Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Balatonfůzfő

Miejsca noclegowe/Balatonfůzfő

SunSet Beach Apartman

Apartamenty, 3-gwiazdkowySirály utca 106-108., Balatonfůzfő, HungaryPokaż na mapie

1 / 4
Sprawdzanie stawki na dzisiejszą noc

Nie zostaniesz jeszcze obciążony

Lub zarezerwuj telefonicznie — (888) 789-8585
Fantastyczny

Goście oceniają go najwyżej za location, service i food.

8.937Opinie
  • Zameldowanie od 15:00Wymeldowanie do 10:00.
  • Znakomity lokalizacjaGoście oceniają lokalizację na 9.4 z 10, przy Sirály utca 106-108..

Luksusowa nieruchomość przy plaży z zachwycającymi widokami

Nowoczesne udogodnienia i komfortowe zakwaterowanie Pozwól sobie na wygodę dobrze wyposażonych jednostek, wyposażonych w telewizory z płaskim ekranem, w pełni umeblowane kuchnie i prywatne łazienki. Skorzystaj z udogodnień klimatyzacji, zapewniając sobie przyjemny pobyt.

Relaksujące przestrzenie na świeżym powietrzu i pobliskie atrakcje Zrelaksuj się w ogrodzie z widokiem na jezioro lub odkryj teren piknikowy na leniwy dzień na zewnątrz. Dzięki pobliskim Bella Stables, opactwu Tihany i stacji kolejowej Balatonfüred, nie zabraknie atrakcji do zrealizowania podczas pobytu.

Zarezerwuj teraz, aby doświadczyć doskonałego połączenia luksusu i relaksu w apartamencie SunSet Beach.

Co oferuje to miejsce

  • WiFi dostępne
  • Darmowe WiFi
  • Parking
  • Bezpłatny parking
  • Pokoje dla niepalących
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • Taras
  • Ogród
  • Zwierzęta dozwolone

Pokoje

8.9

Fantastyczny

Oceniony na 8.9 na 10 przez 37 gości, którzy tu nocowali.

  • Czystość7.9
  • Usługi9.4
  • Lokalizacja9.4
  • Pokoje8.9
  • Udogodnienia8.4
  • Wartość8.9
  • Jedzenie i napoje8.9

Goście wspominają

Great locationHelpful host
  • AlfaSK

    ·sierpień 2026·Rodzina

    All well and super

    no private beach

  • carmenGermany

    ·sierpień 2026·Podróżujący samotnie

    Sehr nah am Balaton, Apartment voll ausgestattet.

    Kein Deutsches TV,kein Backofen...sind aber nicht sooo notwendig :-)

  • FabienneNL

    ·sierpień 2026·Rodzina

    Great location next to the dog beach, clean apartment

    The walls are very thin and not soundproof. I think the stairs of the neighbors were next to our wall, which made our bed shake every time they walked up.

  • GabrielSK

    ·sierpień 2026·Podróżujący samotnie

    Nagyon jó elhelyezkedésű!

    Tiszta , rendezett ! Személyzettel nem találkoztunk , viszont mindent lekonmunikáltunk.

    Mindent részletesen , megkaptuk , bejutást , parkolási lehetőséget.

  • LászlóHungary

    ·lipiec 2026·Podróżujący samotnie

    Balatoni hétvégi pihenés

    Kényelmes apartman, a strand elerhetosege miatt tökéletes helyen. Hűs szoba, árnyas udvar, saját parkoló, büfék éttermek kis bolt 50 méterre. Szabad strand is elérhető amit főleg kutyasok és vízi sportolok használnak

  • PiotrPoland

    ·czerwiec 2026·Podróżujący samotnie

    Excellent stay!

    The apartment was clean, tidy, and very comfortable. The location is fantastic – just a short walk from Lake Balaton, with plenty of bars, restaurants, and cafés nearby. We also enjoyed the lovely garden…

Opinie są pisane przez gości, którzy zarezerwowali przez naszego dostawcę i nocowali, wyświetlane w oryginalnej formie i w ich języku. Oceny kategorii pochodzą z odczytu dostawcy z ostatnich opinii, zaktualizowano grudzień 2025 (liczba: grudzień 2025).

Gdzie będziesz

Sirály utca 106-108., Balatonfůzfő, Hungary

Goście oceniają lokalizację na 9.4 z 10 — znakomity.

Warto wiedzieć

Anulowanie

Każdy pokój pokazuje własne warunki przed zapłatą.

Większość stawek można anulować bezpłatnie do daty pokazanej na pokoju.

