Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Vilanculos

Steder at bo/Vilanculos

Vila La Mar

Villaer, 3-stjernetVila La Mar, mahque beach, VNX Vilankulo, Mozambique, Vilanculos, Inhambane Province, 1304, VilanculosVis på kort

1 / 4
Tjekker aftenens pris

Du bliver ikke opkrævet endnu

Eller bestil det via telefon —(888) 789-8585

6.0 · Rart2 anmeldelser

  • Indtjekning fra 14.00Udtjekning senest 10.00.

Luksuriøse Indkvarteringer med Køkken Gør dig hjemme i en af de 9 individuelt indrettede værelser, som alle har køkkener. Værelserne har private altaner eller terrasser, hvilket sikrer et komfortabelt og bekvemt ophold.

Udendørs Pool og Haveudsigt Nyd hyggelige faciliteter som udendørs pool eller tag et kig på den smukke have, der skaber en rolig og afslappende atmosfære under dit ophold.

Gratis Lufthavns Shuttle Service En rundtur shuttle til lufthavnen er tilgængelig døgnet rundt, hvilket gør dine rejseplaner enkle og stressfrie.

Når du bor på Vila La Mar i Vilanculos, er du tæt på stranden, kun fem minutter i bil fra Vilanculos Strand og det Kommunale Marked. Oplev luksus og bekvemmelighed i vores villa. Book nu for et uforglemmeligt ophold.

Hvad dette sted tilbyder

  • Gratis lufthavnstransport
  • Rygning forbudt
  • Gratis parkering på stedet
  • Poolsolsenge
  • Have

Værelser

6.0

Rart

Bedømt 6.0 ud af 10 af 2 gæster, der har boet her.

  • Richard

    ·januar 2024

    We loved the space inside the house. We were four people in total, and it was very comfortable for our two adult children and us to hang out in the living room, breakfast bar, or outside on the patio. The pool was just a…

  • A.

    ·august 2022

    Bad service

    The room was not ready. We were told to go have something to eat somewhere else. When we got back they showed us our room. We took our luggage in and unpacked. We then changed into more comfy clothes after driving 8…

Anmeldelser er skrevet af gæster, der har booket gennem vores leverandør og boet der, og de vises, som de er skrevet, på deres eget sprog. Kategoriscore er leverandørens vurdering af nylige anmeldelser .

Hvor du skal bo

Vila La Mar, mahque beach, VNX Vilankulo, Mozambique, Vilanculos, Inhambane Province, 1304, Vilanculos

Værd at vide

Annullering

Hvert værelse viser sine egne vilkår, før du betaler.

De fleste priser kan afbestilles gratis indtil en dato, der er angivet på værelset.

Ikke-refunderbare priser er markeret som sådan.

Husregler

Indtjekning fra 14.00 indtil 09:00 PM

Udtjekning senest 10.00

Børn velkomne

Vis mere

Ingen kæledyr

Rygning forbudt overalt på ejendommen

This property offers transfers from the airport. Guests must contact the property with arrival details before travel, using the contact information on the booking confirmation. There is no front desk at this property. To make arrangements for check-in please contact the property ahead of time using the information on the booking confirmation. If you are planning to arrive after 9:00 PM please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. Guests must contact the property for check-in instructions.

Kæledyr. Kæledyr er ikke tilladt

Børn og ekstra senge. Ingen ekstra senge til rådighed

Kæledyr. Ingen kæledyr

Rygning. Rygning forbudt

Indtjekning & Udtjekning. Kontaktløs udtjekning er tilgængelig.

Børn og ekstra seng politik. Børn er velkomne

Sundhed & Sikkerhed. Ejendommen benytter en professionel rengøringstjeneste.

Generelt. Professionel ejendomsvært/manager

Indtjekning & Udtjekning. Kontaktfri indtjekning er tilgængelig

Børn og ekstra senge. Ingen babysenge (barnesenge) til rådighed

Generelt. Gæsteophold skal have en pause på 24 timer mellem reservationer.

Betaling & ejendom

Betales når du booker, ikke i receptionen.

Priserne inkluderer de skatter og gebyrer, vi kan se.

Ejendommen kan tage et kort ved indtjekning for ekstraudgifter.

