Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Bergama

Majoituspaikat/Bergama

Athena Pension

HotellitBarbaros Mahallesi, Lokcu Imam Cikmazi No 15, Bergama, Izmir, 35700, Bergama, TurkeyNäytä kartallä

1 / 4
Tarkistetaan tämän yön hintaa

Teiltä ei veloiteta vielä

Tai varaa puhelimitse —(888) 789-8585
  • Sisäänkirjautuminen alkaen 14.00Uloskirjautuminen viimeistään 11.00.

Sijaitsee Bergaman sydämessä, Athena Pension tarjoaa rauhoittavan paikan, jossa voit nauttia upeista puutarhanäkymistä.

Mukavat Majoitustilat Valitse seitsemästä ilmastoidusta huoneestamme, joista jokainen on varustettu maksuttomalla langattomalla internet-yhteydellä, jotta voit pysyä yhteydessä samalla kun nautit rauhallisesta lomastasi.

Kätevät Palvelut Hyödynnä ilmaisia pesulapalvelujamme sekä matkatavaroiden säilytystä, mikä tekee vierailustasi vaivattoman. Nauti ulkoisesta piknikalueesta, joka on täydellinen paikka aterioiden nauttimiseen raikkaassa ilmassa.

Erinomainen Sijainti Koe alueen rikas historia, kun voit vierailla nähtävyyksissä kuten Punaisessa Basilikassa ja Bergaman museossa, jotka sijaitsevat vain kävelymatkan päässä, varmistaen täydellisen yhdistelmän rentoutumista ja tutkimista.

Mitä tämä paikka tarjoaa

  • Kirjasto
  • Ilmainen itsepalvelupysäköinti
  • Ilmainen WiFi
  • Puutarha
  • Matkatavaroiden säilytys
  • Määrätty tupakointialue
  • Piknik-alue

Huoneet

Missä olet

Barbaros Mahallesi, Lokcu Imam Cikmazi No 15, Bergama, Izmir, 35700, Bergama, Turkey

Tärkeää tietää

Peruutus

Jokainen huone näyttää omat ehtonsa ennen maksua.

Useimmat hinnat voidaan peruuttaa maksutta huoneessa ilmoitettuun päivämäärään asti.

Maksamattomat hinnat on merkitty sellaisikksi.

Talosäännöt

Sisäänkirjautuminen 14.00 saakka 09:00 PM alkaen

Uloskirjautuminen mennessä 11.00

Ei lapsia

Näytä lisää

Ei lemmikkejä

Lemmikit. Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja.

Lapset ja lisävuoteet. Ei lisävuoteita saatavilla.

Vieraantyyppi. Vain olennaiset työntekijät - EI

Yleinen. Ammattimainen kiinteistön isäntä/hallinnoija

Lapset ja lisävuoteet. Ei vauvojen sänkyjä saatavilla.

Maksu ja majoituspaikka

Maksetaan varauksen yhteydessä, ei vastaanotossa.

Hinnat sisältävät verot ja maksut, jotka voimme lukea.

Majoituspaikka saattaa ottaa kottin sisäänkirjautumisen yhteydessä lisäkuluja varten.

Näytä lisää

Take in the views from a garden and make use of amenities such as complimentary wireless internet access and a picnic area. A deposit may be required at the property.

Mitä tarkistaisimme puolestasi täällä

  • Onko tilaa noutoautolle, perävaunulle tai pakettiautolle, ei vain henkilöautolle.
  • Vaihteleeko hinta valitsemillesi päiville ja mitä se sisältää.
  • Mitä majoituspaikka todellisuudessa veloittaa vastaanotossa hinnan päälle.

Kysymyksiä kohteesta Athena Pension

Mihin aikaan sisään- ja uloskirjautuminen tapahtuu hotellissa Athena Pension?

Sisäänkirjautuminen on alkaen 14.00. Uloskirjautuminen on viimeistään 11.00. Jos saavut myöhään, kerro siitä meille, niin pyydämme majoituspaikkaa pitämään huoneen varattuna.

Sallitaanko hotellissa Athena Pension lemmikkejä?

Ei – majoituspaikka ilmoittaa, ettei lemmikkejä sallita.

Onko hotellissa Athena Pension pysäköintiä?

Pysäköinti on listattu kiinteistön palveluihin. Se, onko se ilmainen ja voiko paikan varata, vaihtelee, joten tarkistamme sen päivämääriäsi vasten sen sijaan, että lupaisimme sitä tässä.

Onko hotellissa Athena Pension Wi-Fi?

Kyllä — internetyhteys on listattu kiinteistön mukavuuksiin.

Kuinka voin varata hotellin Athena Pension?

Syötä päivämääräsi yllä ja varaa verkossa tai soita (888) 789-8585, niin hoidamme sen puolestasi — mukaan lukien asiat, joita varauslomake ei käsittele, kuten huoneblokki, kuukausihinta tai lasku työnantajallesi.

Missä hotelli Athena Pension sijaitsee?

Barbaros Mahallesi, Lokcu Imam Cikmazi No 15, Bergama, Izmir, 35700, Bergama.

Muita paikkoja, joita varaamme Bergama:ssa

Ei liity yllä olevaan varaukseen. Sama markkina, samalla tavalla hinnoiteltu, jos tämä ei ole se.

