Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Vilaflor

Majoituspaikat/Vilaflor

Alma Hostel

Hostelli/reppureissaajan majoitu, 1 tähdenCalle Dolores 13, Vilaflor, 38613, Vilaflor, SpainNäytä kartallä

1 / 4
Tarkistetaan tämän yön hintaa

Teiltä ei veloiteta vielä

Tai varaa puhelimitse —(888) 789-8585

9.2 · Erinomainen6 arvostelua

  • Erittäin hyvä-sijaintiVieraat arvostelevat sijainnin 8.5 / 10, osoitteessa Calle Dolores 13, Vilaflor, 38613.

Vieraamme voivat nauttia ominaisuuksista, kuten virtuaalisesta vastaanotosta. Tee itsesi kotoisaksi yhdessä neljästä huoneesta. Ilmainen langaton internetyhteys on käytettävissä pitämään sinut yhteydessä.

Käytännöllinen Sijainti Tutustu lähellä sijaitseviin nähtävyyksiin, kuten Paisaje Lunar -polkuun ja Teiden kansallispuistoon, jotka sijaitsevat vain kymmenen minuutin ajomatkan päässä.

Läheiset Kiinnostuksen Kohteet Sukella paikalliseen kulttuuriin vierailemalla San Miguelin linnoituksessa, Mariposassa ja Frontoksessa, jotka ovat vain lyhyen matkan päässä.

Helppo Pääsy Lentokentälle Nauti vaivattomasta pääsystä Teneriffan eteläiseen lentokenttään, joka sijaitsee vain 22,8 km päässä Alma Hostellista.

Mitä tämä paikka tarjoaa

  • Esteettömästi saavutettava kuljetus
  • Ei esteetöntä bussipalvelua
  • Ilmainen WiFi
  • Pyörätuolilla saavutettavissa

Huoneet

9.2

Erinomainen

Arvioitu 9.2 / 10, arvioijina 6 täällä yönyttä vierasta.

  • Siisteys7.8
  • Palvelu8.3
  • Sijainti8.5
  • Huoneet7.8
  • Palvelut7.2
  • Hinta-laatusuhde6.9
  • Ruoka ja juoma7.3

Vieraat mainitsevat

Clean roomsFriendly staffGreat locationComfortable beds
  • pippo

    ·huhtikuu 2025

    Séjour satisfaisant

    Logement grand et central mais pas de chauffage dans la maison pas très bien isolée thermiquement : le soir il fait froid même en avril bien qu il y ait un chauffage d appoint dans chaque chambre ; cuisine pratique et…

  • Cyril

    ·maaliskuu 2025

    Stop there for one night to refresh during a bike packing trip through the Canary Islands. Got more than I was expecting!! Fantastic rooftop terrace to watch the stars!

  • Verified traveler

    ·maaliskuu 2025

    Really pleasant stay. We booked Alma Hostel on the day was an hour's notice. Check in was less than a minute and done online. Key codes are provided within a minute of check-in.

    There are multiple private rooms, sizes…

  • Andrea

    ·helmikuu 2025

    Struttura come descritta, letti da migliorare e bagno molto grande. È presente un market proprio sotto la struttura.

  • Claudia

    ·helmikuu 2025

    Das Alma Hostel hat alle unsere Zwecke erfüllt. Wir suchten nach einer günstigen Übernachtungsmöglichkeit nicht allzuweit vom Flughafen entfernt. Check in hat gut geklappt, unsere Ansprechpartnerin Alina hat auf alle…

  • Nathan

    ·helmikuu 2025

    Ideal for hiking in the Teide National Park.

    Very central in Villaflor, but with a large public parking space nearby.

    Old, but functional facilities.

Arvostelut ovat kirjoittaneet vieraat, jotka varasivat palveluntarjoajamme kautta ja majoittuivat, esitettyinä kirjoitettuina ja omalla kielellään. Luokkapisteet ovat palveluntarjoajan tulkinta viimeaikaisista arvosteluista, päivitetty elokuu 2025.

Missä olet

Calle Dolores 13, Vilaflor, 38613, Vilaflor, Spain

Vieraat arvioivat sijainnin 8.5/10 — erittäin hyvä.

Tärkeää tietää

Peruutus

Jokainen huone näyttää omat ehtonsa ennen maksua.

Useimmat hinnat voidaan peruuttaa maksutta huoneessa ilmoitettuun päivämäärään asti.

Maksamattomat hinnat on merkitty sellaisikksi.

