Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Murter

Mjesta za boravak/Murter

Villa Levant

Vile16 Ulica Marka Marulića, Murter, CroatiaPrikaži na karti

1 / 4
Provjera cijene za večeras

Nećete još biti naplaćeni

Ili rezervirajte telefonom —(888) 789-8585

10.0 · Izvanredno8 recenzija

  • Check-in od 16:00Check-out do 10:00.
  • Izvanredno lokacijaGosti ocjenjuju lokaciju s 10.0 od 10, na adresi 16 Ulica Marka Marulića.

Luksuzni Smještaj s Privatnim Bazenom i Vrtom

Iznimni Interijer i Oprema Uživajte u prostranoj vili s 4 spavaće sobe i terasom koja nudi prekrasan pogled na more. Opustite se u dnevnom boravku s televizorom s ravnim ekranom ili pripremite obrok u potpuno opremljenoj kuhinji. Vila također sadrži 5 kupaonica s tušem bez prepreka za maksimalnu udobnost.

Vanjska Opustacija i Zabava Odmorite se u privatnom bazenu, vrtu i sa sadržajima za roštilj. Uživajte u vanjskom kaminu i prostoru za piknik za ugodne večeri s voljenima.

Izvrsna Lokacija i Obližnje Atrakcije Smještena u blizini Luke Plaže, Murter Plaže i Slanica Plaže, Vila Levant nudi jednostavan pristup najboljim mjestima u Murteru. Osim toga, zračna luka Zadar je samo 74 km daleko, a vaš san o odmoru je na dohvat ruke.

Što ovo mjesto nudi

  • WiFi dostupan
  • Besplatan WiFi
  • Parkiranje
  • Besplatan parking
  • Klimatizacija
  • Bazen
  • Grijanje
  • Terasa
  • Obiteljske sobe
  • Vrt

Sobe

10.0

Izvanredno

Ocijenjen s 10.0 od 10 od strane 8 gostiju koji su ovdje boravili.

  • Čistoća10.0
  • Usluga10.0
  • Lokacija10.0
  • Sobe10.0
  • Sadržaji10.0
  • Vrijednost10.0
  • Hrana i piće10.0

Gosti spominju

Beautiful villaExceptional service
  • RomanaSK

    ·lipanj 2026.·Obitelj

    To bola najlepsie vybavena villa ktorú sme v Chorvatsku navštívili. Skutočne pekna dovolenka.

  • ErwinAustria

    ·listopad 2025.·Obitelj

    Top

    Alles

    Fällt mir nichts ein

  • ChelseaUnited Kingdom

    ·rujan 2025.·Grupa

    I felt like a celebrity!

    This was the most beautiful villa we have all ever stayed in. Everything was exceptional, perfect! Beautiful and generous touches and we will return next year

    Nothing not to like. Perfect!

  • TomaszPoland

    ·kolovoz 2025.·Obitelj

    Super lokalizacja, obiekt wyposażony we wszystko co potrzeba, świetny podgrzewany basen usytuowany w slonecznej części w ciągu dnia. Czyste, przestronne sypialnie z łazienkami na pierwszym i drugim piętrze. Dodatkowa…

  • LindsayAustralia

    ·kolovoz 2024.

    Beautiful, comfortable villa. Great location with fabulous views from the balconies. Excellent pool to have fun in. Woul

    Beautiful villa, very comfortable, great location, and fantastic outside space for pool days. Plus the jacuzzi and hillside/ocean views from it were superb!The villa was fully stocked with everything we could need. - so…

  • TanyaUnited Kingdom

    ·srpanj 2024.·Grupa

    Amazing stay. The hosts met us and had stocked the fridge with local treats, beer, wine and soft drinks. So welcome afte

    Everything was immaculate. The facilities were amazing and the pool fabulous.

    Nothing!

Recenzije pišu gosti koji su rezervirali putem našeg dobavljača i odsjeli, prikazane su kako su napisane i na njihovom jeziku. Ocjene kategorija su procjena dobavljača na temelju nedavnih recenzija, ažurirano prosinac 2025..

Gdje ćete biti

16 Ulica Marka Marulića, Murter, Croatia

Gosti ocjenjuju lokaciju s 10.0 od 10 — izvanredno.

Što trebate znati

Otkazivanje

Svaka soba prikazuje vlastite uvjete prije nego što platite.

