  • Hotellit New Delhi
  • Hotellit Hanoi
  • Hotellit Davenport, FL
  • Hotellit Cairo
  • Hotellit Bucharest
  • Hotellit Seville
  • Hotellit Canggu
  • Hotellit Ubud
  • Hotellit Tbilisi City
  • Hotellit Venice
  • Hotellit Split
  • Hotellit Barcelona
  • Hotellit Bangkok
  • Hotellit Mexico City
  • Hotellit Playa del Carmen
  • Hotellit Marbella
  • Hotellit Panama City Beach, FL
  • Hotellit Tulum
  • Hotellit Prague
  • Hotellit Albufeira
  • Hotellit Seoul
  • Hotellit Catania
  • Hotellit Warsaw
  • Hotellit Kyoto
  • Hotellit Bogotá
  • Hotellit Myrtle Beach, SC
  • Hotellit Belgrade
  • Hotellit Bologna
  • Hotellit Melbourne
  • Hotellit Mar del Plata
  • Lemmikit sallittu hotellit Rome
  • Uima-altaalla hotellit Rome
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Rome
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Rome
  • Lemmikit sallittu hotellit London
  • Uima-altaalla hotellit London
  • Esteetön ja saavutettava hotellit London
  • Ilmainen pysäköinti hotellit London
  • Lemmikit sallittu hotellit Milan
  • Uima-altaalla hotellit Milan
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Milan
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Milan
  • Lemmikit sallittu hotellit Athens
  • Uima-altaalla hotellit Athens
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Athens
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Athens
  • Lemmikit sallittu hotellit Kissimmee, FL
  • Uima-altaalla hotellit Kissimmee, FL
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Kissimmee, FL
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Kissimmee, FL
  • Lemmikit sallittu hotellit Naples
  • Uima-altaalla hotellit Naples
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Naples
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Naples
  • Lemmikit sallittu hotellit Dubai
  • Uima-altaalla hotellit Dubai
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Dubai
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Dubai
  • Lemmikit sallittu hotellit Buenos Aires
  • Uima-altaalla hotellit Buenos Aires
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Buenos Aires
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Buenos Aires
  • Lemmikit sallittu hotellit Sao Paulo
  • Uima-altaalla hotellit Sao Paulo
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Sao Paulo
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Sao Paulo
  • Lemmikit sallittu hotellit Istanbul
  • Uima-altaalla hotellit Istanbul
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Istanbul
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Istanbul
  • Hotellit Albania
  • Hotellit Argentina
  • Hotellit Armenia
  • Hotellit Australia
  • Hotellit Austria
  • Hotellit Azerbaijan
  • Hotellit Belgium
  • Hotellit Bosnia and Herzegovina
  • Hotellit Brazil
  • Hotellit Bulgaria
  • Hotellit Canada
  • Hotellit Chile
  • Hotellit China
  • Hotellit Colombia
  • Hotellit Croatia
  • Hotellit the Czech Republic
  • Hotellit the Dominican Republic
  • Hotellit Egypt
  • Hotellit Finland
  • Hotellit France
  • Hotellit Georgia
  • Hotellit Germany
  • Hotellit Ghana
  • Hotellit Greece
  • Hotellit Hungary
  • Hotellit India
  • Hotellit Indonesia
  • Hotellit Israel
  • Hotellit Italy
  • Hotellit Japan

Kaiki kohteetMajoituspaikatHotellivarauksetKuukausi- ja viikkohinnatRyhmävaraukset ja ryhmätEsteettömät huoneetKuvien tekijäiedot

Apua

  • Ota yhteyttä
  • Miten varaus toimii
  • Soita (888) 789-8585

Löydä

  • Majoituspaikat
  • Hotellivaraukset
  • Kuukausi- ja viikkohinnat
  • Ryhmävaraukset ja ryhmät
  • Esteettömät huoneet

Ehdot ja asetukset

  • Käyttöehdot
  • Tietosuojakäytäntö
  • Peruutukset ja hyvitykset
  • Saavutettavuus

Tietoja Callstay

  • Meistä
  • Kuvien tekijäiedot
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc.-yhtiö.Hinnat ovat samat kuin suoraan varatessa.

Valokuvat tekijöiltään, lisensseillä, jotka on lueteltu meidän kuvien tekijäiedot.