Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Mindelo

Miejsca noclegowe/Mindelo

Apt CASA NOA

Apartamentymaderalzinho, Rua De Papinha Casa Noa, MindeloPokaż na mapie

1 / 4
Sprawdzanie stawki na dzisiejszą noc

Nie zostaniesz jeszcze obciążony

Lub zarezerwuj telefonicznie — (888) 789-8585
  • Zameldowanie od 12:00Wymeldowanie do 10:00.

Widoki na miasto i dogodna lokalizacja Ciesz się relaksującym pobyciem w Mindelo z widokiem na ciche ulice z balkonu. Zaledwie 1,4 km od Praia Da Laginha, lokalizacja oferuje spokój i dostępność dla Twojego wypoczynku.

Nowoczesne udogodnienia i komfort Zrelaksuj się w przestronnym apartamencie z dwiema sypialniami wyposażonym w telewizor z płaskim ekranem, usługi streamingowe oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Ze śliniakami, ręcznikami i tarasem z widokiem na miasto, Twój komfort jest naszym priorytetem.

Atrakcje w pobliżu i łatwy dostęp Odkrywaj Torre de Belem i inne atrakcje w pobliżu Apt CASA NOA. Zaledwie 10 km od lotniska Cesària Evora, zapewniamy wygodę podróżowania. Zarezerwuj teraz, aby mieć niezapomniany pobyt!

Co oferuje to miejsce

  • Darmowy bezprzewodowy internet
  • Zniżki na parking zewnętrzny dostępne
  • Dostęp do internetu
  • Parking
  • Taras
  • Przechowalnia bagażu
  • Całkowity zakaz palenia

Pokoje

Gdzie będziesz

maderalzinho, Rua De Papinha Casa Noa, Mindelo

Warto wiedzieć

Anulowanie

Każdy pokój pokazuje własne warunki przed zapłatą.

Większość stawek można anulować bezpłatnie do daty pokazanej na pokoju.

Stawki bezzwrotne są oznaczone jako takie.

Zasady obiektu

Zameldowanie od 12:00 do 08:00 PM

Wymeldowanie do 10:00

Bez dzieci

Pokaż więcej

Bez zwierząt

Płatność i obiekt

Płatne przy rezerwacji, nie przy recepcji.

Stawki obejmują podatki i opłaty, które możemy odczytać.

Obiekt może pobrać kartę przy zameldowaniu na poczet ewentualnych wydatków dodatkowych.

Pokaż więcej

This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Co sprawdzimy dla Ciebie tutaj

  • Czy jest miejsce na pickupa, przyczepę lub vana, a nie tylko na samochód. 
  • Czy stawka zmienia się dla Twoich dat i co obejmuje.
  • Co obiekt faktycznie pobiera w recepcji oprócz stawki.

Pytania dotyczące Apt CASA NOA

O której godzinie jest zameldowanie i wymeldowanie w Apt CASA NOA?

Zameldowanie jest od 12:00. Wymeldowanie jest do 10:00. Jeśli przyjeżdżasz późno, daj nam znać, a poprosimy obiekt o przechowanie pokoju.

Czy Apt CASA NOA akceptuje zwierzęta?

Nie — obiekt informuje, że zwierzęta nie są dozwolone.

Czy na terenie Apt CASA NOA jest parking?

Parking znajduje się na liście udogodnień obiektu. To, czy jest bezpłatny i czy można zarezerwować miejsce, jest różne – sprawdzamy to na podstawie Twoich dat, zamiast obiecywać tutaj.

Czy Apt CASA NOA ma Wi-Fi?

Tak – dostęp do internetu znajduje się na liście udogodnień obiektu.

Jak zarezerwować Apt CASA NOA?

Podaj daty powyżej i zarezerwuj online lub zadzwoń pod (888) 789-8585, a my zrobimy to za Ciebie – w tym rzeczy, których formularz rezerwacji nie obsłuży, jak blok pokoi, stawka miesięczna czy faktura dla pracodawcy.

Gdzie znajduje się Apt CASA NOA?

maderalzinho, Rua De Papinha Casa Noa, Mindelo.

Kategorie recenzji gości nie są jeszcze na tej stronie — dostawca podaje ogólną ocenę, ale bez podziału dla tego obiektu, a my wolimy nic nie pokazywać, niż wymyślać słupki. Zadzwoń (888) 789-8585 a my odczytamy Państwu, co mówi obiekt.

Inne miejsca, które rezerwujemy w Mindelo

Nie ma to związku z powyższą rezerwacją. Ten sam rynek, ta sama cena, na wypadek gdyby ten nie był odpowiedni.

Wszystkie pobyty w Mindelo
Kira's Boutique HotelKira's Boutique Hotel9.5 · 198 opiniiOuril MindeloOuril Mindelo8.6 · 1865 opiniiHotel LIVVO Don PacoHotel LIVVO Don Paco7.5 · 141 opiniiChez Loutcha ResidencialChez Loutcha Residencial6.3 · 36 opiniiSanta Cruz Boutique HotelSanta Cruz Boutique Hotel9.6 · 284 opinie
São Pedro BayCasa CombaGuest House Lina ElisaAs HortênsiasSolar WindeloApartamentos Beira-MarTia Nita ApartamentosBellavistaVannilla ResidencialCasa ColonialÓscarMadeira apartment in Mindelo São VicenteT1 Férias MindeloCasa frédguesthouse emalyFanon Flat T2Apartamento Deluxe Santa FilomenaApartment SunsetLaginha Beach Guest HouseMindelo ResidencialApartamento ModernoCasa MatnikLa ResidenciaBoa Mindelo BeachMuralha Rooms

