Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Brussels

Mjesta za boravak/Brussels

Albert Molière

Noćenja i doručak, 3-zvjezdica168 Avenue Albert, Brussels, BelgiumPrikaži na karti

1 / 4
Provjera cijene za večeras

Nećete još biti naplaćeni

Ili rezervirajte telefonom —(888) 789-8585
Izvanredno

Gosti ga najviše ocjenjuju za location, service i amenities.

8.7421Recenzije
  • Check-in od 14:00Check-out do 11:00.
  • Sjajno lokacijaGosti ocjenjuju lokaciju s 9.2 od 10, na adresi 168 Avenue Albert.

Povoljna Lokacija Albert Molière, smješten u južnom dijelu Bruxellesa, omogućava jednostavan pristup glavnim atrakcijama i transportu, što ga čini idealnim izborom za putnike.

Moderne Sadržaje Uživajte u besplatnom WiFi-ju, televizorima s ravnim ekranom i kabelskim kanalima, te privatnim kupaonicama s tuševima u svakoj sobi, osiguravajući udoban boravak.

Ukusni Doručak Započnite svoj dan na pravi način sa kontinentalnim doručkom koji se poslužuje na imanju, postavljajući ton za dan pun istraživanja i avantura.

Rezervirajte svoj boravak u Albert Molière već danas i doživite savršeni spoj pogodnosti, udobnosti i gostoprimstva.

Što ovo mjesto nudi

  • WiFi dostupan
  • Besplatan WiFi
  • Parkiranje
  • Besplatan parking
  • Sobe za nepušače
  • Grijanje
  • Skladištenje prtljage
  • Brza prijava/odjava
  • Nema pušenja u cijelom objektu
  • Privatni parking

Sobe

8.7

Izvanredno

Ocijenjen s 8.7 od 10 od strane 421 gostiju koji su ovdje boravili.

  • Čistoća8.2
  • Usluga9.2
  • Lokacija9.2
  • Sobe8.7
  • Sadržaji8.7
  • Vrijednost8.6
  • Hrana i piće8.2

Gosti spominju

Good serviceConvenient locationComfortable rooms
  • AlhajriQA

    ·rujan 2026.·Solo putnik

    The owners attention to details

    It was perfect

  • christianFrance

    ·rujan 2026.·Solo putnik

    très bon rapport qualité prix

    beau bâtiment, bien situé, jolie chambre.

  • YannickBelgium

    ·kolovoz 2026.·Solo putnik

    La disponibilité et la gentillesse du personnel.

    Rien tout est top

  • VarvaraSpain

    ·kolovoz 2026.·Solo putnik

    Excellent location and beautiful interior

    Spacious and clean. Amazing location

  • AnetteGermany

    ·kolovoz 2026.·Solo putnik

    Jugendstilvilla

    Das Ambiente der Jugendstilvilla kombiniert mit modernem Bett & Bad, die Sauberkeit im großen Zimmer & Bad, der kostenfreie Parkplatz, die gute Anbindung an die Öffis,...

    wohl modernes, sauberes Bad, trotzdem Schimmel an…

  • StéphanieFrance

    ·kolovoz 2026.·Solo putnik

    Parfait

    Très bon séjour dans cet appartement très joli et agréable. Nous avons passé un excellent moment dans un très beau quartier. En tram a 20min du centre

Recenzije pišu gosti koji su rezervirali putem našeg dobavljača i odsjeli, prikazane su kako su napisane i na njihovom jeziku. Ocjene kategorija su procjena dobavljača na temelju nedavnih recenzija, ažurirano siječanj 2026..

Gdje ćete biti

168 Avenue Albert, Brussels, Belgium

Gosti ocjenjuju lokaciju s 9.2 od 10 — sjajno.

Što trebate znati

Otkazivanje

Svaka soba prikazuje vlastite uvjete prije nego što platite.

Većina cijena može se besplatno otkazati do datuma prikazanog na sobi.

Nepovratne cijene označene su kao takve.

Kućna pravila

Check-in od 14:00 do 12:00 AM

Check-out do 11:00

Djeca dobrodošla

Prikaži više

Bez ljubimaca

Dostupne sobe za nepušače

Plaćanje i objekt

Plaća se pri rezervaciji, ne na recepciji.

