Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
La Plata

Mjesta za boravak/La Plata

Studio Soho 53

Apartmani, 4-zvjezdicaAvenida 53 #463, La Plata, ArgentinaPrikaži na karti

1 / 4
Provjera cijene za večeras

Nećete još biti naplaćeni

Ili rezervirajte telefonom —(888) 789-8585

9.4 · Sjajno18 recenzija

  • Check-in od 15:00Check-out do 11:00.
  • Izvanredno lokacijaGosti ocjenjuju lokaciju s 10.0 od 10, na adresi Avenida 53 #463.

Moderan Studio Apartman s Pogledom na Grad

Luksuzne Pojedinosti: Uživajte u potpuno opremljenoj kuhinji, prostoru za sjedenje i TV-u s ravnim ekranom. Pružite si užitak u besplatnom vinu ili šampanjcu u svojoj sobi.

Praktične Usluge: Iskoristite lift, privatnu uslugu prijave/odjave i besplatan WiFi. Objekt bez pušenja također nudi terasu za opuštanje.

Izvrsna Lokacija za Istraživanje: Smješten u blizini Museo de la Plata, s lakim pristupom stadionu Grada La Plate i Katedrali La Plata. Iskoristite dostupne ture za razgledavanje.

Što ovo mjesto nudi

  • WiFi dostupan
  • Besplatan WiFi
  • Parkiranje
  • Sobe za nepušače
  • Klimatizacija
  • Grijanje
  • Terasa
  • Lift / Dizalo
  • Brza prijava/odjava
  • sejf

Sobe

9.4

Sjajno

Ocijenjen s 9.4 od 10 od strane 18 gostiju koji su ovdje boravili.

  • Čistoća8.6
  • Usluga10.0
  • Lokacija10.0
  • Sobe9.0
  • Sadržaji9.6
  • Vrijednost9.5
  • Hrana i piće9.0

Gosti spominju

Excelente ubicaciónBuena atención del anfitriónEquipamiento completo
  • PedroArgentina

    ·rujan 2026.·Par

    excelente

  • DelgiorgioArgentina

    ·lipanj 2026.·Solo putnik

    Es un lugar muy cómodo, impecable, la cama , sábanas, toallas, todo excelente. Tiene todo lo necesario para pasar unos días. La ubicación también, muy buena, y segura.Gracias

  • MairaArgentina

    ·lipanj 2026.·Par

    Excelente ubicación, súper cómodo, moderno y chic.

  • RenataArgentina

    ·svibanj 2026.·Par

    Excelente depto

    Tiene todo, la ubicación, la comodidad, excelente limpieza y Danilo un anfitrión excelente!

    Nada

  • A guestArgentina

    ·rujan 2025.·Solo putnik

    La ubicación. Danilo es muy atento.

    Nada, todo fue excelente.

  • A guestArgentina

    ·rujan 2025.·Par

    Super recomendado

    Equipamiento completo y atención del anfitrión

Recenzije pišu gosti koji su rezervirali putem našeg dobavljača i odsjeli, prikazane su kako su napisane i na njihovom jeziku. Ocjene kategorija su procjena dobavljača na temelju nedavnih recenzija, ažurirano prosinac 2025..

Gdje ćete biti

Avenida 53 #463, La Plata, Argentina

Gosti ocjenjuju lokaciju s 10.0 od 10 — izvanredno.

Što trebate znati

Otkazivanje

Svaka soba prikazuje vlastite uvjete prije nego što platite.

Većina cijena može se besplatno otkazati do datuma prikazanog na sobi.

Nepovratne cijene označene su kao takve.

Kućna pravila

Check-in od 15:00 do 08:00 PM

Check-out do 11:00

Djeca dobrodošla

Prikaži više

Bez ljubimaca

Dostupne sobe za nepušače

Plaćanje i objekt

Plaća se pri rezervaciji, ne na recepciji.

Cijene uključuju poreze i naknade koje možemo pročitati.

Objekt može uzeti karticu pri prijavi za dodatne troškove.