Većina cijena može se besplatno otkazati do datuma prikazanog na sobi.

Nepovratne cijene označene su kao takve.

Kućna pravila

Check-in od 16:00 do 07:00 PM

Check-out do 10:00

Djeca dobrodošla

Prikaži više

Bez ljubimaca

Plaćanje i objekt

Plaća se pri rezervaciji, ne na recepciji.

Cijene uključuju poreze i naknade koje možemo pročitati.

Objekt može uzeti karticu pri prijavi za dodatne troškove.

Prikaži više

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Guests under the age of 18 can only check in with a parent or official guardian. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Što bismo provjerili za vas ovdje

  • Naknada za kućne ljubimce i bilo kakvo ograničenje veličine, što je mjesto gdje te rezervacije obično propadaju.
  • Postoji li mjesto za kombi, prikolicu ili kombi vozilo, ne samo za automobil.
  • Hoće li se cijena promijeniti za vaše datume i što uključuje.
  • Što objekt stvarno naplaćuje na recepciji uz cijenu.

Pitanja o Villa Levant

U koje vrijeme je prijava i odjava u Villa Levant?

Check-in je od 16:00. Check-out je do 10:00. Ako stižete kasno, javite nam i zamolit ćemo objekt da zadrži sobu.

Dopušta li Villa Levant kućne ljubimce?

Ne — objekt navodi da ljubimci nisu dopušteni.

Postoji li parking u Villa Levant?

Parking je naveden među sadržajima objekta. Je li besplatan i može li se rezervirati mjesto varira, pa to provjeravamo prema vašim datumima umjesto da to ovdje obećavamo.

Ima li Villa Levant bazen?

Da — bazen je naveden među sadržajima objekta. Sezonska zatvaranja su uobičajena, pa ćemo potvrditi da je otvoren za vaše datume.

Ima li Villa Levant Wi-Fi?

Da — pristup internetu je naveden među sadržajima objekta.

Kako mogu rezervirati Villa Levant?

Unesite svoje datume gore i rezervirajte online, ili nazovite (888) 789-8585 i mi ćemo to učiniti umjesto vas — uključujući stvari koje obrazac za rezervaciju ne može obraditi, poput bloka soba, mjesečne cijene ili računa za vašeg poslodavca.

Gdje se nalazi Villa Levant?

16 Ulica Marka Marulića, Murter.

Ostali smještaji koje nudimo u Murter

Nema veze s gornjom rezervacijom. Isto tržište, iste cijene, za slučaj da ovaj nije to.

Svi smještaji u Murter
Apartments & rooms Stella AdriaticaApartments & rooms Stella Adriatica9.4 · 190 recenzijaHotel MurterHotel Murter9.2 · 402 recenzijeApartment JosipApartment Josip9.7 · 27 recenzijaHoliday Apartment IvanHoliday Apartment Ivan9.7 · 27 recenzijaDrescher ApartmentsDrescher Apartments9.4 · 36 recenzija
Apartments M & L MurterApartments InesApartment HraminaApartments LeonardaApartments KostelicApartmani MudronjaApartman TeaPANSION STONES MURTERApartments MartiGolden HavenApartments Villa ArtaVilla IleniaMarina Brugor MurterApartments JanjaMurter InnApartments GorankaApartments ŠuperbaCamp Lostura SlanicaHotel Stomorin-Marina HraminaApartmani RamešaMurter Palms Resort ApartmentsApartment in MurterStudio apartment Laura ||Villa FelixSeaside Murter Apartments