Cijene uključuju poreze i naknade koje možemo pročitati.

Objekt može uzeti karticu pri prijavi za dodatne troškove.

Što bismo provjerili za vas ovdje

  • Postoji li mjesto za kombi, prikolicu ili kombi vozilo, ne samo za automobil.
  • Hoće li se cijena promijeniti za vaše datume i što uključuje.
  • Što objekt stvarno naplaćuje na recepciji uz cijenu.

Pitanja o Albert Molière

U koje vrijeme je prijava i odjava u Albert Molière?

Check-in je od 14:00. Check-out je do 11:00. Ako stižete kasno, javite nam i zamolit ćemo objekt da zadrži sobu.

Dopušta li Albert Molière kućne ljubimce?

Ne — objekt navodi da ljubimci nisu dopušteni.

Postoji li parking u Albert Molière?

Parking je naveden među sadržajima objekta. Je li besplatan i može li se rezervirati mjesto varira, pa to provjeravamo prema vašim datumima umjesto da to ovdje obećavamo.

Ima li Albert Molière Wi-Fi?

Da — pristup internetu je naveden među sadržajima objekta.

Kako mogu rezervirati Albert Molière?

Unesite svoje datume gore i rezervirajte online, ili nazovite (888) 789-8585 i mi ćemo to učiniti umjesto vas — uključujući stvari koje obrazac za rezervaciju ne može obraditi, poput bloka soba, mjesečne cijene ili računa za vašeg poslodavca.

Gdje se nalazi Albert Molière?

168 Avenue Albert, Brussels.

Ostali smještaji koje nudimo u Brussels

Nema veze s gornjom rezervacijom. Isto tržište, iste cijene, za slučaj da ovaj nije to.

Svi smještaji u Brussels
Thon Hotel Bristol StephanieThon Hotel Bristol Stephanie9.6 · 4438 recenzijaMaison AryaMaison Arya9.6 · 3172 recenzijeMade in CatherineMade in Catherine9.4 · 1086 recenzijaB&B Avenue DeschanelB&B Avenue Deschanel9.6 · 212 recenzijaHotel Fleur de VilleHotel Fleur de Ville9.3 · 2218 recenzija
L-AvenueCorinthia Grand Hotel Astoria BrusselsB&B Le VergerMaison Flagey BrusselsR213 Residences BotaniqueThe Hoxton, BrusselsStanhope Hotel by Thon HotelsBrigitte & AlainBXLROOM GuesthouseThe LivornoFlat MoliereAppartements GustavThe Liman HotelOPO HotelHotel Made In LouiseVilla 36 B&BB&B Place JourdanLATROUPE Grand PlaceNH Collection Brussels CentreAdagio access Brussels DeltaPillows City Hotel Brussels CentreB&B SalveHotel des GaleriesChambre deluxe au 2ème étage, chambre double au 4ème étage NOT A HÔTELLe Louise Hotel Brussels - MGallery Collection

