Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Durbanville

Mjesta za boravak/Durbanville

Evertsdal Guesthouse

Gospodarske kuće, 4-zvjezdica1 Gillian Street, Evertsdal, Durbanville, South AfricaPrikaži na karti

1 / 4
Provjera cijene za večeras

Nećete još biti naplaćeni

Ili rezervirajte telefonom —(888) 789-8585
Najbolje ocijenjeno

Gosti ga najviše ocjenjuju za service, location i cleanliness.

9.170Recenzije
  • Check-in od 14:00Check-out do 10:00.
  • Sjajno lokacijaGosti ocjenjuju lokaciju s 9.3 od 10, na adresi 1 Gillian Street, Evertsdal.
  • Doručak dostupanUključeno u neke cijene — prehrana je prikazana za svaku sobu.

Luksuzni Vanjski Bazeni i Pogled na Vrt

Evertsdal Guesthouse nudi luksuzan boravak s vanjskim bazenom i slikovitim pogledom na vrt. Svaka jedinica opremljena je modernim sadržajima, uključujući klima uređaj, televizor s ravnim ekranom i besplatan WiFi. Neke sobe čak imaju i balkone s prekrasnim pogledom na planine, osiguravajući opuštajuće i ugodno iskustvo za goste.

Opuštajući Bar i Sunčana Terasa

Gosti se mogu opustiti u baru ili salonu unutar objekta, uživajući u osvježavajućim pićima i družeći se u ugodnoj atmosferi. Za one koji žele uživati na suncu, guesthouse nudi sunčanu terasu gdje gosti mogu uživati u toplom vremenu i prirodi.

Što ovo mjesto nudi

  • WiFi dostupan
  • Besplatan WiFi
  • Parkiranje
  • Besplatan parking
  • Sobe za nepušače
  • Klimatizacija
  • Bazen
  • Usluga u sobi
  • Poslovni centar
  • Grijanje

Sobe

9.1

Najbolje ocijenjeno

Ocijenjen s 9.1 od 10 od strane 70 gostiju koji su ovdje boravili.

  • Čistoća9.2
  • Usluga9.7
  • Lokacija9.3
  • Sobe9.2
  • Sadržaji8.2
  • Vrijednost8.2
  • Hrana i piće9.2

Gosti spominju

Friendly staffGreat breakfastComfortable rooms
  • JoleneSouth Africa

    ·srpanj 2026.·Solo putnik

    The staff are really helpful and lovely, the hotel is clean but does need one or two things.

    The venue is really well located in a nice area in Durbanville therefore very central

    1. Aircon very noisy and doesn't heat that large room.

    2. Bathrooms are freezing as all tiled and no underfloor or heating in the…

  • CliffAustralia

    ·lipanj 2026.·Solo putnik

    Congratulations to Evertsdal on its exceptional accommodation and service, perfect for a solo.

    From the moment I checked into Evertsdal, I felt at home. I was warmly welcomed and this sense of being valued and supported as a solo Australian traveller never wavered. My room was very comfortable. The bed was firm,…

  • MandyUnited Kingdom

    ·svibanj 2026.·Par

    It was lovely, relaxing and it felt like home away from home!

    WOW, is our comment!

    Stunning accommodation - cleanliness and comfort!

    Loved everything about our accommodation!

  • MandyUnited Kingdom

    ·svibanj 2026.·Par

    Staff were friendly. Accommodation was clean.

    Cleanliness and location.

    Liked everything about our stay!

  • AndreSouth Africa

    ·travanj 2026.·Par

    If fine.

    Room size

    Tv wasn’t tuned in and could not get it working No decent coffee in rooms. No one to help with luggage.

    Shower tray might fall soon.

  • AlidaUnited Arab Emirates

    ·ožujak 2026.·Solo putnik

    Home away from home, friendly staff, beautiful room, lovely property, great breakfast🩷

    Everything was Awesome

    Very nicely looked after, friendly staff

Recenzije pišu gosti koji su rezervirali putem našeg dobavljača i odsjeli, prikazane su kako su napisane i na njihovom jeziku. Ocjene kategorija su procjena dobavljača na temelju nedavnih recenzija, ažurirano siječanj 2026..

Gdje ćete biti

1 Gillian Street, Evertsdal, Durbanville, South Africa

Gosti ocjenjuju lokaciju s 9.3 od 10 — sjajno.

Što trebate znati

Otkazivanje

Svaka soba prikazuje vlastite uvjete prije nego što platite.

Većina cijena može se besplatno otkazati do datuma prikazanog na sobi.

Nepovratne cijene označene su kao takve.

Kućna pravila

Check-in od 14:00 do 09:00 PM

Check-out do 10:00

Djeca dobrodošla

Prikaži više

Bez ljubimaca

Dostupne sobe za nepušače

Plaćanje i objekt

Plaća se pri rezervaciji, ne na recepciji.

Cijene uključuju poreze i naknade koje možemo pročitati.

Objekt može uzeti karticu pri prijavi za dodatne troškove.

