Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Wolseley

Miejsca noclegowe/Wolseley

Mountain Cabin

Chata, 4-gwiazdkowyWitzenberg Game Park, Boontjiesrivier, Wolseley, Western Cape, 6850, Wolseley, South AfricaPokaż na mapie

1 / 4
Sprawdzanie stawki na dzisiejszą noc

Nie zostaniesz jeszcze obciążony

Lub zarezerwuj telefonicznie — (888) 789-8585

10.0 · Wyjątkowy1 recenzji

  • Zameldowanie od 14:00Wymeldowanie do 10:00.

Basen na zewnątrz i Malownicze Widoki Zrelaksuj się i ciesz outdoorowym basenem, tarasem oraz ogrodem zapewniającym spokojną atmosferę dla wypoczynku i rekreacji.

Darmowe Udogodnienia Skorzystaj z bezpłatnego Wi-Fi, obszaru piknikowego oraz grilli, aby miło spędzić czas. Dostępne są również pralnia oraz kawa/herbata w wspólnej przestrzeni dla dodatkowego komfortu.

Luksusowe Doświadczenie w Chatce Rozpieszcz się komfortem dzięki w pełni wyposażonej kuchni, prywatnemu balkonowi lub tarasowi, telewizorowi z płaskim ekranem oraz luksusowej łazience z głęboką wanną do namaczania i ekskluzywnymi kosmetykami.

Zanurz się w pięknie Wolseley w tym ekskluzywnym domku, idealnie położonym w pobliżu różnych atrakcji. Zarezerwuj teraz swój pobyt, aby przeżyć spokojną odskocznię.

Co oferuje to miejsce

  • Obiekt wolny od dymu
  • Kolarstwo górskie na miejscu
  • Bezpłatny parking dla gości
  • Obserwacja zwierząt na miejscu
  • Parking zadaszony
  • Jazda konna w pobliżu
  • Bezschodowa ścieżka do wejścia
  • Darmowe WiFi
  • Taras
  • Ogród

Pokoje

10.0

Wyjątkowy

Oceniony na 10.0 na 10 przez 1 gości, którzy tu nocowali.

  • Garth

    ·styczeń 2021

    Mountain Cabin Review

    Stay was amazing, cabin was exceptionally clean and location is awesome.

Opinie są pisane przez gości, którzy zarezerwowali przez naszego dostawcę i nocowali, wyświetlane w oryginalnej formie i w ich języku. Oceny kategorii pochodzą z odczytu dostawcy z ostatnich opinii.

Gdzie będziesz

Witzenberg Game Park, Boontjiesrivier, Wolseley, Western Cape, 6850, Wolseley, South Africa

Warto wiedzieć

Anulowanie

Każdy pokój pokazuje własne warunki przed zapłatą.

Większość stawek można anulować bezpłatnie do daty pokazanej na pokoju.

Stawki bezzwrotne są oznaczone jako takie.

Zasady obiektu

Zameldowanie od 14:00 do anytime

Wymeldowanie do 10:00

Dzieci mile widziane

Pokaż więcej

Zwierzęta dozwolone na życzenie; mogą obowiązywać opłaty

Zakaz palenia na terenie obiektu

There is no front desk at this property. To make arrangements for check-in please contact the property at least 48 hours before arrival using the information on the booking confirmation. Guests will receive an email 5 days before arrival with check-in instructions and lockbox information. Guests can access their accommodation through a private entrance.

Certyfikaty zrównoważonego rozwoju. Obiekt potwierdza, że wdraża środki zapewniające bezpieczeństwo gości.

Zwierzęta domowe. Zwierzęta asystujące są zwolnione z opłat i ograniczeń.

Dzieci i dodatkowe łóżka. Brak dodatkowych łóżek i materacy.

Palenie. Zakaz palenia

Zwierzęta domowe. Zwierzęta mile widziane

Zameldowanie i Wymeldowanie. Dostępna jest możliwość bezdotykowego wymeldowania.

Covid. Obiekt stosuje praktyki dezynfekcji zgodnie z wytycznymi COVID-19 (CDC)

Dostępność. Brak wind.

Ogólne. Pościel i ręczniki są prane w temperaturze co najmniej 60°C/140°F.

Zwierzęta domowe. Zwierzęta dozwolone

Ogólne. Obiekt jest dezynfekowany środkami czyszczącymi.

Polityka dotycząca dzieci i dodatkowych łóżek. Dzieci są mile widziane

Ogólne. Profesjonalny gospodarz/zarządca nieruchomości

Zameldowanie i Wymeldowanie. Dostępny jest bezkontaktowy proces zameldowania.

Dzieci i dodatkowe łóżka. Brak dostępnych łóżeczek dla niemowląt.

Certyfikaty zrównoważonego rozwoju. Obiekt potwierdza, że wprowadza zaawansowane środki czyszczące.

Ogólne. Często dotykane powierzchnie są czyszczone za pomocą środka dezynfekującego.