Popularne destinacije

  • Hoteli uRome
  • Hoteli uLondon
  • Hoteli uMilan
  • Hoteli uAthens
  • Hoteli uKissimmee, FL
  • Hoteli uNaples
  • Hoteli uDubai
  • Hoteli uBuenos Aires
  • Hoteli uSao Paulo
  • Hoteli uIstanbul
  • Hoteli uMarrakech
  • Hoteli uRio de Janeiro
  • Hoteli uCape Town
  • Hoteli uLisbon
  • Hoteli uFlorence
  • Hoteli uBudapest
  • Hoteli uManila
  • Hoteli uMadrid
  • Hoteli uJakarta
  • Hoteli uMálaga
  • Hoteli uTokyo
  • Hoteli uKuala Lumpur
  • Hoteli uPorto
  • Hoteli uParis
  • Hoteli uHo Chi Minh City
  • Hoteli uFlorianópolis
  • Hoteli uNairobi
  • Hoteli uOsaka
  • Hoteli uVienna
  • Hoteli uPalermo
  • Hoteli uNew Delhi
  • Hoteli uHanoi
  • Hoteli uDavenport, FL
  • Hoteli uCairo
  • Hoteli uBucharest
  • Hoteli uSeville
  • Hoteli uCanggu
  • Hoteli uUbud
  • Hoteli uTbilisi City
  • Hoteli uVenice
  • Hoteli uSplit
  • Hoteli uBarcelona
  • Hoteli uBangkok
  • Hoteli uMexico City
  • Hoteli uPlaya del Carmen
  • Hoteli uMarbella
  • Hoteli uPanama City Beach, FL
  • Hoteli uTulum
  • Hoteli uPrague
  • Hoteli uAlbufeira
  • Hoteli uSeoul
  • Hoteli uCatania
  • Hoteli uWarsaw
  • Hoteli uKyoto
  • Hoteli uBogotá
  • Hoteli uMyrtle Beach, SC
  • Hoteli uBelgrade
  • Hoteli uBologna
  • Hoteli uMelbourne
  • Hoteli uMar del Plata
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Rome
  • Hoteli S bazenom u Rome
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Rome
  • Hoteli Besplatan parking u Rome
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u London
  • Hoteli S bazenom u London
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u London
  • Hoteli Besplatan parking u London
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Milan
  • Hoteli S bazenom u Milan
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Milan
  • Hoteli Besplatan parking u Milan
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Athens
  • Hoteli S bazenom u Athens
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Athens
  • Hoteli Besplatan parking u Athens
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Kissimmee, FL
  • Hoteli S bazenom u Kissimmee, FL
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Kissimmee, FL
  • Hoteli Besplatan parking u Kissimmee, FL
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Naples
  • Hoteli S bazenom u Naples
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Naples
  • Hoteli Besplatan parking u Naples
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Dubai
  • Hoteli S bazenom u Dubai
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Dubai
  • Hoteli Besplatan parking u Dubai
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Buenos Aires
  • Hoteli S bazenom u Buenos Aires
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Buenos Aires
  • Hoteli Besplatan parking u Buenos Aires
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Sao Paulo
  • Hoteli S bazenom u Sao Paulo
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Sao Paulo
  • Hoteli Besplatan parking u Sao Paulo
  • Hoteli Dozvoljeni kućni ljubimci u Istanbul
  • Hoteli S bazenom u Istanbul
  • Hoteli Bez stepenica i pristupačno u Istanbul
  • Hoteli Besplatan parking u Istanbul
  • Hoteli uAlbania
  • Hoteli uArgentina
  • Hoteli uArmenia
  • Hoteli uAustralia
  • Hoteli uAustria
  • Hoteli uAzerbaijan
  • Hoteli uBelgium
  • Hoteli uBosnia and Herzegovina
  • Hoteli uBrazil
  • Hoteli uBulgaria
  • Hoteli uCanada
  • Hoteli uChile
  • Hoteli uChina
  • Hoteli uColombia
  • Hoteli uCroatia
  • Hoteli uthe Czech Republic
  • Hoteli uthe Dominican Republic
  • Hoteli uEgypt
  • Hoteli uFinland
  • Hoteli uFrance
  • Hoteli uGeorgia
  • Hoteli uGermany
  • Hoteli uGhana
  • Hoteli uGreece
  • Hoteli uHungary
  • Hoteli uIndia
  • Hoteli uIndonesia
  • Hoteli uIsrael
  • Hoteli uItaly
  • Hoteli uJapan

Sve destinacijeMjesta za boravakHotelske rezervacijeMjesečne i tjedne cijeneBlok soba i grupePristupačne sobeZasluge za fotografije

Pomoć

  • Kontaktirajte nas
  • Kako funkcionira rezervacija
  • Nazovite (888) 789-8585

Otkrijte

  • Mjesta za boravak
  • Hotelske rezervacije
  • Mjesečne i tjedne cijene
  • Blok soba i grupe
  • Pristupačne sobe

Uvjeti i postavke

  • Uvjeti korištenja
  • Pravila privatnosti
  • Otkazivanja i povrati
  • Pristupačnost

O Callstay

  • O nama
  • Zasluge za fotografije
© 2026 Callstay. Društvo Spotbo, Inc..Cijene su iste kao kod izravne rezervacije.

Fotografije njihovih autora, pod licencama navedenima u našim zasluge za fotografije.