Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Lecco

Majoituspaikat/Lecco

Albergo Nicolin

Hotellit, 3 tähdenVia Ponchielli 54, Lecco, ItalyNäytä kartallä

1 / 4
Tarkistetaan tämän yön hintaa

Teiltä ei veloiteta vielä

Tai varaa puhelimitse —(888) 789-8585
Mahtava

Vieraat arvostavat sitä eniten food, service ja location.

8.71 432Arvostelut
  • Sisäänkirjautuminen alkaen 15.00Uloskirjautuminen viimeistään 10.00.
  • Mahtava-sijaintiVieraat arvostelevat sijainnin 8.6 / 10, osoitteessa Via Ponchielli 54.
  • Aamiainen saatavillaSisältyy joihinkin hintoihin – ateriatyyppi näkyy kunkin huoneen kohdalla.

Moderni Mukavuus ja Käytännöllisyys

Luksusmajoitus: Albergo Nicolin tarjoaa tyylikkäitä, ilmastoituja huoneita, joissa on nykyaikainen sisustus ja kaikki mukavuudet miellyttävää oleskelua varten, mukaan lukien taulutelevisio ja ilmainen Wi-Fi.

Kaupunkimaisemat ja Kulinaariset Elämykset

Kauniit Näkymät: Nauti upeista näkymistä hotellin ympäristöön, jotka luovat rauhoittavan tunnelman vierailullesi.

Mitä tämä paikka tarjoaa

  • WiFi käytettävissä
  • Ilmainen WiFi
  • Pysäköinti
  • Ilmainen pysäköinti
  • Savuttomat huoneet
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Lämmitys
  • Perhesuorat
  • Puutarha

Huoneet

8.7

Mahtava

Arvioitu 8.7 / 10, arvioijina 1 432 täällä yönyttä vierasta.

  • Siisteys8.1
  • Palvelu9.1
  • Sijainti8.6
  • Huoneet8.6
  • Palvelut8.6
  • Hinta-laatusuhde8.6
  • Ruoka ja juoma9.1

Vieraat mainitsevat

Friendly staffGreat food quality
  • MoragUnited Kingdom

    ·syyskuu 2026·Pari

    Not sure of their systems when they didn’t know the room was occupied

    Restaurant for dinner

    Checking us into a room that was already occupied and we walked in!

  • MarkusCH

    ·syyskuu 2026·Yksinmatkustaja

    Ein Gourmet-Restaurant mit tollen Zimmern

    Alles!

    Nichts

  • AlperGermany

    ·syyskuu 2026·Perhe

    Kötü bir deneyimdi

    Kahvaltı

    Tuttuğumuz odadan farklı bir oda vermeye çalıştılar ve değiştirmek istediğimizde bize yardımcı olmak yerine iptal edebileceklerini söylediler.

  • OlafGermany

    ·syyskuu 2026·Yksinmatkustaja

    Wenn es verfügbar ist, nehmen Sie es! Aufmerksames Personal. Sehr großes Zimmer, großes Bad, Zustand modern, fast neu. Gutes Frühstück, Parkplatz inkl., ruhig. ca. 3 km vom Zentrum, aber Bushaltestelle nah, S-Bahnhof nah…

  • ElenaItaly

    ·syyskuu 2026·Yksinmatkustaja

    Staff gentilissimo, struttura nuova, pulita.

  • PIER luigiItaly

    ·elokuu 2026·Pari

    Il personale molto gentile. Colazione buona. Camera pulita ed ampia

    va bene così

Arvostelut ovat kirjoittaneet vieraat, jotka varasivat palveluntarjoajamme kautta ja majoittuivat, esitettyinä kirjoitettuina ja omalla kielellään. Luokkapisteet ovat palveluntarjoajan tulkinta viimeaikaisista arvosteluista, päivitetty joulukuu 2025.

