Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Newcastle

Mjesta za boravak/Newcastle

Donard Shadow Lodge

Čaleti, 4-zvjezdica17 Slieve shannagh park, Newcastle, United KingdomPrikaži na karti

1 / 4
Provjera cijene za večeras

Nećete još biti naplaćeni

Ili rezervirajte telefonom —(888) 789-8585
Izvanredno

Jedan od naših najbolje ocijenjenih boravaka, prema gostima.

9.7136Recenzije
  • Check-in od 15:00Check-out do 11:00.
  • Izvanredno lokacijaGosti ocjenjuju lokaciju s 10.0 od 10, na adresi 17 Slieve shannagh park.

Scenski Pogledi na Vrt Doživite mir i ljepotu u Donard Shadow Lodge uz prekrasne poglede na vrt. Uživajte u spokojnosti prirode iz udobnosti svoje sobe.

Udoban Chalet s Modernim Sadržajima Opuštajte se u udobnosti dobro opremljenog chata koji sadrži TV s ravnim ekranom, terasu za uživanje na otvorenom i potpuno opremljenu kuhinju za vašu praktičnost.

Idealan Smještaj za Ljubitelje Aktivnosti na Otvorenom Smješten blizu Tollymore Forest Parka i Slieve Donarda, aktivnosti poput planinarenja i vožnje biciklom udaljene su samo nekoliko koraka. Istražujte prirodne ljepote ovog područja tijekom vašeg boravka.

Spremni za uranjanje u prirodu? Rezervirajte svoj boravak u Donard Shadow Lodge sada za nezaboravni bijeg.

Što ovo mjesto nudi

  • WiFi dostupan
  • Besplatan WiFi
  • Parkiranje
  • Besplatan parking
  • Sobe za nepušače
  • Grijanje
  • Planinarenje
  • Ribolov
  • Brza prijava/odjava
  • Ciklistika

Sobe

9.7

Izvanredno

Ocijenjen s 9.7 od 10 od strane 136 gostiju koji su ovdje boravili.

  • Čistoća10.0
  • Usluga9.9
  • Lokacija10.0
  • Sobe9.4
  • Sadržaji9.4
  • Vrijednost9.4
  • Hrana i piće9.5

Gosti spominju

Stunning lodgeCosy and comfortableGreat locationThoughtful amenities
  • AnneUnited Kingdom

    ·kolovoz 2026.·Par

    Our stay was memorable

    It had everything we could ask for - the bed was so comfortable and it was immaculately clean and compact.

    Nothing

  • MartinaUnited Kingdom

    ·kolovoz 2026.·Par

    Relaxing stay in beautiful cabin

    Beautiful cabin, perfect location for walks into town/local bars & restaurants.

    Comfortable bed, amazing free standing bath and cosy living area to relax. Everything you need to stay in and cook and perfect hosts.

    N/A

  • GailUnited Kingdom

    ·srpanj 2026.·Par

    Best couple of days away and the best nites sleep ever ☺️

    Everything was exceptional. Equipped with everything you could think of. Highly recommended 💯

    I couldn’t say there was anything that we didn’t like. The property was brilliant and the hosts are very friendly and…

  • HayleyUnited Kingdom

    ·srpanj 2026.·Solo putnik

    Fantastic cabin had a great time comfy bed loved the bath would recommend to family and friends

    Nothing everything was perfect

  • BrendanIE

    ·lipanj 2026.·Solo putnik

    Beautiful stay, clean and lots of room inside. Great facilities in the kitchen.

    No shower, just a bath.

  • Lorraine morrowUnited Kingdom

    ·svibanj 2026.·Solo putnik

    Lovely cabin

    No garden

Recenzije pišu gosti koji su rezervirali putem našeg dobavljača i odsjeli, prikazane su kako su napisane i na njihovom jeziku. Ocjene kategorija su procjena dobavljača na temelju nedavnih recenzija, ažurirano prosinac 2025..

Gdje ćete biti

17 Slieve shannagh park, Newcastle, United Kingdom

Gosti ocjenjuju lokaciju s 10.0 od 10 — izvanredno.

Što trebate znati

Otkazivanje

Svaka soba prikazuje vlastite uvjete prije nego što platite.

Većina cijena može se besplatno otkazati do datuma prikazanog na sobi.

Nepovratne cijene označene su kao takve.

Kućna pravila

Check-in od 15:00 do 11:00 PM

Check-out do 11:00

Bez djece

Prikaži više

Bez ljubimaca

Dostupne sobe za nepušače

Plaćanje i objekt

Plaća se pri rezervaciji, ne na recepciji.