Vis mere

The property is professionally cleaned. Contactless check-in and contactless check-out are available. A deposit may be required at the property.

Hvad vi tjekker for dig her

  • Om der er plads til en pickup, trailer eller varevogn, ikke kun en bil.
  • Om prisen ændrer sig for dine datoer, og hvad den inkluderer.
  • Hvad ejendommen faktisk opkræver i receptionen oven i prisen.

Spørgsmål om Vila La Mar

Hvornår er indtjekning og udtjekning på Vila La Mar?

Indtjekning er fra 14.00. Udtjekning er senest 10.00. Hvis du ankommer sent, så fortæl os det, og vi beder ejendommen om at holde værelset.

Tillader Vila La Mar kæledyr?

Nej — ejendommen oplyser, at kæledyr ikke er tilladt.

Er der parkering på Vila La Mar?

Parkering er angivet blandt overnatningsstedets faciliteter. Om det er gratis, og om en plads kan reserveres, varierer, så vi tjekker det op mod dine datoer i stedet for at love det her.

Har Vila La Mar en pool?

Ja — en pool er angivet blandt overnatningsstedets faciliteter. Sæsonbestemte lukninger er almindelige, så vi bekræfter, at den er åben på dine datoer.

Hvordan booker jeg Vila La Mar?

Indtast dine datoer ovenfor og book online, eller ring til (888) 789-8585, så gør vi det for dig — inklusive ting, en bookingformular ikke kan håndtere, såsom en blok værelser, en månedspris eller en faktura til din arbejdsgiver.

Hvor ligger Vila La Mar?

Vila La Mar, mahque beach, VNX Vilankulo, Mozambique, Vilanculos, Inhambane Province, 1304, Vilanculos.

Andre steder, vi booker i Vilanculos

De har intet med bookingen ovenfor at gøre. Samme marked, prissat på samme måde, hvis denne ikke er den rigtige.

Alle ophold i Vilanculos
Bahia Mar Boutique HotelBahia Mar Boutique Hotel9.2 · 43 anmeldelserVilanculos Beach LodgeVilanculos Beach Lodge9.6 · 21 anmeldelserVillas do Indico Eco - Resort & Spa LodgeVillas do Indico Eco - Resort & Spa Lodge8.4 · 49 anmeldelserSantorini MozambiqueSantorini Mozambique10.0 · 3 anmeldelserAncora Boutique HotelAncora Boutique Hotel
Moyeni LodgeAguia NegraTelvina Beach LodgeLuke's PlaceOcean Pearl Beach LodgeCasa BabiCasa Cabana BeachasDunas LodgeSamara LodgeLEMON BEACH LODGE VilankuloMangal Beach LodgeLukes PlaceCasa BabiCasa Rex by Sol ResortsVila la Mar VilanculoVilla SantoriniBahia Mar Beach HouseEden Bay Eco LodgeDugong Beach LodgeGolden Sands Apartments by Sol ResortsPalmeiras LodgeCasa Chibububo LodgeResidencial Duma - Family Run HotelCASA MOZITACollection Luxury Accommodation: Quinta Do Sol, Vilanculos, Mozambique

