Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Sifnos

Miejsca noclegowe/Sifnos

Elements SIFNOS Boutique

HoteleFaros, Sifnos, Sifnos Island, 840 03, Sifnos, GreecePokaż na mapie

1 / 4
Sprawdzanie stawki na dzisiejszą noc

Nie zostaniesz jeszcze obciążony

Lub zarezerwuj telefonicznie — (888) 789-8585

10.0 · Wyjątkowy5 recenzji

  • Zameldowanie od 14:00Wymeldowanie do 11:00.
  • Śniadanie dostępneWliczone w niektóre stawki — wyżywienie jest pokazane przy każdym pokoju.

Udogodnienia rekreacyjne: Sezonowy basen odkryty i widok na ogród zapewniające relaks. Ratownicy na miejscu dbają o bezpieczeństwo. Opcje gastronomiczne: Restauracja, kawiarnia i bar/lounge oferujące pyszne posiłki i napoje. Komfortowe zakwaterowanie: Klimatyzowane pokoje z minibarami, Smart TV i prywatnymi balkonami. Bezpłatne łącze przewodowe internetowe, wysokiej jakości pościel i nowoczesne łazienki zapewniające przytulny pobyt.

Zarezerwuj swój pobyt w butikowym hotelu Elements SIFNOS i oddaj się relaksującemu wypoczynkowi!

Co oferuje to miejsce

  • Sklepy z upominkami lub stoiska z prasą
  • Bezpłatne śniadanie
  • Recepcja (ograniczone godziny)
  • Parasole przy basenie
  • Darmowy bezprzewodowy internet
  • Dostępne urządzenia wspierające słuch.
  • Snack bar/deli
  • Bezpłatny parking dla gości
  • Leżaki przy basenie
  • Bezpłatne śniadanie (lokalna kuchnia)

Pokoje

10.0

Wyjątkowy

Oceniony na 10.0 na 10 przez 5 gości, którzy tu nocowali.

  • Chantal

    ·wrzesień 2024

    Endroit merveilleux, réservé aux adultes, très calme. Service et propreté impeccables. Facilité pour se déplacer à pied de façon sécuritaire au petit village de Faros et plages. Je recommande cet hôtel et si on retourne…

  • John

    ·wrzesień 2024

    We really enjoyed our stay at Elements Sifnos Boutique hotel. Rodoula and her staff are amazing; very helpful with excellent recommendations. Our breakfasts were delicious and always served promptly. Renting a car off of…

  • Véronique

    ·sierpień 2023

    Très beau, très propre. Location de voiture sur place. Restos & plage a 15 min de marche. Proprietaire opérant sur place et très sympathique.

  • antoine

    ·wrzesień 2022

    The hotel is beautiful neat clean best staff very helpful breakfast is home made with love amazing experience and the hotel manager rodoula is amazing .if you ever need to go to sifnos only elements boutique hotel is the…

  • antoine

    ·wrzesień 2022

    The hotel is one of a kind .clean very well located and most importantly the staff is amazing.

    We had a blast and our experience in sifnos was just wonderful because of our stay in this hotel.

    Thank you rodula for making…

Opinie są pisane przez gości, którzy zarezerwowali przez naszego dostawcę i nocowali, wyświetlane w oryginalnej formie i w ich języku. Oceny kategorii pochodzą z odczytu dostawcy z ostatnich opinii.

Gdzie będziesz

Faros, Sifnos, Sifnos Island, 840 03, Sifnos, Greece

Warto wiedzieć

Anulowanie

Każdy pokój pokazuje własne warunki przed zapłatą.

Większość stawek można anulować bezpłatnie do daty pokazanej na pokoju.

Stawki bezzwrotne są oznaczone jako takie.

Zasady obiektu

Zameldowanie od 14:00 do 07:30 PM

Wymeldowanie do 11:00

Bez dzieci

Pokaż więcej

Bez zwierząt

The front desk is open daily from 9:30 AM - 7:30 PM. The front desk is staffed during limited hours.

Zwierzęta domowe. Zwierzęta domowe nie są akceptowane.

Rodzaj gościa. Wyłącznie pracownicy niezbędni - NIE

Dostępność. Brak wind.

Ogólne. Profesjonalny gospodarz/zarządca nieruchomości

Płatność i obiekt

Płatne przy rezerwacji, nie przy recepcji.

Stawki obejmują podatki i opłaty, które możemy odczytać.

Obiekt może pobrać kartę przy zameldowaniu na poczet ewentualnych wydatków dodatkowych.

Pokaż więcej

Cash transactions at this property cannot exceed EUR 500, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation. The seasonal pool will be open from June 01 to September 30. Pool access available from 9:30 AM to 7:30 PM. A deposit may be required at the property.

