Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Talamanca

Miejsca noclegowe/Talamanca

Lux Isla

Hotele, 3-gwiazdkowyJosep Pla, 1, Talamanca, SpainPokaż na mapie

1 / 4
Sprawdzanie stawki na dzisiejszą noc

Nie zostaniesz jeszcze obciążony

Lub zarezerwuj telefonicznie — (888) 789-8585
Najwyżej oceniane

Goście oceniają go najwyżej za service, cleanliness i location.

9.22193Opinie
  • Zameldowanie od 14:00Wymeldowanie do 11:30. Recepcja jest czynna całą dobę, więc późne przybycie nie stanowi problemu.
  • Znakomity lokalizacjaGoście oceniają lokalizację na 9.4 z 10, przy Josep Pla, 1.

Luksusowe zakwaterowanie Hotel Luxisla, położony w zachwycającej zatoce Talamanca, oferuje przestronne pokoje z klimatyzacją, telewizją satelitarną, a większość z balkonami. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z ekskluzywnymi udogodnieniami oraz butelkę wody na powitanie.

Restauracja i relaks Goście mogą skosztować lekkiego posiłku w barze-kawiarni lub zrelaksować się w pięknych ogrodach. Zamówienie a la carte śniadania już od godziny 7 rano. Recepcja czynna całodobowo służy pomocą w udzielaniu informacji o okolicy.

Dogodna lokalizacja Usytuowany zaledwie 100 metrów od plaży, Hotel Luxisla znajduje się w niedalekiej odległości od miasta Ibiza, znanego z mariny, tętniącego życiem nocnego oraz opcji gastronomicznych. Dzięki łatwemu dostępowi do promu i komunikacji autobusowej, zwiedzanie okolicy jest łatwe.

Zarezerwuj teraz, by doświadczyć doskonałego połączenia luksusu i wygody w Hotelu Luxisla.

Co oferuje to miejsce

  • Obiekty fitness
  • WiFi dostępne
  • Darmowe WiFi
  • Parking
  • Pokoje dla niepalących
  • Klimatyzacja
  • Centrum fitness
  • całodobowa recepcja
  • Ogrzewanie
  • Taras

Pokoje

9.2

Najwyżej oceniane

Oceniony na 9.2 na 10 przez 2193 gości, którzy tu nocowali.

  • Czystość9.4
  • Usługi9.9
  • Lokalizacja9.4
  • Pokoje9.4
  • Udogodnienia8.4
  • Wartość8.4
  • Jedzenie i napoje8.4

Goście wspominają

Excellent ServiceClean and Comfortable Rooms
  • RogerioPortugal

    ·wrzesień 2026·Para

    A simpatia é a disponibilidade dos funcionários, boa qualidade do pequeno almoço e a limpeza.

  • FedericaItaly

    ·sierpień 2026·Para

    Hotel bello pulito e in una posizione perfetta. La colazione è ottima e anche i servizi offerti! Il personale è gentilis

    Posizione ottima, il personale è gentilissimo e sempre pronto a rispondere a qualsiasi domanda!

    La colazione è ottima.

    I servizi offerti sono super

    /

  • JuditSpain

    ·sierpień 2026·Para

    Hotel tranquilo, con desayuno a la carta y con una muy buena atención personal.

    Quizás debieran apurar la limpieza del baño. Había demasiado moho en las juntas de la ducha.

  • Mauro LorenzoItaly

    ·sierpień 2026·Grupa

    Ho soggiornato con la mia famiglia in questa struttura fantastica. Tutto lo staff di una ospitalità e gentilezza di altr

    Location fantastica per ospitalità, posizione, servizi, pulizia, stanze decisamente al di sopra di ogni aspettativa e colazione strepitosa.

  • SilkeGermany

    ·sierpień 2026·Rodzina

    Tolles Hotel und Team, würden wir immer wieder buchen

    Alles war perfekt! Tolle Lage und das Team im Hotel war unglaublich aufmerksam und unfassbar freundlich

  • ReiniNL

    ·sierpień 2026·Para

    Fantastisch hotel, schoon goed bed en goede airco super ligging

    Super schoon goede airco en goed bed

Opinie są pisane przez gości, którzy zarezerwowali przez naszego dostawcę i nocowali, wyświetlane w oryginalnej formie i w ich języku. Oceny kategorii pochodzą z odczytu dostawcy z ostatnich opinii, zaktualizowano styczeń 2026 (liczba: styczeń 2026).

Gdzie będziesz

Josep Pla, 1, Talamanca, Spain

Goście oceniają lokalizację na 9.4 z 10 — znakomity.

Warto wiedzieć

Anulowanie

Każdy pokój pokazuje własne warunki przed zapłatą.

Większość stawek można anulować bezpłatnie do daty pokazanej na pokoju.

Stawki bezzwrotne są oznaczone jako takie.

Zasady obiektu

Zameldowanie od 14:00

Wymeldowanie do 11:30

Dzieci mile widziane

Pokaż więcej

Bez zwierząt

Dostępne pokoje dla niepalących

Płatność i obiekt

Płatne przy rezerwacji, nie przy recepcji.