Stawki bezzwrotne są oznaczone jako takie.

Zasady obiektu

Zameldowanie od 15:00 do 08:00 PM

Wymeldowanie do 10:00

Dzieci mile widziane

Pokaż więcej

Bez zwierząt

Dostępne pokoje dla niepalących

Płatność i obiekt

Płatne przy rezerwacji, nie przy recepcji.

Stawki obejmują podatki i opłaty, które możemy odczytać.

Obiekt może pobrać kartę przy zameldowaniu na poczet ewentualnych wydatków dodatkowych.

Pokaż więcej

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. A deposit may be required at the property.

Co sprawdzimy dla Ciebie tutaj

  • Opłata za zwierzę i wszelkie ograniczenia wielkości, czyli to, co zwykle przesądza o rezerwacji. 
  • Czy jest miejsce na pickupa, przyczepę lub vana, a nie tylko na samochód. 
  • Czy stawka zmienia się dla Twoich dat i co obejmuje.
  • Co obiekt faktycznie pobiera w recepcji oprócz stawki.

Pytania dotyczące SunSet Beach Apartman

O której godzinie jest zameldowanie i wymeldowanie w SunSet Beach Apartman?

Zameldowanie jest od 15:00. Wymeldowanie jest do 10:00. Jeśli przyjeżdżasz późno, daj nam znać, a poprosimy obiekt o przechowanie pokoju.

Czy SunSet Beach Apartman akceptuje zwierzęta?

Nie — obiekt informuje, że zwierzęta nie są dozwolone.

Czy na terenie SunSet Beach Apartman jest parking?

Parking znajduje się na liście udogodnień obiektu. To, czy jest bezpłatny i czy można zarezerwować miejsce, jest różne – sprawdzamy to na podstawie Twoich dat, zamiast obiecywać tutaj.

Czy SunSet Beach Apartman ma Wi-Fi?

Tak – dostęp do internetu znajduje się na liście udogodnień obiektu.

Jak zarezerwować SunSet Beach Apartman?

Podaj daty powyżej i zarezerwuj online lub zadzwoń pod (888) 789-8585, a my zrobimy to za Ciebie – w tym rzeczy, których formularz rezerwacji nie obsłuży, jak blok pokoi, stawka miesięczna czy faktura dla pracodawcy.

Gdzie znajduje się SunSet Beach Apartman?

Sirály utca 106-108., Balatonfůzfő.

Inne miejsca, które rezerwujemy w Balatonfůzfő

Nie ma to związku z powyższą rezerwacją. Ten sam rynek, ta sama cena, na wypadek gdyby ten nie był odpowiedni.

Wszystkie pobyty w Balatonfůzfő
Föveny ApartmanokFöveny Apartmanok9.0 · 62 opinieZsolna ApartmanZsolna Apartman9.3 · 27 opiniiFűzfőfürdői Szálláshely BalatonfűzfőFűzfőfürdői Szálláshely Balatonfűzfő8.5 · 12 opiniiTavirózsaTavirózsa8.9 · 5 opiniiVár-Lak ApartmanVár-Lak Apartman9.3 · 50 opinii
Levendula PortaBambusz apartmanWillow NestFűzliget EzüstnyárMolniFűzliget WaveFűzliget2- PierBetty ApartmanBella VitaSzikszai ApartmanParti ApartmanArsenal sorházi apartmanElizabeth Vendégház Balatonfűzfőn a StrandnálVilla ZöldFügeFűzliget Mangó TerraceMiLa Home BalatonBoglárka NyaralóházFűzi-Lizi ApartmanGyuszika VendégházSzépkilátás VendégházVadkörte apartmanNapraforgó Apartmanok

