Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Fernao Ferro

Steder at bo/Fernao Ferro

Villa Alegre

Villaer, 4-stjernetRua do Penedo do Lechim, Lote 464, Fernao Ferro, PortugalVis på kort

1 / 4
Tjekker aftenens pris

Du bliver ikke opkrævet endnu

Eller bestil det via telefon —(888) 789-8585

9.0 · Suverænt6 anmeldelser

  • Indtjekning fra 16.00Udtjekning senest 10.00.

Luksuriøs Villa med Privat Pool og Havesyn

Privat Pool og Have: Villa Alegre tilbyder en privat pool, grillfaciliteter og en have, perfekt til afslapning og nydelse af den fredelige atmosfære.

Rummelig og Veludstyret: Denne villa har 4 soveværelser, 3 badeværelser, et fuldt udstyret køkken og en terrasse med udsigt til poolen, der giver god plads og komfort for gæsterne.

Udendørs Aktiviteter: Beliggende i Fernao Ferro kan gæsterne deltage i forskellige aktiviteter såsom windsurfing, fiskeri og vandreture, hvilket gør dette til en ideel destination for eventyrlystne.

Hvad dette sted tilbyder

  • Gratis WiFi til rådighed
  • Gratis Wi-Fi
  • Parkering
  • Gratis parkering
  • Ikke-ryger værelser
  • Svømmebassin
  • Terrasse
  • Familiesuiter
  • Have
  • Vandreture

Værelser

9.0

Suverænt

Bedømt 9.0 ud af 10 af 6 gæster, der har boet her.

  • kevin08051994France

    ·september 2024·Gruppe

    Très grande villa, la propretée est irréprochable, le contact avec la gérante de l'établissement à été très simple, grande piscine avec tout confort, merci pour tout

  • MelodyLU

    ·juni 2024·Gruppe

    sehr viel platz grosser pool

    spühlmaschine hat nicht gut funktioniert

  • A guestFrance

    ·august 2023·Familie

    Farniente, tranquillité, confort

    La grandeur de la maison et du jardin, la piscine

    Le lave-vaisselle qui ne fonctionne pas correctement, le frigo un peu petit

  • ElenaSpain

    ·august 2023·Familie

    Preciosa casa cerca de Lisboa

    La casa, la piscina, limpio y muy bien equipado. Bonita y cuidada

    Pondría cortinas o mamparas en los baños de arriba, no pudimos usarlos como ducha

  • KathleenBelgium

    ·juni 2023·Familie

    heel mooi ruime villa, op goede locatie, perfect voor een groot gezin.

    heel veel ruimte en licht. mooi zwembad en tuin. mooi terras

    er zijn volgens ons enkel een paar verbeterpuntjes qua mogelijk comfort. de bedden in de 2 kleinere kamers zijn niet confortabel, en de stoelen op het terras…

Anmeldelser er skrevet af gæster, der har booket gennem vores leverandør og boet der, og de vises, som de er skrevet, på deres eget sprog. Kategoriscore er leverandørens vurdering af nylige anmeldelser .

Hvor du skal bo

Rua do Penedo do Lechim, Lote 464, Fernao Ferro, Portugal

Værd at vide

Annullering

Hvert værelse viser sine egne vilkår, før du betaler.

De fleste priser kan afbestilles gratis indtil en dato, der er angivet på værelset.

Ikke-refunderbare priser er markeret som sådan.

Husregler

Indtjekning fra 16.00 indtil 12:00 AM

Udtjekning senest 10.00

Børn velkomne

Vis mere

Ingen kæledyr

Røgfrie værelser tilgængelige

Betaling & ejendom

Betales når du booker, ikke i receptionen.

Priserne inkluderer de skatter og gebyrer, vi kan se.

Ejendommen kan tage et kort ved indtjekning for ekstraudgifter.

Vis mere

Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. A deposit may be required at the property.

Hvad vi tjekker for dig her

  • Om der er plads til en pickup, trailer eller varevogn, ikke kun en bil.
  • Om prisen ændrer sig for dine datoer, og hvad den inkluderer.
  • Hvad ejendommen faktisk opkræver i receptionen oven i prisen.

Spørgsmål om Villa Alegre

Hvornår er indtjekning og udtjekning på Villa Alegre?

Indtjekning er fra 16.00. Udtjekning er senest 10.00. Hvis du ankommer sent, så fortæl os det, og vi beder ejendommen om at holde værelset.

Tillader Villa Alegre kæledyr?

Nej — ejendommen oplyser, at kæledyr ikke er tilladt.

Er der parkering på Villa Alegre?

Parkering er angivet blandt overnatningsstedets faciliteter. Om det er gratis, og om en plads kan reserveres, varierer, så vi tjekker det op mod dine datoer i stedet for at love det her.

Har Villa Alegre en pool?

Ja — en pool er angivet blandt overnatningsstedets faciliteter. Sæsonbestemte lukninger er almindelige, så vi bekræfter, at den er åben på dine datoer.

Har Villa Alegre Wi-Fi?

Ja — internetadgang er angivet blandt ejendommens faciliteter.

Hvordan booker jeg Villa Alegre?

Indtast dine datoer ovenfor og book online, eller ring til (888) 789-8585, så gør vi det for dig — inklusive ting, en bookingformular ikke kan håndtere, såsom en blok værelser, en månedspris eller en faktura til din arbejdsgiver.

Hvor ligger Villa Alegre?

Rua do Penedo do Lechim, Lote 464, Fernao Ferro.

Andre steder, vi booker i Fernao Ferro

De har intet med bookingen ovenfor at gøre. Samme marked, prissat på samme måde, hvis denne ikke er den rigtige.