Stawki obejmują podatki i opłaty, które możemy odczytać.

Obiekt może pobrać kartę przy zameldowaniu na poczet ewentualnych wydatków dodatkowych.

Pokaż więcej

The hotel accepts American Express as a method of payment. Please note that the hotel offers free WiFi. The username and password for this are provided at reception. Please note that guests must present the credit card used to make the reservation on arrival. If you are not the owner of the credit card used to make the reservation, please contact the property in advance. A deposit may be required at the property.

Co sprawdzimy dla Ciebie tutaj

  • Że pokój bez barier jest rzeczywiście wolny w Twoich terminach i czy jest to prysznic bez brodzika czy wanna, czego ogłoszenie nigdy nie podaje.
  • Że recepcja jest obsadzona po przylocie i że pokój jest trzymany po terminie odwołania.
  • Czy jest miejsce na pickupa, przyczepę lub vana, a nie tylko na samochód. 
  • Czy stawka zmienia się dla Twoich dat i co obejmuje.
  • Co obiekt faktycznie pobiera w recepcji oprócz stawki.

Pytania dotyczące Lux Isla

O której godzinie jest zameldowanie i wymeldowanie w Lux Isla?

Zameldowanie jest od 14:00. Wymeldowanie jest do 11:30. Jeśli przyjeżdżasz późno, daj nam znać, a poprosimy obiekt o przechowanie pokoju.

Czy Lux Isla akceptuje zwierzęta?

Nie — obiekt informuje, że zwierzęta nie są dozwolone.

Czy na terenie Lux Isla jest parking?

Parking znajduje się na liście udogodnień obiektu. To, czy jest bezpłatny i czy można zarezerwować miejsce, jest różne – sprawdzamy to na podstawie Twoich dat, zamiast obiecywać tutaj.

Czy Lux Isla ma Wi-Fi?

Tak – dostęp do internetu znajduje się na liście udogodnień obiektu.

Czy Lux Isla ma pokoje przystosowane dla osób na wózkach?

Obiekt informuje o udogodnieniach bez barier lub dla osób z niepełnosprawnościami. To oznaczenie najmniej rozstrzyga kwestię: hotel może je mieć, a nadal mieć stopień przy wejściu lub wannę zamiast prysznica bez brodzika, i nie mówi, czy pokój dostępny jest wolny w Twoich terminach. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a zapytamy obiekt bezpośrednio, zamiast odczytywać oznaczenie.

Czy mogę zameldować się późno w Lux Isla?

Obiekt informuje, że recepcja jest czynna 24 godziny na dobę, więc późne przybycie powinno być możliwe. Standardowe zameldowanie jest od 14:00. W niektórych obiektach pokoje są jednak zwalniane po określonej godzinie niezależnie od pracy recepcji – prosimy podać godzinę przyjazdu, a my poprosimy o przetrzymanie rezerwacji.

Jak zarezerwować Lux Isla?

Podaj daty powyżej i zarezerwuj online lub zadzwoń pod (888) 789-8585, a my zrobimy to za Ciebie – w tym rzeczy, których formularz rezerwacji nie obsłuży, jak blok pokoi, stawka miesięczna czy faktura dla pracodawcy.

Gdzie znajduje się Lux Isla?

Josep Pla, 1, Talamanca.

Inne miejsca, które rezerwujemy w Talamanca

Nie ma to związku z powyższą rezerwacją. Ten sam rynek, ta sama cena, na wypadek gdyby ten nie był odpowiedni.

Wszystkie pobyty w Talamanca
Nobu Hotel Ibiza BayNobu Hotel Ibiza Bay8.8 · 508 opiniiOcean Drive TalamancaOcean Drive Talamanca8.8 · 426 opiniiHotel Argos IbizaHotel Argos Ibiza8.7 · 1864 opinieHotel Ses FigueresHotel Ses Figueres8.5 · 981 opiniiDestino Five Ibiza - 5-Star Grand Luxe Resort - Free Entrance to Pacha ClubDestino Five Ibiza - 5-Star Grand Luxe Resort - Free Entrance to Pacha Club8.5 · 649 opinii
Hotel Simbad IbizaApartamentos Casa FranziskaIbiza Town Modern Villa Sleeps 10Cap Martinet Talamanca Vila Can Tashellu, Boutique 5 bed - Sea and Forest ViewVilla Near Ibiza Town Sleeps 1214Villa Cielo2b room house with sea view hidromassage and bbqCasa Ganso Puig ManyaGanso Puig Manya VillaVilla Avinguda Cap Martinet Illes BalearsHostal Talamanca