Zwierzęta domowe. Jedynie psy są dozwolone.

Zwierzęta domowe. Zwierzęta asystujące są dozwolone

Płatność i obiekt

Płatne przy rezerwacji, nie przy recepcji.

Stawki obejmują podatki i opłaty, które możemy odczytać.

Obiekt może pobrać kartę przy zameldowaniu na poczet ewentualnych wydatków dodatkowych.

Pokaż więcej

Contactless check-in and contactless check-out are available. A deposit may be required at the property.

Co sprawdzimy dla Ciebie tutaj

  • Że pokój bez barier jest rzeczywiście wolny w Twoich terminach i czy jest to prysznic bez brodzika czy wanna, czego ogłoszenie nigdy nie podaje.
  • Czy jest miejsce na pickupa, przyczepę lub vana, a nie tylko na samochód. 
  • Czy stawka zmienia się dla Twoich dat i co obejmuje.
  • Co obiekt faktycznie pobiera w recepcji oprócz stawki.

Pytania dotyczące Mountain Cabin

O której godzinie jest zameldowanie i wymeldowanie w Mountain Cabin?

Zameldowanie jest od 14:00. Wymeldowanie jest do 10:00. Jeśli przyjeżdżasz późno, daj nam znać, a poprosimy obiekt o przechowanie pokoju.

Czy Mountain Cabin akceptuje zwierzęta?

Tak – obiekt informuje, że zwierzęta są dozwolone. Wielkość, liczba i opłaty są ustalane przez obiekt, a nie przez nas – poinformuj o zabraniu zwierzęcia podczas rezerwacji, a my potwierdzimy warunki przed jakąkolwiek opłatą.

Czy na terenie Mountain Cabin jest parking?

Parking znajduje się na liście udogodnień obiektu. To, czy jest bezpłatny i czy można zarezerwować miejsce, jest różne – sprawdzamy to na podstawie Twoich dat, zamiast obiecywać tutaj.

Czy Mountain Cabin ma Wi-Fi?

Tak – dostęp do internetu znajduje się na liście udogodnień obiektu.

Czy Mountain Cabin ma pokoje przystosowane dla osób na wózkach?

Obiekt informuje o udogodnieniach bez barier lub dla osób z niepełnosprawnościami. To oznaczenie najmniej rozstrzyga kwestię: hotel może je mieć, a nadal mieć stopień przy wejściu lub wannę zamiast prysznica bez brodzika, i nie mówi, czy pokój dostępny jest wolny w Twoich terminach. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a zapytamy obiekt bezpośrednio, zamiast odczytywać oznaczenie.

Jak zarezerwować Mountain Cabin?

Podaj daty powyżej i zarezerwuj online lub zadzwoń pod (888) 789-8585, a my zrobimy to za Ciebie – w tym rzeczy, których formularz rezerwacji nie obsłuży, jak blok pokoi, stawka miesięczna czy faktura dla pracodawcy.

Gdzie znajduje się Mountain Cabin?

Witzenberg Game Park, Boontjiesrivier, Wolseley, Western Cape, 6850, Wolseley.

Inne miejsca, które rezerwujemy w Wolseley

Nie ma to związku z powyższą rezerwacją. Ten sam rynek, ta sama cena, na wypadek gdyby ten nie był odpowiedni.

Wszystkie pobyty w Wolseley
Exquisite chalet on private nature reserveExquisite chalet on private nature reserve9.7 · 79 opiniiMountain Haven VillaMountain Haven Villa9.7 · 62 opinieThe River SidingThe River Siding9.1 · 110 opiniiWitzenberg Guest FarmWitzenberg Guest Farm8.8 · 96 opiniiKoraalboom GuesthouseKoraalboom Guesthouse8.5 · 192 opinie
Steenbok farm cottages Aalwyn CottageWhite Bridge Farm AccommodationBig Sky CottagesHarmonie Self CateringZia CottageSteenbok farm cottages Kingfisher CottageSteenbok farm cottages -Mongoose cottageSteenbok farm cottages Sunbird CottageHoogwater FarmhouseTulbagh Mountain BungalowBerghuis - Mountain Hideaway31 on Witzenberg, TulbaghHoogwater CottageSynergy Self Catering CottageHoogwater Family HouseMJ's Self CateringProtea RidgeEikelaan Farm Cottages

