Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Paola

Miejsca noclegowe/Paola

Le Zagare b&b

Bed and breakfasts: Pensjonaty, 3-gwiazdkowyviale Sergio Pizzini 40 87027 Paola CS, Paola, ItalyPokaż na mapie

1 / 4
Sprawdzanie stawki na dzisiejszą noc

Nie zostaniesz jeszcze obciążony

Lub zarezerwuj telefonicznie — (888) 789-8585

9.2 · Znakomity10 recenzji

  • Zameldowanie od 14:00Wymeldowanie do 10:00.
  • Znakomity lokalizacjaGoście oceniają lokalizację na 9.1 z 10, przy viale Sergio Pizzini 40 87027 Paola CS.

Widoki na Morze i Ogród Le Zagare b&b oferuje przestronne klimatyzowane pokoje z balkonem, zapewniając imponujące widoki na morze i ogród, aby zapewnić spokojny pobyt.

Nowoczesne Udogodnienia Ciesz się kablówką, telewizorem z płaskim ekranem, darmowym WiFi oraz prywatnym wejściem dla dodatkowej prywatności podczas pobytu w Le Zagare b&b.

Opcje Relaksu Goście mogą zrelaksować się w ogrodzie lub wspólnej przestrzeni lounge, idealnej na przyjemny odpoczynek po zwiedzaniu pobliskich atrakcji.

Zarezerwuj teraz pobyt w Le Zagare b&b, aby skorzystać z relaksującego wypoczynku z malowniczymi widokami i nowoczesnymi udogodnieniami.

Co oferuje to miejsce

  • WiFi dostępne
  • Darmowe WiFi
  • Parking
  • Bezpłatny parking
  • Pokoje dla niepalących
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • Taras
  • Ogród
  • Całkowity zakaz palenia

Pokoje

9.2

Znakomity

Oceniony na 9.2 na 10 przez 10 gości, którzy tu nocowali.

  • Czystość9.6
  • Usługi9.3
  • Lokalizacja9.1
  • Pokoje9.1
  • Udogodnienia9.1
  • Wartość9.1
  • Jedzenie i napoje8.9

Goście wspominają

Great cleanlinessSupportive staff
  • Domenico CicconeItaly

    ·sierpień 2026·Podróżujący samotnie

    Giorni sereni e confortevoli

    La struttura è molto bella. La pulizia è ineccepibile. Il panorama splendido

    Il servizio self a colazione richiede qualche miglioramento di dettaglio.

  • feliceItaly

    ·lipiec 2026·Podróżujący samotnie

    Camera pulita e accogliente, proprietaria gentile e discreta, non mi dispiacerebbe ritornarci.

  • SilvanaItaly

    ·lipiec 2026·Podróżujący samotnie

    Soggiorno rilassante.

    La signora che ci ha accolto è stata super disponibile e molto gentile. La casa pulita e dotata di ogni confort. Posizione tra il mare e il centro di Paola. È stato un soggiorno rilassante. Ritorneremo!

  • LuigiItaly

    ·czerwiec 2026·Podróżujący samotnie

    Accoglienza, cordialità.

    🤔

  • EugenioItaly

    ·sierpień 2025·Para

    Pulizia ottima, struttura nuova con cucina e colazione. Come a casa

  • BrunoCOItaly

    ·sierpień 2025·Para

    L'appartamento è ben tenuto e dotato di tutti i servizi

    La proprietaria, Angela, è gentile e disponibile per le necessità degli ospiti.

Opinie są pisane przez gości, którzy zarezerwowali przez naszego dostawcę i nocowali, wyświetlane w oryginalnej formie i w ich języku. Oceny kategorii pochodzą z odczytu dostawcy z ostatnich opinii, zaktualizowano grudzień 2025 (liczba: grudzień 2025).

Gdzie będziesz

viale Sergio Pizzini 40 87027 Paola CS, Paola, Italy

Goście oceniają lokalizację na 9.1 z 10 — znakomity.

Warto wiedzieć

Anulowanie

Każdy pokój pokazuje własne warunki przed zapłatą.

Większość stawek można anulować bezpłatnie do daty pokazanej na pokoju.

Stawki bezzwrotne są oznaczone jako takie.