Cijene uključuju poreze i naknade koje možemo pročitati.

Objekt može uzeti karticu pri prijavi za dodatne troškove.

Prikaži više

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Što bismo provjerili za vas ovdje

  • Da je soba bez stepenica stvarno slobodna na vaše datume i je li riječ o tušu bez prepreka ili kadi, što popis nikad ne navodi.
  • Postoji li mjesto za kombi, prikolicu ili kombi vozilo, ne samo za automobil.
  • Hoće li se cijena promijeniti za vaše datume i što uključuje.
  • Što objekt stvarno naplaćuje na recepciji uz cijenu.

Pitanja o Donard Shadow Lodge

U koje vrijeme je prijava i odjava u Donard Shadow Lodge?

Check-in je od 15:00. Check-out je do 11:00. Ako stižete kasno, javite nam i zamolit ćemo objekt da zadrži sobu.

Dopušta li Donard Shadow Lodge kućne ljubimce?

Ne — objekt navodi da ljubimci nisu dopušteni.

Postoji li parking u Donard Shadow Lodge?

Parking je naveden među sadržajima objekta. Je li besplatan i može li se rezervirati mjesto varira, pa to provjeravamo prema vašim datumima umjesto da to ovdje obećavamo.

Ima li Donard Shadow Lodge Wi-Fi?

Da — pristup internetu je naveden među sadržajima objekta.

Ima li Donard Shadow Lodge sobe prilagođene za invalidska kolica?

Objekt navodi sadržaje bez stepenica ili pristupačne. Ta oznaka je najmanje sposobna riješiti pitanje: hotel je može imati, a ipak imati stepenicu na ulazu ili kadu umjesto tuša bez praga, i ne govori je li pristupačna soba slobodna na vaše datume. Recite nam što vam treba i mi ćemo izravno pitati objekt umjesto da vam čitamo oznaku.

Kako mogu rezervirati Donard Shadow Lodge?

Unesite svoje datume gore i rezervirajte online, ili nazovite (888) 789-8585 i mi ćemo to učiniti umjesto vas — uključujući stvari koje obrazac za rezervaciju ne može obraditi, poput bloka soba, mjesečne cijene ili računa za vašeg poslodavca.

Gdje se nalazi Donard Shadow Lodge?

17 Slieve shannagh park, Newcastle.

Ostali smještaji koje nudimo u Newcastle

Nema veze s gornjom rezervacijom. Isto tržište, iste cijene, za slučaj da ovaj nije to.

Svi smještaji u Newcastle
Cherryhill LodgeCherryhill Lodge9.8 · 334 recenzijeGorse Hill GlampingGorse Hill Glamping9.5 · 234 recenzijeBlue Door ApartmentsBlue Door Apartments9.3 · 574 recenzijeView 44 NewcastleView 44 Newcastle9.5 · 179 recenzijaMountain ViewMountain View9.8 · 86 recenzija
Seafront ApartmentThe Briers Country HouseSlieve Donard Cottage Widows Row cottagesTollyrose Country HouseMourne Magic House-Riverside luxury in NewcastleThistle Thatch Cottage and Hot Tub - Mourne MountainsAvoca HotelMourneview Loft - Luxury ApartmentApt 7A Waterfoot ApartmentThe BriersMourne Mountain Art ApartmentsWidows Row CottageHarbour House Inn Newcastle, Northern IrelandMountain View ApartmentsGrey Heron TownhouseThe ViewsEnniskeen Country House HotelSea View TerraceB2 Waterfoot ApartmentBurrendale Hotel Country Club & SpaCentral Apartment NewcastleSlieve DonardCentral Apartment 3BDundrum InnThe Hikers House by House Hideaways