Popularne destinacije

  • Hoteli uRome
  • Hoteli uLondon
  • Hoteli uMilan
  • Hoteli uAthens
  • Hoteli uKissimmee, FL
  • Hoteli uNaples
  • Hoteli uDubai
  • Hoteli uBuenos Aires
  • Hoteli uSao Paulo
  • Hoteli uIstanbul
  • Hoteli uMarrakech
  • Hoteli uRio de Janeiro
  • Hoteli uCape Town
  • Hoteli uLisbon
  • Hoteli uFlorence
  • Hoteli uBudapest
  • Hoteli uManila
  • Hoteli uMadrid
  • Hoteli uJakarta
  • Hoteli uMálaga
  • Hoteli uTokyo
  • Hoteli uKuala Lumpur
  • Hoteli uPorto
  • Hoteli uParis
  • Hoteli uHo Chi Minh City
  • Hoteli uFlorianópolis
  • Hoteli uNairobi
  • Hoteli uOsaka
  • Hoteli uVienna
  • Hoteli uPalermo
  • Hoteli uNew Delhi
  • Hoteli uHanoi
  • Hoteli uDavenport, FL
  • Hoteli uCairo
  • Hoteli uBucharest
  • Hoteli uSeville
  • Hoteli uCanggu
  • Hoteli uUbud
  • Hoteli uTbilisi City
  • Hoteli uVenice
  • Hoteli uSplit
  • Hoteli uBarcelona
  • Hoteli uBangkok
  • Hoteli uMexico City
  • Hoteli uPlaya del Carmen
  • Hoteli uMarbella
  • Hoteli uPanama City Beach, FL
  • Hoteli uTulum
  • Hoteli uPrague
  • Hoteli uAlbufeira
  • Hoteli uSeoul
  • Hoteli uCatania
  • Hoteli uWarsaw
  • Hoteli uKyoto
  • Hoteli uBogotá
  • Hoteli uMyrtle Beach, SC
  • Hoteli uBelgrade
  • Hoteli uBologna
  • Hoteli uMelbourne
  • Hoteli uMar del Plata
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Rome
  • Hoteli S bazenom u Rome
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Rome
  • Hoteli Besplatan parking u Rome
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u London
  • Hoteli S bazenom u London
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u London
  • Hoteli Besplatan parking u London
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Milan
  • Hoteli S bazenom u Milan
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Milan
  • Hoteli Besplatan parking u Milan
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Athens
  • Hoteli S bazenom u Athens
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Athens
  • Hoteli Besplatan parking u Athens
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Kissimmee, FL
  • Hoteli S bazenom u Kissimmee, FL
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Kissimmee, FL
  • Hoteli Besplatan parking u Kissimmee, FL
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Naples
  • Hoteli S bazenom u Naples
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Naples
  • Hoteli Besplatan parking u Naples
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Dubai
  • Hoteli S bazenom u Dubai
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Dubai
  • Hoteli Besplatan parking u Dubai
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Buenos Aires
  • Hoteli S bazenom u Buenos Aires
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Buenos Aires
  • Hoteli Besplatan parking u Buenos Aires
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Sao Paulo
  • Hoteli S bazenom u Sao Paulo
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Sao Paulo
  • Hoteli Besplatan parking u Sao Paulo
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Istanbul
  • Hoteli S bazenom u Istanbul
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Istanbul
  • Hoteli Besplatan parking u Istanbul
  • Hoteli uAlbania
  • Hoteli uArgentina
  • Hoteli uArmenia
  • Hoteli uAustralia
  • Hoteli uAustria
  • Hoteli uAzerbaijan
  • Hoteli uBelgium
  • Hoteli uBosnia and Herzegovina
  • Hoteli uBrazil
  • Hoteli uBulgaria
  • Hoteli uCanada
  • Hoteli uChile
  • Hoteli uChina
  • Hoteli uColombia
  • Hoteli uCroatia
  • Hoteli uthe Czech Republic
  • Hoteli uthe Dominican Republic
  • Hoteli uEgypt
  • Hoteli uFinland
  • Hoteli uFrance
  • Hoteli uGeorgia
  • Hoteli uGermany
  • Hoteli uGhana
  • Hoteli uGreece
  • Hoteli uHungary
  • Hoteli uIndia
  • Hoteli uIndonesia
  • Hoteli uIsrael
  • Hoteli uItaly
  • Hoteli uJapan

Sve destinacijeMjesta za boravakHotelske rezervacijeMjesečne i tjedne cijeneBlok soba i grupePristupačne sobeZasluge za fotografije

Pomoć

  • Kontaktirajte nas
  • Kako funkcionira rezervacija
  • Nazovite (888) 789-8585

Otkrijte

  • Mjesta za boravak
  • Hotelske rezervacije
  • Mjesečne i tjedne cijene
  • Blok soba i grupe
  • Pristupačne sobe

Uvjeti i postavke

  • Uvjeti korištenja
  • Pravila privatnosti
  • Otkazivanja i povrati
  • Pristupačnost

O Callstay

  • O nama
  • Zasluge za fotografije
© 2026 Callstay. Društvo Spotbo, Inc..Cijene su iste kao kod izravne rezervacije.

Fotografije njihovih autora, pod licencama navedenima u našim zasluge za fotografije.