Talosäännöt

Ei lapsia

Näytä lisää

Ei lemmikkejä

There is no front desk at this property. To make arrangements for check-in please contact the property at least 72 hours before arrival using the information on the booking confirmation. Prior to arrival, guests must complete online registration with the property via a secure link. Guests will be asked to provide the property with a copy of their government-issued photo ID before arrival. Guests planning to arrive outside of normal check-in hours must contact the property in advance for check-in instructions and an access code. Guests can access their accommodation through a private entrance. A virtual front desk provides assistance to guests.

Lemmikit. Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja.

Esteettömyys. Ei hissejä

Yleinen. Ammattimainen kiinteistön isäntä/hallinnoija

Maksu ja majoituspaikka

Maksetaan varauksen yhteydessä, ei vastaanotossa.

Hinnat sisältävät verot ja maksut, jotka voimme lukea.

Majoituspaikka saattaa ottaa kottin sisäänkirjautumisen yhteydessä lisäkuluja varten.

Näytä lisää

Cash transactions at this property cannot exceed EUR 1000, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.

Mitä tarkistaisimme puolestasi täällä

  • Että esteetön huone on todella vapaa valitseminasi päivinä ja onko se suihku ilman kynnystä vai kylpyamme, mitä listaus ei koskaan kerro.
  • Vaihteleeko hinta valitsemillesi päiville ja mitä se sisältää.
  • Mitä majoituspaikka todellisuudessa veloittaa vastaanotossa hinnan päälle.

Kysymyksiä kohteesta Alma Hostel

Sallitaanko hotellissa Alma Hostel lemmikkejä?

Ei – majoituspaikka ilmoittaa, ettei lemmikkejä sallita.

Onko hotellissa Alma Hostel Wi-Fi?

Kyllä — internetyhteys on listattu kiinteistön mukavuuksiin.

Onko hotellissa Alma Hostel esteettömiä huoneita?

Kiinteistö ilmoittaa esteettömät tilat. Tämä merkintä on vähiten kykenevä ratkaisemaan ongelman: hotelli voi omata sen ja silti olla askelma sisäänkäynnissä tai kylpyamme suihkukaapin sijaan, eikä se kerro, onko esteetön huone vapaana päivämäärillesi. Kerro, mitä tarvitset, niin kysymme suoraan kiinteistöltä sen sijaan, että lukisimme merkinnän.

Kuinka voin varata hotellin Alma Hostel?

Syötä päivämääräsi yllä ja varaa verkossa tai soita (888) 789-8585, niin hoidamme sen puolestasi — mukaan lukien asiat, joita varauslomake ei käsittele, kuten huoneblokki, kuukausihinta tai lasku työnantajallesi.

Missä hotelli Alma Hostel sijaitsee?

Calle Dolores 13, Vilaflor, 38613, Vilaflor.

Muita paikkoja, joita varaamme Vilaflor:ssa

Ei liity yllä olevaan varaukseen. Sama markkina, samalla tavalla hinnoiteltu, jos tämä ei ole se.

Kaikki majoitukset kohteessaVilaflor
Hotel El SombreritoHotel El Sombrerito10.0 · 151 arvosteluaHotel Alta MontañaHotel Alta Montaña9.0 · 1046 arvosteluaHotel Spa VillalbaHotel Spa Villalba8.9 · 1006 arvosteluaHotel Spa VillalbaHotel Spa Villalba8.9 · 998 arvosteluaThe lemon treeThe lemon tree9.5 · 25 arvostelua
Hotel Rural Vilaflor Self Check In 24hHotel GermánHotel El Tejar & SpaEl MiradorLa Casa De VilaflorEl Jardín de las RetamasCasa Rural Finca Paraíso. Heated poolCasa AltavistaCasa TajinasteFinca KeyferRosas märchenhafte Finca mit PoolCasa LeylaVilla for nature loversVilaflor Suit Dreams by Deihu ExperiencesCasa de los abuelosVilaflor Naturaleza y Relax by Deihu ExperiencesVilaflor- La casita de campoCasa ArgeliaCasa El PinoAppealing Holiday Home in La Escalona With Mountain ViewsAtardeceres de ensueño en estupendo AticoEncanto y Serenidad en VilaflorTropicalidays Mountain Haven RetreatZiggy's Mountain RetreatZiggys retreat B & B Adults Only