Popularne kierunki

  • Hotele w Rome
  • Hotele w London
  • Hotele w Milan
  • Hotele w Athens
  • Hotele w Kissimmee, FL
  • Hotele w Naples
  • Hotele w Dubai
  • Hotele w Buenos Aires
  • Hotele w Sao Paulo
  • Hotele w Istanbul
  • Hotele w Marrakech
  • Hotele w Rio de Janeiro
  • Hotele w Cape Town
  • Hotele w Lisbon
  • Hotele w Florence
  • Hotele w Budapest
  • Hotele w Manila
  • Hotele w Madrid
  • Hotele w Jakarta
  • Hotele w Málaga
  • Hotele w Tokyo
  • Hotele w Kuala Lumpur
  • Hotele w Porto
  • Hotele w Paris
  • Hotele w Ho Chi Minh City
  • Hotele w Florianópolis
  • Hotele w Nairobi
  • Hotele w Osaka
  • Hotele w Vienna
  • Hotele w Palermo
  • Hotele w New Delhi
  • Hotele w Hanoi
  • Hotele w Davenport, FL
  • Hotele w Cairo
  • Hotele w Bucharest
  • Hotele w Seville
  • Hotele w Canggu
  • Hotele w Ubud
  • Hotele w Tbilisi City
  • Hotele w Venice
  • Hotele w Split
  • Hotele w Barcelona
  • Hotele w Bangkok
  • Hotele w Mexico City
  • Hotele w Playa del Carmen
  • Hotele w Marbella
  • Hotele w Panama City Beach, FL
  • Hotele w Tulum
  • Hotele w Prague
  • Hotele w Albufeira
  • Hotele w Seoul
  • Hotele w Catania
  • Hotele w Warsaw
  • Hotele w Kyoto
  • Hotele w Bogotá
  • Hotele w Myrtle Beach, SC
  • Hotele w Belgrade
  • Hotele w Bologna
  • Hotele w Melbourne
  • Hotele w Mar del Plata
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Rome
  • Z basenem hoteli w Rome
  • Bez progów i dostępne hoteli w Rome
  • Bezpłatny parking hoteli w Rome
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w London
  • Z basenem hoteli w London
  • Bez progów i dostępne hoteli w London
  • Bezpłatny parking hoteli w London
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Milan
  • Z basenem hoteli w Milan
  • Bez progów i dostępne hoteli w Milan
  • Bezpłatny parking hoteli w Milan
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Athens
  • Z basenem hoteli w Athens
  • Bez progów i dostępne hoteli w Athens
  • Bezpłatny parking hoteli w Athens
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Kissimmee, FL
  • Z basenem hoteli w Kissimmee, FL
  • Bez progów i dostępne hoteli w Kissimmee, FL
  • Bezpłatny parking hoteli w Kissimmee, FL
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Naples
  • Z basenem hoteli w Naples
  • Bez progów i dostępne hoteli w Naples
  • Bezpłatny parking hoteli w Naples
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Dubai
  • Z basenem hoteli w Dubai
  • Bez progów i dostępne hoteli w Dubai
  • Bezpłatny parking hoteli w Dubai
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Buenos Aires
  • Z basenem hoteli w Buenos Aires
  • Bez progów i dostępne hoteli w Buenos Aires
  • Bezpłatny parking hoteli w Buenos Aires
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Sao Paulo
  • Z basenem hoteli w Sao Paulo
  • Bez progów i dostępne hoteli w Sao Paulo
  • Bezpłatny parking hoteli w Sao Paulo
  • Akceptujące zwierzęta hoteli w Istanbul
  • Z basenem hoteli w Istanbul
  • Bez progów i dostępne hoteli w Istanbul
  • Bezpłatny parking hoteli w Istanbul
  • Hotele w Albania
  • Hotele w Argentina
  • Hotele w Armenia
  • Hotele w Australia
  • Hotele w Austria
  • Hotele w Azerbaijan
  • Hotele w Belgium
  • Hotele w Bosnia and Herzegovina
  • Hotele w Brazil
  • Hotele w Bulgaria
  • Hotele w Canada
  • Hotele w Chile
  • Hotele w China
  • Hotele w Colombia
  • Hotele w Croatia
  • Hotele w the Czech Republic
  • Hotele w the Dominican Republic
  • Hotele w Egypt
  • Hotele w Finland
  • Hotele w France
  • Hotele w Georgia
  • Hotele w Germany
  • Hotele w Ghana
  • Hotele w Greece
  • Hotele w Hungary
  • Hotele w India
  • Hotele w Indonesia
  • Hotele w Israel
  • Hotele w Italy
  • Hotele w Japan

Wszystkie destynacjeMiejsca noclegoweRezerwacje hoteloweStawki miesięczne i tygodnioweBloki pokoi i grupyPokoje dostępneŹródła zdjęć

Pomoc

  • Skontaktuj się z nami
  • Jak działa rezerwacja
  • Zadzwoń (888) 789-8585

Odkrywaj

  • Miejsca noclegowe
  • Rezerwacje hotelowe
  • Stawki miesięczne i tygodniowe
  • Bloki pokoi i grupy
  • Pokoje dostępne

Regulamin i ustawienia

  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Anulacje i zwroty
  • Dostępność

O Callstay

  • O nas
  • Źródła zdjęć
© 2026 Callstay. Firma Spotbo, Inc..Stawki są takie same jak przy rezerwacji bezpośredniej.

Zdjęcia autorów, na licencjach wymienionych w naszym źródła zdjęć.