Zasady obiektu

Zameldowanie od 14:00 do 04:00 PM

Wymeldowanie do 10:00

Dzieci mile widziane

Pokaż więcej

Bez zwierząt

Dostępne pokoje dla niepalących

Płatność i obiekt

Płatne przy rezerwacji, nie przy recepcji.

Stawki obejmują podatki i opłaty, które możemy odczytać.

Obiekt może pobrać kartę przy zameldowaniu na poczet ewentualnych wydatków dodatkowych.

Pokaż więcej

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Co sprawdzimy dla Ciebie tutaj

  • Czy jest miejsce na pickupa, przyczepę lub vana, a nie tylko na samochód. 
  • Czy stawka zmienia się dla Twoich dat i co obejmuje.
  • Co obiekt faktycznie pobiera w recepcji oprócz stawki.

Pytania dotyczące Le Zagare b&b

O której godzinie jest zameldowanie i wymeldowanie w Le Zagare b&b?

Zameldowanie jest od 14:00. Wymeldowanie jest do 10:00. Jeśli przyjeżdżasz późno, daj nam znać, a poprosimy obiekt o przechowanie pokoju.

Czy Le Zagare b&b akceptuje zwierzęta?

Nie — obiekt informuje, że zwierzęta nie są dozwolone.

Czy na terenie Le Zagare b&b jest parking?

Parking znajduje się na liście udogodnień obiektu. To, czy jest bezpłatny i czy można zarezerwować miejsce, jest różne – sprawdzamy to na podstawie Twoich dat, zamiast obiecywać tutaj.

Czy Le Zagare b&b ma Wi-Fi?

Tak – dostęp do internetu znajduje się na liście udogodnień obiektu.

Jak zarezerwować Le Zagare b&b?

Podaj daty powyżej i zarezerwuj online lub zadzwoń pod (888) 789-8585, a my zrobimy to za Ciebie – w tym rzeczy, których formularz rezerwacji nie obsłuży, jak blok pokoi, stawka miesięczna czy faktura dla pracodawcy.

Gdzie znajduje się Le Zagare b&b?

viale Sergio Pizzini 40 87027 Paola CS, Paola.

Inne miejsca, które rezerwujemy w Paola

Nie ma to związku z powyższą rezerwacją. Ten sam rynek, ta sama cena, na wypadek gdyby ten nie był odpowiedni.

Wszystkie pobyty w Paola
B&B La PiazzettaB&B La Piazzetta9.3 · 81 opiniiB&B La Casa RossaB&B La Casa Rossa9.5 · 39 opiniiB&B RosyB&B Rosy9.2 · 60 opiniiAttico Lady DAttico Lady D9.0 · 81 opiniiUna Terrazza sul Mare The LighthouseUna Terrazza sul Mare The Lighthouse9.8 · 25 opinii
Villa CatalanoIl BorgoB&B AdeleSant'Agostino Guest RoomsBluMarine AppartamentsB&B StefyldVilla LidiaBlumentagAgriturismo La PalombaraVista StromboliB&B Alba ChiaraLa CasbaBnB Nuova VitaIl Borgo civ.15B&B Paola CityIl nido d'amoreB&B AdrianaDimora 7 fontaneLa ChambreVilla Fontana SaiaB&B RinascenteLa casa dei nonniCozy Apartments by MauraB&B San GiacomoCasa Degli Oleandri

