Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Vilanova i la Geltrú

Mjesta za boravak/Vilanova i la Geltrú

Gatell Hotel

Hoteli, 2-zvjezdicaPuigcerda, 6-16, Vilanova i la Geltrú, SpainPrikaži na karti

1 / 4
Provjera cijene za večeras

Nećete još biti naplaćeni

Ili rezervirajte telefonom —(888) 789-8585

7.5 · Dobro1.082 recenzija

  • Check-in od 14:00Check-out do 12:00.
  • Dobro lokacijaGosti ocjenjuju lokaciju s 8.0 od 10, na adresi Puigcerda, 6-16.

Centralna Lokacija i Blizina Ključnih Atrakcija Smješten u srcu Vilanova i La Geltrú, Gatell Hotel nudi pogodnost jer se nalazi samo 280 metara od željezničke stanice, Muzeja željeznice i Politehničkog sveučilišta Katalonije. Istražite grad s lakoćom i bez napora posjetite obližnje atrakcije.

Udobne Sobe s Različitim Sadržajima Iskusite ugodan boravak u našim sobama opremljenim besplatnim Wi-Fi-jem, TV-om, privatnom kupaonicom i još mnogo toga. Odaberite sobe s klima-uređajem i parketom ili se odlučite za udoban ambijent s terrazzo podovima. Budite sigurni, zadovoljiti ćemo vaše preference za ugodan boravak.

Gastronomsko Iskustvo i Blizu Recreacije Uživajte u kulinarskoj ponudi u našem restoranu-bar, otvorenom od četvrtka do subote. Također, prošećite do marine u Vilanovi ili do plaže, koje se nalaze na samo nekoliko minuta hoda. Opustite se i uživajte u čarima obale tijekom vašeg boravka u Gatell Hotelu.

Dođite i doživite udobnost i pogodnost u Gatell Hotelu. Rezervirajte odmah za nezaboravan boravak u Vilanova i La Geltrú!

Što ovo mjesto nudi

  • WiFi dostupan
  • Besplatan WiFi
  • Sobe za nepušače
  • Klimatizacija
  • Grijanje
  • Lift / Dizalo
  • Skladištenje prtljage
  • Faksiranje/ispisivanje
  • Informacijski pult o izletima
  • Nema pušenja u cijelom objektu

Sobe

7.5

Dobro

Ocijenjen s 7.5 od 10 od strane 1.082 gostiju koji su ovdje boravili.

  • Čistoća7.0
  • Usluga8.4
  • Lokacija8.0
  • Sobe6.9
  • Sadržaji7.0
  • Vrijednost7.9
  • Hrana i piće7.5

Gosti spominju

Friendly staffGood location
  • FIBLA REVERTESpain

    ·kolovoz 2026.·Grupa

    cómodo y práctico

    La chica de la recepción fue muy amable y nos ayudó con unas dudas del aparcamiento. El hotel está muy cerca de la estación del bus y del tren. Y a la vez, de la Rambla

  • JosepSpain

    ·kolovoz 2026.·Par

    Confortable

    La neteja i el tracte del personal

    El soroll del carrer per la nit

  • MiriamSpain

    ·kolovoz 2026.·Solo putnik

    Un trato muy excelente gracias

  • StéphaneFrance

    ·kolovoz 2026.·Par

    Agréable

    Le parking de l hôtel très cher

  • CarolinaSpain

    ·kolovoz 2026.·Obitelj

    the position, it was clean and nice terrace

    the noise of the AC

  • SilviSpain

    ·kolovoz 2026.·Solo putnik

    Fin de semana en pareja

    La ubicación, está bastante céntrico.

    Me siento estafada,las fotos de lo que ofrece Booking con las habitaciones en realidad no tienen nada que ver. Se reservó una habitación Estándar y una Superior para otra pareja. En…

Recenzije pišu gosti koji su rezervirali putem našeg dobavljača i odsjeli, prikazane su kako su napisane i na njihovom jeziku. Ocjene kategorija su procjena dobavljača na temelju nedavnih recenzija, ažurirano siječanj 2026..

Gdje ćete biti

Puigcerda, 6-16, Vilanova i la Geltrú, Spain

Gosti ocjenjuju lokaciju s 8.0 od 10 — dobro.