Missä olet

Via Ponchielli 54, Lecco, Italy

Vieraat arvioivat sijainnin 8.6/10 — mahtava.

Tärkeää tietää

Peruutus

Jokainen huone näyttää omat ehtonsa ennen maksua.

Useimmat hinnat voidaan peruuttaa maksutta huoneessa ilmoitettuun päivämäärään asti.

Maksamattomat hinnat on merkitty sellaisikksi.

Talosäännöt

Sisäänkirjautuminen 15.00 saakka 10:30 PM alkaen

Uloskirjautuminen mennessä 10.00

Lapset tervetulleita

Näytä lisää

Ei lemmikkejä

Savuttomia huoneita saatavilla

Maksu ja majoituspaikka

Maksetaan varauksen yhteydessä, ei vastaanotossa.

Hinnat sisältävät verot ja maksut, jotka voimme lukea.

Majoituspaikka saattaa ottaa kottin sisäänkirjautumisen yhteydessä lisäkuluja varten.

Näytä lisää

A deposit may be required at the property.

Mitä tarkistaisimme puolestasi täällä

  • Kuinka monta huonetta he pitävät varattuna kerralla, kuinka kauan ja millä ehdoilla.
  • Että esteetön huone on todella vapaa valitseminasi päivinä ja onko se suihku ilman kynnystä vai kylpyamme, mitä listaus ei koskaan kerro.
  • Lemmikkimaksu ja mahdollinen kokorajoitus, mikä on yleensä se kohta, jossa nämä varaukset kaatuvat.
  • Onko tilaa noutoautolle, perävaunulle tai pakettiautolle, ei vain henkilöautolle.
  • Onko aamiainen sisältyy hintaan vai lisätäänkö se uloskirjautumisen yhteydessä, ja mihin aikaan se on tarjolla.
  • Vaihteleeko hinta valitsemillesi päiville ja mitä se sisältää.
  • Mitä majoituspaikka todellisuudessa veloittaa vastaanotossa hinnan päälle.

Kysymyksiä kohteesta Albergo Nicolin

Mihin aikaan sisään- ja uloskirjautuminen tapahtuu hotellissa Albergo Nicolin?

Sisäänkirjautuminen on alkaen 15.00. Uloskirjautuminen on viimeistään 10.00. Jos saavut myöhään, kerro siitä meille, niin pyydämme majoituspaikkaa pitämään huoneen varattuna.

Sallitaanko hotellissa Albergo Nicolin lemmikkejä?

Ei – majoituspaikka ilmoittaa, ettei lemmikkejä sallita.

Onko hotellissa Albergo Nicolin pysäköintiä?

Pysäköinti on listattu kiinteistön palveluihin. Se, onko se ilmainen ja voiko paikan varata, vaihtelee, joten tarkistamme sen päivämääriäsi vasten sen sijaan, että lupaisimme sitä tässä.

Sisältyykö aamiainen hintaan hotellissa Albergo Nicolin?

Aamiainen on tarjolla kiinteistössä. Sen sisältyvyys riippuu hinnasta — majoitusmuoto näkyy kunkin huoneen kohdalla, kun olet syöttänyt päivämäärät.

Onko hotellissa Albergo Nicolin Wi-Fi?

Kyllä — internetyhteys on listattu kiinteistön mukavuuksiin.

Voinko varata huoneblokin hotellissa Albergo Nicolin?

Kiinteistö ilmoittaa kokous- ja juhlatiloja, mikä yleensä tarkoittaa, että se hoitaa ryhmävarauksia — mutta kuinka monta huonetta se pystyy varaamaan kerralla, kuinka pitkäksi aikaa ja millä hinnalla määritellään tapauskohtaisesti, eikä tietoja ole missään syötteessä. Kerro päivämäärät ja huoneiden lukumäärä, niin hankimme ehdot kiinteistöltä kirjallisesti ennen kuin mitään veloitetaan.