Populære destinationer

  • Hoteller i Rome
  • Hoteller i London
  • Hoteller i Milan
  • Hoteller i Athens
  • Hoteller i Kissimmee, FL
  • Hoteller i Naples
  • Hoteller i Dubai
  • Hoteller i Buenos Aires
  • Hoteller i Sao Paulo
  • Hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Marrakech
  • Hoteller i Rio de Janeiro
  • Hoteller i Cape Town
  • Hoteller i Lisbon
  • Hoteller i Florence
  • Hoteller i Budapest
  • Hoteller i Manila
  • Hoteller i Madrid
  • Hoteller i Jakarta
  • Hoteller i Málaga
  • Hoteller i Tokyo
  • Hoteller i Kuala Lumpur
  • Hoteller i Porto
  • Hoteller i Paris
  • Hoteller i Ho Chi Minh City
  • Hoteller i Florianópolis
  • Hoteller i Nairobi
  • Hoteller i Osaka
  • Hoteller i Vienna
  • Hoteller i Palermo
  • Hoteller i New Delhi
  • Hoteller i Hanoi
  • Hoteller i Davenport, FL
  • Hoteller i Cairo
  • Hoteller i Bucharest
  • Hoteller i Seville
  • Hoteller i Canggu
  • Hoteller i Ubud
  • Hoteller i Tbilisi City
  • Hoteller i Venice
  • Hoteller i Split
  • Hoteller i Barcelona
  • Hoteller i Bangkok
  • Hoteller i Mexico City
  • Hoteller i Playa del Carmen
  • Hoteller i Marbella
  • Hoteller i Panama City Beach, FL
  • Hoteller i Tulum
  • Hoteller i Prague
  • Hoteller i Albufeira
  • Hoteller i Seoul
  • Hoteller i Catania
  • Hoteller i Warsaw
  • Hoteller i Kyoto
  • Hoteller i Bogotá
  • Hoteller i Myrtle Beach, SC
  • Hoteller i Belgrade
  • Hoteller i Bologna
  • Hoteller i Melbourne
  • Hoteller i Mar del Plata
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Rome
  • Med pool hoteller i Rome
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Rome
  • Gratis parkering hoteller i Rome
  • Kæledyrsvenligt hoteller i London
  • Med pool hoteller i London
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i London
  • Gratis parkering hoteller i London
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Milan
  • Med pool hoteller i Milan
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Milan
  • Gratis parkering hoteller i Milan
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Athens
  • Med pool hoteller i Athens
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Athens
  • Gratis parkering hoteller i Athens
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Kissimmee, FL
  • Med pool hoteller i Kissimmee, FL
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Kissimmee, FL
  • Gratis parkering hoteller i Kissimmee, FL
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Naples
  • Med pool hoteller i Naples
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Naples
  • Gratis parkering hoteller i Naples
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Dubai
  • Med pool hoteller i Dubai
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Dubai
  • Gratis parkering hoteller i Dubai
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Buenos Aires
  • Med pool hoteller i Buenos Aires
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Buenos Aires
  • Gratis parkering hoteller i Buenos Aires
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Sao Paulo
  • Med pool hoteller i Sao Paulo
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Sao Paulo
  • Gratis parkering hoteller i Sao Paulo
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Istanbul
  • Med pool hoteller i Istanbul
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Istanbul
  • Gratis parkering hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Albania
  • Hoteller i Argentina
  • Hoteller i Armenia
  • Hoteller i Australia
  • Hoteller i Austria
  • Hoteller i Azerbaijan
  • Hoteller i Belgium
  • Hoteller i Bosnia and Herzegovina
  • Hoteller i Brazil
  • Hoteller i Bulgaria
  • Hoteller i Canada
  • Hoteller i Chile
  • Hoteller i China
  • Hoteller i Colombia
  • Hoteller i Croatia
  • Hoteller i the Czech Republic
  • Hoteller i the Dominican Republic
  • Hoteller i Egypt
  • Hoteller i Finland
  • Hoteller i France
  • Hoteller i Georgia
  • Hoteller i Germany
  • Hoteller i Ghana
  • Hoteller i Greece
  • Hoteller i Hungary
  • Hoteller i India
  • Hoteller i Indonesia
  • Hoteller i Israel
  • Hoteller i Italy
  • Hoteller i Japan

Alle destinationerSteder at boHotelreservationerMånedlige & ugentlige priserVærelsesblokke & grupperTilgængelige værelserBilledkreditering

Hjælp

  • Kontakt os
  • Sådan fungerer booking
  • Ring til (888) 789-8585

Udforsk

  • Steder at bo
  • Hotelreservationer
  • Månedlige & ugentlige priser
  • Værelsesblokke & grupper
  • Tilgængelige værelser

Vilkår og indstillinger

  • Servicevilkår
  • Privatlivspolitik
  • Afbestillinger og tilbagebetalinger
  • Tilgængelighed

Om Callstay

  • Om os
  • Billedkreditering
© 2026 Callstay. Et Spotbo, Inc.-selskab.Priserne er de samme som ved direkte booking.

Fotos af deres forfattere, under de licenser, der er angivet i vores billedkreditering.