Što trebate znati

Otkazivanje

Svaka soba prikazuje vlastite uvjete prije nego što platite.

Većina cijena može se besplatno otkazati do datuma prikazanog na sobi.

Nepovratne cijene označene su kao takve.

Kućna pravila

Check-in od 14:00 do 12:00 AM

Check-out do 12:00

Djeca dobrodošla

Prikaži više

Bez ljubimaca

Dostupne sobe za nepušače

Plaćanje i objekt

Plaća se pri rezervaciji, ne na recepciji.

Cijene uključuju poreze i naknade koje možemo pročitati.

Objekt može uzeti karticu pri prijavi za dodatne troškove.

Prikaži više

Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. A deposit may be required at the property.

Što bismo provjerili za vas ovdje

  • Hoće li se cijena promijeniti za vaše datume i što uključuje.
  • Što objekt stvarno naplaćuje na recepciji uz cijenu.

Pitanja o Gatell Hotel

U koje vrijeme je prijava i odjava u Gatell Hotel?

Check-in je od 14:00. Check-out je do 12:00. Ako stižete kasno, javite nam i zamolit ćemo objekt da zadrži sobu.

Dopušta li Gatell Hotel kućne ljubimce?

Ne — objekt navodi da ljubimci nisu dopušteni.

Ima li Gatell Hotel Wi-Fi?

Da — pristup internetu je naveden među sadržajima objekta.

Kako mogu rezervirati Gatell Hotel?

Unesite svoje datume gore i rezervirajte online, ili nazovite (888) 789-8585 i mi ćemo to učiniti umjesto vas — uključujući stvari koje obrazac za rezervaciju ne može obraditi, poput bloka soba, mjesečne cijene ili računa za vašeg poslodavca.

Gdje se nalazi Gatell Hotel?

Puigcerda, 6-16, Vilanova i la Geltrú.

Ostali smještaji koje nudimo u Vilanova i la Geltrú

Nema veze s gornjom rezervacijom. Isto tržište, iste cijene, za slučaj da ovaj nije to.

Svi smještaji u Vilanova i la Geltrú
MAREA HotelMAREA Hotel9.1 · 1191 recenzijaCèsarCèsar8.5 · 965 recenzijaCèsarCèsar8.5 · 957 recenzijaPassiveRoomsPassiveRooms9.0 · 45 recenzijaPiso Vilanova i la GeltrúPiso Vilanova i la Geltrú9.0 · 40 recenzija
COSY WELL SITUED APARTMENT WITH SEA VIEWapartamento en el centroESPIGALLApartamento en VilanovaSolvi Hotel - Adults OnlyHotel Boutique La BrisaCeferino HotelHotel Ribes RogesFamily ApartmentAtenea Park Suites & ApartmentsHotel restaurant CeferinoPiso céntrico a estrenarBeach ApartmentNICE CENTRIC APARTMENTNICE CITY CENTER APARTMENTSea View PenthouseApartment RacoAcogedora casa con piscina cerca de la playaCal GeneralApartment RafolVidanova 1Apartment MarinaShomeCentric apartment in Vilanova i la GeltruL'Havana Xica