Onko hotellissa Albergo Nicolin esteettömiä huoneita?

Kiinteistö ilmoittaa esteettömät tilat. Tämä merkintä on vähiten kykenevä ratkaisemaan ongelman: hotelli voi omata sen ja silti olla askelma sisäänkäynnissä tai kylpyamme suihkukaapin sijaan, eikä se kerro, onko esteetön huone vapaana päivämäärillesi. Kerro, mitä tarvitset, niin kysymme suoraan kiinteistöltä sen sijaan, että lukisimme merkinnän.

Kuinka voin varata hotellin Albergo Nicolin?

Syötä päivämääräsi yllä ja varaa verkossa tai soita (888) 789-8585, niin hoidamme sen puolestasi — mukaan lukien asiat, joita varauslomake ei käsittele, kuten huoneblokki, kuukausihinta tai lasku työnantajallesi.

Missä hotelli Albergo Nicolin sijaitsee?

Via Ponchielli 54, Lecco.

Muita paikkoja, joita varaamme Lecco:ssa

Ei liity yllä olevaan varaukseen. Sama markkina, samalla tavalla hinnoiteltu, jos tämä ei ole se.

Kaikki majoitukset kohteessaLecco
Agriturismo DeviscioAgriturismo Deviscio9.7 · 242 arvosteluaVilla del CignoVilla del Cigno9.4 · 1455 arvosteluaLa Casa sul Lago LeccoLa Casa sul Lago Lecco9.4 · 224 arvosteluaB&B Como Lake CottageB&B Como Lake Cottage9.4 · 154 arvosteluaCasa al LagoCasa al Lago9.1 · 624 arvostelua
La Casa sul Lago Lecco 2La nostra casa in centroBellagio amorevole dimora in LeccoHotel AlberiCasa AmataSilverHomeSanto StefanoB&B Il Giardino Delle FateRocca dell'InnominatoResidenza Cece'Rhum13HLL Hotel Lungolago Lecco-Como LakeIl MughettoLa Casa nel Parco LeccoCENTROLAGOLa Maison d'AlizèGirasole Apartment - Affitti Brevi ItaliaHotel Don AbbondioCasa OrchideaPalazzo Novecento RoomsArtdecoMontebello LakeHotel ModernoAppartamenti tra Lago e Montagna CASA IDEALE LECCOB&B Partenza Funivia