Co sprawdzimy dla Ciebie tutaj

  • Że pokój bez barier jest rzeczywiście wolny w Twoich terminach i czy jest to prysznic bez brodzika czy wanna, czego ogłoszenie nigdy nie podaje.
  • Czy jest miejsce na pickupa, przyczepę lub vana, a nie tylko na samochód. 
  • Czy śniadanie jest wliczone w cenę, czy dodawane przy kasie, oraz o której jest podawane. 
  • Czy stawka zmienia się dla Twoich dat i co obejmuje.
  • Co obiekt faktycznie pobiera w recepcji oprócz stawki.

Pytania dotyczące Elements SIFNOS Boutique

O której godzinie jest zameldowanie i wymeldowanie w Elements SIFNOS Boutique?

Zameldowanie jest od 14:00. Wymeldowanie jest do 11:00. Jeśli przyjeżdżasz późno, daj nam znać, a poprosimy obiekt o przechowanie pokoju.

Czy Elements SIFNOS Boutique akceptuje zwierzęta?

Nie — obiekt informuje, że zwierzęta nie są dozwolone.

Czy na terenie Elements SIFNOS Boutique jest parking?

Parking znajduje się na liście udogodnień obiektu. To, czy jest bezpłatny i czy można zarezerwować miejsce, jest różne – sprawdzamy to na podstawie Twoich dat, zamiast obiecywać tutaj.

Czy Elements SIFNOS Boutique ma basen?

Tak – basen znajduje się na liście udogodnień obiektu. Sezonowe zamknięcia są częste, więc potwierdzimy, że jest otwarty w Twoich terminach.

Czy śniadanie jest wliczone w cenę w Elements SIFNOS Boutique?

Na terenie obiektu serwowane jest śniadanie. Jego wliczenie w cenę zależy od stawki – rodzaj wyżywienia jest widoczny przy każdym pokoju po podaniu dat pobytu.

Czy Elements SIFNOS Boutique ma Wi-Fi?

Tak – dostęp do internetu znajduje się na liście udogodnień obiektu.

Czy Elements SIFNOS Boutique ma pokoje przystosowane dla osób na wózkach?

Obiekt informuje o udogodnieniach bez barier lub dla osób z niepełnosprawnościami. To oznaczenie najmniej rozstrzyga kwestię: hotel może je mieć, a nadal mieć stopień przy wejściu lub wannę zamiast prysznica bez brodzika, i nie mówi, czy pokój dostępny jest wolny w Twoich terminach. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a zapytamy obiekt bezpośrednio, zamiast odczytywać oznaczenie.

Jak zarezerwować Elements SIFNOS Boutique?

Podaj daty powyżej i zarezerwuj online lub zadzwoń pod (888) 789-8585, a my zrobimy to za Ciebie – w tym rzeczy, których formularz rezerwacji nie obsłuży, jak blok pokoi, stawka miesięczna czy faktura dla pracodawcy.

Gdzie znajduje się Elements SIFNOS Boutique?

Faros, Sifnos, Sifnos Island, 840 03, Sifnos.

Inne miejsca, które rezerwujemy w Sifnos

Nie ma to związku z powyższą rezerwacją. Ten sam rynek, ta sama cena, na wypadek gdyby ten nie był odpowiedni.

Wszystkie pobyty w Sifnos
Sifnaika Konakia ~ Armada ResidenceSifnaika Konakia ~ Armada Residence9.6 · 59 opiniiALK HOTEL™ALK HOTEL™9.2 · 81 opiniiNiriedes HotelNiriedes Hotel9.8 · 28 opiniiEdem Hotel ApartmentsEdem Hotel Apartments9.4 · 24 opinieSigma Residences Boutique HotelSigma Residences Boutique Hotel10.0 · 13 opinii
Filadaki VillasKtima VrisianaPetali Village HotelVilla AretoBlue Fish ApartmentsWindmill Bella VistaFroudiRomanzaVilla PelagosNival Boutique HotelNOS Hotel & VillasElements SifnosBoufounis StudiosSmaragdi HotelDroufakos’ home, Lux seafront apartment w. ViewSifnos House - Rooms & SpaNymfes HotelGerofinikas Boutique HotelVerina AstraNIREAS STONEHOUSE IN APOLLONIA SIFNOSPension AgelikiStamna Sifnos a member of Design HotelsEnilio MeraApsila Pool SuitesVerina Terra