Popularne kierunki

  • Hotele w Rome
  • Hotele w London
  • Hotele w Milan
  • Hotele w Athens
  • Hotele w Kissimmee, FL
  • Hotele w Naples
  • Hotele w Dubai
  • Hotele w Buenos Aires
  • Hotele w Sao Paulo
  • Hotele w Istanbul
  • Hotele w Marrakech
  • Hotele w Rio de Janeiro
  • Hotele w Cape Town
  • Hotele w Lisbon
  • Hotele w Florence
  • Hotele w Budapest
  • Hotele w Manila
  • Hotele w Madrid
  • Hotele w Jakarta
  • Hotele w Málaga
  • Hotele w Tokyo
  • Hotele w Kuala Lumpur
  • Hotele w Porto
  • Hotele w Paris
  • Hotele w Ho Chi Minh City
  • Hotele w Florianópolis
  • Hotele w Nairobi
  • Hotele w Osaka
  • Hotele w Vienna
  • Hotele w Palermo
  • Hotele w New Delhi
  • Hotele w Hanoi
  • Hotele w Davenport, FL
  • Hotele w Cairo
  • Hotele w Bucharest
  • Hotele w Seville
  • Hotele w Canggu
  • Hotele w Ubud
  • Hotele w Tbilisi City
  • Hotele w Venice
  • Hotele w Split
  • Hotele w Barcelona
  • Hotele w Bangkok
  • Hotele w Mexico City
  • Hotele w Playa del Carmen
  • Hotele w Marbella
  • Hotele w Panama City Beach, FL
  • Hotele w Tulum
  • Hotele w Prague
  • Hotele w Albufeira
  • Hotele w Seoul
  • Hotele w Catania
  • Hotele w Warsaw
  • Hotele w Kyoto
  • Hotele w Bogotá
  • Hotele w Myrtle Beach, SC
  • Hotele w Belgrade
  • Hotele w Bologna
  • Hotele w Melbourne
  • Hotele w Mar del Plata
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Rome
  • Z basenem hoteli w Rome
  • Bez progów i dostępne hoteli w Rome
  • Bezpłatny parking hoteli w Rome
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w London
  • Z basenem hoteli w London
  • Bez progów i dostępne hoteli w London
  • Bezpłatny parking hoteli w London
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Milan
  • Z basenem hoteli w Milan
  • Bez progów i dostępne hoteli w Milan
  • Bezpłatny parking hoteli w Milan
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Athens
  • Z basenem hoteli w Athens
  • Bez progów i dostępne hoteli w Athens
  • Bezpłatny parking hoteli w Athens
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Kissimmee, FL
  • Z basenem hoteli w Kissimmee, FL
  • Bez progów i dostępne hoteli w Kissimmee, FL
  • Bezpłatny parking hoteli w Kissimmee, FL
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Naples
  • Z basenem hoteli w Naples
  • Bez progów i dostępne hoteli w Naples
  • Bezpłatny parking hoteli w Naples
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Dubai
  • Z basenem hoteli w Dubai
  • Bez progów i dostępne hoteli w Dubai
  • Bezpłatny parking hoteli w Dubai
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Buenos Aires
  • Z basenem hoteli w Buenos Aires
  • Bez progów i dostępne hoteli w Buenos Aires
  • Bezpłatny parking hoteli w Buenos Aires
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Sao Paulo
  • Z basenem hoteli w Sao Paulo
  • Bez progów i dostępne hoteli w Sao Paulo
  • Bezpłatny parking hoteli w Sao Paulo
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Istanbul
  • Z basenem hoteli w Istanbul
  • Bez progów i dostępne hoteli w Istanbul
  • Bezpłatny parking hoteli w Istanbul
  • Hotele w Albania
  • Hotele w Argentina
  • Hotele w Armenia
  • Hotele w Australia
  • Hotele w Austria
  • Hotele w Azerbaijan
  • Hotele w Belgium
  • Hotele w Bosnia and Herzegovina
  • Hotele w Brazil
  • Hotele w Bulgaria
  • Hotele w Canada
  • Hotele w Chile
  • Hotele w China
  • Hotele w Colombia
  • Hotele w Croatia
  • Hotele w the Czech Republic
  • Hotele w the Dominican Republic
  • Hotele w Egypt
  • Hotele w Finland
  • Hotele w France
  • Hotele w Georgia
  • Hotele w Germany
  • Hotele w Ghana
  • Hotele w Greece
  • Hotele w Hungary
  • Hotele w India
  • Hotele w Indonesia
  • Hotele w Israel
  • Hotele w Italy
  • Hotele w Japan

Wszystkie destynacjeMiejsca noclegoweRezerwacje hoteloweStawki miesięczne i tygodnioweBloki pokoi i grupyPokoje dostępneŹródła zdjęć

Pomoc

  • Skontaktuj się z nami
  • Jak działa rezerwacja
  • Zadzwoń (888) 789-8585

Odkrywaj

  • Miejsca noclegowe
  • Rezerwacje hotelowe
  • Stawki miesięczne i tygodniowe
  • Bloki pokoi i grupy
  • Pokoje dostępne

Regulamin i ustawienia

  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Anulacje i zwroty
  • Dostępność

O Callstay

  • O nas
  • Źródła zdjęć
© 2026 Callstay. Firma Spotbo, Inc..Stawki są takie same jak przy rezerwacji bezpośredniej.

Zdjęcia autorów, na licencjach wymienionych w naszym źródła zdjęć.