Kaikki majoitukset kohteessaBergama
Attalos Suites HotelAttalos Suites Hotel9.0 · 933 arvosteluaBergama Tas KonakBergama Tas Konak8.6 · 22 arvosteluaAristonicus Boutique HotelAristonicus Boutique HotelPergamon PensionPergamon PensionElaia HotelElaia Hotel
Hotel La Bella BergamaHera Boutique Hotel - Boutique ClassThousand Ally BoutiqueAkropolis Guest HouseRhea Guesthouse - PergamonOdyssey Guest HouseBadece Farm Yellow HouseLes PergamonBerksoy HotelAsclepius Boutique Hotel & CafeAkropolün Eteğinde Taş EvCaravan CampingDaphne PansiyonKozakorman Hotel & RestaurantVoda SuiteHotel Labella BergamaAnil HotelAyvazali Hotel

Suositut kohteet

  • Hotellit Rome
  • Hotellit London
  • Hotellit Milan
  • Hotellit Athens
  • Hotellit Kissimmee, FL
  • Hotellit Naples
  • Hotellit Dubai
  • Hotellit Buenos Aires
  • Hotellit Sao Paulo
  • Hotellit Istanbul
  • Hotellit Marrakech
  • Hotellit Rio de Janeiro
  • Hotellit Cape Town
  • Hotellit Lisbon
  • Hotellit Florence
  • Hotellit Budapest
  • Hotellit Manila
  • Hotellit Madrid
  • Hotellit Jakarta
  • Hotellit Málaga
  • Hotellit Tokyo
  • Hotellit Kuala Lumpur
  • Hotellit Porto
  • Hotellit Paris
  • Hotellit Ho Chi Minh City
  • Hotellit Florianópolis
  • Hotellit Nairobi
  • Hotellit Osaka
  • Hotellit Vienna
  • Hotellit Palermo
  • Hotellit New Delhi
  • Hotellit Hanoi
  • Hotellit Davenport, FL
  • Hotellit Cairo
  • Hotellit Bucharest
  • Hotellit Seville
  • Hotellit Canggu
  • Hotellit Ubud
  • Hotellit Tbilisi City
  • Hotellit Venice
  • Hotellit Split
  • Hotellit Barcelona
  • Hotellit Bangkok
  • Hotellit Mexico City
  • Hotellit Playa del Carmen
  • Hotellit Marbella
  • Hotellit Panama City Beach, FL
  • Hotellit Tulum
  • Hotellit Prague
  • Hotellit Albufeira
  • Hotellit Seoul
  • Hotellit Catania
  • Hotellit Warsaw
  • Hotellit Kyoto
  • Hotellit Bogotá
  • Hotellit Myrtle Beach, SC
  • Hotellit Belgrade
  • Hotellit Bologna
  • Hotellit Melbourne
  • Hotellit Mar del Plata
  • Lemmikit sallittu hotellit Rome
  • Uima-altaalla hotellit Rome
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Rome
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Rome
  • Lemmikit sallittu hotellit London
  • Uima-altaalla hotellit London
  • Esteetön ja saavutettava hotellit London
  • Ilmainen pysäköinti hotellit London
  • Lemmikit sallittu hotellit Milan
  • Uima-altaalla hotellit Milan
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Milan
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Milan
  • Lemmikit sallittu hotellit Athens
  • Uima-altaalla hotellit Athens
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Athens
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Athens
  • Lemmikit sallittu hotellit Kissimmee, FL
  • Uima-altaalla hotellit Kissimmee, FL
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Kissimmee, FL
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Kissimmee, FL
  • Lemmikit sallittu hotellit Naples
  • Uima-altaalla hotellit Naples
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Naples
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Naples
  • Lemmikit sallittu hotellit Dubai
  • Uima-altaalla hotellit Dubai
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Dubai
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Dubai
  • Lemmikit sallittu hotellit Buenos Aires
  • Uima-altaalla hotellit Buenos Aires
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Buenos Aires
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Buenos Aires
  • Lemmikit sallittu hotellit Sao Paulo
  • Uima-altaalla hotellit Sao Paulo
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Sao Paulo
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Sao Paulo
  • Lemmikit sallittu hotellit Istanbul
  • Uima-altaalla hotellit Istanbul
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Istanbul
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Istanbul
  • Hotellit Albania
  • Hotellit Argentina
  • Hotellit Armenia
  • Hotellit Australia
  • Hotellit Austria
  • Hotellit Azerbaijan
  • Hotellit Belgium
  • Hotellit Bosnia and Herzegovina
  • Hotellit Brazil
  • Hotellit Bulgaria
  • Hotellit Canada
  • Hotellit Chile
  • Hotellit China
  • Hotellit Colombia
  • Hotellit Croatia
  • Hotellit the Czech Republic
  • Hotellit the Dominican Republic
  • Hotellit Egypt
  • Hotellit Finland
  • Hotellit France
  • Hotellit Georgia
  • Hotellit Germany
  • Hotellit Ghana
  • Hotellit Greece
  • Hotellit Hungary
  • Hotellit India
  • Hotellit Indonesia
  • Hotellit Israel
  • Hotellit Italy
  • Hotellit Japan

Kaiki kohteetMajoituspaikatHotellivarauksetKuukausi- ja viikkohinnatRyhmävaraukset ja ryhmätEsteettömät huoneetKuvien tekijäiedot

Apua

  • Ota yhteyttä
  • Miten varaus toimii
  • Soita (888) 789-8585

Löydä

  • Majoituspaikat
  • Hotellivaraukset
  • Kuukausi- ja viikkohinnat
  • Ryhmävaraukset ja ryhmät
  • Esteettömät huoneet

Ehdot ja asetukset

  • Käyttöehdot
  • Tietosuojakäytäntö
  • Peruutukset ja hyvitykset
  • Saavutettavuus

Tietoja Callstay

  • Meistä
  • Kuvien tekijäiedot
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc.-yhtiö.Hinnat ovat samat kuin suoraan varatessa.

Valokuvat tekijöiltään, lisensseillä, jotka on lueteltu meidän kuvien tekijäiedot.