Popularne kierunki

  • Hotele w Rome
  • Hotele w London
  • Hotele w Milan
  • Hotele w Athens
  • Hotele w Kissimmee, FL
  • Hotele w Naples
  • Hotele w Dubai
  • Hotele w Buenos Aires
  • Hotele w Sao Paulo
  • Hotele w Istanbul
  • Hotele w Marrakech
  • Hotele w Rio de Janeiro
  • Hotele w Cape Town
  • Hotele w Lisbon
  • Hotele w Florence
  • Hotele w Budapest
  • Hotele w Manila
  • Hotele w Madrid
  • Hotele w Jakarta
  • Hotele w Málaga
  • Hotele w Tokyo
  • Hotele w Kuala Lumpur
  • Hotele w Porto
  • Hotele w Paris
  • Hotele w Ho Chi Minh City
  • Hotele w Florianópolis
  • Hotele w Nairobi
  • Hotele w Osaka
  • Hotele w Vienna
  • Hotele w Palermo
  • Hotele w New Delhi
  • Hotele w Hanoi
  • Hotele w Davenport, FL
  • Hotele w Cairo
  • Hotele w Bucharest
  • Hotele w Seville
  • Hotele w Canggu
  • Hotele w Ubud
  • Hotele w Tbilisi City
  • Hotele w Venice
  • Hotele w Split
  • Hotele w Barcelona
  • Hotele w Bangkok
  • Hotele w Mexico City
  • Hotele w Playa del Carmen
  • Hotele w Marbella
  • Hotele w Panama City Beach, FL
  • Hotele w Tulum
  • Hotele w Prague
  • Hotele w Albufeira
  • Hotele w Seoul
  • Hotele w Catania
  • Hotele w Warsaw
  • Hotele w Kyoto
  • Hotele w Bogotá
  • Hotele w Myrtle Beach, SC
  • Hotele w Belgrade
  • Hotele w Bologna
  • Hotele w Melbourne
  • Hotele w Mar del Plata
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Rome
  • Z basenem hoteli w Rome
  • Bez progów i dostępne hoteli w Rome
  • Bezpłatny parking hoteli w Rome
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w London
  • Z basenem hoteli w London
  • Bez progów i dostępne hoteli w London
  • Bezpłatny parking hoteli w London
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Milan
  • Z basenem hoteli w Milan
  • Bez progów i dostępne hoteli w Milan
  • Bezpłatny parking hoteli w Milan
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Athens
  • Z basenem hoteli w Athens
  • Bez progów i dostępne hoteli w Athens
  • Bezpłatny parking hoteli w Athens
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Kissimmee, FL
  • Z basenem hoteli w Kissimmee, FL
  • Bez progów i dostępne hoteli w Kissimmee, FL
  • Bezpłatny parking hoteli w Kissimmee, FL
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Naples
  • Z basenem hoteli w Naples
  • Bez progów i dostępne hoteli w Naples
  • Bezpłatny parking hoteli w Naples
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Dubai
  • Z basenem hoteli w Dubai
  • Bez progów i dostępne hoteli w Dubai
  • Bezpłatny parking hoteli w Dubai
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Buenos Aires
  • Z basenem hoteli w Buenos Aires
  • Bez progów i dostępne hoteli w Buenos Aires
  • Bezpłatny parking hoteli w Buenos Aires
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Sao Paulo
  • Z basenem hoteli w Sao Paulo
  • Bez progów i dostępne hoteli w Sao Paulo
  • Bezpłatny parking hoteli w Sao Paulo
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Istanbul
  • Z basenem hoteli w Istanbul
  • Bez progów i dostępne hoteli w Istanbul
  • Bezpłatny parking hoteli w Istanbul
  • Hotele w Albania
  • Hotele w Argentina
  • Hotele w Armenia
  • Hotele w Australia
  • Hotele w Austria
  • Hotele w Azerbaijan
  • Hotele w Belgium
  • Hotele w Bosnia and Herzegovina
  • Hotele w Brazil
  • Hotele w Bulgaria
  • Hotele w Canada
  • Hotele w Chile
  • Hotele w China
  • Hotele w Colombia
  • Hotele w Croatia
  • Hotele w the Czech Republic
  • Hotele w the Dominican Republic
  • Hotele w Egypt
  • Hotele w Finland
  • Hotele w France
  • Hotele w Georgia
  • Hotele w Germany
  • Hotele w Ghana
  • Hotele w Greece
  • Hotele w Hungary
  • Hotele w India
  • Hotele w Indonesia
  • Hotele w Israel
  • Hotele w Italy
  • Hotele w Japan

Wszystkie destynacjeMiejsca noclegoweRezerwacje hoteloweStawki miesięczne i tygodnioweBloki pokoi i grupyPokoje dostępneŹródła zdjęć

Pomoc

  • Skontaktuj się z nami
  • Jak działa rezerwacja
  • Zadzwoń (888) 789-8585

Odkrywaj

  • Miejsca noclegowe
  • Rezerwacje hotelowe
  • Stawki miesięczne i tygodniowe
  • Bloki pokoi i grupy
  • Pokoje dostępne

Regulamin i ustawienia

  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Anulacje i zwroty
  • Dostępność

O Callstay

  • O nas
  • Źródła zdjęć
© 2026 Callstay. Firma Spotbo, Inc..Stawki są takie same jak przy rezerwacji bezpośredniej.

Zdjęcia autorów, na licencjach wymienionych w naszym źródła zdjęć.