Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Saint-Cyr-sur-Mer

Mjesta za boravak/Saint-Cyr-sur-Mer

L'effet Rêve

Hotel74 Avenue du Port, Saint-Cyr-sur-Mer, FrancePrikaži na karti

1 / 4
Provjera cijene za večeras

Nećete još biti naplaćeni

Ili rezervirajte telefonom —(888) 789-8585
Izvanredno

Ocijenjen s 8.9 od 10 od strane 151 gostiju.

8.9151Recenzije
  • Doručak dostupanUključeno u neke cijene — prehrana je prikazana za svaku sobu.

Beachfront Accommodation with Free WiFi Enjoy a relaxing stay at L'effet Rêve in Saint-Cyr-sur-Mer, just steps away from Plage des Lecques. Indulge in our air-conditioned rooms, some offering stunning sea views. Each unit is thoughtfully equipped with a wardrobe, private bathroom, and cozy bedding. Stay connected with our complimentary WiFi and make use of the convenient desk in your room.

Convenient Location Explore nearby attractions like Plage de la Madrague and Circuit Paul Ricard, all within a short distance from our homestay. With Toulon Train Station and Zénith Oméga Toulon in close proximity, your travel around the area is made easy.

Nearby Airport and Amenities For travelers, Toulon - Hyeres Airport is conveniently located 49 km away. Whether you're here for leisure or business, L'effet Rêve offers comfort and accessibility for all guests.

Ready to experience a dreamy beachfront stay? Book now at L'effet Rêve for a memorable getaway.

Što ovo mjesto nudi

  • WiFi dostupan
  • Besplatan WiFi
  • Sobe za nepušače
  • Klimatizacija
  • Na obali plaže
  • Privatna plaža
  • Plaža
  • Osoblje se pridržava lokalnih sigurnosnih protokola.
  • Lavanderija prati u skladu s uputama lokalnih vlasti
  • Standardi čišćenja koji su učinkoviti protiv koronavirusa

Sobe

Gdje ćete biti

74 Avenue du Port, Saint-Cyr-sur-Mer, France

Što trebate znati

Otkazivanje

Svaka soba prikazuje vlastite uvjete prije nego što platite.

Većina cijena može se besplatno otkazati do datuma prikazanog na sobi.

Nepovratne cijene označene su kao takve.

Kućna pravila

Check-out do 9:30

Bez djece

Prikaži više

Bez ljubimaca

Dostupne sobe za nepušače

Plaćanje i objekt

Plaća se pri rezervaciji, ne na recepciji.

Cijene uključuju poreze i naknade koje možemo pročitati.

Objekt može uzeti karticu pri prijavi za dodatne troškove.

Prikaži više

Please inform L'effet Rêve in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Managed by a private host

Što bismo provjerili za vas ovdje

  • Doručak je uključen u cijenu ili se dodaje na blagajni, i u kojem terminu se poslužuje.
  • Hoće li se cijena promijeniti za vaše datume i što uključuje.
  • Što objekt stvarno naplaćuje na recepciji uz cijenu.

Pitanja o L'effet Rêve

U koje vrijeme je prijava i odjava u L'effet Rêve?

Check-out je do 9:30. Ako stižete kasno, javite nam i zamolit ćemo objekt da zadrži sobu.

Dopušta li L'effet Rêve kućne ljubimce?

Ne — objekt navodi da ljubimci nisu dopušteni.

Je li doručak uključen u L'effet Rêve?

Doručak se nudi u objektu. Ovisno o cijeni, može biti uključen ili ne — vrsta prehrane prikazana je za svaku sobu nakon što unesete datume.

Ima li L'effet Rêve Wi-Fi?

Da — pristup internetu je naveden među sadržajima objekta.

Kako mogu rezervirati L'effet Rêve?

Unesite svoje datume gore i rezervirajte online, ili nazovite (888) 789-8585 i mi ćemo to učiniti umjesto vas — uključujući stvari koje obrazac za rezervaciju ne može obraditi, poput bloka soba, mjesečne cijene ili računa za vašeg poslodavca.

Gdje se nalazi L'effet Rêve?

74 Avenue du Port, Saint-Cyr-sur-Mer.

Kategorije recenzija gostiju još nisu na ovoj stranici — dobavljač daje ukupnu ocjenu, ali bez raščlambe za ovaj objekt, a radije ne prikazujemo ništa nego izmišljamo trake. Nazovite (888) 789-8585 i pročitat ćemo vam što objekt kaže.

Ostali smještaji koje nudimo u Saint-Cyr-sur-Mer

Nema veze s gornjom rezervacijom. Isto tržište, iste cijene, za slučaj da ovaj nije to.