Prikaži više

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Guests under the age of 18 can only check in with a parent or official guardian. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Što bismo provjerili za vas ovdje

  • Postoji li mjesto za kombi, prikolicu ili kombi vozilo, ne samo za automobil.
  • Hoće li se cijena promijeniti za vaše datume i što uključuje.
  • Što objekt stvarno naplaćuje na recepciji uz cijenu.

Pitanja o Studio Soho 53

U koje vrijeme je prijava i odjava u Studio Soho 53?

Check-in je od 15:00. Check-out je do 11:00. Ako stižete kasno, javite nam i zamolit ćemo objekt da zadrži sobu.

Dopušta li Studio Soho 53 kućne ljubimce?

Ne — objekt navodi da ljubimci nisu dopušteni.

Postoji li parking u Studio Soho 53?

Parking je naveden među sadržajima objekta. Je li besplatan i može li se rezervirati mjesto varira, pa to provjeravamo prema vašim datumima umjesto da to ovdje obećavamo.

Ima li Studio Soho 53 Wi-Fi?

Da — pristup internetu je naveden među sadržajima objekta.

Kako mogu rezervirati Studio Soho 53?

Unesite svoje datume gore i rezervirajte online, ili nazovite (888) 789-8585 i mi ćemo to učiniti umjesto vas — uključujući stvari koje obrazac za rezervaciju ne može obraditi, poput bloka soba, mjesečne cijene ili računa za vašeg poslodavca.

Gdje se nalazi Studio Soho 53?

Avenida 53 #463, La Plata.

Ostali smještaji koje nudimo u La Plata

Nema veze s gornjom rezervacijom. Isto tržište, iste cijene, za slučaj da ovaj nije to.

Svi smještaji u La Plata
Grand Brizo La PlataGrand Brizo La Plata9.2 · 1242 recenzijeDazzler by Wyndham La PlataDazzler by Wyndham La Plata9.0 · 1686 recenzijaDays Inn & Suites by Wyndham La PlataDays Inn & Suites by Wyndham La Plata8.4 · 1171 recenzijaHoward Johnson Plaza & Convention Center Spa La PlataHoward Johnson Plaza & Convention Center Spa La Plata8.4 · 334 recenzijeAizarkerAizarker
Hotel Land Plaza La PlataAizarkerXV ApartamentosRocha Square Monoambiente TemporarioDepto Temporario La PlataTemporario La Plata2Departamento Moderno La Plata, Plaza EspañaHERMOSO DEPARTAMENTO AMUEBLADO EN EL CENTRO DE LPPlaza Paso con opción cocheraHermoso departamento en La Plata Soho - Centro - Cochera OpcionalMonoambiente amueblado en el centro de La PlataTemporal SuitesLa Casona, habitación privada con baño en suiteMonoambiente , excelente ubicacion , cercano a Hospitales Y principales Universidades, OPCIONAL COCHERABoulevardCenter SuitesFANTASTICO con COCHERA en PLENO CENTROBeelApt - Departamento elegante y seguro, con Cochera ExclusivaHotel City BellHotel BeneventoHotel del SolMonoambiente Malvinas 54Confort Platense departamento con cocheraHotel CorregidorDEPTO 2 Y 62 CON COCHERA PROPIA