Prikaži više

Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. A deposit may be required at the property.

Što bismo provjerili za vas ovdje

  • Koliko soba će zadržati odjednom, koliko dugo i pod kojim uvjetima.
  • Da je soba bez stepenica stvarno slobodna na vaše datume i je li riječ o tušu bez prepreka ili kadi, što popis nikad ne navodi.
  • Postoji li mjesto za kombi, prikolicu ili kombi vozilo, ne samo za automobil.
  • Doručak je uključen u cijenu ili se dodaje na blagajni, i u kojem terminu se poslužuje.
  • Hoće li se cijena promijeniti za vaše datume i što uključuje.
  • Što objekt stvarno naplaćuje na recepciji uz cijenu.

Pitanja o Evertsdal Guesthouse

U koje vrijeme je prijava i odjava u Evertsdal Guesthouse?

Check-in je od 14:00. Check-out je do 10:00. Ako stižete kasno, javite nam i zamolit ćemo objekt da zadrži sobu.

Dopušta li Evertsdal Guesthouse kućne ljubimce?

Ne — objekt navodi da ljubimci nisu dopušteni.

Postoji li parking u Evertsdal Guesthouse?

Parking je naveden među sadržajima objekta. Je li besplatan i može li se rezervirati mjesto varira, pa to provjeravamo prema vašim datumima umjesto da to ovdje obećavamo.

Ima li Evertsdal Guesthouse bazen?

Da — bazen je naveden među sadržajima objekta. Sezonska zatvaranja su uobičajena, pa ćemo potvrditi da je otvoren za vaše datume.

Je li doručak uključen u Evertsdal Guesthouse?

Doručak se nudi u objektu. Ovisno o cijeni, može biti uključen ili ne — vrsta prehrane prikazana je za svaku sobu nakon što unesete datume.

Ima li Evertsdal Guesthouse Wi-Fi?

Da — pristup internetu je naveden među sadržajima objekta.

Mogu li rezervirati blok soba u Evertsdal Guesthouse?

Objekt navodi prostor za sastanke i bankete, što obično znači da se bavi grupnim poslom — ali koliko soba može istovremeno primiti, na koliko dugo i po kojoj cijeni određuje se od slučaja do slučaja i nije u nijednom feedu. Javite nam datume i broj soba, a mi ćemo dobiti te uvjete od objekta u pisanom obliku prije nego što se išta naplati.

Ima li Evertsdal Guesthouse sobe prilagođene za invalidska kolica?

Objekt navodi sadržaje bez stepenica ili pristupačne. Ta oznaka je najmanje sposobna riješiti pitanje: hotel je može imati, a ipak imati stepenicu na ulazu ili kadu umjesto tuša bez praga, i ne govori je li pristupačna soba slobodna na vaše datume. Recite nam što vam treba i mi ćemo izravno pitati objekt umjesto da vam čitamo oznaku.

Kako mogu rezervirati Evertsdal Guesthouse?

Unesite svoje datume gore i rezervirajte online, ili nazovite (888) 789-8585 i mi ćemo to učiniti umjesto vas — uključujući stvari koje obrazac za rezervaciju ne može obraditi, poput bloka soba, mjesečne cijene ili računa za vašeg poslodavca.

Gdje se nalazi Evertsdal Guesthouse?

1 Gillian Street, Evertsdal, Durbanville.

Ostali smještaji koje nudimo u Durbanville

Nema veze s gornjom rezervacijom. Isto tržište, iste cijene, za slučaj da ovaj nije to.

Svi smještaji u Durbanville
Four Palms AccommodationFour Palms Accommodation9.5 · 275 recenzijaCape Village LodgeCape Village Lodge9.5 · 215 recenzijaArlogenixArlogenix9.5 · 202 recenzijeCosimi Guest HouseCosimi Guest House9.5 · 162 recenzijeColumbine PlaceColumbine Place9.5 · 160 recenzija
Nemesia CourtDilisca GuesthouseThe Wild FigMeerendal Boutique HotelEversview GuesthouseHeritage Square ApartmentsRustic Retreat Apartment in Durbanville19 on RobynDurbanville Vygeboom VillaD'Aria Guest CottagesKunsvillaCape Pillars Boutique Hotelthe STUDIO apartment in DurbanvilleAnna Beulah FarmDurbanville Place - 3 bedroom apartmentModern Shabby Chic ApartmentVilla Pascal Guest HouseLeafy Retreat KenridgeRuslamere Hotel and Conference CentreSchoongezicht GuesthouseDark Chocolate Guest HouseThree OaksAurora Guest Units13 Bella Rosa ApartmentThe View Upstairs - A spacious apartment with a view