Svi smještaji u Saint-Cyr-sur-Mer
Ô Rêves AilleursÔ Rêves Ailleurs8.9 · 101 recenzijaVilla sécurisée pres des lecquesVilla sécurisée pres des lecques9.0 · 70 recenzijaGrand Hotel Des Lecques; BW Signature CollectionGrand Hotel Des Lecques; BW Signature Collection8.6 · 317 recenzijaHotel ChanteplageHotel Chanteplage8.5 · 336 recenzijaStudio del SolStudio del Sol9.1 · 30 recenzija
Le Clos BBHapimag Resort La MadragueLogis Hôtel de Port d'AlonL'IntemporelBastide de GueissardAu Tapis de SableGuestHouse Du Moulin (logement neuf)Les PalmiersLa MadragueVVF Résidence Saint-Cyr-sur-MerLove room option jacouzzi à la merLa MadragueApartment for a FamilyVilla Onyra - Cabane du midi - Appartement avec terrasse à 100m de la mer

Popularne destinacije

  • Hoteli uRome
  • Hoteli uLondon
  • Hoteli uMilan
  • Hoteli uAthens
  • Hoteli uKissimmee, FL
  • Hoteli uNaples
  • Hoteli uDubai
  • Hoteli uBuenos Aires
  • Hoteli uSao Paulo
  • Hoteli uIstanbul
  • Hoteli uMarrakech
  • Hoteli uRio de Janeiro
  • Hoteli uCape Town
  • Hoteli uLisbon
  • Hoteli uFlorence
  • Hoteli uBudapest
  • Hoteli uManila
  • Hoteli uMadrid
  • Hoteli uJakarta
  • Hoteli uMálaga
  • Hoteli uTokyo
  • Hoteli uKuala Lumpur
  • Hoteli uPorto
  • Hoteli uParis
  • Hoteli uHo Chi Minh City
  • Hoteli uFlorianópolis
  • Hoteli uNairobi
  • Hoteli uOsaka
  • Hoteli uVienna
  • Hoteli uPalermo
  • Hoteli uNew Delhi
  • Hoteli uHanoi
  • Hoteli uDavenport, FL
  • Hoteli uCairo
  • Hoteli uBucharest
  • Hoteli uSeville
  • Hoteli uCanggu
  • Hoteli uUbud
  • Hoteli uTbilisi City
  • Hoteli uVenice
  • Hoteli uSplit
  • Hoteli uBarcelona
  • Hoteli uBangkok
  • Hoteli uMexico City
  • Hoteli uPlaya del Carmen
  • Hoteli uMarbella
  • Hoteli uPanama City Beach, FL
  • Hoteli uTulum
  • Hoteli uPrague
  • Hoteli uAlbufeira
  • Hoteli uSeoul
  • Hoteli uCatania
  • Hoteli uWarsaw
  • Hoteli uKyoto
  • Hoteli uBogotá
  • Hoteli uMyrtle Beach, SC
  • Hoteli uBelgrade
  • Hoteli uBologna
  • Hoteli uMelbourne
  • Hoteli uMar del Plata
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Rome
  • Hoteli S bazenom u Rome
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Rome
  • Hoteli Besplatan parking u Rome
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u London
  • Hoteli S bazenom u London
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u London
  • Hoteli Besplatan parking u London
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Milan
  • Hoteli S bazenom u Milan
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Milan
  • Hoteli Besplatan parking u Milan
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Athens
  • Hoteli S bazenom u Athens
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Athens
  • Hoteli Besplatan parking u Athens
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Kissimmee, FL
  • Hoteli S bazenom u Kissimmee, FL
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Kissimmee, FL
  • Hoteli Besplatan parking u Kissimmee, FL
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Naples
  • Hoteli S bazenom u Naples
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Naples
  • Hoteli Besplatan parking u Naples
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Dubai
  • Hoteli S bazenom u Dubai
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Dubai
  • Hoteli Besplatan parking u Dubai
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Buenos Aires
  • Hoteli S bazenom u Buenos Aires
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Buenos Aires
  • Hoteli Besplatan parking u Buenos Aires
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Sao Paulo
  • Hoteli S bazenom u Sao Paulo
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Sao Paulo
  • Hoteli Besplatan parking u Sao Paulo
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Istanbul
  • Hoteli S bazenom u Istanbul
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Istanbul
  • Hoteli Besplatan parking u Istanbul
  • Hoteli uAlbania
  • Hoteli uArgentina
  • Hoteli uArmenia
  • Hoteli uAustralia
  • Hoteli uAustria
  • Hoteli uAzerbaijan
  • Hoteli uBelgium
  • Hoteli uBosnia and Herzegovina
  • Hoteli uBrazil
  • Hoteli uBulgaria
  • Hoteli uCanada
  • Hoteli uChile
  • Hoteli uChina
  • Hoteli uColombia
  • Hoteli uCroatia
  • Hoteli uthe Czech Republic
  • Hoteli uthe Dominican Republic
  • Hoteli uEgypt
  • Hoteli uFinland
  • Hoteli uFrance
  • Hoteli uGeorgia
  • Hoteli uGermany
  • Hoteli uGhana
  • Hoteli uGreece
  • Hoteli uHungary
  • Hoteli uIndia
  • Hoteli uIndonesia
  • Hoteli uIsrael
  • Hoteli uItaly
  • Hoteli uJapan

Sve destinacijeMjesta za boravakHotelske rezervacijeMjesečne i tjedne cijeneBlok soba i grupePristupačne sobeZasluge za fotografije

Pomoć

  • Kontaktirajte nas
  • Kako funkcionira rezervacija
  • Nazovite (888) 789-8585

Otkrijte

  • Mjesta za boravak
  • Hotelske rezervacije
  • Mjesečne i tjedne cijene
  • Blok soba i grupe
  • Pristupačne sobe

Uvjeti i postavke

  • Uvjeti korištenja
  • Pravila privatnosti
  • Otkazivanja i povrati
  • Pristupačnost

O Callstay

  • O nama
  • Zasluge za fotografije
© 2026 Callstay. Društvo Spotbo, Inc..Cijene su iste kao kod izravne rezervacije.

Fotografije njihovih autora, pod licencama navedenima u našim zasluge za fotografije.