Popularne kierunki

  • Hotele w Rome
  • Hotele w London
  • Hotele w Milan
  • Hotele w Athens
  • Hotele w Kissimmee, FL
  • Hotele w Naples
  • Hotele w Dubai
  • Hotele w Buenos Aires
  • Hotele w Sao Paulo
  • Hotele w Istanbul
  • Hotele w Marrakech
  • Hotele w Rio de Janeiro
  • Hotele w Cape Town
  • Hotele w Lisbon
  • Hotele w Florence
  • Hotele w Budapest
  • Hotele w Manila
  • Hotele w Madrid
  • Hotele w Jakarta
  • Hotele w Málaga
  • Hotele w Tokyo
  • Hotele w Kuala Lumpur
  • Hotele w Porto
  • Hotele w Paris
  • Hotele w Ho Chi Minh City
  • Hotele w Florianópolis
  • Hotele w Nairobi
  • Hotele w Osaka
  • Hotele w Vienna
  • Hotele w Palermo
  • Hotele w New Delhi
  • Hotele w Hanoi
  • Hotele w Davenport, FL
  • Hotele w Cairo
  • Hotele w Bucharest
  • Hotele w Seville
  • Hotele w Canggu
  • Hotele w Ubud
  • Hotele w Tbilisi City
  • Hotele w Venice
  • Hotele w Split
  • Hotele w Barcelona
  • Hotele w Bangkok
  • Hotele w Mexico City
  • Hotele w Playa del Carmen
  • Hotele w Marbella
  • Hotele w Panama City Beach, FL
  • Hotele w Tulum
  • Hotele w Prague
  • Hotele w Albufeira
  • Hotele w Seoul
  • Hotele w Catania
  • Hotele w Warsaw
  • Hotele w Kyoto
  • Hotele w Bogotá
  • Hotele w Myrtle Beach, SC
  • Hotele w Belgrade
  • Hotele w Bologna
  • Hotele w Melbourne
  • Hotele w Mar del Plata
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Rome
  • Z basenem hoteli w Rome
  • Bez progów i dostępne hoteli w Rome
  • Bezpłatny parking hoteli w Rome
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w London
  • Z basenem hoteli w London
  • Bez progów i dostępne hoteli w London
  • Bezpłatny parking hoteli w London
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Milan
  • Z basenem hoteli w Milan
  • Bez progów i dostępne hoteli w Milan
  • Bezpłatny parking hoteli w Milan
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Athens
  • Z basenem hoteli w Athens
  • Bez progów i dostępne hoteli w Athens
  • Bezpłatny parking hoteli w Athens
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Kissimmee, FL
  • Z basenem hoteli w Kissimmee, FL
  • Bez progów i dostępne hoteli w Kissimmee, FL
  • Bezpłatny parking hoteli w Kissimmee, FL
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Naples
  • Z basenem hoteli w Naples
  • Bez progów i dostępne hoteli w Naples
  • Bezpłatny parking hoteli w Naples
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Dubai
  • Z basenem hoteli w Dubai
  • Bez progów i dostępne hoteli w Dubai
  • Bezpłatny parking hoteli w Dubai
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Buenos Aires
  • Z basenem hoteli w Buenos Aires
  • Bez progów i dostępne hoteli w Buenos Aires
  • Bezpłatny parking hoteli w Buenos Aires
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Sao Paulo
  • Z basenem hoteli w Sao Paulo
  • Bez progów i dostępne hoteli w Sao Paulo
  • Bezpłatny parking hoteli w Sao Paulo
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Istanbul
  • Z basenem hoteli w Istanbul
  • Bez progów i dostępne hoteli w Istanbul
  • Bezpłatny parking hoteli w Istanbul
  • Hotele w Albania
  • Hotele w Argentina
  • Hotele w Armenia
  • Hotele w Australia
  • Hotele w Austria
  • Hotele w Azerbaijan
  • Hotele w Belgium
  • Hotele w Bosnia and Herzegovina
  • Hotele w Brazil
  • Hotele w Bulgaria
  • Hotele w Canada
  • Hotele w Chile
  • Hotele w China
  • Hotele w Colombia
  • Hotele w Croatia
  • Hotele w the Czech Republic
  • Hotele w the Dominican Republic
  • Hotele w Egypt
  • Hotele w Finland
  • Hotele w France
  • Hotele w Georgia
  • Hotele w Germany
  • Hotele w Ghana
  • Hotele w Greece
  • Hotele w Hungary
  • Hotele w India
  • Hotele w Indonesia
  • Hotele w Israel
  • Hotele w Italy
  • Hotele w Japan

Wszystkie destynacjeMiejsca noclegoweRezerwacje hoteloweStawki miesięczne i tygodnioweBloki pokoi i grupyPokoje dostępneŹródła zdjęć

Pomoc

  • Skontaktuj się z nami
  • Jak działa rezerwacja
  • Zadzwoń (888) 789-8585

Odkrywaj

  • Miejsca noclegowe
  • Rezerwacje hotelowe
  • Stawki miesięczne i tygodniowe
  • Bloki pokoi i grupy
  • Pokoje dostępne

Regulamin i ustawienia

  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Anulacje i zwroty
  • Dostępność

O Callstay

  • O nas
  • Źródła zdjęć
© 2026 Callstay. Firma Spotbo, Inc..Stawki są takie same jak przy rezerwacji bezpośredniej.

Zdjęcia autorów, na licencjach wymienionych w naszym źródła zdjęć.