Popularne destinacije

  • Hoteli uRome
  • Hoteli uLondon
  • Hoteli uMilan
  • Hoteli uAthens
  • Hoteli uKissimmee, FL
  • Hoteli uNaples
  • Hoteli uDubai
  • Hoteli uBuenos Aires
  • Hoteli uSao Paulo
  • Hoteli uIstanbul
  • Hoteli uMarrakech
  • Hoteli uRio de Janeiro
  • Hoteli uCape Town
  • Hoteli uLisbon
  • Hoteli uFlorence
  • Hoteli uBudapest
  • Hoteli uManila
  • Hoteli uMadrid
  • Hoteli uJakarta
  • Hoteli uMálaga
  • Hoteli uTokyo
  • Hoteli uKuala Lumpur
  • Hoteli uPorto
  • Hoteli uParis
  • Hoteli uHo Chi Minh City
  • Hoteli uFlorianópolis
  • Hoteli uNairobi
  • Hoteli uOsaka
  • Hoteli uVienna
  • Hoteli uPalermo
  • Hoteli uNew Delhi
  • Hoteli uHanoi
  • Hoteli uDavenport, FL
  • Hoteli uCairo
  • Hoteli uBucharest
  • Hoteli uSeville
  • Hoteli uCanggu
  • Hoteli uUbud
  • Hoteli uTbilisi City
  • Hoteli uVenice
  • Hoteli uSplit
  • Hoteli uBarcelona
  • Hoteli uBangkok
  • Hoteli uMexico City
  • Hoteli uPlaya del Carmen
  • Hoteli uMarbella
  • Hoteli uPanama City Beach, FL
  • Hoteli uTulum
  • Hoteli uPrague
  • Hoteli uAlbufeira
  • Hoteli uSeoul
  • Hoteli uCatania
  • Hoteli uWarsaw
  • Hoteli uKyoto
  • Hoteli uBogotá
  • Hoteli uMyrtle Beach, SC
  • Hoteli uBelgrade
  • Hoteli uBologna
  • Hoteli uMelbourne
  • Hoteli uMar del Plata
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Rome
  • Hoteli S bazenom u Rome
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Rome
  • Hoteli Besplatan parking u Rome
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u London
  • Hoteli S bazenom u London
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u London
  • Hoteli Besplatan parking u London
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Milan
  • Hoteli S bazenom u Milan
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Milan
  • Hoteli Besplatan parking u Milan
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Athens
  • Hoteli S bazenom u Athens
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Athens
  • Hoteli Besplatan parking u Athens
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Kissimmee, FL
  • Hoteli S bazenom u Kissimmee, FL
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Kissimmee, FL
  • Hoteli Besplatan parking u Kissimmee, FL
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Naples
  • Hoteli S bazenom u Naples
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Naples
  • Hoteli Besplatan parking u Naples
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Dubai
  • Hoteli S bazenom u Dubai
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Dubai
  • Hoteli Besplatan parking u Dubai
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Buenos Aires
  • Hoteli S bazenom u Buenos Aires
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Buenos Aires
  • Hoteli Besplatan parking u Buenos Aires
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Sao Paulo
  • Hoteli S bazenom u Sao Paulo
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Sao Paulo
  • Hoteli Besplatan parking u Sao Paulo
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Istanbul
  • Hoteli S bazenom u Istanbul
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Istanbul
  • Hoteli Besplatan parking u Istanbul
  • Hoteli uAlbania
  • Hoteli uArgentina
  • Hoteli uArmenia
  • Hoteli uAustralia
  • Hoteli uAustria
  • Hoteli uAzerbaijan
  • Hoteli uBelgium
  • Hoteli uBosnia and Herzegovina
  • Hoteli uBrazil
  • Hoteli uBulgaria
  • Hoteli uCanada
  • Hoteli uChile
  • Hoteli uChina
  • Hoteli uColombia
  • Hoteli uCroatia
  • Hoteli uthe Czech Republic
  • Hoteli uthe Dominican Republic
  • Hoteli uEgypt
  • Hoteli uFinland
  • Hoteli uFrance
  • Hoteli uGeorgia
  • Hoteli uGermany
  • Hoteli uGhana
  • Hoteli uGreece
  • Hoteli uHungary
  • Hoteli uIndia
  • Hoteli uIndonesia
  • Hoteli uIsrael
  • Hoteli uItaly
  • Hoteli uJapan

Sve destinacijeMjesta za boravakHotelske rezervacijeMjesečne i tjedne cijeneBlok soba i grupePristupačne sobeZasluge za fotografije

Pomoć

  • Kontaktirajte nas
  • Kako funkcionira rezervacija
  • Nazovite (888) 789-8585

Otkrijte

  • Mjesta za boravak
  • Hotelske rezervacije
  • Mjesečne i tjedne cijene
  • Blok soba i grupe
  • Pristupačne sobe

Uvjeti i postavke

  • Uvjeti korištenja
  • Pravila privatnosti
  • Otkazivanja i povrati
  • Pristupačnost

O Callstay

  • O nama
  • Zasluge za fotografije
© 2026 Callstay. Društvo Spotbo, Inc..Cijene su iste kao kod izravne rezervacije.

Fotografije njihovih autora, pod licencama navedenima u našim zasluge za fotografije.