Alle ophold i Fernao Ferro
O PátioO Pátio9.2 · 479 anmeldelserLobateira VillasLobateira Villas8.7 · 352 anmeldelserAlojamento das LaranjeirasAlojamento das Laranjeiras8.9 · 7 anmeldelserSummer holidaySummer holiday10.0 · 15 anmeldelserAlojamento dos RedondosAlojamento dos Redondos9.0 · 28 anmeldelser
PoolemonhouseSunset Holiday HomePH in MonteverdeA.V HolidaysExtraordinary Holiday House at Fernão Ferro!Luxurious 5 bedrooms and with poolMoradia familiar v4 com piscinaThe Fruitful Vine Fernao FerroVilla IsabelZen Village VerdeZen Village Rosa

Populære destinationer

  • Hoteller i Rome
  • Hoteller i London
  • Hoteller i Milan
  • Hoteller i Athens
  • Hoteller i Kissimmee, FL
  • Hoteller i Naples
  • Hoteller i Dubai
  • Hoteller i Buenos Aires
  • Hoteller i Sao Paulo
  • Hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Marrakech
  • Hoteller i Rio de Janeiro
  • Hoteller i Cape Town
  • Hoteller i Lisbon
  • Hoteller i Florence
  • Hoteller i Budapest
  • Hoteller i Manila
  • Hoteller i Madrid
  • Hoteller i Jakarta
  • Hoteller i Málaga
  • Hoteller i Tokyo
  • Hoteller i Kuala Lumpur
  • Hoteller i Porto
  • Hoteller i Paris
  • Hoteller i Ho Chi Minh City
  • Hoteller i Florianópolis
  • Hoteller i Nairobi
  • Hoteller i Osaka
  • Hoteller i Vienna
  • Hoteller i Palermo
  • Hoteller i New Delhi
  • Hoteller i Hanoi
  • Hoteller i Davenport, FL
  • Hoteller i Cairo
  • Hoteller i Bucharest
  • Hoteller i Seville
  • Hoteller i Canggu
  • Hoteller i Ubud
  • Hoteller i Tbilisi City
  • Hoteller i Venice
  • Hoteller i Split
  • Hoteller i Barcelona
  • Hoteller i Bangkok
  • Hoteller i Mexico City
  • Hoteller i Playa del Carmen
  • Hoteller i Marbella
  • Hoteller i Panama City Beach, FL
  • Hoteller i Tulum
  • Hoteller i Prague
  • Hoteller i Albufeira
  • Hoteller i Seoul
  • Hoteller i Catania
  • Hoteller i Warsaw
  • Hoteller i Kyoto
  • Hoteller i Bogotá
  • Hoteller i Myrtle Beach, SC
  • Hoteller i Belgrade
  • Hoteller i Bologna
  • Hoteller i Melbourne
  • Hoteller i Mar del Plata
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Rome
  • Med pool hoteller i Rome
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Rome
  • Gratis parkering hoteller i Rome
  • Kæledyrsvenligt hoteller i London
  • Med pool hoteller i London
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i London
  • Gratis parkering hoteller i London
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Milan
  • Med pool hoteller i Milan
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Milan
  • Gratis parkering hoteller i Milan
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Athens
  • Med pool hoteller i Athens
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Athens
  • Gratis parkering hoteller i Athens
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Kissimmee, FL
  • Med pool hoteller i Kissimmee, FL
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Kissimmee, FL
  • Gratis parkering hoteller i Kissimmee, FL
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Naples
  • Med pool hoteller i Naples
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Naples
  • Gratis parkering hoteller i Naples
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Dubai
  • Med pool hoteller i Dubai
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Dubai
  • Gratis parkering hoteller i Dubai
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Buenos Aires
  • Med pool hoteller i Buenos Aires
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Buenos Aires
  • Gratis parkering hoteller i Buenos Aires
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Sao Paulo
  • Med pool hoteller i Sao Paulo
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Sao Paulo
  • Gratis parkering hoteller i Sao Paulo
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Istanbul
  • Med pool hoteller i Istanbul
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Istanbul
  • Gratis parkering hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Albania
  • Hoteller i Argentina
  • Hoteller i Armenia
  • Hoteller i Australia
  • Hoteller i Austria
  • Hoteller i Azerbaijan
  • Hoteller i Belgium
  • Hoteller i Bosnia and Herzegovina
  • Hoteller i Brazil
  • Hoteller i Bulgaria
  • Hoteller i Canada
  • Hoteller i Chile
  • Hoteller i China
  • Hoteller i Colombia
  • Hoteller i Croatia
  • Hoteller i the Czech Republic
  • Hoteller i the Dominican Republic
  • Hoteller i Egypt
  • Hoteller i Finland
  • Hoteller i France
  • Hoteller i Georgia
  • Hoteller i Germany
  • Hoteller i Ghana
  • Hoteller i Greece
  • Hoteller i Hungary
  • Hoteller i India
  • Hoteller i Indonesia
  • Hoteller i Israel
  • Hoteller i Italy
  • Hoteller i Japan

Alle destinationerSteder at boHotelreservationerMånedlige & ugentlige priserVærelsesblokke & grupperTilgængelige værelserBilledkreditering

Hjælp

  • Kontakt os
  • Sådan fungerer booking
  • Ring til (888) 789-8585

Udforsk

  • Steder at bo
  • Hotelreservationer
  • Månedlige & ugentlige priser
  • Værelsesblokke & grupper
  • Tilgængelige værelser

Vilkår og indstillinger

  • Servicevilkår
  • Privatlivspolitik
  • Afbestillinger og tilbagebetalinger
  • Tilgængelighed

Om Callstay

  • Om os
  • Billedkreditering
© 2026 Callstay. Et Spotbo, Inc.-selskab.Priserne er de samme som ved direkte booking.

Fotos af deres forfattere, under de licenser, der er angivet i vores billedkreditering.