Suositut kohteet

  • Hotellit Rome
  • Hotellit London
  • Hotellit Milan
  • Hotellit Athens
  • Hotellit Kissimmee, FL
  • Hotellit Naples
  • Hotellit Dubai
  • Hotellit Buenos Aires
  • Hotellit Sao Paulo
  • Hotellit Istanbul
  • Hotellit Marrakech
  • Hotellit Rio de Janeiro
  • Hotellit Cape Town
  • Hotellit Lisbon
  • Hotellit Florence
  • Hotellit Budapest
  • Hotellit Manila
  • Hotellit Madrid
  • Hotellit Jakarta
  • Hotellit Málaga
  • Hotellit Tokyo
  • Hotellit Kuala Lumpur
  • Hotellit Porto
  • Hotellit Paris
  • Hotellit Ho Chi Minh City
  • Hotellit Florianópolis
  • Hotellit Nairobi
  • Hotellit Osaka
  • Hotellit Vienna
  • Hotellit Palermo
  • Hotellit New Delhi
  • Hotellit Hanoi
  • Hotellit Davenport, FL
  • Hotellit Cairo
  • Hotellit Bucharest
  • Hotellit Seville
  • Hotellit Canggu
  • Hotellit Ubud
  • Hotellit Tbilisi City
  • Hotellit Venice
  • Hotellit Split
  • Hotellit Barcelona
  • Hotellit Bangkok
  • Hotellit Mexico City
  • Hotellit Playa del Carmen
  • Hotellit Marbella
  • Hotellit Panama City Beach, FL
  • Hotellit Tulum
  • Hotellit Prague
  • Hotellit Albufeira
  • Hotellit Seoul
  • Hotellit Catania
  • Hotellit Warsaw
  • Hotellit Kyoto
  • Hotellit Bogotá
  • Hotellit Myrtle Beach, SC
  • Hotellit Belgrade
  • Hotellit Bologna
  • Hotellit Melbourne
  • Hotellit Mar del Plata
  • Lemmikit sallittu hotellit Rome
  • Uima-altaalla hotellit Rome
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Rome
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Rome
  • Lemmikit sallittu hotellit London
  • Uima-altaalla hotellit London
  • Esteetön ja saavutettava hotellit London
  • Ilmainen pysäköinti hotellit London
  • Lemmikit sallittu hotellit Milan
  • Uima-altaalla hotellit Milan
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Milan
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Milan
  • Lemmikit sallittu hotellit Athens
  • Uima-altaalla hotellit Athens
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Athens
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Athens
  • Lemmikit sallittu hotellit Kissimmee, FL
  • Uima-altaalla hotellit Kissimmee, FL
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Kissimmee, FL
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Kissimmee, FL
  • Lemmikit sallittu hotellit Naples
  • Uima-altaalla hotellit Naples
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Naples
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Naples
  • Lemmikit sallittu hotellit Dubai
  • Uima-altaalla hotellit Dubai
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Dubai
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Dubai
  • Lemmikit sallittu hotellit Buenos Aires
  • Uima-altaalla hotellit Buenos Aires
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Buenos Aires
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Buenos Aires
  • Lemmikit sallittu hotellit Sao Paulo
  • Uima-altaalla hotellit Sao Paulo
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Sao Paulo
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Sao Paulo
  • Lemmikit sallittu hotellit Istanbul
  • Uima-altaalla hotellit Istanbul
  • Esteetön ja saavutettava hotellit Istanbul
  • Ilmainen pysäköinti hotellit Istanbul
  • Hotellit Albania
  • Hotellit Argentina
  • Hotellit Armenia
  • Hotellit Australia
  • Hotellit Austria
  • Hotellit Azerbaijan
  • Hotellit Belgium
  • Hotellit Bosnia and Herzegovina
  • Hotellit Brazil
  • Hotellit Bulgaria
  • Hotellit Canada
  • Hotellit Chile
  • Hotellit China
  • Hotellit Colombia
  • Hotellit Croatia
  • Hotellit the Czech Republic
  • Hotellit the Dominican Republic
  • Hotellit Egypt
  • Hotellit Finland
  • Hotellit France
  • Hotellit Georgia
  • Hotellit Germany
  • Hotellit Ghana
  • Hotellit Greece
  • Hotellit Hungary
  • Hotellit India
  • Hotellit Indonesia
  • Hotellit Israel
  • Hotellit Italy
  • Hotellit Japan

Kaiki kohteetMajoituspaikatHotellivarauksetKuukausi- ja viikkohinnatRyhmävaraukset ja ryhmätEsteettömät huoneetKuvien tekijäiedot

Apua

  • Ota yhteyttä
  • Miten varaus toimii
  • Soita (888) 789-8585

Löydä

  • Majoituspaikat
  • Hotellivaraukset
  • Kuukausi- ja viikkohinnat
  • Ryhmävaraukset ja ryhmät
  • Esteettömät huoneet

Ehdot ja asetukset

  • Käyttöehdot
  • Tietosuojakäytäntö
  • Peruutukset ja hyvitykset
  • Saavutettavuus

Tietoja Callstay

  • Meistä
  • Kuvien tekijäiedot
© 2026 Callstay. Spotbo, Inc.-yhtiö.Hinnat ovat samat kuin suoraan varatessa.

Valokuvat tekijöiltään, lisensseillä, jotka on lueteltu meidän kuvien tekijäiedot.