Suositut kohteet

  • Hotellit Rome
  • Hotellit London
  • Hotellit Milan
  • Hotellit Athens
  • Hotellit Kissimmee, FL
  • Hotellit Naples
  • Hotellit Dubai
  • Hotellit Buenos Aires
  • Hotellit Sao Paulo
  • Hotellit Istanbul
  • Hotellit Marrakech
  • Hotellit Rio de Janeiro
  • Hotellit Cape Town
  • Hotellit Lisbon
  • Hotellit Florence
  • Hotellit Budapest
  • Hotellit Manila
  • Hotellit Madrid
  • Hotellit Jakarta
  • Hotellit Málaga
  • Hotellit Tokyo
  • Hotellit Kuala Lumpur
  • Hotellit Porto
  • Hotellit Paris
  • Hotellit Ho Chi Minh City
  • Hotellit Florianópolis
  • Hotellit Nairobi
  • Hotellit Osaka
  • Hotellit Vienna
  • Hotellit Palermo
  • Hotellit New Delhi
  • Hotellit Hanoi
  • Hotellit Davenport, FL
  • Hotellit Cairo
  • Hotellit Bucharest
  • Hotellit Seville
  • Hotellit Canggu
  • Hotellit Ubud
  • Hotellit Tbilisi City
  • Hotellit Venice
  • Hotellit Split
  • Hotellit Barcelona
  • Hotellit Bangkok
  • Hotellit Mexico City
  • Hotellit Playa del Carmen
  • Hotellit Marbella
  • Hotellit Panama City Beach, FL
  • Hotellit Tulum
  • Hotellit Prague
  • Hotellit Albufeira
  • Hotellit Seoul
  • Hotellit Catania
  • Hotellit Warsaw
  • Hotellit Kyoto
  • Hotellit Bogotá
  • Hotellit Myrtle Beach, SC
  • Hotellit Belgrade
  • Hotellit Bologna
  • Hotellit Melbourne
  • Hotellit Mar del Plata
  • Lemmikit sallittu hotellit Rome
  • Uima-altaalla hotellit Rome
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Rome
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Rome
  • Lemmikit sallittu hotellit London
  • Uima-altaalla hotellit London
  • Esteetön ja saavutettava hotellit London
  • Ilmainen pysäköinti hotellit London
  • Lemmikit sallittu hotellit Milan
  • Uima-altaalla hotellit Milan
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Milan
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Milan
  • Lemmikit sallittu hotellit Athens
  • Uima-altaalla hotellit Athens
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Athens
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Athens
  • Lemmikit sallittu hotellit Kissimmee, FL
  • Uima-altaalla hotellit Kissimmee, FL
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Kissimmee, FL
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Kissimmee, FL
  • Lemmikit sallittu hotellit Naples
  • Uima-altaalla hotellit Naples
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Naples
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Naples
  • Lemmikit sallittu hotellit Dubai
  • Uima-altaalla hotellit Dubai
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Dubai
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Dubai
  • Lemmikit sallittu hotellit Buenos Aires
  • Uima-altaalla hotellit Buenos Aires
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Buenos Aires
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Buenos Aires
  • Lemmikit sallittu hotellit Sao Paulo
  • Uima-altaalla hotellit Sao Paulo
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Sao Paulo
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Sao Paulo
  • Lemmikit sallittu hotellit Istanbul
  • Uima-altaalla hotellit Istanbul
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Istanbul
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Istanbul
  • Hotellit Albania
  • Hotellit Argentina
  • Hotellit Armenia
  • Hotellit Australia
  • Hotellit Austria
  • Hotellit Azerbaijan
  • Hotellit Belgium
  • Hotellit Bosnia and Herzegovina
  • Hotellit Brazil
  • Hotellit Bulgaria
  • Hotellit Canada
  • Hotellit Chile
  • Hotellit China
  • Hotellit Colombia
  • Hotellit Croatia
  • Hotellit the Czech Republic
  • Hotellit the Dominican Republic
  • Hotellit Egypt
  • Hotellit Finland
  • Hotellit France
  • Hotellit Georgia
  • Hotellit Germany
  • Hotellit Ghana
  • Hotellit Greece
  • Hotellit Hungary
  • Hotellit India
  • Hotellit Indonesia
  • Hotellit Israel
  • Hotellit Italy
  • Hotellit Japan

Kaiki kohteetMajoituspaikatHotellivarauksetKuukausi- ja viikkohinnatRyhmävaraukset ja ryhmätEsteettömät huoneetKuvien tekijäiedot

Apua

  • Ota yhteyttä
  • Miten varaus toimii
  • Soita (888) 789-8585

Löydä

  • Majoituspaikat
  • Hotellivaraukset
  • Kuukausi- ja viikkohinnat
  • Ryhmävaraukset ja ryhmät
  • Esteettömät huoneet

Ehdot ja asetukset

  • Käyttöehdot
  • Tietosuojakäytäntö
  • Peruutukset ja hyvitykset
  • Saavutettavuus

Tietoja Callstay

  • Meistä
  • Kuvien tekijäiedot
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc.-yhtiö.Hinnat ovat samat kuin suoraan varatessa.

Valokuvat tekijöiltään, lisensseillä, jotka on lueteltu meidän kuvien tekijäiedot.