Popularne destinacije

  • Hoteli uRome
  • Hoteli uLondon
  • Hoteli uMilan
  • Hoteli uAthens
  • Hoteli uKissimmee, FL
  • Hoteli uNaples
  • Hoteli uDubai
  • Hoteli uBuenos Aires
  • Hoteli uSao Paulo
  • Hoteli uIstanbul
  • Hoteli uMarrakech
  • Hoteli uRio de Janeiro
  • Hoteli uCape Town
  • Hoteli uLisbon
  • Hoteli uFlorence
  • Hoteli uBudapest
  • Hoteli uManila
  • Hoteli uMadrid
  • Hoteli uJakarta
  • Hoteli uMálaga
  • Hoteli uTokyo
  • Hoteli uKuala Lumpur
  • Hoteli uPorto
  • Hoteli uParis
  • Hoteli uHo Chi Minh City
  • Hoteli uFlorianópolis
  • Hoteli uNairobi
  • Hoteli uOsaka
  • Hoteli uVienna
  • Hoteli uPalermo
  • Hoteli uNew Delhi
  • Hoteli uHanoi
  • Hoteli uDavenport, FL
  • Hoteli uCairo
  • Hoteli uBucharest
  • Hoteli uSeville
  • Hoteli uCanggu
  • Hoteli uUbud
  • Hoteli uTbilisi City
  • Hoteli uVenice
  • Hoteli uSplit
  • Hoteli uBarcelona
  • Hoteli uBangkok
  • Hoteli uMexico City
  • Hoteli uPlaya del Carmen
  • Hoteli uMarbella
  • Hoteli uPanama City Beach, FL
  • Hoteli uTulum
  • Hoteli uPrague
  • Hoteli uAlbufeira
  • Hoteli uSeoul
  • Hoteli uCatania
  • Hoteli uWarsaw
  • Hoteli uKyoto
  • Hoteli uBogotá
  • Hoteli uMyrtle Beach, SC
  • Hoteli uBelgrade
  • Hoteli uBologna
  • Hoteli uMelbourne
  • Hoteli uMar del Plata
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Rome
  • Hoteli S bazenom u Rome
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Rome
  • Hoteli Besplatan parking u Rome
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u London
  • Hoteli S bazenom u London
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u London
  • Hoteli Besplatan parking u London
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Milan
  • Hoteli S bazenom u Milan
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Milan
  • Hoteli Besplatan parking u Milan
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Athens
  • Hoteli S bazenom u Athens
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Athens
  • Hoteli Besplatan parking u Athens
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Kissimmee, FL
  • Hoteli S bazenom u Kissimmee, FL
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Kissimmee, FL
  • Hoteli Besplatan parking u Kissimmee, FL
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Naples
  • Hoteli S bazenom u Naples
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Naples
  • Hoteli Besplatan parking u Naples
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Dubai
  • Hoteli S bazenom u Dubai
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Dubai
  • Hoteli Besplatan parking u Dubai
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Buenos Aires
  • Hoteli S bazenom u Buenos Aires
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Buenos Aires
  • Hoteli Besplatan parking u Buenos Aires
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Sao Paulo
  • Hoteli S bazenom u Sao Paulo
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Sao Paulo
  • Hoteli Besplatan parking u Sao Paulo
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Istanbul
  • Hoteli S bazenom u Istanbul
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Istanbul
  • Hoteli Besplatan parking u Istanbul
  • Hoteli uAlbania
  • Hoteli uArgentina
  • Hoteli uArmenia
  • Hoteli uAustralia
  • Hoteli uAustria
  • Hoteli uAzerbaijan
  • Hoteli uBelgium
  • Hoteli uBosnia and Herzegovina
  • Hoteli uBrazil
  • Hoteli uBulgaria
  • Hoteli uCanada
  • Hoteli uChile
  • Hoteli uChina
  • Hoteli uColombia
  • Hoteli uCroatia
  • Hoteli uthe Czech Republic
  • Hoteli uthe Dominican Republic
  • Hoteli uEgypt
  • Hoteli uFinland
  • Hoteli uFrance
  • Hoteli uGeorgia
  • Hoteli uGermany
  • Hoteli uGhana
  • Hoteli uGreece
  • Hoteli uHungary
  • Hoteli uIndia
  • Hoteli uIndonesia
  • Hoteli uIsrael
  • Hoteli uItaly
  • Hoteli uJapan

Sve destinacijeMjesta za boravakHotelske rezervacijeMjesečne i tjedne cijeneBlok soba i grupePristupačne sobeZasluge za fotografije

Pomoć

  • Kontaktirajte nas
  • Kako funkcionira rezervacija
  • Nazovite (888) 789-8585

Otkrijte

  • Mjesta za boravak
  • Hotelske rezervacije
  • Mjesečne i tjedne cijene
  • Blok soba i grupe
  • Pristupačne sobe

Uvjeti i postavke

  • Uvjeti korištenja
  • Pravila privatnosti
  • Otkazivanja i povrati
  • Pristupačnost

O Callstay

  • O nama
  • Zasluge za fotografije
© 2026 Callstay. Društvo Spotbo, Inc..Cijene su iste kao kod izravne rezervacije.

Fotografije njihovih autora, pod licencama navedenima u našim zasluge za fotografije.