Popularne kierunki

  • Hotele w Rome
  • Hotele w London
  • Hotele w Milan
  • Hotele w Athens
  • Hotele w Kissimmee, FL
  • Hotele w Naples
  • Hotele w Dubai
  • Hotele w Buenos Aires
  • Hotele w Sao Paulo
  • Hotele w Istanbul
  • Hotele w Marrakech
  • Hotele w Rio de Janeiro
  • Hotele w Cape Town
  • Hotele w Lisbon
  • Hotele w Florence
  • Hotele w Budapest
  • Hotele w Manila
  • Hotele w Madrid
  • Hotele w Jakarta
  • Hotele w Málaga
  • Hotele w Tokyo
  • Hotele w Kuala Lumpur
  • Hotele w Porto
  • Hotele w Paris
  • Hotele w Ho Chi Minh City
  • Hotele w Florianópolis
  • Hotele w Nairobi
  • Hotele w Osaka
  • Hotele w Vienna
  • Hotele w Palermo
  • Hotele w New Delhi
  • Hotele w Hanoi
  • Hotele w Davenport, FL
  • Hotele w Cairo
  • Hotele w Bucharest
  • Hotele w Seville
  • Hotele w Canggu
  • Hotele w Ubud
  • Hotele w Tbilisi City
  • Hotele w Venice
  • Hotele w Split
  • Hotele w Barcelona
  • Hotele w Bangkok
  • Hotele w Mexico City
  • Hotele w Playa del Carmen
  • Hotele w Marbella
  • Hotele w Panama City Beach, FL
  • Hotele w Tulum
  • Hotele w Prague
  • Hotele w Albufeira
  • Hotele w Seoul
  • Hotele w Catania
  • Hotele w Warsaw
  • Hotele w Kyoto
  • Hotele w Bogotá
  • Hotele w Myrtle Beach, SC
  • Hotele w Belgrade
  • Hotele w Bologna
  • Hotele w Melbourne
  • Hotele w Mar del Plata
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Rome
  • Z basenem hoteli w Rome
  • Bez progów i dostępne hoteli w Rome
  • Bezpłatny parking hoteli w Rome
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w London
  • Z basenem hoteli w London
  • Bez progów i dostępne hoteli w London
  • Bezpłatny parking hoteli w London
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Milan
  • Z basenem hoteli w Milan
  • Bez progów i dostępne hoteli w Milan
  • Bezpłatny parking hoteli w Milan
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Athens
  • Z basenem hoteli w Athens
  • Bez progów i dostępne hoteli w Athens
  • Bezpłatny parking hoteli w Athens
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Kissimmee, FL
  • Z basenem hoteli w Kissimmee, FL
  • Bez progów i dostępne hoteli w Kissimmee, FL
  • Bezpłatny parking hoteli w Kissimmee, FL
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Naples
  • Z basenem hoteli w Naples
  • Bez progów i dostępne hoteli w Naples
  • Bezpłatny parking hoteli w Naples
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Dubai
  • Z basenem hoteli w Dubai
  • Bez progów i dostępne hoteli w Dubai
  • Bezpłatny parking hoteli w Dubai
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Buenos Aires
  • Z basenem hoteli w Buenos Aires
  • Bez progów i dostępne hoteli w Buenos Aires
  • Bezpłatny parking hoteli w Buenos Aires
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Sao Paulo
  • Z basenem hoteli w Sao Paulo
  • Bez progów i dostępne hoteli w Sao Paulo
  • Bezpłatny parking hoteli w Sao Paulo
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Istanbul
  • Z basenem hoteli w Istanbul
  • Bez progów i dostępne hoteli w Istanbul
  • Bezpłatny parking hoteli w Istanbul
  • Hotele w Albania
  • Hotele w Argentina
  • Hotele w Armenia
  • Hotele w Australia
  • Hotele w Austria
  • Hotele w Azerbaijan
  • Hotele w Belgium
  • Hotele w Bosnia and Herzegovina
  • Hotele w Brazil
  • Hotele w Bulgaria
  • Hotele w Canada
  • Hotele w Chile
  • Hotele w China
  • Hotele w Colombia
  • Hotele w Croatia
  • Hotele w the Czech Republic
  • Hotele w the Dominican Republic
  • Hotele w Egypt
  • Hotele w Finland
  • Hotele w France
  • Hotele w Georgia
  • Hotele w Germany
  • Hotele w Ghana
  • Hotele w Greece
  • Hotele w Hungary
  • Hotele w India
  • Hotele w Indonesia
  • Hotele w Israel
  • Hotele w Italy
  • Hotele w Japan

Wszystkie destynacjeMiejsca noclegoweRezerwacje hoteloweStawki miesięczne i tygodnioweBloki pokoi i grupyPokoje dostępneŹródła zdjęć

Pomoc

  • Skontaktuj się z nami
  • Jak działa rezerwacja
  • Zadzwoń (888) 789-8585

Odkrywaj

  • Miejsca noclegowe
  • Rezerwacje hotelowe
  • Stawki miesięczne i tygodniowe
  • Bloki pokoi i grupy
  • Pokoje dostępne

Regulamin i ustawienia

  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Anulacje i zwroty
  • Dostępność

O Callstay

  • O nas
  • Źródła zdjęć
© 2026 Callstay. Firma Spotbo, Inc..Stawki są takie same jak przy rezerwacji bezpośredniej.

Zdjęcia autorów, na licencjach wymienionych w naszym źródła zdjęć.