Popularne destinacije

  • Hoteli uRome
  • Hoteli uLondon
  • Hoteli uMilan
  • Hoteli uAthens
  • Hoteli uKissimmee, FL
  • Hoteli uNaples
  • Hoteli uDubai
  • Hoteli uBuenos Aires
  • Hoteli uSao Paulo
  • Hoteli uIstanbul
  • Hoteli uMarrakech
  • Hoteli uRio de Janeiro
  • Hoteli uCape Town
  • Hoteli uLisbon
  • Hoteli uFlorence
  • Hoteli uBudapest
  • Hoteli uManila
  • Hoteli uMadrid
  • Hoteli uJakarta
  • Hoteli uMálaga
  • Hoteli uTokyo
  • Hoteli uKuala Lumpur
  • Hoteli uPorto
  • Hoteli uParis
  • Hoteli uHo Chi Minh City
  • Hoteli uFlorianópolis
  • Hoteli uNairobi
  • Hoteli uOsaka
  • Hoteli uVienna
  • Hoteli uPalermo
  • Hoteli uNew Delhi
  • Hoteli uHanoi
  • Hoteli uDavenport, FL
  • Hoteli uCairo
  • Hoteli uBucharest
  • Hoteli uSeville
  • Hoteli uCanggu
  • Hoteli uUbud
  • Hoteli uTbilisi City
  • Hoteli uVenice
  • Hoteli uSplit
  • Hoteli uBarcelona
  • Hoteli uBangkok
  • Hoteli uMexico City
  • Hoteli uPlaya del Carmen
  • Hoteli uMarbella
  • Hoteli uPanama City Beach, FL
  • Hoteli uTulum
  • Hoteli uPrague
  • Hoteli uAlbufeira
  • Hoteli uSeoul
  • Hoteli uCatania
  • Hoteli uWarsaw
  • Hoteli uKyoto
  • Hoteli uBogotá
  • Hoteli uMyrtle Beach, SC
  • Hoteli uBelgrade
  • Hoteli uBologna
  • Hoteli uMelbourne
  • Hoteli uMar del Plata
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Rome
  • Hoteli S bazenom u Rome
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Rome
  • Hoteli Besplatan parking u Rome
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u London
  • Hoteli S bazenom u London
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u London
  • Hoteli Besplatan parking u London
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Milan
  • Hoteli S bazenom u Milan
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Milan
  • Hoteli Besplatan parking u Milan
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Athens
  • Hoteli S bazenom u Athens
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Athens
  • Hoteli Besplatan parking u Athens
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Kissimmee, FL
  • Hoteli S bazenom u Kissimmee, FL
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Kissimmee, FL
  • Hoteli Besplatan parking u Kissimmee, FL
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Naples
  • Hoteli S bazenom u Naples
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Naples
  • Hoteli Besplatan parking u Naples
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Dubai
  • Hoteli S bazenom u Dubai
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Dubai
  • Hoteli Besplatan parking u Dubai
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Buenos Aires
  • Hoteli S bazenom u Buenos Aires
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Buenos Aires
  • Hoteli Besplatan parking u Buenos Aires
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Sao Paulo
  • Hoteli S bazenom u Sao Paulo
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Sao Paulo
  • Hoteli Besplatan parking u Sao Paulo
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Istanbul
  • Hoteli S bazenom u Istanbul
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Istanbul
  • Hoteli Besplatan parking u Istanbul
  • Hoteli uAlbania
  • Hoteli uArgentina
  • Hoteli uArmenia
  • Hoteli uAustralia
  • Hoteli uAustria
  • Hoteli uAzerbaijan
  • Hoteli uBelgium
  • Hoteli uBosnia and Herzegovina
  • Hoteli uBrazil
  • Hoteli uBulgaria
  • Hoteli uCanada
  • Hoteli uChile
  • Hoteli uChina
  • Hoteli uColombia
  • Hoteli uCroatia
  • Hoteli uthe Czech Republic
  • Hoteli uthe Dominican Republic
  • Hoteli uEgypt
  • Hoteli uFinland
  • Hoteli uFrance
  • Hoteli uGeorgia
  • Hoteli uGermany
  • Hoteli uGhana
  • Hoteli uGreece
  • Hoteli uHungary
  • Hoteli uIndia
  • Hoteli uIndonesia
  • Hoteli uIsrael
  • Hoteli uItaly
  • Hoteli uJapan

Sve destinacijeMjesta za boravakHotelske rezervacijeMjesečne i tjedne cijeneBlok soba i grupePristupačne sobeZasluge za fotografije

Pomoć

  • Kontaktirajte nas
  • Kako funkcionira rezervacija
  • Nazovite (888) 789-8585

Otkrijte

  • Mjesta za boravak
  • Hotelske rezervacije
  • Mjesečne i tjedne cijene
  • Blok soba i grupe
  • Pristupačne sobe

Uvjeti i postavke

  • Uvjeti korištenja
  • Pravila privatnosti
  • Otkazivanja i povrati
  • Pristupačnost

O Callstay

  • O nama
  • Zasluge za fotografije
© 2026 Callstay. Društvo Spotbo, Inc..Cijene su iste kao kod izravne rezervacije.

Fotografije njihovih autora, pod licencama navedenima u našim zasluge za fotografije.