Popularne kierunki

  • Hotele w Rome
  • Hotele w London
  • Hotele w Milan
  • Hotele w Athens
  • Hotele w Kissimmee, FL
  • Hotele w Naples
  • Hotele w Dubai
  • Hotele w Buenos Aires
  • Hotele w Sao Paulo
  • Hotele w Istanbul
  • Hotele w Marrakech
  • Hotele w Rio de Janeiro
  • Hotele w Cape Town
  • Hotele w Lisbon
  • Hotele w Florence
  • Hotele w Budapest
  • Hotele w Manila
  • Hotele w Madrid
  • Hotele w Jakarta
  • Hotele w Málaga
  • Hotele w Tokyo
  • Hotele w Kuala Lumpur
  • Hotele w Porto
  • Hotele w Paris
  • Hotele w Ho Chi Minh City
  • Hotele w Florianópolis
  • Hotele w Nairobi
  • Hotele w Osaka
  • Hotele w Vienna
  • Hotele w Palermo
  • Hotele w New Delhi
  • Hotele w Hanoi
  • Hotele w Davenport, FL
  • Hotele w Cairo
  • Hotele w Bucharest
  • Hotele w Seville
  • Hotele w Canggu
  • Hotele w Ubud
  • Hotele w Tbilisi City
  • Hotele w Venice
  • Hotele w Split
  • Hotele w Barcelona
  • Hotele w Bangkok
  • Hotele w Mexico City
  • Hotele w Playa del Carmen
  • Hotele w Marbella
  • Hotele w Panama City Beach, FL
  • Hotele w Tulum
  • Hotele w Prague
  • Hotele w Albufeira
  • Hotele w Seoul
  • Hotele w Catania
  • Hotele w Warsaw
  • Hotele w Kyoto
  • Hotele w Bogotá
  • Hotele w Myrtle Beach, SC
  • Hotele w Belgrade
  • Hotele w Bologna
  • Hotele w Melbourne
  • Hotele w Mar del Plata
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Rome
  • Z basenem hoteli w Rome
  • Bez progów i dostępne hoteli w Rome
  • Bezpłatny parking hoteli w Rome
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w London
  • Z basenem hoteli w London
  • Bez progów i dostępne hoteli w London
  • Bezpłatny parking hoteli w London
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Milan
  • Z basenem hoteli w Milan
  • Bez progów i dostępne hoteli w Milan
  • Bezpłatny parking hoteli w Milan
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Athens
  • Z basenem hoteli w Athens
  • Bez progów i dostępne hoteli w Athens
  • Bezpłatny parking hoteli w Athens
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Kissimmee, FL
  • Z basenem hoteli w Kissimmee, FL
  • Bez progów i dostępne hoteli w Kissimmee, FL
  • Bezpłatny parking hoteli w Kissimmee, FL
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Naples
  • Z basenem hoteli w Naples
  • Bez progów i dostępne hoteli w Naples
  • Bezpłatny parking hoteli w Naples
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Dubai
  • Z basenem hoteli w Dubai
  • Bez progów i dostępne hoteli w Dubai
  • Bezpłatny parking hoteli w Dubai
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Buenos Aires
  • Z basenem hoteli w Buenos Aires
  • Bez progów i dostępne hoteli w Buenos Aires
  • Bezpłatny parking hoteli w Buenos Aires
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Sao Paulo
  • Z basenem hoteli w Sao Paulo
  • Bez progów i dostępne hoteli w Sao Paulo
  • Bezpłatny parking hoteli w Sao Paulo
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Istanbul
  • Z basenem hoteli w Istanbul
  • Bez progów i dostępne hoteli w Istanbul
  • Bezpłatny parking hoteli w Istanbul
  • Hotele w Albania
  • Hotele w Argentina
  • Hotele w Armenia
  • Hotele w Australia
  • Hotele w Austria
  • Hotele w Azerbaijan
  • Hotele w Belgium
  • Hotele w Bosnia and Herzegovina
  • Hotele w Brazil
  • Hotele w Bulgaria
  • Hotele w Canada
  • Hotele w Chile
  • Hotele w China
  • Hotele w Colombia
  • Hotele w Croatia
  • Hotele w the Czech Republic
  • Hotele w the Dominican Republic
  • Hotele w Egypt
  • Hotele w Finland
  • Hotele w France
  • Hotele w Georgia
  • Hotele w Germany
  • Hotele w Ghana
  • Hotele w Greece
  • Hotele w Hungary
  • Hotele w India
  • Hotele w Indonesia
  • Hotele w Israel
  • Hotele w Italy
  • Hotele w Japan

Wszystkie destynacjeMiejsca noclegoweRezerwacje hoteloweStawki miesięczne i tygodnioweBloki pokoi i grupyPokoje dostępneŹródła zdjęć

Pomoc

  • Skontaktuj się z nami
  • Jak działa rezerwacja
  • Zadzwoń (888) 789-8585

Odkrywaj

  • Miejsca noclegowe
  • Rezerwacje hotelowe
  • Stawki miesięczne i tygodniowe
  • Bloki pokoi i grupy
  • Pokoje dostępne

Regulamin i ustawienia

  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Anulacje i zwroty
  • Dostępność

O Callstay

  • O nas
  • Źródła zdjęć
© 2026 Callstay. Firma Spotbo, Inc..Stawki są takie same jak przy rezerwacji bezpośredniej.

Zdjęcia autorów, na licencjach wymienionych w naszym źródła zdjęć.