Popularne destinacije

  • Hoteli uRome
  • Hoteli uLondon
  • Hoteli uMilan
  • Hoteli uAthens
  • Hoteli uKissimmee, FL
  • Hoteli uNaples
  • Hoteli uDubai
  • Hoteli uBuenos Aires
  • Hoteli uSao Paulo
  • Hoteli uIstanbul
  • Hoteli uMarrakech
  • Hoteli uRio de Janeiro
  • Hoteli uCape Town
  • Hoteli uLisbon
  • Hoteli uFlorence
  • Hoteli uBudapest
  • Hoteli uManila
  • Hoteli uMadrid
  • Hoteli uJakarta
  • Hoteli uMálaga
  • Hoteli uTokyo
  • Hoteli uKuala Lumpur
  • Hoteli uPorto
  • Hoteli uParis
  • Hoteli uHo Chi Minh City
  • Hoteli uFlorianópolis
  • Hoteli uNairobi
  • Hoteli uOsaka
  • Hoteli uVienna
  • Hoteli uPalermo
  • Hoteli uNew Delhi
  • Hoteli uHanoi
  • Hoteli uDavenport, FL
  • Hoteli uCairo
  • Hoteli uBucharest
  • Hoteli uSeville
  • Hoteli uCanggu
  • Hoteli uUbud
  • Hoteli uTbilisi City
  • Hoteli uVenice
  • Hoteli uSplit
  • Hoteli uBarcelona
  • Hoteli uBangkok
  • Hoteli uMexico City
  • Hoteli uPlaya del Carmen
  • Hoteli uMarbella
  • Hoteli uPanama City Beach, FL
  • Hoteli uTulum
  • Hoteli uPrague
  • Hoteli uAlbufeira
  • Hoteli uSeoul
  • Hoteli uCatania
  • Hoteli uWarsaw
  • Hoteli uKyoto
  • Hoteli uBogotá
  • Hoteli uMyrtle Beach, SC
  • Hoteli uBelgrade
  • Hoteli uBologna
  • Hoteli uMelbourne
  • Hoteli uMar del Plata
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Rome
  • Hoteli S bazenom u Rome
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Rome
  • Hoteli Besplatan parking u Rome
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u London
  • Hoteli S bazenom u London
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u London
  • Hoteli Besplatan parking u London
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Milan
  • Hoteli S bazenom u Milan
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Milan
  • Hoteli Besplatan parking u Milan
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Athens
  • Hoteli S bazenom u Athens
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Athens
  • Hoteli Besplatan parking u Athens
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Kissimmee, FL
  • Hoteli S bazenom u Kissimmee, FL
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Kissimmee, FL
  • Hoteli Besplatan parking u Kissimmee, FL
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Naples
  • Hoteli S bazenom u Naples
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Naples
  • Hoteli Besplatan parking u Naples
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Dubai
  • Hoteli S bazenom u Dubai
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Dubai
  • Hoteli Besplatan parking u Dubai
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Buenos Aires
  • Hoteli S bazenom u Buenos Aires
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Buenos Aires
  • Hoteli Besplatan parking u Buenos Aires
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Sao Paulo
  • Hoteli S bazenom u Sao Paulo
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Sao Paulo
  • Hoteli Besplatan parking u Sao Paulo
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Istanbul
  • Hoteli S bazenom u Istanbul
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Istanbul
  • Hoteli Besplatan parking u Istanbul
  • Hoteli uAlbania
  • Hoteli uArgentina
  • Hoteli uArmenia
  • Hoteli uAustralia
  • Hoteli uAustria
  • Hoteli uAzerbaijan
  • Hoteli uBelgium
  • Hoteli uBosnia and Herzegovina
  • Hoteli uBrazil
  • Hoteli uBulgaria
  • Hoteli uCanada
  • Hoteli uChile
  • Hoteli uChina
  • Hoteli uColombia
  • Hoteli uCroatia
  • Hoteli uthe Czech Republic
  • Hoteli uthe Dominican Republic
  • Hoteli uEgypt
  • Hoteli uFinland
  • Hoteli uFrance
  • Hoteli uGeorgia
  • Hoteli uGermany
  • Hoteli uGhana
  • Hoteli uGreece
  • Hoteli uHungary
  • Hoteli uIndia
  • Hoteli uIndonesia
  • Hoteli uIsrael
  • Hoteli uItaly
  • Hoteli uJapan

Sve destinacijeMjesta za boravakHotelske rezervacijeMjesečne i tjedne cijeneBlok soba i grupePristupačne sobeZasluge za fotografije

Pomoć

  • Kontaktirajte nas
  • Kako funkcionira rezervacija
  • Nazovite (888) 789-8585

Otkrijte

  • Mjesta za boravak
  • Hotelske rezervacije
  • Mjesečne i tjedne cijene
  • Blok soba i grupe
  • Pristupačne sobe

Uvjeti i postavke

  • Uvjeti korištenja
  • Pravila privatnosti
  • Otkazivanja i povrati
  • Pristupačnost

O Callstay

  • O nama
  • Zasluge za fotografije
© 2026 Callstay. Društvo Spotbo, Inc..Cijene su iste kao kod izravne rezervacije.

Fotografije njihovih autora, pod licencama navedenima u našim zasluge za fotografije.